>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski - 1/4 [ćwierćfinały]

Status
Zamknięty.
S 22

slooz3

Użytkownik
Legia gra bardziej klasowo niż Wisła buhehe, Legia gra dobrze 35 min, Wisła z minuty na minutę się rozkręca i gra konsekwentnie do końca. Zanim napiszesz kolejne teorie obejrzyj mecze tych drużyn zamiast skróty z szybkiej piłki. Jak czegoś nie grasz to nie proponuj
Ogladam wszystkie mecze ekstraklasy w pełnym wymiarze czasowym, jak nie na zywo to w tygodniu, a jak proponuje - to gram ;)
I mozesz uwazac, ze upadłem na głowę - ale praca skorży i kafarskiego przez ten rok jest bardzo widoczna grze tych drużyn, Maaskant jeszcze nic związanego z taktyką chlopakow, których mu podrzucili menadżerowie z całej eurpopy podrzucili nie nauczyl.
Mecz Bielsko - Kraków sędziuje Borski, więc zapewne będzie ostra gra i gorąca atmosfera nawet jak druzyny wyjdą w miare rozluznione na poczatku.
ps.Vilaznhia Shkoder 2:0.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ogladam wszystkie mecze ekstraklasy w pełnym wymiarze czasowym, jak nie na zywo to w tygodniu, a jak proponuje - to gram ;)
I mozesz uwazac, ze upadłem na głowę - ale praca skorży i kafarskiego przez ten rok jest bardzo widoczna grze tych drużyn, Maaskant jeszcze nic związanego z taktyką chlopakow, których mu podrzucili menadżerowie z całej eurpopy podrzucili nie nauczyl.
Mecz Bielsko - Kraków sędziuje Borski, więc zapewne będzie ostra gra i gorąca atmosfera nawet jak druzyny wyjdą w miare rozluznione na poczatku.

ps.Vilaznhia Shkoder 2:0.
okej nie uważam, żeby Wisła grała tak jak trzeba, ale w porównaniu do tego co grali w okresie &quot;Karabachów&quot; to jest duuużo lepiej. Przede wszystkim grają (może bardziej starają się grać) szybciej, ambitniej i przede wszystkim skutecznie. Widać progres napewno

Jeszcze brakuje im finezji w rozegraniu i klepania pod polem karnym, nie podoba mi się częste podnoszenie piłki, ale na poprawę tych elementów mam nadzieję przyjdzie czas

Zgodzę się, że w Legii też widać już jakąś &quot;klasowość&quot;, ale to i tak mało. Przyjeżdża dobrze ustawiony zespół i ich punktuje równo. Rzeczą, która się w tym zespole zmieniła w dużym stopniu to są chęci. Co jak co, ale starają się, biegają, chcą, widać to bardzo dobrze. Ale pod polem karnym przeciwnik dobrą klepą się poobsługiwać już nie mogą. Niestety sama chęć nie czyni zespołu w pełni klasowym
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
ale praca skorży i kafarskiego przez ten rok jest bardzo widoczna grze tych drużyn, Maaskant jeszcze nic związanego z taktyką chlopakow, których mu podrzucili menadżerowie z całej eurpopy podrzucili nie nauczyl.
Z Lechią się można zgodzić. Ale z Legia ? Panie, mogą grac pięknie cudnie składnie, ale rozliczani będą z wyników, a celem było i jest mistrzostwo, więc podawanie w jakimkolwiek kontekście Legii i Skorży, którym do tytułu dalej niż bliżej jest bezsensu.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja tam widzę po Legii że grać potrafi, ale co z tego jak fizycznie padają już przed pierwszym gwizdkiem, nie wyróżniając się niczym od rywala? W takim razie trzeba strzelać ze 3 bramki w 30 min.
Jakość i klasę zweryfikował mecz przy R22 między tymi zespołami i z pełną świadomością mogę stwierdzić że na tą chwile Wisła jest lepsza niż wtedy.Wiadomo że mecze ze średniakami nie będą piękne bo gra się o różne cele.
Trudno wymagać od trenera cudów skoro w przeciągu paru miesiąc przemeblowano dwu krotnie skład.Liczy się to że fizycznie czują się bardzo dobrze co widać po grze.Tu nie trzeba liczyć że gra będzie wyglądać coraz lepiej, to się czuję.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków (20:30)
Typ: Połowa/Koniec meczu - Remis/Wisła Kraków
Kurs: 4.50 (Bet365)

Po pierwszym przegranym meczu w Krakowie zawodnicy Wisły muszą wygrać trudne wyjazdowe spotkanie z Podbeskidziem jeśli chcą myśleć o awansie do półfinału Pucharu Polski. W Krakowie pełna mobilizacja, nikt nie dopuszcza do siebie myśli aby odpuścić walkę o puchar. Wisła jest w dodatku podbudowana dwoma efektownymi zwycięstwami ligowymi nad Ruchem Chorzów (3:1) i Widzewem Łódź (2:0). Coraz lepiej funkcjonuje gra ofensywna w krakowskim zespole gdzie prym wiodą świetny Melikson, odbudowany Kirm, oraz przebojowy Małecki. Dla Podbeskidzia utrzymanie wyniku z Krakowa będzie sporym sukcesem gdyż może to otworzyć piłkarzom z Bielska Białej drogę do zaprezentowania się w Lidze Europejskiej. Wydaje mi się, że Wisła będzie atakowała od pierwszych minut jednak ciężko będzie im się przebić przez zmasowaną obronę gospodarzy i do bramki trafią dopiero po przerwie.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Podbeskidzie - Wisla
Po pierwsze nie wiemy jakim składem wyjdzie Wisła która walczy o MP. Boję się że Wisła wystawi kilku dublerów i tak samo jak zrobił to Ruch Chorzów. Kurs jest wyjątkowy wysoki. Oglądając mecz Wisły w ostatniej kolejce jest to drużyna która w ciągu kilku tygodni obruciła się stylem gry o 180 stopni. W pierwszych kolejkach bardzo nie zgrana do tego miała troche szczęścia nie grając dobrej piłki. Porażka w tamtym okresie z Podbeskiedziem była do przewidzenia. Jednak po meczu z Widzewem widzę Wisłe która jest głównym kandydatem oprócz legi do tytułu mistrzostwa.
Po pierwsze to wiemy jakim składem wyjdzie Wisła. Zabraknie jedynie Sobola a oprócz niego zagrają wszyscy podstawowi zawodnicy. Poczytaj co mówi przed meczem Maaskant to będziesz wiedział jaką jedenastką zamierza dzisiaj wyjść. Kapitana Białej Gwiazdy zastąpi Cezary Wilk i drużyna wcale nie musi na tym ucierpieć, bo młodzian na wiosnę prezentuje lepszą formę od Sobolewskiego. Porażka z Podbeskidziem była do przewidzenia? Proszę Cię. Siedząc na stadionie już po rozgrzewce widziałem, że Wiślacy jakoś lekko podchodzą do tego spotkania. Zapewne spodziewali się, że goście zamurują bramkę a im samym uda się w końcu coś strzelić. Tymczasem Podbeskidzie zagrało bardzo mądrze i konsekwentnie i w pełni zasłużyło na wygraną. Drugą sprawą jest to, że Wisła w tamtym spotkaniu była nieskuteczna a w podstawowym składzie wyszedł Żurawski czy też Garguła. Maaskant wkleił na wiosnę do wyjściowego składu pięciu nowych ludzi, także nie dziw się, że nie wszystko wygląda jeszcze optymalnie. Widać jednak pierwsze efekty pracy Holendra na Reymonta. Jego ekipa jest chyba najlepiej przygotowana pod względem fizycznym ze wszsytkich zespołów. Trener mówi, że dzisiaj liczy się tylko zwycięstwo i ja mu wierzę. To będzie poważny test dla gości, ale uważam, że go zdadzą.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wydaje się, że jeśli Lechia strzeli bramkę jako pierwsza, to Jaga nie będzie w stanie się podnieść i awans wywalczą goście. Z jednej strony stoperzy Jagi wyglądają niezwykle solidnie, jednakże z drugiej jak łatwo można ich ograć pokazał Traore, który może to uczynić ponownie.
Lechia w rundzie wiosennej prezentuje się lepiej. Vucko wniósł dodatkowy spokój w obronie. Do składu powrócił Deleu. W ofensywie prym wiedzie Traore. Rywalizację wśród pomocników zwiększył Poźniak, a silny fizycznie Buval będzie walczył z dobrze zbudowanymi Skerlą i Cionkiem.
Jagiellonii brakuje skuteczności. Czy zbawieniem okaże się młody Pawłowski? Czy gra Jagi znacznie się poprawi? Moim zdaniem nie na tyle, aby pewnie ograć Lechię.
Stawiam na Lechię, która na dzień dzisiejszy w mojej ocenie wygląda solidniej.
Awans Lechia Gdańsk - 1,80 w Tobet ✅
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Podbeskidzie - Wisła Kraków
Za jakąś godzinkę rozpocznie się rewanżowe spotkanie ćwierćfinału pucharu polski, w półfinale czekają już ekipy Lecha Poznań i Legii Warszawa i zapewne do tego grona chciałaby dołączyć krakowską Wisła. Aby jednak tak się stało muszą wygrać swoje dzisiejsze spotkanie z Podbeskidziem, ponieważ pierwsze spotkanie na Reymonta niespodziewanie przegrali 0-1 po kontrataku i bramce Malinowskiego. Podbeskidzie to bardzo solidna ekipa, która obecnie zajmuje drugą lokatę w pierwszej lidze polskiej i priorytetem dla nich w tym sezonie jest awans do ekstraklasy. Gospodarze osłabieni dzisiaj brakiem obrońcy Osińskiego i pomocnika Ziajki co jakby nie patrzeć może mieć jakieś znaczenie, będą walczyli o jak najkorzystniejszy wynik, ale moim zdaniem zabraknie kondycji lub umiejętności. Jak zapowiada Maaskant jego zespół wychodzi dzisiaj na murawę tylko i wyłącznie po zwycięstwo, szkoleniowiec Białej Gwiazdy wystawi najmocniejszy możliwy skład, zabraknie tylko Sobolewskiego, którego ma zastąpić Cezary Wilk, moim zdaniem jeśli Wisła wykona założenia taktyczne Maaskanta wygra to spotkanie spokojnie, Małecki, Melikson i Kirm nie powinni lecieć w kulki tylko zabrać się za porządną grę i konstruowanie sytuacji bramkowych, wszystko zależy o podejścia do spotkania i ja uwierzę trenerowi, że zawodnicy będą grali tak jak on im nakaże ;)
Wisła Kraków Pinnacle Sports 1.94
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Gdyby miało komuś pomóc. Wyjściowa jedenastka Wisły na dzisiejszy mecz:
Pareiko - Czikosz, Bunoza, Jaliens, Paljić - Melikson, Siwakow, Wilk, Małecki, Rios - Genkow
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Cytat:
Napisał ChIcK3n -&gt;

Podbeskidzie - Wisla
Po pierwsze nie wiemy jakim składem wyjdzie Wisła która walczy o MP. Boję się że Wisła wystawi kilku dublerów i tak samo jak zrobił to Ruch Chorzów. Kurs jest wyjątkowy wysoki. Oglądając mecz Wisły w ostatniej kolejce jest to drużyna która w ciągu kilku tygodni obruciła się stylem gry o 180 stopni. W pierwszych kolejkach bardzo nie zgrana do tego miała troche szczęścia nie grając dobrej piłki. Porażka w tamtym okresie z Podbeskiedziem była do przewidzenia. Jednak po meczu z Widzewem widzę Wisłe która jest głównym kandydatem oprócz legi do tytułu mistrzostwa.
Po pierwsze to wiemy jakim składem wyjdzie Wisła. Zabraknie jedynie Sobola a oprócz niego zagrają wszyscy podstawowi zawodnicy. Poczytaj co mówi przed meczem Maaskant to będziesz wiedział jaką jedenastką zamierza dzisiaj wyjść. Kapitana Białej Gwiazdy zastąpi Cezary Wilk i drużyna wcale nie musi na tym ucierpieć, bo młodzian na wiosnę prezentuje lepszą formę od Sobolewskiego. Porażka z Podbeskidziem była do przewidzenia? Proszę Cię. Siedząc na stadionie już po rozgrzewce widziałem, że Wiślacy jakoś lekko podchodzą do tego spotkania. Zapewne spodziewali się, że goście zamurują bramkę a im samym uda się w końcu coś strzelić. Tymczasem Podbeskidzie zagrało bardzo mądrze i konsekwentnie i w pełni zasłużyło na wygraną. Drugą sprawą jest to, że Wisła w tamtym spotkaniu była nieskuteczna a w podstawowym składzie wyszedł Żurawski czy też Garguła. Maaskant wkleił na wiosnę do wyjściowego składu pięciu nowych ludzi, także nie dziw się, że nie wszystko wygląda jeszcze optymalnie. Widać jednak pierwsze efekty pracy Holendra na Reymonta. Jego ekipa jest chyba najlepiej przygotowana pod względem fizycznym ze wszsytkich zespołów. Trener mówi, że dzisiaj liczy się tylko zwycięstwo i ja mu wierzę. To będzie poważny test dla gości, ale uważam, że go zdadzą. __________________
Nie dotarłem do oficjalnej informacji kto zagra w tym meczu. Byłem na oficjalnej oraz kilku poboczynch stronach Wisły Kraków oraz na stronie Podbeskidzia i nie znalazłem skłądu Wisły ( może źle szukałem ). Dla tego swoją opinie obrałem od zestawienia w jakim wystąpią. Co do pierwszego meczu Wisły z Podbeskidziem to oglądałem mecz z Valerengą (0:4) później był kolejny słaby sparing z Molde (0:2) którego nie widziałem. Pod koniec oglądałem mecz z Arką ( 0:1) wprawdzie wygrany jednak nie był to styl gry wisły która w tedy była nie zgrana itp( przypomnij sobie co pisano o Wiśle miesiąc temu). W pierwszym meczu z Podbeskidziem zagrałem czysty remis nie wierząc w Wisłem i się pomyliłem bo wygrało Podbeskidzie. Na ten mecz mam odwrotne typy bo widzę jak Wisła gra ( składów nie znałem dla tego swoją opinie chciałem ubezpieczyć )
Nie wiem czemu narzucasz mi że się nie interesowałem tymi spotkaniami ??
 
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
Losowanie 1/2 finału Pucharu Polski odbędzie się w niedzielę 20 marca o godzinie 21:40. Drużyny, które zagrają w półfinałach to ścisła czołówka polskiej ligi. Z wyjątkiem Podbeskidzia Bielsko-Biała, które niespodziewanie wyeliminowało Wisłę Kraków.

Poza Podbeskidziem, rewelacją tegorocznej edycji Pucharu Polski, w półfinałach zobaczymy jeszcze mistrza kraju, zespół Lecha Poznań, Legię Warszawa, oraz Lechię Gdańsk. Transmisję z losowania przeprowadzi na żywo stacja nsport. Mecze półfinałowe odbędą się 5-6 i 19-20 kwietnia.

źródło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom