>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Narodów Afryki 2012

Status
Zamknięty.
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
potwierdzam opinie poprzednika, myślę że jutro zagrają na pełnych obrotach, wygrają mecz i strzelą więcej bramek niż jedną. Angola za to całkiem nieźle prezentuje się w ataku dlatego osobiście obrałem kurs 2.1 i postawiłem na &quot;obie drużyny strzelą gola&quot; ;)
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jeśli WKS nie pokpi dziś sprawy i wyjdzie z pierwszego miejsca w grupie to półfinał mają niemal pewny. Gwinea Równikowa pokazała wczoraj swoja prawdziwą twarz. Słabiutka organizacja gry, braki techniczne. Myślę, że zarówno WKS, jak i Angoli bedzie zależeć na pierwszym miejscu i dziś mozemy być świadkami bardzo dobrego spotkania od strony sportowej. Od strony bukmacherskiej raczej widzę to słabo moze jakiś remis za drobne... Who knows who cares ;)
 
big93 46

big93

Użytkownik
A co myślicie o Sudanie? Oglądałem jego ostatni mecz z Angolą i widzę potencjał w tej drużynie. Dzisiaj z pewnością będą liczyli na to, że WKS pokona Angolę i wtedy muszą tylko wygrać z Burkina Faso, które nie ma najmniejszych szans na awans i z grupy wychodzą WKS i Sudan. Jak myślicie?
 
G 0

grzechu8888

Użytkownik
Moim zdaniem Sudan wygra, a Angola nie tyle wyjdzie walczyć o pierwsze miejsce ile o przetrwanie. Remis ją zadowala jak najbardziej, a biorąc pod uwagę realne szanse w meczu z WKS, raczej nie będą szturmować ich bramki, a bardziej skupią się na obronie. Dwa, to trzeba spojrzeć też w skład WKS, moim zdaniem ich trener da odpocząć kilku zawodnikom, awans mają pewny, raczej nie będą walczyć do upadłego ze zdeterminowaną Angolą, siły oszczędzą na następną fazę turnieju. Realny remis, ale chyba bardziej under.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ja wielkiego potencjału w ekipie Sudanu nie widzę. Mecz Sudan - Angola był NIESAMOWICIE słaby, a jakby tego było mało Sudan był w tym meczu wyraźnie słabszą ekipą. Wyglądają jak drużyna wzięta z łapanki. Brak pomysłu na grę, brak organizacji na boisku, brak pewności z tyłu. Cała gra oparta na wprowadzaniu jak największego chaosu na boisku. Nie pokazali niczego, co dawałoby im prawo myśleć o wygrywaniu meczy.

Burkina ma na pewno lepsze personalia do dyspozycji. Na boisku również prezentowali się solidniej. Niewiadomą jest ich podejście do meczu i to czy będą w stanie wciągnąć Sudan do gry w piłkę (bo w kopaniu się po czołach Sudan ma większe doświadczenie).

Ciężko wróżyć z fusów, ale to że Sudan ma jeszcze szanse na awans to dla mnie zdecydowanie za mało. Inna sprawa, że droga do awansu Sudanu wcale nie jest taka prosta jak napisałeś. Sudan ma o 2 gole gorszy bilans i mniejszą liczbę strzelonych goli, więc w wypadku najskromniejszego zwycięstwa Sudanu i najskromniejszej porażki Angoli, Sudan i tak nie awansuje.
 
G 0

grzechu8888

Użytkownik
Za mało, że Sudan ma jeszcze szanse? Ale dla Angoli zdecydowanie za dużo. Stawiam na under 2,5 w meczu WKS - Angola, remis tu satysfakcjonuje Angolę i żeby nie stracić bramki, WKS będzie oszczędzał kluczowych zawodników. Natomiast co do drugiego meczu to +0,5 na Sudan nie jest złą opcją, a kurs też nie jest zły. Burkina Faso gra o nic już, więc nie sądzę, żeby wystawili zagranicznych graczy, ryzykując ich kontuzje. Kluby zachodnie jednak mają coś do gadania i myślę, że jest niepisana umowa, grają dopóki mają o co, w przeciwnym razie bez sensu wystawiać ich na kontuzje, bo oni są potrzebni tu na rozgrywki krajowe. A nawet jak, to myślę, że i sam taki gracz już nie będzie grał na 100% ryzykując kontuzję i utratę gry w składzie w klubie, skoro i tak nie ma już o co grać.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Oczywiście, że za mało. Co z tego, że Sudan ma o co grać, skoro w dwóch wcześniejszych meczach nie pokazali niczego co pozwoliłoby im wygrywać mecze. Dwa razy zagrali anty-piłkę i jakoś to wyszło, ale do wygrywania meczów potrzeba czegoś więcej. To po pierwsze.

Do drugie - nie wystawią zagranicznych graczy? ???? Czyli co zagrają samym bramkarzem?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panowie na dziś na prawdę nie ma co szaleć ze stawkami,bo ciężko coś tu przewidzieć! Wczoraj liczyłem po cichu na remis Zambii z Gwineą Równikową,bo dawał spokojny remis obu ekipom. Jednak Zambia podeszła do meczu ambitnie i wygrała. Trzeba dodać jednak,że w przekroju 3 meczów zaprezentowała się lepiej od współgospodarzy i zasłużyła na 1 miejsce. Gwinea Równikowa awansowała,ale na tym się skończy ich przygoda. Dziś mamy analogiczną sytuację,bo Angoli i WKS wystarczy remis,żeby spokojnie awansować. Sudan nie dość,że musi wygrać z Burkina Faso,to musi liczyć na porażkę Angoli. Tak więc wszystko otwarte. Jaki ja tu widzę scenariusz? WKS wychodzi dziś na mecz bez ciśnienia i być może w rezerwowym składzie.W sumie mogą sobie wybrać rywala w 1/4-czy wolą słabych gospodarzy czy mocniejszą Zambię-to już pytanie do graczy WKS. Angola również może zagrać na remis i spokojnie awansować,ale z drugiej strony gdy pojawią się rezerwy WKS i okazje do strzelenia bramki to Angola to wykorzysta moim zdaniem. Dlatego z tej dzisiejszej ruletki zagrałem bardzo symbolicznie:
WKS-Angola BTS @2,06 Betsson⛔ beznadziejny mecz,2 gole dla WKS po amatorskich błędach obrońców Angoli i tym samym słabiutki Sudan jest w 1/4

Mam też już swój typ na środowy mecz Ghana-Gwinea,ale podzielę się nim dopiero jak zagram;)
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
PNA, pilka nozna, 20.01.2012. godzina 19.00

SUdan - burkina faso
over 2,5
2,50 ✅✅✅
pinnacle sports

analiza:

Dzis o godzinie 19.00 zostanie rozegrane spotkanie 3 kolejki grupy B w pucharze narodow afryki. Rwoneiz o 19.00 zostanie rzoagren drugie spotkanie w tej grupie pomiedzy angolą a wybrzezem kosci sloniowej, wiec nie ma co kalkulowac tylko dac z siebie wszytsko an boisku. Sytuacja w grupie po 2 kolejkach wyglada nastepująco; 1 miejsce-wybrzeze kosci sloniowej 6 pkt, 2 miejsce-angola 4 pkt, 3 miejsce-sudan 1 pkt, 4 miejsce-burkina faso 0 pkt. Szanse na awans w tym meczu zachwaoli tylko gospodarze. Wystarczy ze pokonają burkina faso roznicą 2 bramek i liczyc na to iz angola nie zdobedzie punktow z wybrzezem. Taki scenariusz mimo ze malo prawdopodbny to jest mozliwy. A stawiam over 2,5 gola w tym meczu, poniewaz obie druzyny na 2 spotkania w pucharze anrodow afryki juz po razie mialy w meczu powyzej 2,5 goli..sudan zremisowal 2-2 z angolą a burkina faso przegrala z angolą 2-1. Wiec prawdopodobienstwo ze dzis padnie wynik overowy jest duze tym bardziej ze sudanowi bardzo bedzie zalezalo na zywciestwie i jak najwiekszej ilosci strzeloch bramek. Uwazam ze kurs 2,50 jest wysoki i warto z niego skorzystac.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja wyszperałem dobry zakład na dziś. Stawiam, że w meczu Sudan - Burkina Faso padnie bramka w pierwszej połowie, kurs 1,5 jest w miarę przyzwoity. Początkowo ten turniej był, underowy ale w po rozegraniu kilku spotkań zawodnicy się rozstrzelali. Sudan jak do tej pory pościł 1 bramkę, a strzelił 2, Burkina Faso zaś legitymuje się bilansem 1 bramka strzelona, 4 wpuszczone. Ogólnie zauważalny jest trend stawiania w tym spotkaniu overów ale ja wolę bezpieczniej. Myślę, że typ ten ma racje bytu bo Sudan w tym spotkaniu gra o awans z grupy, aktualnie zajmują trzecie miejsce, z jednym punktem starty do Angoli, która dziś podejmuje WKS i to również jest kluczowe dla układu tabeli spotkanie.

Liczba bramek w pierwszej połowie: Sudan - Burkina Faso (Poniżej/powyżej: 0.5)
Typ: Powyżej Kurs: 1,5
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Sudan v Burkina Faso
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,05


Unibet
Długo szukałem ciekawego typu na dziś aż w końcu udało mi się wypatrzyć coś ciekawego. nie ma się co oszukiwać Sudan ma znikome szanse na awans do kolejnej rundy ale dopóki takowe będą zapewne piłkarze nie odpuszczą. Ich celem powinno dziś być szybkie strzelenie bramki aby móc kontrolować spotkanie. Brukina Faso gra w tym spotkaniu już tylko o honor po dwóch porażkach. Tylko jedna strzelona bramka nie świadczy dobrze o zawodnikach Paulo Duarte, który już teraz narzeka na rodzimą federację, że nie potrafiła dopilnować wszystkich formalności z zawodnikami(patrz np. Abdou Razak Traore). Sudańczycy raczej byli skazywani na pożarcie w tej grupie ale w dwóch pierwszych spotkaniach mimo iż nie pokazali nic szczególnego, co mogło by ich wyróżnić na tym turnieju, stawili opór nieskutecznym &quot;Słoniom&quot; i wyrwali zwycięstwo&quot;Czarnym Antylopom&quot;. Na nic więcej chyba nie mogli liczyć przed rozpoczęciem zmagań a to że do samego końca będą liczyć się w walce o ćwierćfinał napewno jest dużą niespodzianką. Jak już pisałem wcześniej nie daje im większych szans na awans ale póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Niemniej dziś oba zespoły powinny wyjść na boisko z chęcią walki o wygrania co gwarantuje emocje, które według mnie mogą być większe niż te w drugim spotkaniu tej grupy gdzie drużyny raczej nie będą chciały sobie zrobić krzywdy. Powinniśmy się wiec doczekać bramek z jednej i z drugiej strony a o zwycięstwie decydować będzie mniejsza liczba spektakularnych błędów w defensywie niż jakieś olśniewające akcje indywidualne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
david295 80

david295

Użytkownik
Sudan - Burkina Faso

Burkina Faso z dwoma zawodnikami z ekstraklasy w zespole nie zaimponowalo na tym turnieju 2 porazki i odpadniecie z turnieju. Dzisiaj mecz o honor, ale tak na prawde oni tu honoru nie stracili poniewaz nie byli typowani nawet do 3 miejsca w grupie. Dzisiaj zagraja teoretycznie najlatwiejszy mecz, ale Sudan ciagle walczy o awans. Sudan po porazce 0-1 z WKS wymeczyl remis z Angola. Dzisiaj przy porazce Angoli z WKS co jest bardzo mozliwe zwyciestwo daje im awans. Sudan zmobilizuje sie na 100% by dzis odnieść zwyciestwo z najslabsza druzyna w grupie i przedluzyc swoje szanse na awans.

Sudan - Burkina Faso I pol/koniec Sudan/Sudan 4,50 2/10
✅
Sudan - Burkina Faso 1 2.65 4/10 ✅
Sudan - Burkina Faso 1X 1.43 8/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
yazir 26

yazir

Użytkownik
Ghana - Guinea

Bardzo interesujące spotkanie, stawiam na over 2,5/3,5. Jutrzejszego wieczoru spotykają się bardzo ciekawe zespoły Ghany i Gwinei, jak wiadomo zespoły nie murują się tak jak to bywało na początku turnieju gdy większość drużyn grało na remis by później nie odrabiać strat. Patrząc na grę Ghany i Gwinei grają bardzo ciekawą piłkę przed rozpoczęciem turnieju Ghana była stawiana jako faworyt do wygrania grupy zaś zawodnikom Gwinei nie dawano szans na awans, jednak po przebiegu turnieju są w stanie awansować w miejsce wcześniej faworyzowanego do awansu Mali. W zespole Gwinei widać pasje gry mają ciąg na bramkę pechowo przegrali z Mali które &quot;się zamurowało&quot;, kolejny mecz wygrali w stosunku 6-1, czerwona kartka wypaczyła wynik przy stosunku 3-1 przeciwnik jednak prezentował słaby futbol, z którym to Ghana wygrała 1-0 grając dość długo w 10.

Gwinea nie może kalkulować mają spory potencjał w ofensywie, gorzej w obronie, bramkarz dość niepewny jednak w tym meczu MUSZĄ powalczyć o zwycięstwo
Ghana po dwóch meczach ma 6 punktów na koncie w bramkach 3-0 jutro będą meli za przeciwników bardzo zdeterminowany zespół żądny wygranej, czuje że będzie sporo bramek.

Droga do awansu jest otwarta zarówno dla Gany,Gwinei jak i Mali, jednak nie jestem sobie w stanie wyobrazić by Bostwana kolejny raz pozwoliła sobie na wysoką porażkę, mam nadzieję że podejmą walkę w ostatnim meczu, w którym przy wygranej Mali i korzystnym wyniku meczu Gwinei-Ghana, Mali może wyjść z grupy.

Moje propozycje:
over 2,5 ⛔
over 3,5 ⛔
obie strzelą ✅
 
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Decydujące mecze w grupie C

Właściwie to jeden mecz, bo po dwóch kolejach niemal wszystko jest jasne. Gabon i Tunezja zgromadziły po sześć punktów i w bezpośrednim spotkaniu rozstrzygną, która drużyna wyjdzie do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca. Typuję Tunezję, bo choć „Czarne Pantery” to współgospodarz turnieju (a wiadomo, ściany pomagają) i do pierwszego miejsca wystarcza im remis (plus trzy w bramkach; Tunezja plus dwa), to jednak zespół z Północy sprawiał we wcześniejszych meczach nieco lepsze wrażenie.
W drugim meczu tej grupy Maroko zmierzy się z Nigrem. Dla Marokańczyków to spotkanie o honor, a przynajmniej o uratowanie jego resztek. Chamakh i spółka mieli jechać po medal, a wracają do domu na tarczy. Dwie porażki, w tym szczególnie dotkliwa w derbach Maghrebu z Tunezją chwały prowadzonej przez Erica Geretsa drużynie nie przynoszą. Na koniec mistrzostw z Nigrem wygrają (choć 2,5 goli bym tu nie grał). A Niger? Sprawca największej sensacji w eliminacjach (wyrzucili za burtę Egipt i RPA) najpewniej skończy udział w PNA bez jednego punktu. Debiutant na tak wielkiej imprezie musi zapłacić frycowe.
 
G 0

grzechu8888

Użytkownik
Moim zdaniem wygra Maroko z Nigrem. Czemu Maroko? A dlaczego nie?
Drugi mecz Gabon z Tunezją 0:0 do przerwy lub under 0,5 do przerwy, w sumie praktycznie to samo.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Gabon - Tunezja

Dzis mecz o pierwsze miejsce w grupie C. Gospodarze z Gabonu zagraja z Tunezja. Juz sam ranking FIFA pokazuje, ktora druzyna ma wiekszy potencjal, Tunezyjczycy zajmuja 59 miejsce przy 91 miejscu Gabonu, ktorzy zanotowali najwiekszy spadek w ostatnim czasie. W poprzednim turnieju obie druzyny tez graly w jednej grupie, lecz wtedy obie odpadly, a w meczu pomiedzy nimi padl remis 0-0. Ten turniej jest zupelnie inny gdyz obie ekipy maja juz pewny awans a ten mecz jest o pierwsze miejsce w grupie. Dzisiejszy mecz bedzie rownie wazny co poprzednie, bo przegrany zagra z Ghana. Na ta chwile to Gabon jest na pierwszym miejscu wiec Tunezja musi zaatakowac. Biorac pod uwage sklady i potencjal to Tunezyjczycy powinni wyjsc zwyciesko z tego meczu.

Gabon - Tunezja 2 3.10 5/10
Gabon - Tunezja X2 1.54 7/10
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Pilka nozna, PNA, 31.01.2012. godzina 19.00
Gabon - tunezja
over 2,5
2,30
william hill
analiza:
dzis o godzinie 19.00 zostanie rozegrana 3 kolejka PNA w grupie C. W grupie po 2 kolejkach prowdzi Gabn ktory ma na koncie 2 zwuciestwa-6 pkt, viceliderem jest tunezja ktora rowniez ma 6 pkt ale gorszy stisunek bramkowy, n a 3 i 4 jest maroko i niger ktore jeszcze nie zapunktowaly w tegorocznej edycji PNA.
Zdecydowalem sie na typ over ,25 w tym poniewaz obie druzyny mają juz awans i walczą teraz o zwyciestwo w grupie. gabn jako gospdoarz zapewne zagra dzis ambitnie z wielką wolą zwyciestwa. Nie bedzie problemow w tej druzynie z mobilizacją. Kazda wygrana ucieszy kibicow. Tunezja natomiast latwo nie odpusci..bea chcieli pokazac innym rywalom ze są dobrze przygotowani na ten turniej, dlatego w tym meczu tez nie odpuszczą..zatem zapowiada sie intersujący mecz. Bilans bramkowy gabonu po 2 emczach to: 5-2 a wiec w meczach tej ekipy padlo 7 bramek co daje srednią 3,33 na mecz..wiec typ dzisiejszy ma szanse na powodzenie. Jesli chodzi o tunezje i jej bilans to ma 4-2..6 goli cod aje srednią 3..rowniez statystycznie typ na over 2,5 powienien wejsc. Mysle ze kurs 2,30 jest bardzo opacalny..na takie kursy wyczekuje. Stawiam 2-2.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Gabon-Tunezja
Typ: X 1-0 Tunezja miała kilka okazji pod koniec...
Kurs: 3,15⛔
Buk:
Unibet

Dziś o godzinie 19:00 odbędzie się mecz o pierwsze miejsce w grupie. Gospodarze turnieju podejmą Tunezję. Oba zespoły w grupie mają po 6 punktów i zapewniony awans do 1/4 rozgrywek PNA. Jest o co walczyc w ostatnim spotkaniu, gdyż drużyna z pierwszego miejsca nie trafia na ekipę z D1, a będzie to zapewne Ghana. Atutem gospodarzy jest własne boisko, dopingujący kibice, ambitna gra do samego końca (mecz z Maroko jest dobrym tego przykładem). Gabon ma również lepszą sytuację, gdyż remis wystarcza im do wyjścia z pierwszego miejsca (mają lepszy bilans bramkowy od Tunezji). Nie sugerowałbym się tu rankingami FIFA, kto na którym miejscu, bo Senegal wysoko notowany już w tym turnieju pokazał jak grac ze słabszymi ekipami. Tunezja natomiast zaskoczyła mnie jednym w tym turnieju, mają doskonałe kontry i wysoką skutecznośc w ataku (przykład z Maroko). Na pewno stac ich na wywalczenie korzystnego wyniku w tym spotkaniu ale intuicja mówi mi, że Gabon awansuje z pierwszego miejsca. Powinni wyjśc na to spotkanie z większą determinacją i wolą walki, grają przecież na własnym stadionie i przed swoim kibicami ale jak wynik będzie remisowy, to ich w pełni zadowala. Mój typ to remis 1:1.
 
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Ghana – Gwinea
Pewna już awansu do ćwierćfinału Ghana kontra zajmująca drugie miejsce w tabeli grupy D Gwinea. „Czarne Pantery” są zdecydowanymi faworytami spotkania i nawet jeśli wystąpią w nim w mocno rezerwowym składzie, powinny zainkasować trzy punkty. Wprawdzie w meczach z Mali i Botswaną Ghańczycy nie zachwycili, ale pewnie zdobyli sześć punktów i nie stracili bramki, a wiadomo, że w turnieju liczy się przede wszystkim racjonalne szafowanie siłami. Unibet za wygraną Ghany oferuje całkiem ładny kurs (2,0), myślę, że można go kupić bez żadnego ryzyka.
Jeśli wygrałaby Gwinea, najpewniej to właśnie ona awansowałaby do ćwierćfinału. Po dwóch kolejkach ma bowiem na koncie trzy punkty – tyle samo co trzecie Mali, ale znacznie lepszy bilans bramkowy (plus 4, Mali minus 1). Chociaż Mali też nie można przekreślać, gra przecież z najsłabszą w grupie Botswaną i jeśli nabije sporo goli może awansować do ćwierćfinału nawet w przypadku (niskiej) wygranej Gwinei z Ghaną.
Scenariusz jednak mało prawdopodobny – najpewniej skończy się na zwycięstwach Ghany i Mali i awansie tych właśnie dwu drużyn do 1/4 finału.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom