>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Króla (Copa del Rey) 2011/12

Status
Zamknięty.
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
No ot teraz jeszcze dwa zdania o tym nieszczesnym &quot;ratowaniu punktow&quot; bo ta druga sprawa jest wyjasniona. :p

Napisales ze kibice oczekuja wiecej, ja odpisalem ze osobiscie nie mam az takich wygorowanych wymagan, starszczy mi tak jak bylo przed meczem z FCB i jak jest teraz po nowym roku. Bo czy Real gral w tych spotkaniach źle, brzydko i wygrywal tak zdecydowanie tylko przez wysoka skutecznosc? Nie wydaje mi sie. Powiedzial bym nawet ze skutecznosc to nie jest w tym momencie zaleta Realu. Sam Ronaldo nie strzela juz na zawolanie po dwie bramki a sytuacje sabie stwaza, Benzema mimo super gry tez nie ciacha ze 100% skutecznoscia. Pretensje mozna miec tylko od meczu z Malaga, bo po strzeleniu 3 bramek w chyba 10 minut zostalo od konca spotkania kolo 20min. Real bezdyskusyjnie dominowal i mial kilka sytuacji aby rozstrzygnac ten dwumecz juz wtedy jednak zabraklo skutecznosci.
Ale tak jak pisalem juz dwa razy, mi taka gra wystarczy, niech tylko utrzyma sie przez 3-4 miesiace :p. Super w sprawie wiekszych oczekiwan i krytyki Ronaldo wypowiedzial sie Mourinho na wczorajszej konferencji, polecam przeczytac, mądrze gada. :]
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
No dobra, jeszcze raz podkreślę, że chodzi o &quot;ratowanie meczy przez zdobywanie punktów&quot;, chociaż może ratowanie jest trochę zbyt mocnym słowem ????
W każdym razie masz rację, ciężko jako kibic być niezadowolonym po takich wynikach.
Ja chciałem tylko podkreślić, że owe okazałe wyniki są lepsze niż obecna gra królewskich. Dlatego w dzisiejszym meczu poszedlem w kierunku większej ilości bramek - co przedstawiają moje główne typy. Jak zobaczyłem kurs na Malage - 8.0 uznałem to za spore value, dlatego myślę że po można też zaryzykować ten typ po małej stawce. Ewentualnie handi na Malagę, bo jeśli gospodarze, w przypadku braku prowadzenia, nie zagrają ultra-ofensywnie i nie nadzieją się na liczne kontry to nie widzi mi się tutaj pogrom.
Faworytem spotkania jest Real i nikt chyba nie ma tutaj wątpliwości. W typowaniu jednak czasem warto jednak zaryzykować, bo kursy są warte tego ryzyka.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Malaga - Real Madryt [1X] 3.20 Bet365 (konkursowo 3.05 Rebet)



~1.35 ? za real na wyjezdzie z silna Malaga.. nigdy w zyciu.
Szejk Abdullah Al-Thani pompuje spora kaske w Malage ale i ma oczekiwania.. i mimo ze Malaga ostatnio gra troche gorzej to mysle ze skutecznie powalcza o 3/4 miejsce w lidze co da im upragniona LM/kwale LM)
Niemniej wazny jest jednak puchar.. w pierwszym meczu zagrali dobra pierwsza polowke z Realem kiedy to prowadzili 2:0, druga znacznie slabsza i finalnie przegrana 3:2 dzis jednak graja u siebie i sa w stanie ugrac dobry wynik.
Dzis celuje w remis.. Real nie zremisowal meczu od 21 spotkan.
Do konkursy wybieram 1X dlatego ze nie skreslam tez opcji wygranej gospodarzy.. od jakiegos czasu wsrod fanow i antyfanow Realu kraza glosy ze Murinho nie chce grac w kolejnej rundzie pucharu z Barca, skupiajac sie na lidze.. ktora jest celem nr 1 dla krolewskich w tym sezonie - plota badz nie.. cos w tym jest.
Obaj szkoleniowcy powołali mocne kadry na to spotkanie:
Malaga:
Bramkarze: Caballero, Rubén
Obrońcy: Jesús Gámez, Demichelis, Mathijsen, Monreal, Eliseu, Sergio Sánchez, Weligton
Pomocnicy: Camacho, Toulalan, Maresca, Cazorla, Isco, Duda, Buonanotte
Napastnicy: Van Nistelrooy, Sebastián Fernández, Rondón
Pominięciu z powodu kontuzji:
Rosario, Joaquín i Julio Baptista
Zabrakło dla nich miejsca w kadrze meczowej:
Kris, Apoño, Edinho, Juanmi, Portillo i Recio

Real:
Bramkarze: Casillas, Adán, Jesús
Obrońcy: Ramos, Marcelo, Varane, Albiol, Coentrão, Arbeloa
Pomocnicy: Lass, Khedira, Xabi Alonso, Özil, Callejón, Altıntop, Kaká
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Higuaín, Benzema,
Real we wtorkowym meczu będzie musiał sobie poradzić bez kilku zawodników. Z powodu kontuzji na pewno nie wystąpią Pepe, Angel Di Maria i Ricardo Carvalho. Pod znakiem zapytania stoją także występy Alvaro Arbeloi i Ricardo Carvalho.

Oficilne 11 bede znane miedzy 20 a 21, poki co mozna tylko zgadywac.. lub sugerowac sie roznymi portalami.. Real to pitbull, mega silna paczka zdaje sobie z tego sprawe.. ze sa w stanie ograc wszedzie i wszystkich (z wyjatkiem Barcy ???? ) ale mysle ze Malaga jest w stanie ugrac tu dobry wynik i Real w okolicach 1.35 to duzo za malo w mojej ocenie.
Do rozwazenia: Malaga +1.5 @ 1.88 Bet365
Moj typ: 1:1/2:1

Powodzenia. Riva
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Malaga - Real Madryt

Wynik: 0:1
Typ: under 3,5
Kurs: 1.65


Wiele już zostało napisane o tym meczu, więc dodam od siebie, że tym razem będzie bez gradu bramek. Bezpieczna linia na under 3,5 gola w Unibecie po przyzwoitym kursie. Wyczytałem dzisiaj fajną ciekawostkę. Pewnie trudno uwierzyć, że defensywny pomocnik Malagi, Jeremy Toulalan, ma więcej przechwytów niż łącznie dwóch jego odpowiedników w Realu Madryt, Sami Khedira i Xabi Alonso, ale takie są fakty. Biorąc pod uwagę wyłącznie spotkania w Copa del Rey, również bije swoich kolegów z Realu Madryt. Toulalan ma 27 przechwytów, podczas gdy Khedira 18, a Xabi 8. Kto będzie górą we wtorkowym spotkaniu? Przekonamy się już o tym około północy. Ale więcej niż 3 bramek nie powinniśmy oglądać.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Ja uważam osobiście ( proszę sympatyków Barcelony o nie nazywanie mnie jakimś zaślepionym kibicem Realu bo nim nie jestem ???? ), że pierwszy mecz obu drużyn piłkarze Realu najzwyczajniej w świecie zlekceważyli silną drużynę Malagi i dopiero mocne słowa w szatni obudziły wielkie gwiazdki ;). Sądzę, że Murinho zadba przed tym spotkaniem o odpowiednią mobilizację swoich podopiecznych. To, że Real nie zamierza odpuszczać widać w powołanym składzie na to spotkanie. Stawiam na pewną wygraną Realu, choć osobiście wstrzymam się z zagraniem do momentu podanie składów. Póki co proponuję:
Malaga - Real Madryt (-1) 1,90 betclic ⛔
Malaga - Real Madryt HT/FT 2/2 1,87 bwin ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Nie lepiej zastanowić się nad Santanderem niż szukać czegoś w meczu Realu? Tam i kurs lepszy a i gospodarze nie powinni mieć problemów. Tak jak bobo zauważył jak na razie gospodarze wygrywają, a że racing nie ma korzystnego rezultatu z wyjazdu to pewnie dziś będzie cisnął. Na jutro Espanyol to chyba pewniak, na wyjeździe prowadzili dopoki nie dostali czerwonej i skończyło się porażką. U siebie raczej nie ma szans że przegrają. A kurs 1.45-1.5 dobry do dubla, a nawet singlem nie aż taki zły.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Nie lepiej zastanowić się nad Santanderem niż szukać czegoś w meczu Realu? Tam i kurs lepszy a i gospodarze nie powinni mieć problemów. Tak jak bobo zauważył jak na razie gospodarze wygrywają, a że racing nie ma korzystnego rezultatu z wyjazdu to pewnie dziś będzie cisnął. Na jutro Espanyol to chyba pewniak, na wyjeździe prowadzili dopoki nie dostali czerwonej i skończyło się porażką. U siebie raczej nie ma szans że przegrają. A kurs 1.45-1.5 dobry do dubla, a nawet singlem nie aż taki zły.
Moim zdaniem mecz warty zagrania, ale dopiero jak będą znane oficjalne składy. Obawiam się, że gospodarze spotkania mogą odpuścić puchar i skupić się na lidze, gdzie ich sytuacja jest nieciekawa. A dla gości to będzie świetna okazja do pokazania się i mobilizacja będzie bez wątpienia na 100%. Tym bardziej, że w kolejnej rundzie mogą trafić na Cordobe, jeśli ta wyeliminuje Espanyol.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Moim zdaniem mecz warty zagrania, ale dopiero jak będą znane oficjalne składy. Obawiam się, że gospodarze spotkania mogą odpuścić puchar i skupić się na lidze, gdzie ich sytuacja jest nieciekawa. A dla gości to będzie świetna okazja do pokazania się i mobilizacja będzie bez wątpienia na 100%. Tym bardziej, że w kolejnej rundzie mogą trafić na Cordobe, jeśli ta wyeliminuje Espanyol.
Dokładnie, poczekajcie na składy, bo również wydaje mi się, że Racing może odpuścić ten mecz. W pucharze i tak nic nie ugrają, a w lidze robi się nieciekawie, za chwilę ciężki wyjazd na mecz z Osasuną. Zresztą nawet pierwszy skład gospodarzy gra bardzo słabo. Nawet jeśli podejdą do tego meczu w pełni skupieni, ciężko będzie im o awans.

Sytuacją trochę podobna do Atletico w poprzedniej rundzie.


------------

edytuje, żeby nie śmiecić:
Skład Realu
Casillas; Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao; Khedira, Xabi y Lass;Kaka Cristiano y Higuaín

Malaga:
Caballero; Sergio Sánchez, Demichelis, Mathijsen, Monreal; Toulalan, Cazorla, Eliseu, Isco, Fernandez; Van Nistelrooy.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Dzisiaj przed nami druga, rewanżowa runda rozgrywek o Puchar Króla Hiszpanii. Na La Rosaleda Malaga podejmie lidera Primera Division, Real Madryt. Mało brakowało by do dzisiejszego meczu Real Madryt podchodził w zupełnie odmiennych nastrojach. W pierwszym spotkaniu na Santiago Bernabeu podopieczni Jose Mourinho do 68 minuty przegrywali 0:2, po golach Sergio Sancheza (7 spotkań/ 0 bramek) i Demichelisa (17/0). Na odrobienie strat i to jeszcze z nawiązką Królewscy potrzebowali dokładnie 10 minut. W &#39;68 minucie odrabianie strat zaczął rezerwowy w tym meczu, Sami Khedira (13/0). Dwie minuty później wyrównał Gonzalo Higuain (16/13), natomiast w &#39;78 minucie na prowadzenie wyprowadził gości Karim Benzema (15/10), który jednocześnie ustalił wynik spotkania na 3:2.
Niewątpliwie w korzystniejszej sytuacji obecnie są podopieczni Jose Mourinho. Mimo to trener Królewskich ani myśli dawać wolne graczom pierwszego zespołu. Na La Rosaleda zobaczymy możliwie najsilniejsze oblicze Realu Madryt. Trudno się nie zgodzić z Mourinho, za dużo jest do stracenia. Strasznie głupio byłoby zaliczyć wpadkę, kiedy w 1/4 finału na pojedynek najprawdopodobniej czeka Barcelona (pierwszy mecz z Osasuną na Camp Nou wygrali 4:0)! Jeżeli Real szybko strzeli gola i już w pierwszych minutach pogrzebie nadzieje kibiców gospodarzy na korzystny rezultat, może się skończyć na prawdę wysoko. Według mnie trzy bramki dla Realu to bezpieczne minimum z bardzo dobrym kursem!
typ: Real Madryt strzeli 3 bramki lub więcej
2.20 @ bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tbm 642

tbm

Forum VIP
edytuje, żeby nie śmiecić: Skład Realu Casillas; Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao; Khedira, Xabi y Lass;Kaka Cristiano y Higuaín
Malaga: Caballero; Sergio Sánchez, Demichelis, Mathijsen, Monreal; Seba, Toulalan, Cazorla, Eliseu, Isco; Van Nistelrooy.
&#39;Nie przegrać i awansować&#39; taki cel przyświeca Realowi. Nikt nie powinien ich karać jeśli nie wygrają na La Rosaleda. Z drugiej strony Cristiano Ronaldo wygwizdywany przez publiczność na Bernabeu z pewnością zechce potwierdzić jak ważny jest dla tego zespołu.
Malaga? Powoli rośnie w siłę, ale żeby przejść Real mimo wszystko raczej nie wystarczy, ale remis? czemu nie.
Ja odpuszczam mecz typersko. Dla mnie wszystko możliwe. Zarówno bezpieczna gra Realu i 2:0, jak i wymiana ciosów, ładny dla oka mecz i kilka bramek.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Spotkanie: Malaga - Real Madryt (-1) handicap europejski
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Godzina Rozoczęcia: 22:00
Analiza:
Rewanż spotkania o Puchar Króla, Real w pierwszym meczu wygrał u siebie 3:2, mimo iż przegrywał 0:2 to w okoł 25 minut potrafili odrobić wynik i wygrać 3:2. Dzisiaj rewanż w Maladze. Real wystawi w tym spotkaniu pierwszy silny skład, ma zagrać Ronaldo, Benzema usiądzie na ławce z powodu lekkiego urazu, zagra za niego Higuain, trzecim ofensywnie usposobionym zawodnikiem ma być Mesut Ozil. Real nie lekceważy tego meczu, zapewne chce obronić tytuł sprzed roku gdzie w finale pokonał Barcelonę. Real w tym sezonie gra bardzo ofensywnie, nie jak to Barcelona ostatnimi czasy grając na wyjazdach po pierwszej strzelonej bramki nie angażuje się zbytnio do przodu przetrzymuje piłkę. Real stara się atakować po zdobytych bramkach. Kurs wq mnie jest nieco zawyżony, ponieważ wzrósł na zwycięstwo gości do 1.5, myśle że warto zaryzykować że Reakl wygra dwoma bramkami, Real zagra naprawdę silnym składem, Malaga ostatnio nie zachwyca, remis u siebie z będącym w lekkim kryzysie Atletico Madryt 0:0, myślę że w meczu z Realem nie będą mieli szansy dorównania przeciwnikom.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Racing to chyba zwałkowali, czy nie bylo w przerwie 5.50 na remis w tym meczu a po kilku minutach juz 3.6? Gospodarze atakowali a nagle karny z niczego i X do konca. W meczu niewiele sie dzialo a kursy skakaly jakbym to byl tenis i jeszcze wywalali co jakis czas.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Sevilla - Valencia
Valencia broni zaliczki z pierwszego meczu, w którym to była zdecydowanie lepsza i mogła wyżej wygrać niż tylko 1-0. Jedyny problem jaki mają goście to kontuzje bramkarzy , najpewniej zagra lekko kontuzjowany Guaita. Poza tym najsilniejszy skład z Soldado na czele. Emery w wywiadzie stwierdził ,że głównym celem jest strzelić gola , wtedy nawet przegrywając 2-1 awansuja. Valencia w lepszej formie, mimo ostatniego słabego meczu z Villareal. Sevilla totalnie bez formy od momentu jak zostali rozbici przez Real 2-6, w poprzedniej rundzie męczyli się też z San Roque, strasznie kuleją w ofensywie, . Przyszedł Reyes ale to cień piłkarza z poprzednich sezonów. Z przodu nie ma kim postraszyć, z tyłu nie jest lepiej co udowodniło w ostatnim meczu ligowym Vallecano. Liczę, ze jutro Valencia strzeli pierwsza bramkę i będzie spokojnie kontrolować mecz.

Valencia strzeli @ 1,4 Expekt ✅
Valencia + 1 @ 1,60 Betsafe ⛔
Valencia DNB @ 2.20 Betsafe ⛔
szkoda końcówki i błędu obrońcy
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
W drużynie Sevilli niepewny jest występ dwóch bramkarzy: Andres Palop i Javi Varas zmagali się z kontuzjami i nie wiadomo czy będą jutro gotowi do gry (zapewnie jeden z nich jednak wystąpi). Valencia zagrała ostatnio słaby mecz z powracającym do formy Villarreal, jednak mimo słabej postawy potrafili strzelić 2 gole. Sevilla rozczarowała jeszcze bardziej, bo porażki takie jak z Rayo takim drużynom przytrafiać się nie mogą (oczywiście jeśli chcą walczyć o LM). Głównym problemem Sevilli jest skuteczność (tak jak wcześniej wspomniał @cień). Ten mecz może mieć różne scenariusze, dużo będzie zależeć od napastników gospodarzy. Sevilla musi zaryzykować, zagrać otwartą piłkę i w związku z tym najpewniejszym typem w tym meczu, dobrym do podbicia ako jest Valencia strzeli @ 1.40, a jak ktoś pragnie większego kursu to Soldado strzeli @2.10 innych typów w tym meczu nie ruszam, bo ciężko jest przewidzieć kto wygra.

Bardzo ciekawie, wygląda dla mnie typ na Levante @ 1.60. Gospodarze po świetnym początku sezonu, teraz trochę zwolnili, ale problemem są głównie mecze wyjazdowe. Po pierwszym spotkaniu ich sytuacja nie wygląda źle, mimo że nieznacznie przegrali to strzelili bramkę. Mobilizacja piłkarzy Levante jest duża, bo trafili na dobrą drabinkę i maja wielkie szanse na finał. Należy się zorientować jak wygląda sytuacja kadrowa drużyny gospodarzy. Z tego co czytałem szanse dostanie rezerwowy bramkarz. W pierwszej 11 nie zagrają Javi Venta, Juanfran Valdo, X. Torres. Na grę w pierwszym składzie mają za to min. El Zhaar i Pallardo. Rotacji trochę będzie, chociaż jak to bywa z CdR trzeba poczekać na oficjalne informacje. Kurs 1,6 jednak mi się podoba i myślę, że można go wrzucić na taśmę.

Valencia strzeli @ 1.40 6/10✅
Soldado strzeli @ 2.10 3/10✅
Levante @ 1.60 3/10✅

---
dużo osób deklarowało zamiar grania Espanyolu, wrzucam powołania na mecz:

Raúl Rodríguez, Amat, Rui Fonte, Raúl Baena, Álvaro, Sergio García, Verdú, Romaric, Galán, Héctor Moreno, Javi López, Weiss, Forlín, Dídac, Thievy, Christian Alfonso, Cristian Gómez, Dinu i Edgar Badia.

Kluczowi gracze powołani (ci zdrowi), ale nie lekceważyłbym Cordoby. Znajomy, który aktualnie mieszka w owym mieście, mówił że jego lokalna drużyna jest mocno nastawiona na puchar i jadą do Barcelony po wygraną. Skład Espanyolu zapowiada się mocny, jedynym minusem (przynajmniej na papierze) może być 18-letni bramkarz Edgar, który zapewne zagra jutro od początku.

---

Iniesta i Alves nie zagrają w Pucharze Króla, rezerwy Osasuny

Po porażce 0:4 z FC Barceloną trener Osasuny Pampeluna nie wierzy w awans do ćwierćfinałów Pucharu Króla. Jose Mendilibar w czwartek nie będzie mógł skorzystać z siedmiu kontuzjowanych graczy, a dodatkowo podjął decyzję o pozostawieniu w domu innych piłkarzy z pierwszego składu - Andresa Fernandeza, Sergio Fernandeza, Xaviera Annunzietę, Davida Timora, Ibrahima Balde oraz Juana Francisco Martineza &quot;Nino&quot;. W 18-osobowej kadrze pojawiło się za to miejsce dla sześciu zawodników z drugiej drużyny.

Tymczasem na liście Josepa Guardioli zabrakło miejsca dla Dani Alvesa, Andresa Iniesty oraz Maxwella, który negocjuje transfer do PSG.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie:
Osasuna - Barcelona
Typ: Barcelona wygra do zera
Kurs: 2,40
Bukmacher:

Barcelona po raz drugi z rzędu nie zagra tak słabego spotkania. Pep na pewno dopilnował, by zawodnicy wyciągnęli lekcję z meczu z Espanyolem. Awans mają już praktycznie zapewniony, ale to nie oznacza wcale, że wyjdą na boisko z takim nastawienim, jak wczoraj Real, który zaskoczył mnie swoją postawą i gdyby nie przypadkowy gol Benzemy, różnie mogłoby to się potoczyć.
Barcelonę cechuje to, że po remisach lub porażkach w kolejnym meczu robią wszystko, by media nie zaczynały myśleć o kryzysie drużyny. Tak było chociażby po spotkaniach z Milanem (2-2, a następnie 8-0 z Osasuną), Valencią (2-2, potem 5-0 z Atlético) czy Getafe (porażka 1-0, by później rozgromić Rayo 4-0). Liczę, że i w tym przypadku reakcja zespołu będzie podobna, bo po wszelkich wpadkach motywacja w szeregach Mistrzów Europy jest ogromna.
Warto też zwrócić uwagę na ostatnie bezpośrednie pojedynki Barcelony z Osasuną, które w ostatnim czasie są wyjątkowo jednostronne: 4-0, 8-0, 2-0, 0-3, 2-0. Teraz co prawda obie ekipy mierzą się w Copa del Rey, ale to goście będą mieli coś do udowodnienia i będą chcieli pokazać, że remis na Cornellá-El Prat był tylko wpadką.
Mendilíbar powołał na jutrzejszy mecz kadrę osłabioną brakiem 6 graczy. Z powodu kontuzji nie wystąpią Echaide, Rubén, Roversio, Damián, Raitala, Masoud i Kike Sola. Raúl García zdołał na czas wyleczył uraz i ostatecznie znalazł się na liście, choć jego występ od początku nie jest pewny. W składzie decyzją trenera zabrakło Andrésa Fernándeza, Sergio, Annunziaty, Timora, Ibry oraz Nino. Aby uzupełnić braki powołał 6 canteranos: Satrústeguiego, Postigo, Hermosę, Roberto Torresa, Raoula Loe i Manu Omwu.
Barcelona przystąpi do spotkania w silnym składzie, zabraknie natomiast Iniesty, Maxwella i Alvesa, którzy nie pojadą do Nawarry decyzją Guardioli. Keita wyjechał już na zgrupowanie Mali przed PNA, zaś Afellay i Villa są kontuzjowani. W ich miejsce trener zabierze ze sobą Cuencę, Montoyę i Sergiego Roberto z rezerw. Cała kadra i tak jest jednak bardzo silna: Valdés, Pinto, Piqué, Cesc, Puyol, Xavi, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Sergio, Pedro, Adriano, Abidal, Fontàs, Cuenca, Sergi Roberto oraz Montoya.
Barcelona dysponuje niesamowitym potencjałem ofensywnym, ale priorytetem na Reyno de Navarra będzie zachowanie czystego konta. Katalończycy tracą bardzo mało goli. Wykluczając remisowy mecz z Espanyolem, ostatnio tracili bramki w meczach z Realem (10 grudnia) i Getafe (26 listopada). W samej lidze strzelają średnio ponad 3 gole na spotkanie, więc liczę, że także i dziś będą w dobrej formie strzeleckiej. O obronę też można być raczej spokojnym. Jedyną korektą w linii defensywy powinna być zamiana Alvesa na Montoyę. 20-latek już przymierzany jest do regularnych występów w pierwszej drużynie, biją się o niego wielkie kluby z Anglii i na pewno nie zabraknie mu motywacji, jeśli znajdzie miejsce w podstawowym składzie na mecz z Espanyolem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sevilla FC - Valencia CF Czerwona kartka ???? 2,46 ⛔ 10 żółtych
W pierwszym meczu padło aż 10 kartek. Sevilla gra u siebie na własnym terenie, potrzebne są im tylko 2 bramki do awansu. Liczę na otwarty mecz i z każdą minutą coraz większą frustrację graczy z obydwu stron. Między tymi zespołami jest zawsze dużo fauli, kartek itd.
05.01.12 Valencia - Sevilla 10 żółtych kartek
24.09.11 Sevilla - Valencia 3 czerwone kartki, 6 żółtych
20.03.11 Valencia - Sevilla 4 kartki
08.11.10 Sevilla - Valencia 1 czerwona, 1 żółta
31.01.10 Sevilla - Valencia 9 żółtych
30.08.09 Valencia - Sevilla 1 czerwona, 6 żółtych
19.04.09 Valencia - Sevilla 15 żółtych, 1 czerwona
29.01.09 Sevilla - Valencia 9 żółtych
Razem na 8 meczy padło aż 60 :zoltakartka: i 6 ????.
Espanyol Barcelona - Cordoba 1,42 4:2 ✅
Espanyol podbudowany po remisie na własnym terenie w derbach z FC Barceloną. Do tego w pierwszym meczu z Cordobą nie grali źle, prowadzili 0:1, dostali czerwoną i jakoś stracili dwie bramki.
Widać, że atut własnego terenu w derbowym meczu dużo im pomógł, dzisiaj również myślę, że nie odstąpią ani na krok od graczy Cordoby, bo już skromne zwycięstwo 1:0 daje im awans.
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Widzę, że oba mecze, o których chciałem napisać kilka słów, zostały już solidnie rozpracowane.
Sevilla vs Valencia
Tak jak już wspomniano, mecze tych drużyn są wyjątkowo obfite w kartki obydwu kolorów. Myślę jednak, że Sevilla nie ma dzisiaj konretnego argumentu by pokonać Valencie aż dwiema bramkami, potrzebnymi Andaluzyjczykom do awansu. Sevilla to już nie jest ta drużyna sprzed kilku sezonów, która regularnie na swoim stadionie ogrywała czołówkę hiszpańskiej tabeli.
Propozycje warte przemyślenia:
Awansuje-Valencia @1.33 ✅
Liczba kartek-over 7.5 @1.66✅
Espanyol vs Cordoba
Najwyższa pora udowodnić, że Espanyol świetny mecz potrafi zagrać nie tylko z FC Barceloną... Bardzo dobra postawa w ostatnim ligowym meczu i niezła pozycja w tabeli, z niewielką stratą punktową do strefy pucharowej. Po prostu nie wypada rozczarować kibiców po raz kolejny ulegając drugoligowcom. Kurs zachęca.
Awansuje-Espanyol @1.571✅
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ice29 251

ice29

Użytkownik
@Nolito
W dużej części się zgadzam z twoją analizą, ale jest też kilka rzeczy o których mam odmienne zdanie.
Barcelona wg mnie jutro będzie grała wolno, bez wybitnego zaangażowania. Już nie raz tak w CdR było, że w pierwszym spotkaniu zapewniali sobie awans a w drugim grali wolno, niekończące się wymiany piłek bez przesuwania się do przodu, nawet pozwalali sobie na &quot;wpadki&quot;, ale bez konsekwencji jeśli chodzi o awans. Owszem zawsze po stracie punktów Barca się mobilizuje i gromi rywali, ale tutaj nie wolno zagrać na maxa. Bardzo trudny okres przed graczami z katalonii, kolejne 2 GD w ciągu najbliższych 2 tygodni, a przede wszystkim ciężkie wyjazdy do Malagi i Villarreal, które mogą być kluczowe w walce o mistrza. Na bezpośrednie pojedynki nie ma co patrzeć, bo kadrowo to będą zupełnie inne 11. W pełni popieram typ, bo nie wierzę, że młodzież Osasuny strzeli gola, ale nie widzę tutaj zdecydowanej wygranej. Dla mnie będzie to wolny mecz, który skończy się wygraną Barcy. Kurs warty gry, odradzałbym jednak stawianie handi.
Przewidywany skład:
Pinto - Montoya, Pique, Fontas, Abidal - Thiago, Busquets, Xavi - Pedro, Messi,Cuenca
Typy:
brak gola przed 25:00 @ 1.83 //kurs już 1.99!✅
Osasuna under 0.5 @ 2.10⛔
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
jak dla mnie dziś Barca z handi -1.5 ;)
Powody? po ostatnim remisie w derbach z Espanyolem dziś będą &quot;musieli&quot; udowodnić, powrócić na dobre tory... mimo zaliczki 4-0 po pierwszym meczu myślę że dziś jakieś 0-2, 0-3 powinni wywieść tym bardziej że w Osasunie braki...
&quot;José Luis Mendilibar nie powołał na mecz z Barçą aż sześciu zawodników pierwszego składu, zastępując ich piłkarzami drugiej drużyny. Takie podejście do sprawy nie wróży zatem zażartej walki o awans, ale raczej spełnienie obowiązku – wyjście na murawę, 90 minut, wymiana koszulek i skupienie się na kolejnym, tym razem już ligowym spotkaniu.&quot;
Barca bez Iniesty i Alvesa
Osasuna - Barcelona (handi -1.5) - 2 - 2.1 !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom