>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - 1/4 [ćwierćfinały]

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
Legia Warszawa - Ruch Chorzów


Typ:1
Kurs:1.67

I na sam koniec znowu coś z piłki nożnej tym razem z naszego podwórka a dokładniej zajmę się mecze ćwierćfinałowym Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa a Ruchem Chorzów. Jest to już drugi pojedynek tych drużyn, pierwszy zakończył się niespodziewanie zaledwie remisem chociaż eksperci stawiali na Legię. Podobnie jest i w rewanżu faworytem tego spotkania będzie drużyna ze stolicy, która chce wywalczyć udział w pucharach europejskich a jak wiadomo najprostsza do tego droga jest przez puchar polski. Kolejnym argumentem przemawiającym za Legią jest fakt, że zagrają oni przed własną publicznością, która z pewnością będzie ich żywiołowo dopingować. W dodatku Ruch jest drużyną zdecydowanie lepiej grająca przed właśną publicznością a dość dużo gorzej spisującą się w meczach wyjazdowych a takowy ich dzisiaj czeka. Myślę, że Legia jest ekipą dużo mocniejszą niż Ruch Chorzów dla którego głównym celem jest utrzymanie się w lidze a nie walka o puchary.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Warto wspomnieć, iż z powodu kontuzji w tym spotkaniu nie wystąpi czołowy strzelec Legii, Michal Hubnik, jak również Ariel Borysiuk, który jest chory na grypę.
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Mimo braku Hubnika i Borysiuka Legia powinna spokojnie wygrać. Piłkarze wyciągneli wnioski z ostatniego meczu ligowego i nie już mowy o kolejnej wpadce. Legioniści jak zawsze narzuca swój styl gry i jeśli będą skuteczni to spokojnie wygrają dwoma bramkami.
Stawiam 2-0
Bardzo liczę na Podbeskidzie,walczą o awans do Ekstraklasy więc trema nie powinna ich zjeść.Liczę na małą sensacje i stawiam 1-1 ????
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Mimo braku Hubnika i Borysiuka Legia powinna spokojnie wygrać. Piłkarze wyciągneli wnioski z ostatniego meczu ligowego i nie już mowy o kolejnej wpadce. Legioniści jak zawsze narzuca swój styl gry i jeśli będą skuteczni to spokojnie wygrają dwoma bramkami.
Stawiam 2-0 ????
Jaki element gry Legii niby świadczy o posiadaniu, a co dopiero narzuceniu przeciwnikowi własnego stylu, który czymkolwiek wyróżniałby ją z ligowej przeciętności. Takie samo kopanie się po czole jak zawsze będzie w tym meczu.
To jest puchar i wszyscy zapominają że 0-0 daje Legii awans + brak Hubnika który robi w tej rundzie różnicę, moim zdaniem stawia pod znakiem wątpliwości opłacalność gry na zwycięstwo Legii po takim kursie jaki oferują bukmacherzy.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Dzis o 17-30 zostanie rozegrany rewanzowy mecz pucharu Polski miedzy Legia a Ruchem.
W pierwszym meczu w Chorzowie padł remis 1-1 i sprawa awansu jest otwarta.
Bukmacherzy wieksze szanse daja na zwyciestwo Legii.
Kursy spadaja i obecnie w bet365 wynosza 1,57.
Moim zdaniem nie ma sensu brac Legie po takim kursie zwlaszcza gdy nie prezentuje sie w rundzie wiosennej najlepiej. Ostatnia porazka ze Slaskiem na wlasnym stadionie nie przynosi chluby.
W dzisiejszym meczy w Legii napewno nie wystapi bedacy w dobrej formie Hubnik, dodatkowo Choto i Cabral ktory prawdopodnie ta runde ma juz za soba.
Najlepiej na dzein dzisiejszy w Legii wyglada pomoc na ktorej jest duza rywalizacja
Obrona w tym sezonie slabo spisuje sie Legia w lidze ma az 24 bramki stracone.
Napastnicy zostana wybrani z posrod 3 powlanych(Kucharczyk, Mezenga, Chiynama)
Na obecna chwile najlepiej z napastnikow prezentuje sie Kucharczyk
Ruch ma szanse po raz piaty z rzedu wyeleminowac Legie z pucharu zwlaszcza gdy forma Legii jest daleko od optymalnej
Ma zagrac od pierwszych minut Paweł Abbott.
Ciekawe jak zaprezentuje sie w naszej rodzimej lidze
Ruch dla mnie jest typowym sredniakiem ale nie widze aby mial odpuscic sobie ten mecz. W 1 meczu obu zespolow takze lepiej prezentowal sie Ruch i mam nadzieje ze bedzie tak w tym meczu.
Moje Propozycje
under 2.5 @ 1,53 ✅
Ruch x2@ 2,1 ⛔
 
julek 421

julek

Użytkownik
to ja podam sklady moze sie komus przydadza ;)
Legia: Wojciech Skaba – Jakub Rzeźniczak, Dejan Kelhar, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak – Miroslav Radović, Ivica Vrdoljak, Alejandro Cabral, Michał Kucharczyk, Rafał Wolski – Bruno Mezenga
Ruch Chorzów: Boris Pesković – Ariel Jakubowski, Piotr Stawarczyk, Rafał Grodzicki, Łukasz Derbich – Paweł Lisowski, Andrej Komac, Gabor Straka, Łukasz Janoszka – Sebastian Olszar, Paweł Abbott
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
2:2​

Jutro w Bielsku-Białej miejscowe Podbeskidzie podejmować będzie krakowską Wisłę w rewanżowym spotkaniu Pucharu Polski. W pierwszym spotkaniu przy R22 sporą niespodziankę sprawili goście wygrywając 0:1. Samo zwycięstwo nie było raczej efektem porywającej gry piłkarzy Podbeskidzia lecz fatalnej Wiślaków, którzy do jakiejkolwiek gry zabrali się dopiero w drugiej połowie. Nie przyniosło to jednak zamierzonego efektu w postaci gola natomiast ta sztuka udała się Malinowskiemu, który zapewnił swojej drużynie ważne zwycięstwo. Nie oznacza to, że mogą już świętować. Czeka ich mecz rewanżowy przed własną publicznością. Ewentualny awans Podbeskidzia będzie dla nich sporym sukcesem jednak w tym momencie najważniejszym celem tej drużyny jest I liga w której występują ponieważ rywalizują w niej o awans do Ekstraklasy. Po ostatnim spotkaniu stracili pozycję lidera dlatego teraz muszą koncentrować się na pojedynku z Nacieczą co podkreśla prezes Okrzesik: &quot;Może ktoś w Krakowie się obrazi, ale dla nas znacznie ważniejszy jest mecz z Niecieczą&quot;. Oczywiście nie oznacza to, że drużyna nie będzie walczyć o awans. Jednak mogą starać się nie wdawać w ostrzejszą grę by nie nabawić się urazów.
Wisła natomiast z meczu na mecz zaczyna prezentować się co raz lepiej. W lidze w tej rundzie wygrała wszystkie 3 mecze. Jutro trener Maaskant do dyspozycji nie będzie miał Sobolewskiego, który nabawił się drobnego urazy. O odpuszczeniu spotkania przez Wiślaków nie ma mowy, o co dobitnie podkreśla holenderski szkoleniowiec: „Nie ma wymówek – mamy wygrać z Podbeskidziem. Nawet jeśli oni zagrają z największym możliwym zaangażowaniem, to w naszej drużynie jest więcej umiejętności”. Trudno nie zgodzić się z tą wypowiedzią. Nawet jeśli jutro da szansę zagrać kilku piłkarzom, którzy ostatnio nie wychodzili na boisko od pierwszej minuty jak np. Rios czy Sivakov.
Dlatego uważam, że warto postawić w tym spotkaniu na gości. Tym bardziej, że bukmacherzy wystawili trochę za wysokie kursy (osobiście spodziewałem się w granicach 1.5-1.6).

Moja propozycja:

Wisła (około 1.85)⛔
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
W mojej opinii jutro o tej samej porze,kursy spadną właśnie do takiej linii,o jakiej piszesz,były wyższe i lecą na łeb,już teraz można zaobserwować u niektórych bukmacherów kursy @1,69 @1,70.Mnóstwo ludzi gra na Wisłę,nikt nie potrafi uwierzyć,żeby tak klasowa drużyna,odpadła już na tym etapie,zapowiada się ciekawe spotkanie,obstawiam wynik 1:3,Pzdr!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jagiellonia - Lechia
Oj nie przekonuje mnie Jaga w rundzie wiosennej. Fakt, jeszcze nie rozegrali zbyt wielu spotkań, ale póki co brakuje tej drużynie błysku. Na domiar złego kontuzji doznali podstawowy Burkhardt i Makuszewski, który pełnił rolę zmiennika.
Seratlić i Pejović póki co mnie nie przekonali, a Sotirović w meczu sobotnim z Lechią należał do najsłabszych na boisku.
Wydaje się, że jeśli Lechia strzeli bramkę jako pierwsza to Jaga nie będzie w stanie się podnieść i awans wywalczą goście. Z jednej strony stoperzy Jagi wyglądają niezwykle solidnie, jednakże z drugiej jak łatwo można ich ograć pokazał Traore, który może to uczynić ponownie.
W tych okolicznościach większe szanse na uzyskanie awansu daję drużynie Lechii Gdańsk. Handicap Lechia+0,5 - 1,65 w bet365 poczekam jeszcze kursy na awans.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Mnóstwo ludzi gra na Wisłę,nikt nie potrafi uwierzyć,żeby tak klasowa drużyna,odpadła już na tym etapie,zapowiada się ciekawe spotkanie,obstawiam wynik 1:3,Pzdr!
Nie wierzę w to co czytam?
Na tym etapie?! to już ćwierćfinał i gra LIDER 2 ligi ze skladem moim zdaniem mocniejszym, niż np. Bytom.
Klasowa druzyna? chyba tylko z nazwy - 2 przeciętne mecze wygrane u siebie po mękach i od razu klasowa drużyna, pół składu wymienione, posprowadzali gosci nieprzygotowanych motorycznie, którzy nie potrafią w tym samym meczu zastosować 3 razy tego samego schematu rozegrania piłki w ataku, co pewnie juz przecwiczyli 100x na treningach. . Nie da sie wygrywać meczy co 3 dni jak ma sie 3 gości w skladzie z zawodnikami, którzy nie potrafią wybiegac chociażby 75min - nie mówiąc już o pokazywaniu sie do piłki po podaniu po tej 65-70minucie. Nie mówię, że Wisła ambicją czy umiejetnosciami technicznymi nie ustrzeli jakiejs bramki Góralom, ale wiele bym sie nie spodziewał po tym meczu z jej strony.
Ja wiem panowie 3:1 z Ruchem, super bramka Jirsaka, potem 2:0 z Widzewem, super rajd Meliksona, ale proponuję przemyslec spokojnie typy i nie rzucać się na rzekome &#39;value&#39; w postaci 1,80 i to na wyjeździe...
Może zagrajcie lepiej na Vilazhnia Shkoder w pucharze albanii przynajmniej grają u siebie, kursik prawie taki sam 1,75.
A od siebie raczej bym proponował:
Wisła nie strzeli po ~3.70
0:0 do przerwy 2,65
Bez urazy, ale do klasowej drużyny to bliżej Lechii i Legii niż Wiśle z obecnym składem i na tym poziomie przygotowania do sezonu.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
Krótko. Na pewno Wiśle nie będzie łatwo się grało, gospodarze mają dobry wynik, więc zapewne będą chcieli wychodzić z szybkimi kontrami. Na pewno dużo będzie zależało od składu w jakim wyjdą Krakowianie. Po tych 3 kolejkach ligowych na razie sporo osób zachwyca się grą trójki: Melikson, Kirm, Małecki. W meczu na pewno nie zagra Radek Sobolewski, także zapewne na boisku zobaczymy Czarka Wilka, który jest bardzo solidnym pomocnikiem. Maaskant nie odpuści tego pucharu zbyt łatwo. Przewidzieć co się stanie na boisku nie jest łatwo, ale myślę, że co najmniej 0-1 dla gości jest &#39;z ich zasięgu&#39; (przecież to tylko 1 bramka...).
Czy grać ten mecz? Myślę, że tak - ale ze stawkami nie ma co szaleć. Gospodarze u siebie potrafią grać, być może za pół roku obie drużyny spotkają się w Ekstraklasie.
Moje propozycje:
Wisła wygra ------------- 1.80 @ 4/10
Wisła wygra do zera ---- 2.60 @ 2/10
Podbeskidzie gole 0-1 --- 1.30 @ 7/10


A tak poza tym, to byłoby super w półfinale zobaczyć najlepsze drużyny z tego sezonu (Lech i Legia już przeszli - dalej szanse ma Wisła i Jaga). Wiadomo, że mecze między tymi zespołami zawsze wywołują dodatkowe emocje, prestiż i oczywiście ambicja wtedy wzrasta.
 
K 0

kickerbtm

Użytkownik
A więc znamy drugiego półfinalistę.
Jest nim stołeczna drużyna.
Zastanawiałem się nad postawieniem na Wisłę, jednak coś czuję że oni się skupiają tylko na lidze i znów mogą sprawić niespodziankę.
Taki mecz powinni w ciemno wygrać a jak widać dochodzi do niespodzianek.
Bielsko niesione dopingiem kibiców będzie się bronić i dlatego Wisła będzie musiała ostro powalczyć o to zwycięstwo.
Coś czuje że niepadnie tu wiele i bramek i dlatego zagram typ:
0-2 goli po kursie 1,72 ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
@slooz3
Jeśli ty myślisz że Wisła przegrała bo Podbeskidzie jest takie dobre to chyba na łeb upadłeś.
Dla piłkarzy z B-b to był mecz życia dali z siebie 200% przy biernej ujmę lekceważącej postawie Wisły i taki był efekt. [Nawet Wiśle udało się ograć Barcelonę, Lechowi ManC bo dali w mecz sporo ikry w przeciwieństwie do rywali]
Z dotychczasowego składu wszyscy prócz Sobolewskiego są do dyspozycji, jeśli zależy im na pucharze i podejdą poważnie do meczu to spokojnie awansują.W pierwszym meczu było trochę eksperymentów a piłkarze przeszli obok meczu, Podbeskidzie pokazało piłkę bez żadnej jakości, do ogrania są izi przy odrobinie chęci.
ale do klasowej drużyny to bliżej Lechii i Legii niż Wiśle
Legia gra bardziej klasowo niż Wisła buhehe, Legia gra dobrze 35 min, Wisła z minuty na minutę się rozkręca i gra konsekwentnie do końca.
Zanim napiszesz kolejne teorie obejrzyj mecze tych drużyn zamiast skróty z szybkiej piłki.
Jak czegoś nie grasz to nie proponuj
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Podbeskidzie BB- Wisła Kraków
Typ: Wisła over 1.5 gola
Kurs: 2.15
Buk: Tobet


Na samym początku przytoczę słowa trenera gości - Roberta Maaskanta &quot;Trzeba strzelić dwa gole i wygrać&quot;.
Nie powinno się porównywać Ligi krajowej do Pucharu, ale w lidze Wisła gra bardzo dobrze, nie ma się co oszukiwać, że jest w tym momencie głównym pretendentem do mistrzostwa. Ich trener Maaskant to gość z ambicjami i jak już zapowiada, nie zamierzają odpuszczać Pucharu i chcą go zdobyć. Ale na początku muszą pokonać Podbeskidzie. Z kolei drużyna z Bielska po dobrym rozpoczęciu rundy wiosennej, bardzo kiepsko zaprezentowała się w Polkowicach, gdzie przegrała 1:0. Co prawda są na drugim miejscu w tabeli, ale przodująca w &quot;grupie pościgowej&quot; Flota Świnoujście także ma spore smaki na awans. Tak więc nie uważam, że Podbeskidzie już ma awans w kieszeni, a na dodatek jeszcze 15 kolejek. Niektórzy zaczynają się zastanawiać czy mecz z Wisłą nie za bardzo utkwił w głowach piłkarzy z Bielska, gdyż zanotowali bardzo niepotrzebną stratę punktów w Polkowicach. Ale nie ma się co dziwić dzisiaj w Bielsku wielkie święto piłkarskie. &quot;Górale&quot; również nie zamierzają odpuszczać i na pewno powalczą.
Jeśli chodzi o składy, to Wisła wystąpi bez Sobolewskiego, który jest lekko kontuzjowany. W dalszym ciągu nie są zdolni do gry Serge Branco i Nourdin Boukhari oraz Rafał Boguski. Podbeskidzie będzie musiał sobie poradzić bez pauzujących za kartki Michała Osińskiego i Sebastiana Ziajki.
Według mnie pierwszy mecz w Krakowie, to wypadek przy pracy i nieszczęśliwa porażka. W futbolu takie rzeczy są na porządku dziennym. Ale akurat tutaj mamy jeszcze rewanż i wszystko może się odmienić -&gt; dla przykładu wczorajszy mecz Bayern - Inter, chociaż nie wyobrażam sobie, żeby dziś Podbeskidzie strzeliło aż 2 bramki;p
Myślę, że Maaskant wyciągnie konsekwencje z pierwszego meczu w Krakowie. W świetnej formie jest krakowskie trio Małecki - Melikson - Kirm, o którym media się rozpisują już od początku tygodnia. Uważam, że piłkarze z Krakowa mają o wiele większy potencjał i dużo lepszych graczy. Ba myślę, że obecnie dysponują chyba najlepszym składem w lidze. Ale wiadomo nazwiska też nie grają. Tak czy inaczej, myślę, że Wisła wyciągnie wnioski z pierwszego meczu i zagra z dużo większym zaangażowaniem i spokojnie strzeli 2 bramki w Bielsku - Białej.
Oto składy obu drużyn z pierwszego meczu:
Wisła Kraków: Pareiko – Jaliens, Chavez, Bunoza, Paljić – Małecki, Garguła (64&#39; Melikson), Sobolewski, Sivakov (86&#39; Rios), Kirm (79&#39; Łobodziński) – Żurawski

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Zajac – Cienciała, Dancik, Konieczny, Osiński – Koman, Sokołowski (80&#39; Kołodziej), Rogalski (67&#39; Metelka), Ziajka – Cieśliński, Demjan (65&#39; Malinowski)
Dzisiaj zapewne za Sobolewskiego zagra od początku Cezary Wilk. Wątpię, że w pierwszym składzie znajdą się również Żurawski oraz Garguła.
Zapowiedź dzisiejszego meczu: http://podbeskidzie.video-liga.pl/index.php?r=site/index
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Jaki element gry Legii niby świadczy o posiadaniu, a co dopiero narzuceniu przeciwnikowi własnego stylu, który czymkolwiek wyróżniałby ją z ligowej przeciętności. Takie samo kopanie się po czole jak zawsze będzie w tym meczu.
To jest puchar i wszyscy zapominają że 0-0 daje Legii awans + brak Hubnika który robi w tej rundzie różnicę, moim zdaniem stawia pod znakiem wątpliwości opłacalność gry na zwycięstwo Legii po takim kursie jaki oferują bukmacherzy.
Jak oglądałeś wczorajszy mecz to widziałeś o jaki styl mi chodzi.Dużo strzałów,ładne ,przemyślane akcje,dobre schematy.Legia zamieniając kilka podań przenosi się ze swojej połowy pod pole karne przeciwnika.Wczoraj brakowało jeszcze dokładnego ostatniego podania i wykończenia,ale mecz taki jaki się spodziewałem,nawet dokładny wyniki trafiłem :cool:
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Dzis poznamy nastepnych półfinalistów pucharu Polski.
Wisła po porażce u siebie jedzie do Bielsko Białej z nadmiarem odrobienia strat.
Pierwszy mecz zakonczyl sie zwyciestwem gosci 1-0. Gola Wislacy stracily w koncowce po kontraataku gosci(Malinowski strzelecem)
Straty sa jak najbradziej do odrobienia tym bardziej ze Wisła z meczu na mecz coraz bardziej rozkreca sie.
Jezeli zagra tak jak z Widzewem narzucajac swoj styl gry to jestem spokojny o zwyciestwo.
Wisła jedzie najmocniejszym składem do kontuzjowanych zawodników jedynie Sobolewski dolaczył i zostaje w &quot;domu&quot; ma kontuzje golenia.
Maaskant zapowiada walke od samego poczatku i jak najszybsze strzelenie gola.
Takze prawdopodobnie Podbeskidzie niczym nie zaskoczy i wyjdzie takim samym ustawieniem jak na poprzedni mecz.
Wisła ma zawodnikow o klase lepsza i mam nadzieje pokażą tą róznice.
Moje propozycje
Wisła win @ 1,75 ⛔
under 2,5 @ 1,61 ⛔
W drugim meczu Jaga znowu zagra z Lechia z którą 4 dni temu w lidze przegrala 1-2
i tym samym odnoszac pierwsza porazke w lidze na wlasnym stadionie.
Narazie w rundzie wiosennej Jaga spisuje sie ponizej sredniej nie odnoszac nawet zwyciestwa w 4 kolejnych meczach.
Pierwszy mecz pucharowy obu zespolow zakonczyl sie bezbramkowym remisem.
Jaga ma potencjal w sobie i aby Probierz w ciagu tych 4 dni pozmienial cos w glowach pilkarzy. Nie wydaje mi sie aby Bialostocki zespol przegral 2 raz u siebie z tym samym zespolem tym bardziej ze w sobotnim meczu nie bylo widac jakiejs szczegolnej przewagi Lechii
W Jadze w stosunku do sobotniego meczu to Burkhardt nie wystapi zlapal kontuzje i razem z Makuszewskim dopiero za okolo 3 tyg powroci.
Przewidywane składy:
Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Norambuena, Skerla, Cionek, Pejović - Kupisz, Hermes, R. Grzyb, Lato - Frankowski - Sotirović.
Lechia Gdańsk: S. Małkowski - Deleu, K. Bąk, Vučko, Ajrapetjan - Surma, Bajić, P. Nowak - Lukjanovs, Buval, A. Traoré.

Jak widzimy prawie nic nie zmienilo sie w obu zespolach jedynie Frankowski od 1 minut za Burkhardta.
Licze na przebudzenie pomocy- Kupisza, Laty i &quot;błysku&quot; Frankowskiego oraz polepszenie gry Narumbueny który w rundzie wiosennej słabiutko spisuje sie plus doping kibiców.
Moje propozycje:
Jaga win @ 2,30 ⛔
 
dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko Biala - Wisła Kraków (- 0.5, - 1.0) 2 @ 2.05

Mimo przegranego pierwszego meczu Wisła ostatnio jest na fali i napewno nieodpuści rewanżu, jednak z takimi piłkarzami jak Meliskon czy Małecki, nie można odpadaćz Pucharu z drużyną 1 ligową. Myśle, że Wisła wygra różnicą 2 bramek conajmniej.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk under 2.5 gola @ 1.53

W tym meczu ciężko obstawić zwycięstwo ostatni mecz wygrała Lechia 2-1, jednak to nie odzwierciedla obrazu gry bo mecz był moim zdaniem bardzo wyrównany a o zwycięstwie przesądził przebłysk geniuszu u Traore. Najchętniej postawiłbym zakład Traore strzeli jednak na bet365 takiego nie znalazłem. Myśle, że w tym meczu padnie mniej niż 2.5 gola ani Jagi ani Lechii napastnicy nie błyszczą w tej rundzie co pokazały ostatnie mecze. Mecz będzie wyrównany bo obydwu drużynom zależy na wygranej mecz albo zakończy się jedno bramkową wygraną którejś z drużyn albo remisem 1-1
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 18:30
Typ: Lechia Gdańsk
Kurs: 3,00
Buk: Bet365

Trzeci mecz rewanżowy ćwierćfinału Pucharu Polski,będzie także trzecim spotkaniem tych drużyn na przełomie kilku dni.Jakiś miesiąc temu,przed startem rundy wiosennej,murowanym faworytem byłaby na tamten czas drużyna lidera Ekstraklasy,jak i dzisiejszy gospodarz - Jagiellonia Białystok,jednak wiele pozmieniało się w obydwóch drużynach,Jaga straciła swoją siłę napędową,mowa oczywiście o Kamilu Grosickim,który odszedł do Tureckiego Sivassporu,doszło też kilka kontuzji,min,sprowadzonego zimą Grzelaka,który miał grać na &quot;9&quot; i strzelać dla Jagi w rundzie wiosennej,poważna kontuzja uniemożliwiła to i w trybie awaryjnym został sprowadzony niechciany w Ślasku Sotirović,z którym to było nie na rękę władzom i Orestowi Lenczykowi,ze składu wypadło także kolejne ważne ogniwo,jakim bez wątpienia jest Marcin Burkhardt,jednakże on powinien jeszcze wrócić w tej rundzie.Miało być Mistrzostwo i wielkie święto na Podlasiu,a będzie niestety wielka kupa,no ale można było się tego spodziewać,w końcu zostało wyrwane serce zespołu,a Probierz nie jest nadczłowiekiem,żeby z niczego uczynić coś,bo może i trzon pozostał,ale nastroje i morale drużyny,zdecydowanie się pogorszyły.W zupełnie odmiennej sytuacji znajduje się gdańska Lechia,drużyna na fali,gra bardzo fajną szybką piłkę,to całkiem inna drużyna od tej,którą oglądaliśmy w poprzednich sezonach,Kafarski świetnie ją poukładał i w końcu zmienił wyjazdowy styl drużyny,na bardziej ofensywny,pamiętamy przecież starą Lechię pod wodzą innych trenerów,poza Traugutta gdzie nie wypadało się bronić,grali strasznie defensywnie,od tego sezonu coś ruszyło,kilka spotkań na jesieni zagrali naprawdę fajnie.Przed rundą wiosenną obawiano się,jak władze klubu załatają dziurę po stracie Kapitana drużyny biało-zielonych - Huberta Wołąkiewicza,który odszedł do Mistrza Polski - Lecha Poznań i wydawałoby się poważnie osłabił drużynę,nic bardziej mylnego,zakontraktowano Chorwata Lukę Vućko,który uzupełnił dziurę w obronie.Porównując kursy wystawione przez bukmacherów z tymi choćby z meczu ligowego,widać zdecydowane spadki na drużynę z Gdańska,dostrzeżona zostaje progresja w grze dzisiejszych gości,kurs na poziomie @3,00 jest jak najbardziej wart zagrania,bo jeśli udało się kilka dni temu w spotkaniu Ekstraklasy,to czemu nie spróbować dziś?Pojedynek dwóch charyzmatycznych trenerów młodego pokolenia,będzie na pewno spotkaniem walki,z którego w mojej opinii zwycięsko wyjdą Goście,Polecam typ,Pozdrawiam! Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko - Biała - Wisła Kraków 20:30
Typ: Wisła Kraków 2/2
Kurs: 2,75
Buk: Bet365

Drugie dzisiejsze spotkanie,a zarazem ostatni z ćwierćfinałów,to pojedynek Wicelidera 1 ligi z Liderem Ekstraklasy,w pierwszym spotkaniu sensację sprawili goście z Bielska - Białej,pokonując na wyjeździe &quot;Białą Gwiązdę&quot; w stosunku 0:1,kontrując Krakowian w jednej z ostatnich akcji spotkania,ogólnie mecz bez większej Historii,Podbeskidzie niesamowicie zmobilizowane,w końcu na takie spotkanie dane im było czekać długie lata,Wisła w pół rezerwowym składzie z w pół skoncentrowanymi zawodnikami,wybiegała bez historii 90 minut,nie pokazując poza ostatnimi 30 minutami,gdzie nadeszło wsparcie z ławki zupełnie niczego,trener Maaskant był bardzo zły po tym spotkaniu,zapowiedział rewanż w pełnej krasie tego słowa,dziś na boisku w Bielsku wyjdzie podstawowa jedenastka,osłabiona tylko lub &quot;aż&quot; brakiem kapitana drużyny Radka Sobolewskiego,lecz ma go kto zastąpić,Wisła ma bardzo szeroką ławkę rezerwowych,zastąpi go najprawdopodobniej świeżo upieczony reprezentant Polski - Czarek Wilk,który w piłkę grać potrafi.Weekend dla obydwóch drużyn zupełnie inny,gospodarze dzisiejszego spotkania przegrali w Polkowicach z miejscowych Górnikiem,zaś Wicemistrzowie Polski uporali się na własnym boisku z Łódzkim Widzewem,spotkania Podbeskidzia nie widziałem,słyszałem za to opinie,że grali wręcz tragicznie,a gra kompletnie się nie kleiła,teraz pytanie,czy to zasłona dymna,przed dzisiejszym rewanżem,a zarazem oszczędzanie składu,czy chwilowa zniżka formy,bo w to,że &quot;Górale&quot; w piłkę grać potrafią i stanowią zgrany kolektyw,nikt nie śmie wątpić.Mecz Wisły z Widzewem dość ciekawy,na szybkim tempie,Wisła dobrze przygotowana kondycyjnie,po końcowym gwizdku,nie było widać żadnego zmęczenia,kilka ciekawych okazji do zdobycia bramki,ogólnie mecz bez większej historii z przewagą gospodarzy.Dziś czeka nas na pewno zażarta walka,o ostatnie miejsce w półfinale krajowego pucharu,bilety sprzedawały się jak świeże bułeczki i nie było ich już w kasach na tydzień przed meczem,w mojej opinii kibice gospodarzy zobaczą dziś prawdziwe oblicze Wicemistrza Polski,a nadzieje na awans,zostaną rozwiane już po pierwsze połowie spotkania,bo jestem pewien,że drużyna gości zacznie to spotkanie od bardzo mocnego uderzenia,a nie ukrywajmy,że kadrowo jak i umiejętnościami,przewyższa gości conajmniej o klasę,prawdopodobieństwo trafienia typu spore,na pewno większe,niż wskazuje to kurs,Powodzenia!
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Podbeskidzie - Wisla
Po pierwsze nie wiemy jakim składem wyjdzie Wisła która walczy o MP. Boję się że Wisła wystawi kilku dublerów i tak samo jak zrobił to Ruch Chorzów. Kurs jest wyjątkowy wysoki. Oglądając mecz Wisły w ostatniej kolejce jest to drużyna która w ciągu kilku tygodni obruciła się stylem gry o 180 stopni. W pierwszych kolejkach bardzo nie zgrana do tego miała troche szczęścia nie grając dobrej piłki. Porażka w tamtym okresie z Podbeskiedziem była do przewidzenia. Jednak po meczu z Widzewem widzę Wisłe która jest głównym kandydatem oprócz legi do tytułu mistrzostwa. Co do Podbeskidzia to na razie nie gra piłki z tamtej rundy. Ich gra jest słaba zawodzą na pełnej całej lini. Dzisiaj moze to być dla nich mecz odkupienia jeśli uda się im wyelminować Wisłe to kibice im już wszystko wybaczą. Co do samego meczu to pewna wydaje się być wygrana Wisły jednak poczekał bym z tym typem do ogłoszenia składu Wisły na ten mecz. ( Jak wiemy wiele klubów daje odpocząć swoim zawodnikom w meczach pucharowych )
Moje typy na mecz jeśli Wisła wyjdzie w silnym składzie to :
Wygrana Wisły
Jeśli coś takiego znajdziecie to : Genkow - strzeli gola ( liczę że w końcu uda się mu przełamać )
Dodam jeszcze krótki filmik o nastawieniu podbeskidzia ( nie wiem czy to ich główna murawa jednak wygląda że jest w dobrym stanie )
http://www.biznesregion.pl/index.php?page=2&amp;amp;id=318 ( oglądnąć warto jakieś pierwsze 4 minuty )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom