>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Narodów Afryki - Wytypuj Sobie Bonus! / Unibet

Status
Zamknięty.
J 11

jaco69

Użytkownik
Przed Tobą, właśnie otwiera się szansa na zapewnienie sobie bonusu przy depozycie nawet do 400zł! Rozpoczyna się Puchar Narodów Afryki - wielkie piłkarskie wydarzenie na południowej półkuli globu. Tylko z Unibet, będziesz miał szansę &quot;wytypować&quot; sobie swój własny bonus! Wystarczy, że postawisz zakład na mecz w każdej grupie tej fazy rozgrywek, a bonus będzie Twój! Bierz się za obstawianie!
Bonus - zakłady na Puchar Narodów Afryki
100% bonusu przy depozycie, aż do 400zł
Minimalny depozyt to 40zł, max. 400zł
Zasady:
Aby zagwarantować sobie prawo do uzyskania bonusu użytkownik musi spełnić następujące warunki:
- użytkownik musi postawić zakład na przynajmniej 1 mecz z każdej grupy (A,B,C i D)
- Zakłady te muszą być pojedyńcze
- Zakłady &quot;Na Żywo&quot; nie wliczają się do promocji
- Oferta obejmuje tylko zakłady typu 1x2 oraz O/U (Over/Under)
- Stawka minimalna równa 40zł musi być wniesiona na KAŻDY zakład
- Wszystkie standardowe zasady odnośnie bonusu obowiązują w tej promocji (7-krotny obrot przy kursie 1.4)
- Użytkownik, który się zakwalifikuje, będzie miał 7 dni na wpłacenie pieniędzy i odebranie bonusu
-Oferta będzie obowiązywać miedzy 10 a 21 sztycznia, na zakłądy w fazie grupowej.
- Użytkownicy zakwalifikowani do uzyskania bonusu zostaną powiadomieni drogą mailową po 21 stycznia.
- Bonus zostanie aktywowany po 21 stycznia (zakończenie faz grupowych)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ciekawy bonus, tyle że wymagający sporej inwestycji.
Trzeba najpierw wpłacić i zagrać co najmniej za 160, żeby zakwalifikować się do bonusu od kolejnej wpłaty - przynajmniej ja to tak rozumiem.
Jeśli ktoś rozmawiał z supportem czy można wypłacić pieniądze po rozgrywkach grupowych i znów wpłacić - proszę o info ????
Edit: Oczywiście nie trzeba wpłacać 160. Nawet 40 wystarczy - mój błąd.
Dodatkowo pytałem supportu - wypłata z konta po meczach grupowych nie wyklucza otrzymania bonusu. Można więc wypłacić i... wpłacić ponownie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ciekawy bonus, tyle że wymagający sporej inwestycji.
Trzeba najpierw wpłacić i zagrać co najmniej za 160, żeby zakwalifikować się do bonusu od kolejnej wpłaty - przynajmniej ja to tak rozumiem.

Jeśli ktoś rozmawiał z supportem czy można wypłacić pieniądze po rozgrywkach grupowych i znów wpłacić - proszę o info ????

Edit: Oczywiście nie trzeba wpłacać 160. Nawet 40 wystarczy - mój błąd.

Dodatkowo pytałem supportu - wypłata z konta po meczach grupowych nie wyklucza otrzymania bonusu. Można więc wypłacić i... wpłacić ponownie.
a ciekawe czy jest minimalny kurs na jaki trzeba postawic te 40zl czy np mozna postawic 4x na undery 4.5 i czy to wtedy sie bedzie liczylo
 
vde 119

vde

Użytkownik
a ciekawe czy jest minimalny kurs na jaki trzeba postawic te 40zl czy np mozna postawic 4x na undery 4.5 i czy to wtedy sie bedzie liczylo
Pewnie mozna bedzie, ale nie zdziw sie jak ci te 4 undery nie wejdą....
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
a ciekawe czy jest minimalny kurs na jaki trzeba postawic te 40zl czy np mozna postawic 4x na undery 4.5 i czy to wtedy sie bedzie liczylo
Będzie, regulamin to regulamin.
Tylko tak jak napisał vde - nei jest to wcale takie pewne, że w meczach nei padnie 5 bramek.
Owszem - w spotkaniach w stylu Egipt - Nigeria trudno się spodziewać takich wyników, jednak gdy jakiś czołowy team spotka się z outsiderem może być różnie.
Już lepszym rozwiązaniem byłoby zagranie under 0.5. To z tego co pamiętam zdarza się tam zdecydowanie rzadziej.

Jak chcesz sprawdzić dokładniej to najlepiej zrobić to tutaj:
http://pl.soccerway.com/international/africa/africa-cup-of-nations/archive/
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Fajna promocja wlasnie wyplacilem od nich wygrana za mecz interu.... z promocji bez ryzyka na lige włoska a teraz kolejna promocja zaskakuja mnie coraz bardziej ????
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Powiedzcie proszę czy dobrze to rozumiem.
▶Wpłacam na konto Unibet 40zł
▶Gram 4 single każdy za 40zł na np. 1 mecz odpowiednio z grupy A B C i D
▶Bez względu na rozstrzygnięcie kuponó jestem upoważniony do otrzymania bonusu 100% do 400zł
 
W 74

woofer001

Użytkownik
dobrze zrozumiales , poza ta wplata ale widocznie uwazasz ze wygrasz kazdy z tych zakladow Ok optymizm to ladna cecha. Obrot kwota bonusu 7 krotny po kursie 1,4 i w czasie nieograniczonym
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Dodam ciekawostke, o ktorej dowiedzialem sie na livechacie. Obracam wlasnie bonusem od depozytu 50% i mila pani powiedziala mi ze jesli spelnie warunki i wplace depozyt po 21 stycznia to nie bede juz musial obracac bonusem 50% od depozytu i w razie czego mam sie upomniec o anulowanie obrotu tego bunusu.
Choc i tak pewnie juz ukoncze obrot tego bonusu do 21 stycznia, tym bardziej ze musze postawic te 4x40 PLN
 
D 0

dosdk

Użytkownik
Czy obstawiając 4 zakłady za 40 zł (obrót 160 zł) i wpłacie 400 zł bębę uprawniony do otrzymania bonusa 400 zł czy 160 zł?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czy obstawiając 4 zakłady za 40 zł (obrót 160 zł) i wpłacie 400 zł bębę uprawniony do otrzymania bonusa 400 zł czy 160 zł?
Wszystko jest dokładnie opisane w regulaminie promocji.
Najpierw wpłacasz kwotę X - co najmniej 40 złotych lub więcej. Za nie obstawiasz 4 spotkania - po jednym z grup A, B, C i D.
Nie musisz obstawiać jednego dnia ani spotkań z jednej kolejki - masz na to całe rozgrywki grupowe.
Gdy już spełnisz ten warunek możesz wypłacić pieniądze (choć oczywiście nie musisz) .
21 stycznia Unibet powiadomi Cię drogą mailową, że się zakwalifikowałeś do otrzymania bonusu. Od tego momentu będziesz miał 7 dni na wpłacenie DEPOZYTU.
To właśnie od tej drugiej wpłaty dostaniesz bonus 100% - od 40 do 400 PLN.


Pozdro
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dodam ciekawostke, o ktorej dowiedzialem sie na livechacie. Obracam wlasnie bonusem od depozytu 50% i mila pani powiedziala mi ze jesli spelnie warunki i wplace depozyt po 21 stycznia to nie bede juz musial obracac tym bonusem i w razie czego mam sie upomniec o anulowanie obrotu tego bunusu.
Choc i tak pewnie juz ukoncze obrot tego bonusu do 21 stycznia, tym bardziej ze musze postawic te 4x40 PLN
Czyli robisz wtedy depo 400 i masz na koncie 800, które możesz wypłacić od razu? Ciekawe czy dalej to będzie podtrzymywać po 21 stycznia :]
Swoją drogą jakby wiedział, że tak będzie to sam bym nie obrócił tego bonusu w 2 dni tylko by leżał na koncie u buka i teraz bym sobie obracał a potem jeszcze dodatkowo dostał te 400 bo o wiele łatwiej obrócić jest te 200pln z bonusu 50% x4 (800pln) niż 400pln z tego co będzie x7 (2800).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom