>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Puchar Narodów Afryki 2012

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Uważam podobnie. Moim zdaniem tutaj będzie powyżej 74.5 gola. W poprzedniej edycji wpadło 71 goli ale trzeba pamiętać, że nie odbyły się 3 mecze (Togo się wycofało z rozgrywek). Mecze były wyrównane bo większość drużyn było na tym samym poziomie. Teraz jest kilka ekip, które mogą zakończyć rozgrywki grupowe z bilansem 3:12 (Niger, Sudan, Botswana czy Gwinea Równikowa). Moim zdaniem linia 74.5 na over wygląda bardzo ciekawie i ja stawiam, że będzie over.
 
L 10

leniomix

Użytkownik
Senegal gra taką padake że na to słów brakuję. Zero życia w tej ich grze, mnóstwo nie celnych podań. Ba nie grał nic. Napewno nie wygrają , cud jak wyjdą z grupy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Senegal gra taką padake że na to słów brakuję. Zero życia w tej ich grze, mnóstwo nie celnych podań. Ba nie grał nic. Napewno nie wygrają , cud jak wyjdą z grupy.
Z przykrością muszę się zgodzić. Przypomina mi to reprezentacje Mali z ubiegłych mistrzostwa Afryki. Tam też było kilka gwiazd, zresztą teraz nawet mają jedną z mocniejszych ekip na turnieju, a grali patologię i pewnie grać będą. Co do Senegalu to niemiła niespodzianka, nawet na indywidualności ciężko liczyć.
 
somsiaq 44

somsiaq

Użytkownik
To co zrobili ( minn zawalili kupon :p ) gracze z Senegalu to była żenada. W głowie człowiek ma jeszcze drużynę która naprawdę dobrze sobie radziała na światowej arenie ale widzę, że te czasy to przemineły i po takiej grze jak dziś, można stwierdzić prędko nie wrócą. W każdym elemencie słabo, straty, niecelne podania itd itd. O wyjście z grupy przy takiej grze będzie ciężko.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Przy okazji meczów PNA proponuję patrzeć jak zachowują się kursy poszczególnych spotkań. Oba mecze rozgrywane wczoraj &quot;wchodziły&quot; zgodnie z ruchem kursów a leciały ostro w dół. Czy dziś będzie podobnie z meczem Burkina Faso z Angolą?
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Dziś według mnie warto zagrać na Burkina Faso w spotkaniu z Angolą. Obie ekipy prezentują porównywalny poziom i raczej nie spodziewam się aby któraś z drużyn osiągnęła znacząca przewagę. Wprawdzie nie powinno to być tak słabe spotkanie jak wczorajszy mecz inauguracyjny ale nie można spodziewać się pasjonującego spotkania. &quot;Ogiery&quot; uważane są za drużynę, która może zostać Czarnym Koniem tego turnieju. Także ja podzielam ta opinię więc dziś zagram na nich w spotkaniu z &quot;Czarnymi antylopami&quot; zwłaszcza że kurs na to spotkanie jest zachęcający.⛔
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
&quot;Najbliższa&quot; nam drużyna PNA czyli Burkina Faso rozegra dziś swój mecz z Angolą. Ciężko mi wskazać faworyta w tym meczu. Obie drużyny mocno underowe. Pierwsze co mi przychodzi do głowy w tym meczu to under bramkowy. Jeśli chodzi o typowanie wyniku to skłaniałbym się ku remisowi i szczerze mówiąc nie zdziwię się jeśli nie zobaczymy tu bramek. Turniej jednak pokazuje, że może tu się wiele zdarzyć. Nie chcę inwestować tu większych pieniędzy, a kurs na under jest słaby. Pójdę za moimi pierwotnymi przemyśleniami i postawie na brak goli w meczu.
Burkina Faso - Angola | DW 0:0 [6,50] Bet365 ⛔
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Za nami pierwsze rozstrzygnięcia w w grupach A i B tegorocznego PNA.Jutro rywalizacja przenosi się z Gwinei Równikowej do Gabonu.Postanowiłem się przyjrzeć spotkaniu grupy C pomiędzy Gabonem i Nigrem.Sądzę,że gospodarze niesieni dopingiem własnych kibiców są w stanie pokonać drużynę Nigru.W kadrze Gabonu znajduje się kilku graczy występujących w europejskich klubach.Najbardziej znani to P-E.Aubameyang,B.Manga i E.Mouloungui, którzy obecnie występują w Ligue 1.Jak wiadomo Gabon jako gospodarz miał zapewniony udział w PNA.Z kolei Niger awansował z bardzo mocnej grupy, m.in. z Egiptem czy RPA.Piłkarze Nigru zdobyli 9 punktów w swojej grupie.Co ciekawe wygrali wszystkie mecze w roli gospodarza,a na wyjazdach nie sprawiali kłopotów przeciwnikom,przegrywając trzy mecze. W kadrze Nigru nie znajdziemy znanych nazwisk.Zdecydowana większość zawodników gra na kontynencie afrykańskim.Z racji tego,że mistrzostwa rozgrywane są w Gabonie w roli faworytów stawiam gospodarzy.Jeśli marzą o sprawieniu niespodzianki to ten mecz muszą wygrać i zgarnąć trzy punkty.W końcu w kolejnych spotkaniach czekają już bardziej wymagający rywale,tj.Maroko i Tunezja.Kurs na zwycięstwo gospodarzy też nie najgorszy,dlatego uważam,że warto spróbować.
Gabon - Niger Typ:1 Kurs:1,62 ✅ bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja bym się skupił na jutrzejszym spotkaniu Ghany z absolutnym outsiderem turnieju - Botswaną. Mało jest okazji do spektakularnych zwycięstw, WKS będąc teoretycznie o wiele mocniejszym na papierze od Sudanu ledwie sforsowali defensywę rywali i później mieli wiele szczęścia, że tego prowadzenia nie stracili. Słonie zawiodły po całości, jednak ledwo wygrali. Nie oszukujmy się również, że poważnych faworytów pod nieobecność Kamerunu i Egiptu jest dwóch - WKS i Ghana właśnie. Czarne Gwiazdy mają niesamowicie mocną ekipę na tym turnieju. Każda formacja wygląda imponująco na tle przeciwników. Ich jutrzejsi przeciwnicy to wybitnie anonimowi gracze dla mnie, żadnego gościa z Europy, zero kontaktu z poważnym graniem. Powiecie, że tak samo było w przypadku Senegalu.. Jednak nie porównywałbym Zambii do Botswany.
Bracia Ayew + Asamoah Gyan z przodu powinni siać niesamowity postrach w jutrzejszym meczu. Nie wiem jak zestawi swoją formację ofensywną Goran, bo ma do dyspozycji jeszcze Tagoe, który prezentuje solidny poziom.
Wg mnie zdecydowanie Ghana -1 do grania, kurs również mocno przeszacowany na moje oko - 1.95 na to zdarzenie w Tobet.
Bezpieczny wariant to czysta jedynka na Ghane i kurs 1.3 też wydaje mi się być znikomym ryzykiem, aczkolwiek nie zdziwie się, jeśli jutro jedni z faworytów urządzą sobie małą kanonadę i mecz zakończy się w granicach 4:0.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Gabon v Niger
Typ: 1
Kurs: 1,60

expekt​
Rywalizacja w PNA przenosi się dziś do Gabonu gdzie współorganizator imprezy zmierzy się z debiutującym w finałach Nigrem. Obie drużyny nie należą do potentatów piłkarskich na Czarnym Lądzie ale zdecydowanie większe doświadczenie posiadają &quot;Pantery&quot;, które grały już w finałach PNA. Ciągle największą gwiazdą drużyny gospodarzy pozostaje Cousin, który jest znany przedewszystkim z gry w Francji i na Wyspach Brytyjskich. Warto zwrócić także uwagę na Aubameyanga, który jest podstawowym zawodnikiem AS Saint-Etienne, do którego przyszedł z Milanu. W Francji graja ponadto Mouloungui(Nice), Ovono(do niedawna podstawowy bramkarz Le Mans) oraz Manga(FC Lorient). Trudno szukać zawodników z taką pozycją w europejskich klubach wśród piłkarzy Nigru. Najlepeij znanym zawodnikiem z tego pustynnego kraju jest Maazou Moussa, który swego czasu grał w CSKA Moskwa, Monaco oraz Bordeaux a obecnie wrócił do Belgii do Zulten. Poza nim w kadrze Harouna Doula Gabde ciężko znaleźć wyróżniających się zawodników. W szerokiej kadrze Lille jest wprawdzie Bonnes ale jeśli już gra to w drużynie rezerw. Patrząc jedynie na skład za faworyta można uznać Gabon ale już przekonaliśmy się na tym turnieju, że gwiazdy nie grają. Jednak z drugiej strony wydaje mi się że reprezentanci gospodarzy powinni być z sobą zgrani, większość z nich występowała dwa lata temu na boiskach w Angoli, gdzie byli blisko awansu do ćwierćfinału a w pierwszym meczu pokonali Kamerun. Według mnie dziś także powinni wygrać swój pierwszy mecz czym napewno usatysfakcjonują swoich kibiców, którzy powinni dziś w komplecie zasiąść na stadionie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jak na razie w tym turnieju drużyny prezentują raczej wakacyjną formę,ale nie ma się co dziwić,że ekipy złożone z zawodników grających na co dzień w Europie nie są zgrane i nie walczą jakoś specjalnie. Pokazały to moim zdaniem już ekipy Senegalu i WKS.
Dziś gram na niespodziankę,czyli na Niger. Tak jak wspominano wcześniej wygrali silną grupę eliminacyjną. W większości grają w afrykańskich klubach co wypadku tych mistrzostw jest według mnie zaletą. Dziś zagrają ze współgospodarzem czyli Gabonem. W ostatnich meczach towarzyskich Gabon remisował 0-0 m.in. z Sudanem,który pokazał wczoraj jaki jest słaby(przegrał z WKS w wakacyjnej formie). Niger ostatni mecz towarzyski wygrał 3-1 z Kamerunem(nie znam składów,ale domyślam się że Kamerun w &quot;krajowym&quot;składzie grał). Ale jak widać potrafią bramki strzelać. Gospodarz pod presją zapewne,więc Niger tu też ma przewagę.Dlatego po niezłym kursie gram:

Niger strzeli @1,86 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Maroko - Tunezja
Typ: Maroko powyżej 1.5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 6/10
Analiza: Po takim kursie... Dwie bramki dla Maroka, przy takim składzie. Nawet przeciwko Tunezyjczykom, grzechem było by nie spróbować... Może buki sugerują się ogólnie mało overową ligą marokańską, stąd tak wysoki kurs już na 1,5 gola w całym spotkaniu. Ale warto spojrzeć, kogo zespół Maroko ma w swoim składzie. Zaczynając od od obrony. El Kaddouri grający w Celticu, Benatia z Udinese, El Kaoutari z Montpellier. W pomocy znakomity zawodnik beniaminka Premier League - Adel Taarabt, Belhanda z Montpellier. Mbark Boussoufa z Anzhi Makhachkala. W ataku Youssouf Hadji grający w Rennes, Marouane Chamakh z Arsenalu, który miejmy nadzieje, w końcu zacznie grać tak jak za czasów gry w Bordeaux. Ponadto Youssef El Arabi, który gra w Al Hihal. W 15 spotkaniach strzelił 10 bramek. Oussama Assaidi z Heerenveen, także 15 występów w lidze i 7 bramek.
Według mnie Maroko, ma szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu i dziwą mnie kursy na over/under w tym spotkaniu. IMO? 2:0 lub 2:1 dla Marokańczyków.
 
yazir 26

yazir

Użytkownik
Mali - Gwinea
Zdecydowanie najciekawsze spotkanie dzisiejszego wieczoru. Mali to najmłodsza drużyna tegorocznego PNA, wsparta doświadczonymi Keitą i Kante bramkostrzelnym Maigą może powalczyć o coś więcej niż tylko o wyjście z grupy, w tej drużynie upatruje czarnego konia tych zawodów. Natomiast Gwinea kadrowo trochę odstaje od składu Mali, ale znajduje się w niej bardzo dobry Feindouno, który może nieźle namieszać. Obie drużyny w ostatnich spotkaniach wypadały mizernie i od dłuższego czasu nic ciekawego nie ugrały.

Mali - Guinea 1 [2,40] ✅
Mali - Guinea (under/over 2.5) over [2,00] ⛔
Mali - Guinea (dok.wynik) 2-1 [8,00] ⛔
bah
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Myślę, że można spróbować Mali ale chyba pójdę trochę w innym kierunku niż kolega wyżej. Mali DNB wydaje mi się tutaj na miejscu, bo jakoś nie wierzę za bardzo w ekipę orłów. Mam w pamięci wtopy jakie były w ubiegłej edycji kiedy to właśnie Mali miało jeden z mocniejszych składów spośród wszystkich drużyn w stawce, a psuli nam kupony za kuponami. Wiec dziś ostrożnie bo szczerze 1,89 jakie Tobet daje na DNB to dobra opcja. W razi czego będziemy mieli zwrot, gdyż nie sądzę by drużyna znikąd jaką jest Gwinea sprawiła aż tak dużą niespodziankę i wygrała ten mecz. DNB to według mnie bezpieczna opcja z przyzwoitym kursem.

Mali - Gwinea (Draw no bet) Typ:1 Kurs:1,89
Tobet
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Ghana v Botswana
Typ: Botswana over0,5
Kurs: 2,20

Sportingbet
Większość ekspertów a także postronnych obserwatorów skazuje &quot;Zebry&quot; na pożarcie w spotkaniu z Ghaną. Może Gyan i spółka wygrają dzisiejsze spotkanie ale według mnie gracze z Botswany łatwo się nie poddadzą i powalczą z bardziej doświadczonymi przeciwnikami. To przecież &quot;Zebry&quot; jako pierwsze awansowały z eliminacji do tego turnieju a w grupie mierzyli się z Tunezją(dwukrotnie wygrali z nimi 1-0), Togo, Malawi i Czadem czyli wcale nie takimi słabymi zespołami. Ghana uważana jest obok WKS za głównego kandydata do tytułu a jak idzie na tym turnieju faworytom mogliśmy się przekonać w poprzednich meczach. Gwiazdy z lig europejskich bez odpowiedniego wsparcia już tak nie błyszczą jak w klubach. Wiele z nich może być przemęczona ilością spotkań i na afrykańskim czempionacie nie grają na maksimum swoich możliwości, unikając przede wszystkim kontuzji. Słabsze zespoły z kolei nie mają koncepcji gry, przeważa popularne &quot;bij a leć&quot;, ich gra jest szarpana z dużą ilością indywidualnych błędów. Niewykluczam że gracze Botswany także będą prezentowali taki antyfutbol. Obym się mylił. Jeśli zaprezentują wolę walki i konsekwencję w swoich poczynaniach to są w stanie nawiązać walkę z faworytem. Napewno stać ich na strzelenie jednej bramki a najbardziej w tym aspekcie liczę na Ramatlhakwane, który jest największą gwiazdą zespołu i to ostatni dzwonek dla niego aby zmienić Vasco da Gama na jakiś porządny europejski klub. Więc &quot;Zebry&quot; do boju!!!

Mali - Gwinea
Mali - Guinea (under/over 2.5) over [2,00]
Jak najbardziej popieram ten typ.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ PNA
Ghana - Botswana
Over 3.5 gola
4.33
WilliamHill

Dzisiaj o godzinie 17:00 zostanie rozegrany bardzo ciekawy mecz w ramach Pucharu Narodów Afryki. Zmierzy się ze sobą Ghana i Botswana. Jest to mecz numer jeden dla obu ekip w ramach grupy D.

Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Póki co wszystkie ekipy na turnieju grają zachowawczo, jak to bywa w pierwszych kolejkach wielkich imprez. Tutaj jednak upatruję gładkie zwycięstwo Ghany. Gospodarze naszpikowani piłkarzami grającymi w najlepszych zespołach Europy nie powinni mieć problemów z anonimowymi piłkarzami z Botswany. Jeszcze nie było na mistrzostwach Afryki overu 3.5 gola i moim zdaniem zmieni się to po dzisiejszym meczu.Asamoah Gyan, Jordan Ayew, André Ayew, Kwadwo Asamoah, Derek Boateng ci zawodnicy doprowadzą dzisiaj Ghanę do zwycięstwa. Stawiam 4:0 dla ekipy The Black Stars.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Mali - Gwinea 1 2.50 5/10

Dzisiejsze spotkanie zamyka pierwsza kolejke PNA, na razie turniej bez wiekszych niespodzianek i mysle, ze dzis bedzie podobnie. Mimo, ze kursy sa wyrownane to wedlug mnie zdecydowanym faworytem jest Mali. Druzyna ze znaczna iloscia graczy z europy. Gwiazda zespolu jest Keita grajacy w Barcelonie. Kontra team zlozony glownie z graczy grajacych w afryce. W ostatniej edycji Mali poszlo calkiem niezle zwyciestwo z Malawi 3-1. Do tego remis na otwarcie turnieju z gospodarzem Angola 4-4 gdzie wyrownali od 0-4 oraz porazka z mocna Algieria 0-1. Gwinea jest jednym z audsaiderow turnieju. Mali jezeli chce wyjsc z grupy musie ten mecz wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jak ktoś nie ogląda turnieju,a przekona go moje subiektywne zdanie to się nim podzielę:po zaprezentowaniu się 16 drużyn najlepsze wrażenie wywarła na mnie gra...Gwinei! Mimo przegranej dziś z Mali 0-1 to oni praktycznie cały mecz prowadzili grę,stwarzali doskonałe sytuacje do zdobycia bramek.Niestety słaba skuteczność i dobrze dysponowany bramkarz Mali sprawiły że nie zdobyli nawet 1 gola. Ale widać,że w drużynie jest chemia,technika i niezła dyscyplina taktyczna.Francuski trener widać dobrze ich ułożył.Sądzę,że w następnych meczach z Botswaną i Ghaną powalczą. Z Botswaną powinni wygrać i to zdecydowanie.Ghana dziś jakoś bez wyrazu,więc w tej grupie możliwe każde rozstrzygnięcie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Libya - Zambia
Wynik: 2:2

Typ: suma bramek: -2.5
Kurs: 1.50

Jak do tej pory, turniej jest bardzo ospały. Bramek pada jak na lekarstwo, wyniki underowe. Gwinea Równikowa pokonała Libię 1:0 (0:0) w meczu inaugurującym tegoroczny Puchar Narodów Afryki. Wywalczyli w ten sposób historyczne, bo pierwsze, zwycięstwo w tym turnieju. Tak więc teraz dla Libii mecz z Zambią będzie prawdziwym sprawdzianem możliwości. Pierwszy mecz w wykonaniu Libii nie dostarczył niemal żadnych emocji. Zawodnicy Libii dla przeciętnego kibica są anonimowi. Nazwiska znane jedynie na kontynencie afrykańskim. Zambia idzie na medal? Tak niektórzy już mówili po pierwszym meczu. Śmiech na sali, po jednym meczu nie można ich oceniać. Wygrali z Senegalem, brawo. Zambijczycy zapewnili sobie niespodziewany triumf dzięki dobrej grze w pierwszej połowie. Wystarczyło 20 minut, by Miedziane Pociski prowadziły dwoma bramkami. Ale w grupie nadal 2 mecze przed nimi. Mecz walki z Libią oraz potyczka z gospodarzami, grającymi przy własnej fanatycznej publiczności. Wcale się nie zdziwię, jak Zambia jeszcze nie wyjdzie z grupy.. Mecz z Libią ustawi się po jednym golu. Jeżeli Zambia strzeli, to skończy się 0:1. Jeżeli Libia strzeli to będzie 1:0 w drugą stronę. Tak jak dzisiaj Mali z Gwinea.
Gwinea Równikowa - Senegal
Typ: strzelec gola -
Demba Ba (Senegal)

Kurs: 2.65
Tego pana nie trzeba przedstawiać. W meczu z Zambią prezentował się bardzo dobrze. Otarł się kilka razy o zdobycie bramki, widać że piłka go szuka w polu karnym. Przygotowania do turnieju trwały ponad dwa lata. Jesteśmy grupą przyjaciół i większość z nas zna kolegów od dłuższego czasu. Wszyscy w zespole chcą odegrać ważną rolę, ale mówiąc szczerze, jeśli ta szansa wpadnie w ręce innego piłkarza, to będziemy z tego szczęśliwi i będziemy go wspierać, jak potrafimy najlepiej. Osobiście chciałbym wziąć odpowiedzialność za zwycięstwa na swoje barki, to cel każdego człowieka, który profesjonalnie gra w piłkę – powiedział Demba Ba. Senegalczyk świetnie spisuje się w Newcastle United. Jest w tej chwili Jokerem w reprezentacji. Rok temu, gdy przychodził do Premier League nikt praktycznie na Wyspach go nie znał. Teraz jest wiceliderem strzelców ligi oraz piłkarzem, który jest na ustach wszystkich. Nazywa się on Demba Ba. Napastnik Newcastle to bodaj największe objawienie tego sezonu. Demba Ba strzelił już piętnaście bramek, czym wzbudził zainteresowanie największych klubów Europy. Brytyjskie media donoszą, że Senegalczyk ma w kontrakcie zapisaną kwotę odstępnego, która wynosi od 5 do 10 milionów funtów. Jeśli weźmiemy pod uwagę talent i dorobek piłkarza w tym sezonie, taka suma wydaje się drobnym wydatkiem dla największych drużyn na Wyspach: Manchesteru United, Liverpoolu czy Tottenhamu, które interesują się napastnikiem. Jutro ukąsi gospodarzy, czuje to w kościach.. ????
Wicelider strzelców w Angielskiej Premier League - Demba Ba
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom