>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Puchar Narodów Afryki 2012

Status
Zamknięty.
yazir 26

yazir

Użytkownik
Jak ktoś nie ogląda turnieju,a przekona go moje subiektywne zdanie to się nim podzielę:po zaprezentowaniu się 16 drużyn najlepsze wrażenie wywarła na mnie gra...Gwinei! Mimo przegranej dziś z Mali 0-1 to oni praktycznie cały mecz prowadzili grę,stwarzali doskonałe sytuacje do zdobycia bramek.Niestety słaba skuteczność i dobrze dysponowany bramkarz Mali sprawiły że nie zdobyli nawet 1 gola. Ale widać,że w drużynie jest chemia,technika i niezła dyscyplina taktyczna.Francuski trener widać dobrze ich ułożył.Sądzę,że w następnych meczach z Botswaną i Ghaną powalczą. Z Botswaną powinni wygrać i to zdecydowanie.Ghana dziś jakoś bez wyrazu,więc w tej grupie możliwe każde rozstrzygnięcie.

Przyznam Ci rację oglądałem mecz i nieźle się prezentowali, Mali mnie rozczarowało mieli sporo szczęścia że dowieźli ten wynik do końca, rozpaczliwie się bronili aż szkoda było na to parzyć. Ciekaw jestem kolejnych spotkań, Maroko też ładnie gra lecz nie potrafili przenieść tego na końcowy wynik. (widziałem kawałek meczu, na podstawie tego oceniam)
 
pietra 5

pietra

Użytkownik
Equatorial Gwinea - Senegal✅
Typ : 1
Kurs : 4,75

Stawka : 3/10

Oglądałem pierwsze mecze obu zespołów i muszę powiedzieć, że oba mnie zaskoczyły. Niestety Senegal negatywnie... Natomiast gospodarz turnieju wydaję mi się być czarnym koniem, choć może to za dużo powiedziane. W meczu z Libią grali nieźle, powiedziałbym nawet, że dobrze. Co do Senegalu, to spływa po nich fala krytyki, ale trudno się dziwić, przed turniejem upatrywano w nim faworyta do zwycięstwa...
Kurs ciekawy dlatego stawiam na Gwinee Równikową, w końcu to PNA tu wszystko się może zdarzyć ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 218

krystian95

Użytkownik
Equatorial Gwinea - Senegal
Typ : 1
Ja chyba jednak pójdę w trochę innym kierunku.Senegal w pierwszym meczu zagrał bardzo słabo,w efekcie czego przegrał z drużyną Zambii.Ich dzisiejsi rywale ograli Libię.Jednak nie ma co ukrywać,że zarówno Gwinea Równikowa jak i Libia to zespoły dużo słabsze zarówno od Senegalu jak i Zambii.Atutem Gwinei Równikowej jest fakt,że tegoroczny PNA odbywa się na stadionach w ich kraju i mają za sobą gorący doping kibiców.Sądzę,że Senegal dzisiaj nie może sobie pozwolić na stratę punktów.po za tym nie sądzę,żeby ta drużyna zagrała drugi aż tak słabe spotkanie pod rząd.Dzisiaj z pewnością wyjdą na to spotkanie podwójnie zmotywowani,aby nie sprawić ogromnego zawodu swoim fanom,jakim z pewnością byłoby odpadnięcie już w fazie grupowej.Dlatego uważam,że dziś w tym meczu obejdzie się bez niespodzianki i Demba Ba i jego koledzy z reprezentacji sięgną po trzy oczka.
Gwinea Równikowa - Senegal Typ:2 Kurs:1,7 Unibet ⛔
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja chyba jednak pójdę w trochę innym kierunku.Senegal w pierwszym meczu zagrał bardzo słabo,w efekcie czego przegrał z drużyną Zambii.Ich dzisiejsi rywale ograli Libię.Jednak nie ma co ukrywać,że zarówno Gwinea Równikowa jak i Libia to zespoły dużo słabsze zarówno od Senegalu jak i Zambii.Atutem Gwinei Równikowej jest fakt,że tegoroczny PNA odbywa się na stadionach w ich kraju i mają za sobą gorący doping kibiców.Sądzę,że Senegal dzisiaj nie może sobie pozwolić na stratę punktów.po za tym nie sądzę,żeby ta drużyna zagrała drugi aż tak słabe spotkanie pod rząd.Dzisiaj z pewnością wyjdą na to spotkanie podwójnie zmotywowani,aby nie sprawić ogromnego zawodu swoim fanom,jakim z pewnością byłoby odpadnięcie już w fazie grupowej.Dlatego uważam,że dziś w tym meczu obejdzie się bez niespodzianki i Demba Ba i jego koledzy z reprezentacji sięgną po trzy oczka.

Gwinea Równikowa - Senegal Typ:2 Kurs:1,7 Unibet
Życzę Ci powodzenia i trafienia tego zdarzenia,aczkolwiek nie wierzę,że Senegal znajdzie motywację dziś,skoro nie znalazł jej w 1.szym meczu. Zespół złożony w większości z graczy o już uznanej marce w Europie,więc po co mają sobie żyły wypruwać?! Ja tu widzę podobną zależność jak chociażby w Copa America 2011,gdzie Argentyna czy Brazylia grały jak grały..Wszyscy mamy w pamięci Senegal z 2002 roku,gdy byli sensacją MŚ w Korei i Japonii dochodząc do 1/4 finału.Na dwa kolejne mundiale się nie kwalifikowali. W PNA zajęli 2 miejsce w tymże 2002 roku,ale już w 2008 nie wyszli z grupy a w 2010 nie awansowali nawet na turniej. Kiedy zadziwiali świat swoją grą 10 lat temu byli młodzi,grali w klubach afrykańskich,ewentualnie w słabszych klubach francuskichii widzieli w perspektywie szansę kariery w Europie. Teraz zapewne chcą jak najszybciej wrócić do klubów z tego turnieju.A okazję mają wyjątkową po przegranym pierwszym meczu. Demba Ba już zapewne bukuje bilet do Newcastle,więc odradzałbym granie na Senegal;)
Mój typ: Gwinea Równikowa 1X@1,95 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Libia v Zambia
Typ: 2

Kurs: 1,90

betsafe​
Druga runda spotkań w grupie A może nam przynieść pierwszego ćwierćfinalistę. Zwycięstwo Zambii i korzystny rezultat w spotkaniu gospodarzy z Senegalem zapewni &quot;Miedziowym&quot; awans. Po tym co &quot;Śródziemnomorscy Rycerze&quot; pokazali w pierwszym meczu wygrana Zambii nie powinna budzić wątpliwości. Libijczycy mieli ogromne trudności z stworzeniem sobie okazji bramkowych, brakowało zawodnika który wziąłby ciężar gry na siebie. Ich poczynania na boisku były chaotyczne i pozwoliły grającej równie słabo Gwinei Równikowej na zdobycie zwycięskiej bramki w końcówce spotkania. Dziś podopieczni Marco Paqueta walczą o życie i jeśli nie zagrają lepiej niż w sobotę będą mogli powoli pakować walizki. Zambia zaskoczyła wielu pokonując faworyzowany Senegal. Szybko strzelone dwie bramki pozwoliły Zambijczykom skupić się na obronie korzystnego rezultatu a w końcowym rozrachunku na odniesienie ważnego zwycięstwa. Dziś nie powinni się już tak bardzo cofać do defensywy jak w drugich 45 minutach meczu z Senegalem i jeśli zagrają tak samo skutecznie jak w pierwszej połowie nie powinni mieć problemu z pokonaniem dzisiejszego rywala. Niestety na tym turnieju niczego nie można być pewnym nawet na 50% ponieważ radosny futbol prezentowany przez większość drużyn nijak ma się do tego co możemy oglądać na codzień w TV. Uważam jednak, że Zambia mnie dziś nie zawiedzie i wygra z Libią rewanżując się za porażkę w kwalifikacjach do tegorocznego PNA.
czarna seria trwa
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mój typ: Gwinea Równikowa 1X@1,95 Betsson

W Tobet jest 2,2 :razz:

Ja myślałem i chyba się zdecyduje zagrać liczbę bramek: 2-3. Widziałem obie reprezentacje podczas tego turnieju jakiegoś specjalnego wrażenia na mnie nie zrobiły. Gwinea Równikowa na tym turnieju wygląda dobrze stąd też nie dziwie się typom właśnie na nich ale z drugiej strony niemożna odbierać Senegalowi szansy na rehabilitację. Myślę, że kilku goli można się spodziewać, nie wydaje mi się realnym wynik 1-0 czy 0-0, spodziewam się dwóch bramek, max trzech.

Gwinea Równikowa - Senegal (Number of goals) Typ:2-3 Kyrs:2,13 Tobet
 
K 7

kaki89

Użytkownik
Dlaczego piszesz glupoty?!,Gwinea Rownikowa tragicznie zagrala w pierwszym meczu,Zero przemyslanych akcji, brak krycia, bramka padla po ladym prostopadlym podaniu ale to za malo zeby dzisiaj pokonac Senegal ktory bedzie dzisi gryzl trawe. Gwinea kazdemu zawodnikowi ktory mial jakies korzenia zwiazane z Gwinea dawali obywatelstwo zeby grali tylko w tym turnieju.A najwieksza gwiazda bodipo doznal kontuzje i nie zagra dzisiaj.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Według mnie Senegal w drugiej połowie zagrał dobre zawody, mieli bardzo dużo sytuacji. Mogli nawet wygrać to spotkanie, no ale brak szczęścia robi swoje. Bramka, Trafienie w poprzeczkę z paru metrów + zmarnowana setka.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Sudan-Angola
Typ: 2
⛔
Kurs: 2,01
BuK:pinnacle

Jutrzejszy mecz ciekawie się zapowiada. Sudan jeśli chce miec jakiekolwiek szanse na awans musi wygrac, Anogola wygrywajac to spotkanie będzie miała już zapewniony awans, przy korzystnym wyniku WKS z BF. Skłaniam się ku drugiej wersji. Oglądałem mecz WKS z Sudanem, Sudan w tym meczu nic nie zdziałał pomimo słabej dyspozycji Wybrzeża. Angoli nie oglądałem, ale słyszałem że była lepsza i zasłużenie wygrała w swoim meczu. Nie znam jeszcze dokładnych składów, czy jakieś osłabienia ale kurs 2,01 warty uwagi. Zobaczymy jak jutro kursik będzie się zachowywał.
 
R 62

riki

Użytkownik
Chyba się mecz Libia-Zambia nie odbędzie dzisiaj. Na boisku jedna wielka sadzawka, więc na razie nie zanosi się na to żeby dzisiaj grali
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Gwinea Równikowa - Senegal
Typ: Senegal powyżej 1.5 gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 9/10
Analiza: W spotkaniu przeciwko Zambii, Senegal czyli faworyt spotkania zagrał bardzo słabo w pierwszej połowie. Dwie stracone bramki i mierna postawa podopiecznych Amara Traoré. Wydawałoby się, że super ofensywa Senegalu gładko przejedzie po obronie Zambii, a tu taki niemiły psikus... Jednak w drugiej połowie Senegalczycy mieli szanse, by strzelić co najmniej trzy bramki. Jedna z nich padła w 80 minucie, jednak warto dodać, że z małej odległości jeden z piłkarzy Senegalu nie trafił właściwie do pustej bramki. Uderzając główką z bliskiej odległości, ku jego nieszczęściu obił poprzeczkę. Gwinea w spotkaniu przeciwko Libii, także nie zagrała nic specjalnego. Całe spotkanie było na niskim poziomie, jak to typowych przeciętnych drużyn z Afryki. W ostatnich minutach meczu padła bramka, która dała trzy punkty Gwinei.
Nie ma co ukrywać, że pierwsze kolejki Pucharu Narodów Afryki były bardzo dziwne, mało bramek i raczej słaba postawa wszystkich faworytów... Zaczynając od Senegalu, aż po WKS skończywszy na Ghanie. Dziś nastąpi przełom... Senegal potrzebuje tego zwycięstwa i myślę, że uda im się wbić gospodarzą turnieju przynajmniej dwie bramki. PS. Mam nadzieję, że marny Niang nie rozpocznie spotkania od pierwszych minut...
 
david295 80

david295

Użytkownik
Gwinea Rownikowa - Senegal


Gracze Senegalu strasznie rozczarowali w pierwszym spotkaniu przegrywajac 2-1 z Zambia. Dzisiejszy mecz musza wygrac, ale co znaczy, ze musza pierwszy mecz tez musieli wygrac a jednak polegli. Dzisiaj mecz z gospodarzem turnieju na pewno bedzie ciezko tym bardziej, ze ich awans wisi na wlosku. Gwinea w pierwszym meczu wygrala 1-0 z Libia i dobrze ustawila sie w grupie A w kontekscie awansu. W dzisiejszym meczu remis moze im otworzyc droge do nastepnej rundy. Senegal personalnie ma mocniejszy sklad, ale czesto bywa tak, ze gdy sa duzo oczekiwania tak jak w tym roke przed Senegalem ( mocny sklad, brak czolowych druzyn) przychodza marne wyniki. Przyklad WKS, ktore dysponuje najmocniejszym skladem w Afryce i co turniej zawodza. Senegal ma noz na gardle, a Gwinea zagra na luzie 3 pkt juz maja i to jest podsatwa. Maja rowniez za soba kibicow, co jest duzym atutem. Licze na wygrana Gwinei a przynajmniej urwanie punktow faworytom.


Gwinea - Senegal 1 5.50 2/10 ✅
Gwinea - Senegal X1 2.10 6/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
david295 80

david295

Użytkownik
Mielismy strasznie dramatyczny mecz i tak jak sadzilem nazwiska nie graja. Senegal mial swoje sytuacje w pierwszej polowie, ale ich nie wykorzystal, a niewykorzystane sytuacje sie mszcza. Od drugiej polowy role sie odwrocily. To Gwinea przejela inicjatywe i strzelila bramke. Ten mecz powinien zakonczyc sie jakos w 85 min, lecz Gwineiczycy nie chcieli grac z kontry tylko utrzymywali sie przy pilce. Senegalowi remis praktycznie nic nie dawal wiec przy 1-1 nadal odpuszczali gre obronna. Gwinea to wykorzystala i sa juz w cwiercfinale turnieju.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Na dziś znalazłem, myślę fajny typ ;). Sudan dziś gra z Angolą i faworytem jest właśnie Angola dla której ten mecz jest znakomitą okazją na kolejne trzy punkty. Angola przypomnę wygrała pierwszy mecz z Burkina Faso i zajmuje pierwsze miejsce w grupie, w grupie w której jest WKS dlatego uważam, że Angola by uniknąć sytuacji w której ostatni mecz byłby z tych &quot;must win&quot; dziś powinna wygrać z Sudanem i zapewnić sobie awans, następnie powalczyć o pierwsze miejsce w grupie. Sudan przegrał pierwszy mecz 1-0 z Wybrzeżem Kości Słoniowej (chyba za nisko) ale to raczej był efekt nieudolności graczy z WKS niż skutek jakiegoś dużego potencjału Sudanu. Myślę, że po takim kursie (2,03) warto postawić na drużynę, która nie zawiodła w pierwszym spotkaniu. Warto zwrócić uwagę, że w Angoli duża część składu to piłkarze występujący na co dzień w zespołach z Półwyspu Iberyjskiego to chyba plus, można uznać że drużyny z piłkarzami grającymi w Europie nie spisują się jakoś znakomicie ale wydaje mi się, że to dotyka tylko ekipy przesycone zawodnikami z Francji.

Sudan - Angola Typ:2 Kurs:2,03 Tobet
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Sudan v Angola
Typ: 2
Kurs: 2,00

Sportingbet​
Po dzisiejszych meczach w grupie B może być już jasne kto zagra w ćwierćfinale. Zarówno Angola i WKS wygrały swoje pierwsze spotkania i jeśli dziś zgarną komplet punktów w ostatniej kolejce zagrają o pierwsze miejsce w grupie. Angolczycy wydają się być faworytami tego spotkania ale jak pokazuje ten turniej faworycie mają niezwykle pod górkę(patrz: Senegal). Co jednak skłania mnie na zagranie w stronę Manucho i jego kolegów? Wprawdzie obie bramki zdobyli po ewidentnych błędach rywali ale większość czasu starali się grać zespołowo co nieczęsto zdarza się zespołom na tym turnieju. Zawodnicy Lito Vidigala grają w podobnym składzie od kilku lat co napewno przemawia na ich korzyść. Wielu graczy &quot;czarnych Antylop&quot; gra także na codzień w ligach europejskich, może nie w najmocniejszych klubach ale to akurat jest plus. Sudan przyjechał na ten turniej praktycznie z zawodnikami grającymi w rodzimej lidze a zapewne większość z was nie kojarzy żadnej drużyny z tego kraju. Wprawdzie w pierwszym meczu zaprezentowali się przyzwoicie ale wydaje mi się że to &quot;Słonie&quot; ich zlekceważyły co przy odrobinie szczęści mogło skończyć się remisem i niespodzianką ze strony Sudańczyków. Angola nie bezie chciała zapewne powtórzyć &quot;osiągnięcia&quot; Senegalu i wygrać z słabszym rywalem i poraz trzeci z rzędu awansować do ćwierćfinału.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja już kilka słów o sobotnim meczu Gwinei z Botswaną. Gwinei,czyli tej drużyny która zrobiła na mnie najlepsze wrażenie w 1.kolejce mimo,że przegrała z Maili 0-1. Przegrała bo Mali wykorzystało jedyną okazję do strzelenia gola,natomiast sama była strasznie nieskuteczna. W kolejnym meczu spotkają się z bardzo słabą ekipą czyli Botswaną. Botswana tylko 0-1 z Ghaną,ale grając 30 minut z przewagą zawodnika nie byli w stanie oddać groźnego strzału nawet,zero pomysłu na grę. W meczu sobotnim na pewno to Gwinea będzie w posiadaniu piłki częściej,a Botswana postawi autobus i ewentualnie coś z kontry spróbuje zagrać. Gwinea natomiast dobrze przygotowana technicznie i fizycznie(walczyli z Mali do końca bardzo mocno). W zespole mamy kilku bardzo doświadczonych graczy jak Bobo Balde(36 lat) czy Pascal Feindouno(31 lat) jednak w pierwszym meczu wyróżnili się,według mnie,ci młodsi:Alhasanne Bangoura,Mamadou Bah i Ibrahima Traore. Sądzę,że w tym meczu wygrać może jedna ekipa dlatego moje typy to:

Gwinea win@1,90 Betsafe
Gwinea over 1,5@2,21 Betsson
 
M 176

michal93

Użytkownik
Ja też postawiłem dzisiaj na Angole ,co prawda nie mogłem oglądać całego meczu ale tylko ostatnie 20 minut i poziom widowiska był tragiczny. Zero taktyki dziury w środkowym polu ,niezrozumienie obrońców zarówno Sudanu jak i Angoli.Widać było że gole mogą paść po indywidualnej akcji albo po błedach w obronie.Niewiem jak wygląda poziom gry w innych meczach ale jeśli tak jak w tym to nie ma sensu typować bo zdarzyć się może wszystko.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gabon - Maroko
Typ : Maroko @ 2,860 Pinnacle ⛔3:2 ręcznik w bramce Maroka :-|
Widziałem oba mecze tej grupy w poprzedniej kolejce. Gabon wygrał 2:0 z Nigrem, ale zdziwię się po tym co widziałem jeżeli Niger ugra jakikolwiek pkt na tym PNA. Gabon oprócz niesamowitego Aubameyanga za wiele do zaoferowania nie miał. Znaczna cześć akcji stwarzana przez nich to było po błędach obrońców Nigru. Moulongui był niewidoczny, Cousin wszedł dopiero w końcówce, ale to już schodząca gwiazda. Niby gospodarze, ale prócz kilku dobrej klasy piłkarzy za wielką siłą to nie dysponują.
Naprzeciwko Marokańczycy, którzy polegli 1:2 z Tunezją. Z przebiegu meczu jest to jednak niezasłuzona porazka bowiem Maroko atakowało ostro, ale nieskuteczność dała znak o sobie. Ponadto Tunezja gol z wolnego bezpośrednio i błysk geniuszu jednego z piłkarzy Msakni, który wykonał świetną indywidualną akcję. Tunezja była nastawiona na kontry tylko. Przed turniejem trener Maroka Eric Gereats mówił, że jadą tu po wygrana. Skład mają naprawdę imponujący. Wczoraj gdzieś czytałem, że malaria zmogła bramkarza Badda, a problemy ma także Chamakh. I o ile bramkarz ma nie zagrać, o tyle nie wiadomo co z Chamakhem, ale on to formę zostawił w Bordeaux jeszcze...Bo nie przypominam sobie dobrego meczu na przestrzeni dwóch lat w Arsenalu w jego wykonaniu :| Przeciwko Tunezji w ogóle nie stanowił zagrożenia dla rywali. Niby kapitan,ale nic nie gra. Nie ma co się martwić bo ma go kto zastąpić. Na szpicy może zagrać Yussuf El Arabi, ktory w poprzednim sezonie szalał w Caen zdobył 17 goli w Ligue1. Może też grać Hadji na szpicy z Nancy. Ponadto pomoc jest naprawde mocna. Kharja i Belhanda w środku pola. Pierwszy znany z włoskich boisk, drugi natomiast robi furorę w Montpellier. Skrzydła to Boussufa, Taarabt, Amrabat, Assaidi a więc znane już nazwiska w Europie. Taarabt oby zagrał od początku bo po jego wejściu z Tunezją zrobiło się od razu groźniej pod bramką rywala, a ma skilla niesamowitego i kiwkę, którą może wkręcać w ziemie słabych obronców bocznych Gabonu. W obronie są też Benatia z Udinese czy El Kaddouri. To naprawdę dobre pokolenie piłkarzy.
Kurs wg mnie przesadzony, owszem mecz z gospodarzami, ale po tym co widziałem uważam, że warto to zagrać bo tak jak mówię wystarczy wyeliminowanie Aubameyanga = nie ma Gabonu :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W pełni popieram typ Robsona ale minęło już kilka dni, trochę meczy widziałem i wywnioskowałem z tego wszystkiego, że ten turniej stoi na bardzo niskim poziomie. Tym samym uważam, że granie tutaj bez podpórek jest bardzo ryzykowne. Niby wszytko fajnie Maroko jest faworytem ale ja trochę się obawiam. Może w kolejnej rundzie gdzie będą już te naprawdę decydujące mecze (w sumie Maroko już nie ma wyjścia...) coś czystego zagram ale w przypadku Maroko proponuje X2.

Gabon - Maroko Typ:X2 Kurs:1,46 Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom