>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2010/2011

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Jak tam w Poznaniu sypie śniegiem dalej????Bo tak jak trochę obserwowałem mecz z Braga to ta murawa była tragiczna.Myślę w tym meczu nad underem 2,5.To chyba najbardziej realny typ w tym spotkaniu jak również kusi do BTS.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Both To Score - obie drużyny strzelą
(L)87 - chodzi o promocje Poznania chyba z tego co wiem, a takie jest oficjalne logo marketingowe jesli chodzi o Poznan (pamietam haslo &quot;Miasto warte Poznania&quot;). Jesli jestem w bledzie prosze o poprawe. Generalnie stadion jest miejski i swego czasu (nie wiem czy teraz) Warta Poznan rozgrywala tam mecze (moze to tlumaczy czesta wymiane murawy).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Both To Score - obie drużyny strzelą
(L)87 - chodzi o promocje Poznania chyba z tego co wiem, a takie jest oficjalne logo marketingowe jesli chodzi o Poznan (pamietam haslo &quot;Miasto warte Poznania&quot;). Jesli jestem w bledzie prosze o poprawe. Generalnie stadion jest miejski i swego czasu (nie wiem czy teraz) Warta Poznan rozgrywala tam mecze (moze to tlumaczy czesta wymiane murawy).
aha.Tak zbieram informacje trochę o tym stadionie bo często jest on powodem dyskusji z moim lokatorem który mieszka koło Poznania i jak to oni mają w zwyczaju u nich wszystko najlepsze ????
kiedyś słyszałem chyba na Orange Sport Info jak jeden z dziennikarzy wypowiadał sie o tym stadionie że jak chodzą tam jupitery to nie działa podgrzewanie płyty.Nie wiem co to ma wspólnego ale czy to jest prawda???
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
VS

Po długiej zimowej przerwie ruszają rozgrywki w naszej Polskiej piłce.Na pierwszy ogień na przeciwko siebie w Pucharze Polski staną dwie drużyny Lech Poznań i Polonia Warszawa.
Triumf w tych rozgrywkach może być dla obu drużyn najkrótszą drogą do gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. W ligowej tabeli Polonia zajmuje ósme miejsce, a Lech dopiero jedenaste.Dla drużyny Czarnych Koszul będzie to pierwsze oficjalne spotkanie w 2011 roku. Na trenerskiej ławce Polonii zadebiutuje holenderski szkoleniowiec Theo Bos.W zimowej przerwie na Konwiktorską trafili Milos Adamović, Djordje Cotra, Adam Kokoszka i Maciej Sadlok.Możemy ich dzisiaj zobaczyć w tym spotkaniu.Trener Lecha Jose Maria Bakero w niedzielnym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług Ivana Djurdjevicia i Tomasza Bandrowskiego. Do jego dyspozycji będą natomiast Dimitrije Injac i Rafał Murawsk.Dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem obie drużyny poważnie traktują te rozgrywki. Triumf w Pucharze Polski jest bowiem przepustką do gry w europejskich pucharach.W ostatnich 3 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami były wyniki overowe.Dzisiaj sądzę że Polonia przyjedzie spotkania nie przegrać i coś strzelić.Płyta boiska wygląda lepiej niż w czwartkowym meczu z Bragą a więc może i dzisiaj zobaczymy kilka bramek w tym spotkaniu.Ja decyduję się na typ BTS po bardzo dobrym kursie jaki oferuje Expekt.

Typy :
obie strzelą (1,90)
over 2,5 (2,30)

Polonia strzeli (1,51)

EDIT : słaby ten Lech taki że masakra.Chyba wraca widmo porażek po Europejskich pucharach.Myślę że to Polonia awansuje dalej a Legia przejdzie Rucha i w półfinale zobaczymy może derby ????

 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Oglądał ktoś mecz ? Czy Lech zagrał tak samo, czy Polonia w końcu dobrze ? Jestem ciekaw postawy Czarnych Koszul. Liga zapowiada się naprawdę ciekawie i widać, że te największe klubu Puchar Polski również traktują bardzo poważnie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja ogladalem fragmentami ale ciezko Ci bedzie trafic kogos kto ogladal caly. &quot;Widowisko&quot; na zenujacym poziomie, bardzo ciezko sie to ogladalo. Lech nic nie pokazal a Polonia jedynie dosc niezle zorganizowanie w obronie. Trudno bylo spotkac akcje gdzie pilkarze potrafili wymienic piec podan (no chyba ze zawodnicy przeciwnej druzyny, to zdarzalo sie czesto). Jak by byla taka mozliwosc to obie ekipy powinny przegrac ten mecz ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom