>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - 1/4 [ćwierćfinały]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wtorek 1.03.11

[18:30] Ruch Chorzów - Legia Warszawa 2.70 3.10 2.55
[20:30] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1.40 3.85 9.00

Środa 2.03.11

[18:30] Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2.40 3.15 2.85
*[20:30] Polonia Warszawa - Lech Poznań 2.70 3.10 2.55
* rewanż
Kursy wg Unibet.
Mocne zestawienie ćwierćfinałów. Nie zanosi się na to aby ktokolwiek ten puchar miał odpuścić. Droga do europejskich pucharów co raz bliższa. Zapraszam do analizowania spotkań.
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Ruch - Legia

Jeżeli popatrzymy na ostatnie 7 meczy pomiędzy tymi zespołami to zawsze zwycięstwo odnosiła drużyna, która była gospodarzem meczu. W ostatnich 4 meczach w Chorzowie zawsze wygrywał Ruch i zawsze 1-0. Do Chorzowa nie pojechali Ivica Vrdoljak, ale w jego miejsce szykowany jest Janusz Gol. Zabraknie również Chinyamy oraz Antolovicia. Pojechał dobrze spisujący się nowy napastnik Legii, Hubnik. Legia ma dobrą ekipę i może ten mecz wygrać. Ruch w lidze 12 dlatego zostaje im tylko walka o puchar. Dla Legii celem numer jeden jest liga. Chcą zdobyć mistrzostwo i grać w Lidze Mistrzów. Piątkowy mecz Legii zakończył się 3-3. Stracili aż 3 bramki z ostatnią drużyną ligi. Choć ofensywa jest dobra to w defensywie można znaleźć parę błędów. Nie wiem co myśleć o tym typie, może i byłbym skłonny zagrać 1X, ale nie wiem. Legia nie strzeliła też gola na Cichej od Listopada 2008 roku. Różne opcje tutaj widzę do grania, ale nie wiem z jakim zaangażowaniem podejdą do tego meczu piłkarze z Warszawy.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
RUCH-LEGIA




Dla mnie ten mecz to wielka zagadka. Patrząc przez pryzmat meczów między tymi drużynami to Ruch faktycznie, będąc gospodarzem odnosił korzystniejsze wyniki ale... trzeba pamiętać, że niebiescy w tym sezonie walczą o utrzymanie w ekstraklasie (zajmują aktualnie miejsce barażowe)i kto wie, czy nie bedą chcieli odpuscić Pucharu Polski, żeby skupić się tylko i wyłacznie na lidze. Ponadto mają poważne problemy finansowe(ale to nie nowość). Brak Sadloka, Sobiecha, czy Niedzielana w szeregach niebieskich na pewno tez jest sporym osłabieniem.
Jeśli chodzi o Legię to bazując na ostatnim meczu ligowym wojskowych z Pasami, strata 3 goli ( co prawda 2 kontrowersyjne), budzi lekki niepokój o formację defensywną. Nie wiem czy trener Skorża, wyciągnął odpowiednie wnioski z poprzedniej rundy. Na pochwały zasługują napastnicy, Kucharczyk i nowy nabytek Hubnik, gdzie w ostatnim meczu wpisali się na listę strzelców.
Reasumując, Legia moim zdaniem jest lekkim faworytem ale niekoniecznie musi wygrać to spotkanie.


Mój typ: X2
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Wisła - Podbeskidzie

Ekipy ekstraklasy rozpoczeły mecze o stawke. W pierwszej kolejce rundy wiosennej Wisła wypadła na tle innych ekip bardzo korzystnie licze , że podobnie bedzie jutro.
Trener Maaskant to coach ambitny jeszcze nie przesiąknięty mentalnoscią jaka panuje w Polsce co do Pucharu Polski , wiec zrobi wszystko by go zdobyc.
Nie przewiduje tez zmiany trzonu druzyny na pewno nie zagra Cikos , Boukhari i Branco ten pierwszy narzeka na lekki uraz więc lepiej nie ryzykowac. Pozostali to śmiem twierdzic najslabsi zawodnicy w kadrze Wisły , więc dobrze , że nie zagraja. Zapewne trener da sie pokazac zawodnikom takim jak Melikson czy Małecki , ktorzy stanowia sile tej druzyny. To zreszta wspomnial w wywiadzie, co daje nadzieje na silny skład. Byc moze zagra Rios ale niewiadomo czy od poczatku czy wejdzie w trakcie spotkania.
Podbeskidzie dopiiero pierwsze spotkanie ma przed sobą , dla nich najwazniejszy jest dobry start ligi, co oczywiscie nie oznacza iż PP odpuszcza. Jednak patrzac na dobre przygotowanie Wisły ogladajac ich osttni mecz, szeroką kadre i brak rewolucji w skladzie sklonny jestem polecic typ Wisła 0:1 handicap typ 1: kurs ok. 2.10 Taki kurs byl dzis rano ale w Fortunie niestety w internetowych sa nizsze ok. 1.80-1.90
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów - Legia Warszawa 18:30
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 2,40
Buk: Bet365
Świetny kurs na Legię! Z pewnością nie można przejść wobec niego obok.Ruch po sprzedaniu obrońcy reprezentacji Polski Macieja Sadloka,oraz pierwszego bramkarza zespołu Krzyśka Pilarza,znacznie osłabił się przed runda wiosenną.Sobotni mecz ligowy z Lechią Gdańsk na dennym poziomie,nie można powiedzieć o nim ani jednego dobrego słowa,zero składni w grze.Wręcz przeciwnie,mimo straty aż trzech bramek,zaprezentowała się warszawska Legia,spotkanie rozpoczynające rundę wiosenną ekstraklasy przeciwko Cracovii Kraków,było świetnym jak na polską ligę widowiskiem,obydwie drużyny chciały grać w piłkę,widać było chęć,można gdybać,czy Cracovii pomógł sędzia czy nie,zostawmy to na boku,zajmijmy się grą Legii,która wyglądała obiecująco.Wszystkie 3 bramki strzelone po fajnych akcjach,no może oprócz drugiego gola dla Stołecznych,strzelonego przez nowy nabytek z Czech,obrońca Pasów wybił piłkę wprost pod nogi Hubnika,a ten pokazał,że w piłkę grać potrafi i nie przypadkowo trafił do Stolicy.Typ opieram na ostatnich obserwacjach,myślę,że Maciek Skorża odpowiednio zmobilizuje zespół i już w jutrzejszym spotkaniu Legia wyrobi sobie fajną zaliczkę przed rewanżem na Łazienkowskiej,trzeba wykorzystać słabszą formę rywala i dobić go przed własną publicznością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
RUCH - LEGIA
Tobet:
Ruch 1x - 1,48✅
Legia under 1,5 - 1,48
✅
Jestesmy po 1 meczach przerwy zimowej. Legia zremisowala z Cracovia 3:3 w Krakowie. Ruch w Chorzowie zremisowal 0:0 z Lechia. Mysle, ze oba zespoly(Legia i Ruch) zaprezentowaly sie srednio. Oczywiscie widowisko bylo lepsze w Krakowie, padlo sporo goli, zespoly byly usposobione dosc ofensywnie zwlaszcza Cracovia. Jesli chodzi o Legie, sukcesem jest strzelenie 3 goli, ale martwić moga 3 stracone bramki. Widac obrona szwankowala w tym meczu. Ja bym sie tutaj skupil na absencjach:
&quot;W drużynie Legii we wtorkowym spotkaniu można spodziewać się trzech zmian w wyjściowym składzie w porównaniu do pojedynku z Cracovią. Za kartki pauzować muszą Ivica Vrdoljak i Jakub Rzeźniczak, natomiast urazy eliminują z gry Tomasza Kiełbowicza, Macieja Rybusa i Artura Jędrzejczyka. Od pierwszej minuty powinni wystąpić Srdja Kneżević, Marcin Komorowski i Alejandro Cabral. Na ławce rezerwowych mecz rozpocznie nowy nabytek klubu Janusz Gol.&quot; - cytat z goal.pl
Ruch to druzyna grajaca defensywnie, nie da sobie tak latwo nastrzelac bramek jak Cracovia. Dodatkowo braki w Legi sa dosc istotne, bo Vrdoljak i Rzezniczak, sa silnymi punktami druzyny i zmiennicy troche nizszy poziom prezentuja. Dlatego tez typy podane u gory z Tobet polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Wisła w pierwszym meczu po zimowej przerwie pokazała naprawdę niezły futbol. W grze krakowskiego zespołu przede wszystkim cieszyła mnie konsekwencja. Widać, że pod okiem Maaskanta solidnie przepracowali okres przygotowawczy. Zespół mądrze się przesuwa na boisku. Nowi są na pewno ogromnym wzmocnieniem. Pareiko gwarantuje swoim doświadczeniem spokój w kluczowych momentach. Jaliens to grajek z wyższej półki i jak tylko załapią z Chavezem odpowiedni język to będą zaporą nie do przejścia. Najwięcej mówi się o Meliksonie, Izraelczyk rozegrał kapitalną pierwszą połowę z Arką. Widać, że jest to zawodnik, którzy w naszej lidze może brylować. Maaskant dzisiaj zapowiada walkę na całego, co prawda Puchar i przeciwnik z niższej klasy rozgrywkowej ale piłkarzom Białej Gwiazdy determinacji nie powinno zabraknąć. Być może w jedenastce nastąpią niewielkie korekty. Do gry gotowy jest kapitan zespołu - Radosław Sobolewski. Swoją szansę może też dostać Łukasz Garguła. Nie sądzę, że Wisła zlekceważy rywala, a jeśli chodzi o potencjał to bije Podbeskidzie na łeb. Myślę, że wieczorem obejrzę z wysokości trybun pewne zwycięstwo Białej Gwiazdy.

Wisła Kraków (-1.5) 1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ruch Chorzów - Legia Warszawa @ X do przerwy - 1,95 Betsafe ⛔ 1:0 HT
Ruch obecnie nie ma wiele do zaoferowania jeśli chodzi o ofensywę. Janoszka, Grzyb, Piech... ataki trójką zawodników ? To wydaje się za mało na sforsowanie defensywy przeciwnika. Niebiescy mogą natomiast przeciwstawić Legii walczaków w środku pola oraz ostro grających obrońców.
Gra się tak jak przeciwnik pozwala... Cracovia pozwalała Legii na rozgrywanie akcji, Ruch będzie starał się je przerywać już w środkowej strefie. Z drugiej strony Legia nie powinna mieć wielkich problemów z rozbijaniem kontrataków przeciwnika.
Taktycznie pierwsza połowa spokojna i na remis. Ewentualne bramki i przechylenie szali zwycięstwa na korzyść jednej strony może nastąpić w drugiej połowie.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Wisła Kraków - Podbeskidzie BB Typ: Wisłą over 1.5 gola
Kurs : 1.68
Bukmacher : Tobet



Ze wczorajszej konferencji prasowej z udziałem trenera Wisły - Roberta Maaskanta można śmiało wnioskować, że krakowianie nie zamierzają wcale odpuszczać tych rozgrywek i w są w pełni zmotywowani na dzisiejszy mecz i traktują go jak najbardziej poważnie. Dodatkowo Wisła zagra pierwszy mecz w 2011 roku na własnym stadionie i piłkarze będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, również i ci, którzy w zimie wzmocnili krakowski zespół. Do składu wraca Radosław Sobolewski, zabraknie natomiast lekko kontuzjowanych Branco i Boukhariego. Trener zapowiedział, że najprawdopodobniej da opocząć Cikosowi, żeby był gotowy na najbliższy mecz ligowy z Ruchem. Bardzo możliwe, że trener da od początku zagrać takim piłkarzom jak: Garguła, Łobodźiński, Bunoza, Rios, Żurawski, którzy poprzedni zwycięski mecz z Arka rozpoczęli z ławki. Na pewno będzie to dla tych piłkarzy dobra okazja do pokazania się i do udowodnienia trenerowi, że może w dalszym ciągu na nich liczyć. Myślę, że Wisła już dzisiaj będzie chciała przesądzić o awansie do dalszej tury rozgrywek. Podbeskidzie jest zdecydowanie mniej doświadczone, a dodatkowo na wiosnę musi skupić się by utrzymać miejsce premiowane awansem do Ekstraklasy. Jak już napisałem, liczę na wysokie zwycięstwo piłkarzy z krakowa, a co za tym idzie, minimum 2-bramkową zdobycz.​
 
haftus 140

haftus

Użytkownik

Ruch Chorzów - Legia Warszawa

Typ: X ✅ ✅ (wynik: 1-1)
Kurs: 3.13
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza: Dziś o 18:30 w Chorzowie spotkają się dwie drużyny walczące o kolejną fazę Pucharu Polski, ewentualnie o korzystny bilans przed rewanżem. Rok temu, drużyny spotkały się w ćwierćfinale tego turnieju a dwa lata temu w półfinale. Nie były to zbyt udane spotkania dla Wojskowych. Zawsze górą był Ruch. Ale był to Ruch ambitny, waleczny, nie taki, którego widzimy obecnie. Niebiescy stawiają na defensywę, więc sądzę, że dziś zadaniem nr. 1 będzie nie stracić bramki.
Obie drużyny sezon ligowy rozpoczęły niemrawo. Zremisowały. Legia w dobrym stylu strzeliła 3 bramki Cracovii, ale to oni ciągle gonili wynik. Ani razu nie wyszli na prowadzenie. Natomiast gospodarze dzisiejszego meczu w bardzo nudnym spotkaniu wymęczyli 1 punkt z Lechią, nie potrafiąc strzelić chociaż bramki. Mecz toczył się w środku pola, podbramkowych sytuacji było jak na lekarstwo. To potwierdza, jak słaby jest Ruch w defensywie.
Na podobny przebieg meczu liczę dziś. Niebiescy raczej tak szybko nie uporają się ze swoimi kłopotami, ale powinni dobrze bronić się przed atakami Legii.

✅ ✅
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Polonia Warszawa - Lech Poznań
1:2​

Jutro czeka nas ciekawe spotkanie w ramach Pucharu Polski. Polonia Warszawa podejmować będzie Lecha Poznań. Jest to spotkanie rewanżowe. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem Czarnych Koszul po golu ... Arboledy. Myślę, że nie trzeba się rozpisywać nad tym jak ważny jest to mecz dla zespołu z Poznania. Dla nich jest to prawdopodobnie jedyna droga do europejskich pucharów. Dlatego chyba nie przesadzę, że mobilizacja i motywacja w drużynie powinna być równa spotkaniu chociażby z Bragą. Podobna sytuacja powinna również panować w warszawskiej drużynie. Znając prezesa, wymaga pewnie zdobycia pucharu i spokoju jeśli chodzi o Europę. Jednak nie można zapominać, że w najbliższej kolejce podopiecznych Theo Bosa czeka derbowy pojedynek z Legią. Nie ma co ukrywać, że w tym spotkaniu będą musieli grać o zwycięstwo. Także trener będzie szukał jakieś kompromisu tak aby w obu spotkaniach ugrać maksymalną pulę. A więc czy oznacza to, że jutro będą chcieli zagrać bardziej defensywnie licząc na utrzymanie wyniku? Po trochu na pewno tak. Nie sądzę, by wszystkie siły rzucili na atak tym bardziej, że ich skuteczność nie jest najlepsza podobnie jak gości. Natomiast Lech nie ma wyjścia. Musi zaatakować od 1 minuty co potwierdzają słowa Stilicia: &quot;Przede wszystkim musimy szybko strzelić gola.&quot; Jedyne czego się obawiam to kolejnej genialnej strategii trenera Bakero. Mimo to jestem skłonny postawić na korzystny wynik dla Kolejorza. Piłkarze tego klubu potrafią grać w piłkę na wysokim poziomie co pokazali w pucharze. Jedyne czego im potrzeba to motywacji oraz ... braku szalonych pomysłów trenera. Jeśli Hiszpan nie wyskoczy jutro z jakąś sensacją to myślę, że goście pokuszą się nie tylko o jedną bramkę lecz o przełamanie nie mocy przekroczenia granicy jednego gola na mecz. Jednak ze względu na trenera oraz słabą skuteczność odradzam gry za większą stawkę.

Moje propozycje:

Lech dnb (około 1.85)✅
Lech (około 2.60)✅
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Polonia Warszawa-Lech Poznań (1:0)




Zacznę najpierw od Lecha.
Kolejorz odpał już z rozgrywek europejskich, ostatnio w lidze wymęczone zwycięstwo z Widzewem. Oglądałem ich 3 ostatnie mecze ( 2 z Bragą i Widzew), styl i gra pozostają wiele do zyczenia. To nie jest ekipa, chocby jeszcze z rundy jesiennej. Brak Peszki jest zauważalny. Na dzień dzisiejszy nie ma na jego miejsce następcy (wspomnę choćby roszady trenera Bakero w Bradze, gdzie Rudnevs i Kikut grali na bokach). Skrzydła Kolejorza bardzo słabo pracują. W ataku osamotniony Rudnevs, nie moze wiele zdziałać. Lech jednak wcale nie ma szans, walczyć w lidze np. o 2-3 miejsce, bo aktulanie do lidera traca tylko 9 pkt. Co dawałobym możliwość znowu gry w EL. do LE. , więc teoretyczne odpadnięcie z Pucharu wcale nie przekraśla ich do zajęcia wysokiego miejsca w Ekstraklasie. Na Konwiktorskiej Lech, będzie miał bardzo ciężko zdobyć korzystny wynik dla siebie (patrząc przez pryzmat aktualnej formy). Ciekawostką jest też powrót Bakero na Polonię, gdzie pracował jeszcze w poprzednim sezonie.
Natomiast Czarne koszule zagrały w dwóch ostanich spotkaniach Lechem i Górnikiem nie tracą, żadnej bramki i przy tym nie strzelając (w Poznaniu bramka samobójcza).
W Polonii brak Mierzejewskiego, lidera zespołu jest poważnym osłabieniem o czym skuteczność zespołu w ostatnich meczach. Mają jednak dobrą obronę Jodłowca z Sadlokiem i szalejącego po boku Gancarczyka (nie tego z Lecha;&gt;). W tej formacji upatrywałbym szansę dla Polonii z połączeniem Mierzejwskiego w pomocy i w ataku Sobiecha ze Smolarkiem (o ile wszyscy zagrają).
Podsumuwując, uważam że mecz na pewno będzie zacięty. Lech będzie chciał za wszelką cenę zdobyć bramkę ale będzie im nie zmiernie cieżko z defensywą Polonii. Jeśli Czarne Koszule zagrają w optymalnym składzie to powinny awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski. Nie przewydywałbym w tym spotkaniu gradu bramek a mecz chyba zakończy się remisem.




Moje propzycje:



Under 2,5~1,60 bwin
Remis~ 3,05 bwin
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Polonia Warszawa - Lech Poznan
Typ: obie druzyny strzela - NIE⛔
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Rewanz w PP w Warszawie. Po pierwszym meczu w lepszych nastrojach sa pilkarze Polonii, wygrali dzieki kiksowi Arboledy 1:0 w Poznaniu. Nastroje w druzynie czarnych koszul mogl popsuc troche ostatni mecz ligowy zremisowany z Gornikiem Zabrze 0:0. Grzmi jak zwykle Wojciechowski. Obejrzalem skroty tego spotkania i wg. mnie przewazajaca strona byla Polonia, ktora grala bez Mierzejewskiego i Tralki w srodku pola(dzisiaj beda grac) lecz nie potrafila udokumentowac lekkiej przewagi bramka i skanczylo sie bez bramek.
W ostatnim weekendzie Lech ponoc nie oczarowal, ale wygral u siebie 1:0 z dosc dobrze dysponowana druzyna Widzewa, po efektownej bramce Wilka.
Jaki wniosek nasuwa sie po tych meczach. Napewno slaba skutecznosc i niezle grajac obrona w obu druzynach. Polonia ma przewage 1 bramki i wg. skupi sie na przeszkadzaniu Lechowi w rozgrywaniu i groznych kontrach. Mecz wg. mnie bedzie wyrownany i nie przewiduje wiecej jak 1 bramki.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj miałem okazje obejrzec oba spotkania 1/4 Pucharu Polski i szczególnie jestem rozczarowany grą Wisły. W 1połowie kompletnie bez żadnej okazji bramkowej, no chyba, że za taką uznac próbe szczupaka Żurawskiego, która i tak sie nie zakończyła strzałem bo minął się z piłką. Po przerwie troche żwawiej ruszyli do przodu, wszedł Melikson w 62min myślałem, ze coś rozrusza, a jednak nadal brakowało umiejętności w sforsowaniu defensywy Podbeskidzia, które wygrało całkiem zasłużenie. Zagrali mądrze taktycznie, pierwsza odsłona wyraźnie pod ich dyktando i co ważne oddawali strzały na bramke Pareiko. Takiego rozstrzygniecia nie przewidywałem, ale bardziej jestem zniesmaczony tym co Wisła zaprezentowała.


VS
POLONIA WARSZAWA - LECH POZNAŃ
Typ : powyżej 1,5 gola @ 1,475 Bet365✅1:2

Dzisiaj ciekaw jestem jak spisze się Lech na Konwiktorskiej. Bakero nie ma dzisiaj do dyspozycji Bandrowskiego, Wojtkowiaka i Djurdjevica.
Polonia natomiast jedynie bez hiszpańskiego defensywnego pomocnika Andreu. Wracają Mierzejewski i Trałka, którzy nie mogli grac w lidze. Pierwszy mecz był na żenującym poziomie, wygraną zapewnił Polonistom Arboleda strzałem samobujczym. Oglądając Lecha w meczach z Bragą czy Polonią dziwi mnie, że na lewej obronie gra Gancarczyk, a nie Henruquez. Chyba dzisiaj już Bakero nie będzie kombinował z ustawieniem i Stilicem na szpicy bo to była parodia przecież... Kolejorz musi zaatakowac jeżeli marzy o awansie do kolejnej rundy. Polonia chyba nie będzie się broniła na własnym terenie, przynajmniej mam taką nadzieje.
Ostatnia seria obu zespołów bardzo underowa, dlatego bezpieczniej wezme tylko over1,5gola. Poloniści mają kim pokąsać, a tak samo im zależy na tych rozgrywkach jak Kolejorzowi więc mecz zapowiada się ciekawie, boisko w lepszym stanie niż na Bułgarskiej więc chyba takiej kopaniny już nie zaprezentują ?

Polonia: Przyrowski - Kokoszka, Sadlok, Jodłowiec, Cotra - Mierzejewski, Trałka, Rachwał, Bruno - Sobiech - Smolarek

Lech: Kotorowski - Kikut, Bosacki, Arboleda, Gancarczyk - Injac, Murawski - Wilk, Stilić, Kriwiec - Rudnevs
 
A 13

artur10a

Użytkownik
POLONIA WARSZAWA - LECH POZNAŃ

vs

Typ: Lech awansuje @ 2,80

Dzisiaj w Pucharze Polski zapowiada się ciekawy mecz przy Konwiktorskiej. Polonia podejmuje Lecha. Stan murawy w Warszawie o niebo lepszy niz na Bułgarskiej, w końcu myślę, że zobaczymy niezłe widowisko. Mam nadzieję, że Lech przebudzi się z zimowego snu. Typuję awans Lecha, bo przecież kto nas może reprezentować w pucharach jak nie Lech? Myślę, że strata Kolejorza do miejsca gwarantujacego puchary jest znacząca i może mu się nie udać awansować na premiowaną lokatę, więc zostaje tylko droga przez puchary. Zmobilizowany Lech da dziś z siebie wszystko by awansować.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Lechia - Jagiellonia

Czy historia zatoczy koło? Rok temu to właśnie Jagiellonia wyeliminowała Lechię z walki o wymarzony Puchar Polski. Biało-zielonym, a szczególnie ich kibicom strasznie zależało na tym trofeum. Niestety, dziwna taktyka trenera Kafarskiego w pierwszym meczu doprowadziła do porażki 1-2. Starty w wyjazdowym rewanżu nie udało się już nadrobić. Dziś by Lechia mogła marzyć o awansie, musi wygrać.

Piłkarze z Traugutta 29 nie mogą być zadowoleni z początku rundy. Pogubili punkty z Ruchem, choć przeciwnik jest jednym z najsłabszych zespołów w lidze. A co najważniejsze - ich gra była bardzo słaba. Wsród kibiców nastroje zaczynają się pogarszać. Nie tego się spodziewali po &quot;hiszpanskiej piłce&quot; na jesień. Dziś jest dobry moment by pokazać, że Lechiści nie zapomnieli jak się gra. Lechia o zbyt wiele nie walczy. Ma tylko matematyczne szanse na grę w lidze europejskiej, ale mogą do tego doprowadzić także poprzez zdobycie Pucharu Polski. Jednak by do tego doszło, mecze takie jak dziś muszą wygrywać!

Jeśli chodzi o Jagę, to będzie to ich pierwszy mecz po długiej, zimowej przerwie. Z tego powodu, za wielu słów o tym zespole powiedzieć nie można. Osobiście uważam jednak, że PP dla białostoczan będzie celem drugorzędnym. Muszą skupić swoje siły na utrzymaniu pozycji lidera w Ekstraklasie, bo rywale zaczynają ich doganiać. Nie jest to zespół o tak szerokiej kadrze, by mógłby sobie pozwolić na stuprocentową walkę na dwóch płaszczyznach. Nie zdziwiłbym się, gdyby dziś na boisko wybiegł osłabiony skład.

Liczę, że Lechiści od początku zaatakują (i strzelą bramkę jeszcze przed przerwą), będą narzucali swoje &quot;jesienne&quot; tempo gry. Czy tak się okaże, dowiemy się o 18:30. Transmisja w TVN Turbo

Propozycje:
Lechia DNB @ 1.72 Bet365 ▶
Lechia win @ 2.60 Bet365 ⛔


źródło zdjęcia: naszemiasto.pl​
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Świetny artykuł dzisiaj w PS&#39;ie o Bakero, Wojciechowskim jak i rewanżowym meczu ekip Lecha i Polonii.

Nie będę podawał szczegółów bo o Bakero są bardzo pikantne, mocne i nie o meczu może jeszcze ktoś skoczy do kiosku i kupi, naprawdę polecam.

Co do spotkania są dwie presję na pewno ze stron prezesów bo Wojciechowski wziął na dywanik Bosa ten tłumaczył się brakiem Sobiecha w ataku, no zobaczymy czy dzisiaj ten argument wypali.

W poprzednich spotkaniach w telegraficznym skrócie Widzew nie był gorszy od Lecha w przegranym meczu, jak i Górnik przyjechał do Warszawy i wywiózł go broniąc się na co pozwala murawa na stadionie Polonii.

Kolejny argument że Polonia podchodzi do meczu serio to, to że treningi są zamknięte pokazuję że nie chcą odkrywać za szybko kart przed meczem.

Myślę jednak że to będzie też powoli koniec kariery Bakero w Lechu, bo jednak na 30 minut przed meczem z MC wstawiać nową i nie opracowaną taktykę to trochę śmieszne.

murawa, dosyć poważne podejście Polonii może być kluczowe bo jednak to Lech musi się odkryć, a na tej murawie jak i drużyna Polonii potrafi się bronić.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 18:30
Typ: DW 0:0
Kurs: 7,00✅
Buk: Bet365

Analiza:
Dziś kolejne dwa spotkania jakże &quot;ciekawego&quot; w tym roku Pucharu Polski.Po wczorajszych kopaninach w Krakowie i Chorzowie,zawitamy min. do Gdańska,gdzie miejscowa Lechia podejmie lidera Ekstraklasy po rundzie wiosennej - Jagiellonię Białystok.Porywającego widowiska na wysokim poziomie bym się nie spodziewał,oglądając ostatni mecz Lechii z Ruchem,nie pomogła końska dawka kawy,oczy zamykały się same,odmawiając posłuszeństwa,dziś w mojej opinii będzie podobnie,zespoły nie wybudzone ze snu zimowego,boiska w fatalnych stanach,olewcze podejście trenerów do rozgrywek pucharowych,a co za tym idzie wystawianie wielu rezerwowych piłkarzy spowoduje,że ciekawego widowiska oglądać niestety nie będziemy,spodziewam się 3,4 lepszych sytuacji z obydwóch stron,sądzę iż nie zostaną wykorzystane i po 90 minutach na tablicy wyników zobaczymy często spotykane na polskich boiskach 0:0.Kurs @7,00 jaki oferuje na min. Bet365,zdecydowanie wart zagrania,ze stawką nie można szaleć,lecz spróbować trzeba.Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
conti73 106

conti73

Użytkownik
Wyjściowy skład Lechii na mecz z Jagiellonią: Małkowski – Pietrowski, Bąk, Vućko, Airapetian – Poźniak, Surma, Nowak – Traore, Buval, Sazankou.
Chyba najmocniejszy na chwilę obecną aczkolwiek Jedi trochę a może i dobrze
no i bardziej offensywny niż z Ruchem
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami spotkania rewanżowe. Kto dołączy do Lecha Poznań w gronie półfinalistów?
Wtorek 15.03.11


[18:30] Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1.60 3.60 5.50

Środa 16.03.11

[18:30] Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2.20 3.10 3.25
[20:30] Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 4.00 3.25 1.90
kursy wg Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom