>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Narodów Afryki Angola 2010

Status
Zamknięty.
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Reprezentacja Togo jednak zagra w Pucharze Narodów Afryki - takie informacje podaje TVN24 ;-)
Gadanie... Jeszcze do jutra będzie się ta decyzja 54 razy zmieniała.Turniej bez WKS i Ghany to byłaby katastrofa. Szczerze w to wątpię gdyż w Afryce kibice nie wybaczyli by tego. Tam to jest świętość.

Your Excellency the Prime Minister of the Republic of Angola and Coordinator of the Ministerial Monitoring Committee of the COCAN (Organizing Committee of the CAN 2010), Engineer Paulo Kassoma, received today in a session in Cidade Alta, the President of the Confederation of African Football (CAF), Mr. Issa Hayatou, where he provided information about the Orange Africa Cup of Nations – Angola 2010, which is running smoothly.

The Prime Minister informed Issa Hayatou in private about yesterday’s occurrence in Cabinda, where the national team of Togo was attacked by terrorists. However, Kassoma ensured that all safety conditions for the tournament are created.

The Chief of the Government of Angola considered the event in Cabinda as an isolated event, and stressed that the safety of Togo and of the other teams is ensured as well as the medical support to the victims.

Paulo Kassoma tranquilized the President of the CAF, informing that the Government is providing total support and sympathy to the entire Togolese Delegation.

Oczywiście o odwołaniu imprezy nie ma mowy ;)

PNA 2010 - Mecz Otwarcia



Luanda​

10.01.2010 20:00
Angola (2.25) vs. Mali (3.10)


Zapraszam do podawania typów i pisania analiz na temat tego spotkania. Komentarze mile widziane. ;)
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Mecz: Angola-Mali
Typ:2
Kurs:3,00


Mecz otwarcia Pucharu Narodów Afryki, w którym zmierzą się Angola i Mali jest bardzo interesujący zarówno pod względem kibicowskim jak i typerskim. Według mnie jest to pojedynek dwóch drużyn, które mogą okazać się czarnym koniem turnieju. Angola ma za sobą wspaniałych kibiców co będzie ich głównym atutem, bo graczy mają przeciętnych, przede wszystkim grających w lidze angolskiej. Ponad przeciętność wybija się Manucho grający w Hiszpańskim Realu Valladolid oraz Flavio. Sam trener „Antylop” jest postacią bardzo popularną w Afryce, przez 7 lat prowadził egipski Al-Ahly, czterokrotnie wygrywając Afrykańską Ligę Mistrzów. Nie udało się Angoli awansować do tegorocznych Mistrzostw Świata, w II rundzie eliminacji okazali się słabsi od Beninu. Mali to drużyna bardzo doświadczona posiadająca w swoim składzie gwiazdy obyte z europejską piłką takie jak: Kanoute, Seydou Keita, Diarra. Pozostali gracze Mali kopią piłkę na boiskach francuskich w takich klubach jak Auxerre, Bordeaux, Nice. Angola fatalnie spisuje się w ostatnich meczach towarzyskich ostatnie pięć meczów to cztery remisy i porażka z Estonią 1-0. Mali również nie grzeszy formą, jednak grali z zdecydowanie lepszymi rywalami niż „Czarne Antylopy”. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami rozegrany 11 lutego ubiegłego roku zakończył się wysokim zwycięstwem Mali, bo aż 4-0. Teraz raczej taki wynik nie padnie, ale zwycięstwo Mali jest rozstrzygnięciem najbardziej prawdopodobnym. Dziwią więc kursy wystawione na Mali.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Angola - Mali typ:X2 kurs: 1.52 ✅

jak każdy zdążył zauważyć składy, są nieporównywalne Mali dysponuje o niebo lepszym składem i jak typ 2 siądzie to nie będzie zaskoczenie... nie chce mi się pisać dlaczego Mali wygra bo to jest bez sensu, wystarczy pomyślcie dobrze czy tak łatwo jest wytypować mecz po kursie 3,10, bukmacher ocenił że Mali ma około 32% szans na zwycięstwo osobiście wam powiem że nigdy nie widziałem meczy Mali, a drożyny z Afryki pewnie jak wiekszość, oglądałem mecz ma Mundialu w Niemczech czyli 2 lata temu na którym drużyny Mali nie było więc ja myślę że w tym meczu jest jakiś haczyk (nie wiem co to może być ale pewnie zobaczymy wieczorem) albo po prostu bukmacher źle ocenił spotkanie???? w co wątpię myślę że lepiej postawić X2 bo stawiając samą 2 za prosto to wygląda, możliwe że Mali powinna to wygrać ale ja bym raczej nie ryzykował
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja mam z kolei inne zdanie na temat tego meczu. Angola to gospodarz tego turnieju a w Afryce ma to olbrzymie znaczenie.
Po drugie to nie jest jakaś przypadkowa drużyna. To, że Europejczycy nie za bardzo znają tych zawodników nie znaczy że są słabi. Na poprzednim turnieju awansowali przecież do ćwierćfinału, gdzie przegrali po dramatycznej i kontrowersyjnej końcówce z samym Egiptem. Grali na MŚ 2006. A ich trenerem jest trener instytucja w Afryce. Sparingi też obiecujące.
Moim zdaniem DNB 1(0) @ 1.81 to niezły wybór.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jaques pamiętaj jednak o tym że w ostatnich sparingach grali praktycznie podstawowym składem przegrana z Estonią to nie jest chyba przypadek....ich gra momentami wyglądała jakby pierwszy raz ze sobą grali i się widzieli. Zdecydowanie uważam że to Mali dziś jest faworytem.
 
F 0

feinduno

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki czas rozpocząć! Śledzę ten turniej od lat i chętnie podzielę się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzących meczów.
Angola - Mali

Flaga Angoli nieprzypadkowo kojarzy się z pewnym krajem, którego symbolami były sierp i młot. O stalinowskich metodach świadczą ostatnie wydarzenia z udziałem ekipy Togo, które były jednak efektem koszmarnej pomyłki. Edukacja w Afryce nie stoi na wysokim poziomie, więc nie może wielce dziwić, że uzbrojonym po zęby bojówkom angolańskim pomyliły się grupy i zamiast wyeliminować autokar z ekipą Mali, ostrzelali kolegów Adebayora. Podejrzewam, że Malijczycy nie są zbyt chętni, aby przekonać się, co by było gdyby snajperzy zaatakowali &quot;właściwy&quot; autokar.
Typ: zwycięstwo Angoli @ 2.45 [Danbook] 9/10
@kaczor5533: wyniki eliminacji do tego turnieju wraz z tabelami możesz znaleźć w Wikipedii - http://en.wikipedia.org/wiki/2010_FIFA_World_Cup_qualification_%28CAF%29
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Już za chwilę pierwszy mecz analizy trzeba napisać na kolejne jutrzejsze;)

Malawi - Algeria
Już w pierwszym spotkanie Algeria wielka niewiadoma turnieju zmierzy się z jednym z najsłabszych krajów turnieju w Angoli , Malawi nie jest wymagającym rywalem. Algeria pokazała pazur wygrywając z Egiptem w eliminacjach do mundialu, Wielu ekspertów typuje ich tutaj na czarnego konia zawodów jednak ja myślę że może być ciężko o niespodziankę. W grupie zmierzą się jeszcze z Angolą oraz Mali. Malawi potrafiło zremisować nie tak dawno z Wybrzeżem Kości Słoniowej jednak z Algerią nie będzie im łatwo poniżej propozycje na tę spotkanie :

Malawi - Algeria 2 @@ 1,52 Bwin ⛔
1 Połowa over 1,5 @@ 3,00 Bwin ✅

----------------------------------
Wybrzeże Kości Słoniowej - Burkina Faso
Spotkanie grupy B gdzie oprócz WKS i Burkina Faso są narodowości takie jak Togo czy Ghana, Występ tej pierwszej stoi pod znakiem zapytania po brutalnym napadzie na autora piłkarzy i nic nie wiadomo aż do pierwszego gwizdka, Jednak zajmijmy się spotkanie WKS murowanym faworytem tego spotkania jak i całego turnieju. Wielkie gwiazdy w zespole jak Drogba, Yaya Toure , Kolo Toure czy Kalou i wielu innych obiecujących graczy. Burkina Faso nie jest zespołem wymagającym jednak dobrze grającym taktycznie.
Propozycje :
Win WKS @@ 1,38 Bwin ⛔
Over 1,5 1 połowa @@ 2,60 Bwin ⛔
Strzelec Gola Drogba 1,95 Bet365 ⛔
Salomon Kalou 2,50 Bet365 ⛔
Over 2,5 @@ 1,70 Bwin
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Angola-Mali co za mecz!!!Z 4:0 na 4:4,Afryka dzika ???? Pisałem wczoraj,że Mali nie wygra...Oj będzie się działo w tym turnieju,jutro Malawi będzie szalało coś czuję ???? Jak myślicie mają szanse z Algierią?
 
F 0

feinduno

Użytkownik
Typ: zwycięstwo Angoli @ 2.45 [Danbook] 9/10 ⛔
Z reguły nie jestem pewien rozstrzygnięcia, zanim mecz dobiegnie końca. Tym razem w 87. minucie nie miałem żadnych wątpliwości, że wygram. To, co się stało, uznaję za niesmaczny żart. Niebawem prognozy jutrzejszych spotkań!
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
4 bramki w 12 minut!!! niesamowite, afrykańska piłka ma jednak swój urok i jest nieprzewidywalna. Co do meczu to na początku jednak rozczarowywał poziomem, ogólnie grał Maili po za tymi 12 minutami wyglądała b. słabo.
Ciekawe jakie kursy były na remis w 75 min a może ktoś z was stawiał ????
 
B 0

basic_m

Użytkownik
Ma ktoś link do skrótu albo bramek z tych 15 minut? Oglądałem pierwszą połowę i myslałem że zasnę z nudów... wiec dałem se spokój a to był błąd... wielki błąd. Ma ktoś jakieś wideo?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Już na inauguracje znakomite widowisko 4:4 :!: :O

Minister sportu Togo zdradził, że reprezentacja jego kraju może jeszcze powrócić na Puchar Narodów Afryki po trzydniowej żałobie narodowej. Autokar tego kraju został w piątek ostrzelany w Angoli, gdzie odbywa się turniej.
 
F 0

feinduno

Użytkownik
Malawi - Algieria

Wybrzeże Kości Słoniowej - Burkina Faso

Od wczoraj kursy dramatycznie spadają, więc kto z typowaniem PNA obudził się dzisiaj, ten ma problem. Nie zmienia to faktu, że warto zagrać, zanim kursy spadną do zupełnie żenującego poziomu. Obecność Malawi na turnieju tłumaczyć można jedynie niedoskonałością systemu kwalifikacji. Jeżeli do ścisłego finału dostaje się drużyna z 4 punktami i bilansem bramkowym -7, to znaczy że regulamin układał ktoś z amnestii Giertycha.
Już większe wątpliwości nachodzą mnie w kwestii wygranej WKS, jednak spodziewam się, iż trener Burkińczyków Paulo Jorge Rebelo Duarte postąpi wzorem Macieja Skorży z ostatnich eliminacji LM i w pierwszym meczu oszczędzi siły, a optymalną formę zaplanuje na fazę pucharową (kiedy Burkina Faso nie będzie już w turnieju).
Typ: wygrane Algierii (1.57) i WKS (1.31) @ 2.057 [Betsson] 9/10
Grzebiąc głęboko w ofercie bukmacherów odnalazłem zakład, który jest prawdziwym prezentem dla graczy. Jeżeli jest coś, czego Carlo Ancelotti wysyłający Drogbę i Kalou na turniej nie chce sobie wyobrazić, to z pewnością są to pojedynki jego asów z Moussą Boureimą Ouattarą ps. &quot;Ramadan&quot;. Można się więc spodziewać pewnej motywacji pieniężnej dla sędziego meczu WKS - Burkina Faso, żeby Włoch nie musiał do końca sezonu wystawiać w ataku Chelsea Daniela Sturridge&#39;a.
Typ: Moussa Ouattara dostanie żółtą kartkę @ 2.55 [Expekt] 7/10
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie miałem stawiać na 1 kolejkę PNA ale kusi mnie żeby postawić tak:

WKS-Burkina Faso typ:1

Algieria-Malawi typ:x2

Wiem,że Malawi to outsider ale to Afryka i wczoraj Angola pokazała,że można z faworytem prowadzić 4:0

co sądzicie?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie miałem stawiać na 1 kolejkę PNA ale kusi mnie żeby postawić tak:
WKS-Burkina Faso typ:1
Algieria-Malawi typ:x2
Wiem,że Malawi to outsider ale to Afryka i wczoraj Angola pokazała,że można z faworytem prowadzić 4:0
co sądzicie?
Angola z faworytem? ????
Widziałeś kursy? Mali nawet przez moment nie bło faworyzowane przez bukmacherów... a jeśli dobrze pamiętam to przed samym meczem jeszcze na nich podskoczył kurs.
mecz Algierii to zupełnie inny przypadek.

Dziś w obydwu spotkaniach powinno paść kilka bramek... kilka bramek dla WKS i Algierii ????
zaraz postaram się napisać co nieco.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom