>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Króla (Copa del Rey) 2011/12

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Osasuna - Barcelona (-3 HA) bet365 6,40 1:2 ⛔
Barcelona ten mecz chce wygrać, to widać po wypowiedziach Pepa Guardioli i składzie wystawionym na ten mecz. Pomimo 4 bramkowej zaliczki Barcelona będzie chciała zrehabilitować się za remis w derbach z Espanyolem.
W składzie jak już niektórzy pisali znaleźli się Messi, Xavi oraz reszta ekipy. Z drugiej strony to nawet rezerwy Barcy potrafią wygrać np. z takim Bate Borysów aż 4:0.
Osasuna ten mecz odpuszcza bo i nie ma o co grać. W składzie zabraknie:
Obrońca Roversio 8/0
Obrońca Ruben 9/0
Obrońca Raitala 11/0
Obrońca Eichaide 0/0
Obrońca Serio 9/1
Pomocnik Timon 9/0
Pomocnik Annunziara 2/0
Napastnik Sola 7/0
Napastnik Nino 16/3
Napastnik Balde 13/5
Statystyka bramek ostatnich 5 meczy pomiędzy Osasuną i Barcą wygląda tak:
Barcelona 19 bramek (4:0, 8:0, 2:0, 0:3, 2:0)
Osasuna 0 bramek
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Zgodzę się z Szakalem, ale nie do końca... Osasuna nie gra już o nic i wątpliwe jest to aby strzeliła 5 goli u siebie nie tracąc żadnego bo takie scenariusz premiuje ich. Barca wcale nie będzie grać do końca rezerwami. A najgorsze dla piłkarza chyba jest to jak trener mówi, aby grali na 50% możliwości. Bo awans w kieszeni. A tutaj nawet rezerwy będą chciały się pokazać, że też potrafią grać. Przykład: ostatnia kolejka Ligi Mistrzów, Real z awansem w kieszeni jedzie do Asterdamu - tam rezerwy wysoko pokonują ekipę z Ajaxu. Można? Można! Osobiście jednak nie zagrałbym typu -3gole na Barce, pomimo że kurs jest obiecujący. Ja na ten mecz postawie:

Osasuna - Barcelona(1:0)handicap - Barca wins - 1,80

kurs: Bet-at-home
 
B 71

bartus

Użytkownik
Bilbao-Albacete 4:0 ✅
Typ: (H 0-1.5)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365

Rewaznowe spotkanie 1/8 Pucharu Króla ma jednego faworyta. gospodarze po zremisowaniu pierwszego meczu 0-0 u siebie powinni bez problemu przypieczętować awans go ćwierćfinału, bowiem trzecioligowe Albacete to nie jest zespoł, który powinien zagrozić Baskom. Zespół z Belompie juz chuba wykorzystał limit szczęscia w tych rozgrywkach, jakim było niewątpliwie wyeliminowanie w poprzedniej rundzie stołeczne Atletico. bilbao z pewnością do serca weźmie tą przestrogę i z pełnym zaawgażowaniem przystąpi do tego spotkania. tym bardziej ze szansa awansu do finału tych rozgrywek wydaje sie dość prosta, bo Baskowie nie sa po tej samej stronie drabinki co Real i Barca. W ćwierćfinale czeka bowiem Mallorca, a w półfinale prawdopodobnie Espanyol. szansa na finał wiec spora, a dotarcie tam juz gwarantuje udział w Lidze Europy. A to cel, jaki stoi przed Trenerem Bielsa i jego zawodnikami. wiec nie spodziewam sie, by solidny zespół z Primera Division nie poradził sobie z trzeciolligowcem. tym bardziej ze u siebie Baskowie nie zwykli przegrywac. tej sztuki dokonali w tym sezonie tylko beniaminkowie - Granada i Betis. przy tym, grajac na San Mames w 13 na 14 meczy ( mecz z Granadą) strzelali conajmniej jednego gola, a w osmiu przypadkach conajmniej dwa. jak widac ktokolwiek tam przyjezdza nie wyjeżdza z czystym kontem. różnica miedzy poziomami obu lig też przemawia za gospodarzami. Bilbao gra juz od kilku lat na tym samym, bardzo solidnym poziomie, moim zdaniem nieosiągalnym na ten czas dla Albacete. nie spodziewam sie niespodzianki w tym meczu i liczę na pewne przypieczętowanie awansu przez gospodarzy. stawiam na 2-0 dla Bilbao
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Osasuna - Barca
Gospodarze na swoim terenie są bardzo mocni. Nie przegrali w lidze przed własną publicznością od 17. kwietnia 2011. W tym czasie pokonali między innymi Villarreal, Valecnie, Sevillę, Betis... Jeśli chodzi o puchar króla to fakt jest taki, że nie mają szans na awans do dalszej rundy. Pierwszy mecz przegrali różnicą 4 goli. Moim zdaniem na swoim terenie będą chcieli choć trochę zrehabilitować się swoim kibicom. Nie wydaje mi się aby Barcelona zbytnio się wysilała w Pampelunie.
Osasuna + 2
1.80
Bet365

✅✅✅
------------------------
Tak jak pisałem przed meczem. Barca za bardzo się nie wysilała i spokojnie przebrnęła przez mecz (w końcu w niedziele ligowa potyczka z Betisem). I jak widać &quot;arcyabsurdalny&quot; typ jak nazwał go rumak57 gładko wszedł... w przeciwieństwie do innych typów niektórych &quot;znafcuf&quot; piłki hiszpańskiej ;)
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Osasuna Pampeluna - FC Barcelona
Typ: Under 2.5 goals
Kurs: 2.50
Bwin
Formalność, tam można nazwać dzisiejszy pojedynek ekipy Pepa Guardioli w spotkaniu 1/8 Copa Del Rey przeciwko Osasunie Pampeluna. Pierwszy mecz bowiem na Camp Nou zakończył się pewnym zwycięstwem &quot;Dumy Katalonii&quot; 4-0 i dzisiaj bez wątpienia zapewni sobie awans do kolejnej rundy. Ja postanowiłem ze względu, że jest to spotkanie dość mało znaczące zagrać under strzelonych bramek.
Barcelona w tym sezonie na wyjazdach spisuje się zdecydowanie słabiej niż na własnym boisku, w Primera Division w ponad co drugim meczu wyjazdowym Barca traci punkty! Wynika to z tego, że gwiazdy Barcy są zdecydowanie mniej skuteczne pod bramką rywali w meczach wyjazdowych, w tym sezonie strzelili raptem 12 bramek na wyjazdach, inna sprawa, że Barcelona na wyjazdach zazwyczaj zadowala skromne prowadzenie 1-0 co np. zemściło się ostatnio z Espanyolem. Zresztą w meczu poprzedniej rundy z L&#39;Hospitalet na wyjeździe Barcelona skromnie wygrała 1-0.
Patrząc na historię ostatnich spotkań to Barcelona miała problemy w Pampelunie w ostatnich latach. Wygrali 5 meczów ale tyle samo zremisowali i 2 przegrali, w 5 przypadkach mieliśmy Under 2.5 natomiast w 8 przypadkach Under 3.5.
Dzisiaj Barcelona zagra bez Dani Alvesa, Iniesty, Keity, David Villi, Ibrahima Afellaya oraz Maxwella, który podpisał już kontrakt z PSG. Można się również spodziewać, że Guardiola da pograć w tym meczu zawodnikom, którzy mniej grali jak chociażby Isaac Cuenca, Martin Montoya czy Sergi Roberto, którzy są w kadrze na ten mecz. Osasuna również ma swoje problemy i to zdecydowanie większe ponieważ Jose Luis Mendilíbar musiał powołać sześciu zawodników z drugiej drużyny. To efekt kontuzji oraz fakt, że drużyna nie ma już szans na awans do kolejnej rundy i nie chce eksploatować swoich niektórych zawodników.
Myślę, że mecz może być podobny do tego Realu z wtorku czyli faworytowi nie będzie zbytnio zależało na atakowaniu rywala, bo ma korzystny rezultat z pierwszego spotkaniu i mecz według mnie powinien zakończyć się wynikiem poniżej 2.5 strzelonych bramek.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Osasuna - Barca
Gospodarze na swoim terenie są bardzo mocni. Nie przegrali w lidze przed własną publicznością od 17. kwietnia 2011. W tym czasie pokonali między innymi Villarreal, Valecnie, Sevillę, Betis... Jeśli chodzi o puchar króla to fakt jest taki, że nie mają szans na awans do dalszej rundy. Pierwszy mecz przegrali różnicą 4 goli. Moim zdaniem na swoim terenie będą chcieli choć trochę zrehabilitować się swoim kibicom. Nie wydaje mi się aby Barcelona zbytnio się wysilała w Pampelunie.
Osasuna + 2
1.80
Bet365
Wg mnie nie ma to najmniejszego znaczenia gdyz graja zawodnikami z Osasuna Pampeloona B a tamci tez nie zachwycaja bo graja dopiero w 3 lidze hiszpanskiej w Segunda B trener odpuszcza ewidentnie ten front a jezeli barca wali im w 2 meczach 12 goli grajac z najlepszymi zawodnikami tego klubu to niezrozumialy jest dla mnie ten typ dodatkowo wydaje mi sie ze rezerwy barcy spucscilyby ladny lomot rezerwa Osy a dodatkowo Pep zabral na to spotkanie wiekszosc pierwszego skladu to juz wogole sprawia ze twoj typ jest arcyabsurdalny i napewno sklaniam wszystkich aby sie powstrzymali z graniem zdarzenia podanego przez Pana powyzej ja tutaj wchodze w ten mecz z ladna stawka na zdecydowane win Barcy ! Do tego kadra barcy na ten mecz:
These are, therefore, the 18 members of the squad, for the game in Pamplona: Valdes, Pinto, Pique, Cesc, Puyol, Xavi, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Sergio, Pedro, Adriano, Abidal, Fontàs, Cuenca, Sergi Roberto, and Montoya.

Przeanalizujmy jeszcze sklad osasuny na ten mecz:
Napastnicy:
Lekic- w tym sezonie zagral lacznie 39 min w 3 meczach
M.OMWV- nie wiem zbytnio kto to jest ale chyba nie rozegral nawet minuty
Pomocnicy:
R.Torres-Lacznie 19 min w 1 meczu
Nekounam - ten juz pogral 13 meczy przeszlo 1000 min 4 gole
Punal - Podstawowy zawodnik 17 meczy prawie 1500 min 0 goli
Cejudo- Podstawowy zawodnik 15 meczy 2 gole
Obroncy:
Satrústegui - 5 meczy 350 min
Lolo - 14 meczy
Flano- 12 meczy 1 gol
Bertran - 11 meczy
Bramkarz:

Riesgo - rezerwowy 1 mecz podstawowy to fernandez


 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Osasuna vs Barcelona
Podobnie jak rumak57 nie mogę jakoś wyobrazić sobie wyniku innego niż zwycięstwo FCB.. Jeśli skład Barcelony, który podała Marca się sprawdzi, to widzę ten mecz naprawdę dobrze. Nie pamiętam kiedy ostatnio Leo Messi zagrał 2 słabe mecze z rzędu, więc dzisiaj, o ile Pep pozwoli mu zagrać w wyjściowej jedenastce, będzie dwoił się i troił, by coś ustrzelić. Także młodzież, której w dużej mierze zaufa dziś Guardiola, ma okazję, by udowodnić swoją przydatność w pierwszym składzie drużyny. Ode mnie więc tak:
Barcelona win @1.37 Pinnacle✅
Rzuty rożne (handicap): Barcelona -1.5 @1.9 Bet365✅
Zastanawiałem się też nad under 4.5 kartek, bo agresji w tym meczu za dużo być nie powinno, jednak linia mimo wszystko ustawiona trochę za nisko.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
[/b]Zastanawiałem się też nad under 4.5 kartek, bo agresji w tym meczu za dużo być nie powinno, jednak linia mimo wszystko ustawiona trochę za nisko.
Odradzan ten typ. Niska linia + w składzie Osasuny będzie kliku zawodników rezerw, którzy będą się chcieli pokazać trenerowi. Jak lepiej się pokazać niż przez biegane i przeszkadzanie zawodnikom Barcy, a co za tym idzie faulowanie (bo umiejętności na pewno brakuje). Argumentem za jest może fakt, że nie spodziewam się wielu kartek po stronie Barcelony, a czy sama Osasuna &quot;jest w stanie&quot; zdobyć 5 kartek? Ciekawym typem jest over kartkowy Osasuny, lub jakieś handi kartkowe, że będą mieli więcej od Barcy. Niestety nie widzę tego w ofertach buków.
------------
@Patrol22

Przecież cie nie oskarzam, napisałem tylko, że mogłeś zawyżyć, bo często sie to zdarza użytkownikom fb. &quot;Czy specjalnie czy nie to inna sprawa&quot; - nie ma tu agresji, po prostu pisałem, że nie wiem czy zrobiłeś to specjalnie, czy się pomyliłeś.
Tematu nie ma, bo to moja pomyłka i typ poprawny, po prostu myślalem że chodzi o azjana ;)
Wszystko wyjaśnione, więc bez spiny i powodzenia! ????
-------------
Składy:
Pinto Pique Montoya Fontas Adriano,Mascherano Thiago,Roberto;Pedro Alexis y Cuenca
vs
Riesgo, Bertrán, Flaño, Lolo, Satrústegui, Cejudo, Puñal, Raoul, Calleja, Roberto Torres i Lekic
-------------
typ ostatniej chwili:
Mascherano strzeli @ 12 2/10⛔
Javier zagra w pomocy pierwszy raz od dłuższego czasu. Co tu dużo pisać, kurs fajny, a argentyńczyk lubi sobie soczyście strzelić z dystansu. Dzisiaj mecz na luzie, czemu miałby nie próbować.
-------------
@r0xor racja, ja też bym handi nie grał.
ale granie dodatniego h na Osasunę to też zły pomysł, słabiutki skład dzisiaj
-------------

Mecz wygladal tak jak pisałem i bardzo dobrze. Cieszy odpoczynek czołowych graczy. Z minusów to szkoda, że Osasuna jednak strzeliła i liczyłem, że Masche zagra trochę wyżej. Na szczescie główny typ siadł. i kartek jednak mało ;]
 
river 148

river

Użytkownik
Dzis pierwszy cwiercfinalowy mecz w CdR. Espanyol podejmuje rewelacje tych rozgrywek, trzecioligowy Mirandes.
Zdecydowanym faworytem tego meczu sa gospodarze i kazdy inny ich wynik niz pewne zwyciestwo bedzie niespodzianka.
Mirades jak wspomnialem to tegoroczna rewelacja w CdR. Ma juz na rozkladzie Racing Santander, Villarreal, Logrones i Linense. Mimo wyeliminowania juz dwoch zespolow z PD sadze, ze przygoda trzecioligowca zakonczy sie na Espanyolu.
Klub z Barcelony jest ostatnio w niezlej dyspozycji. W CdR wyeliminowali do tej pory dwie druzyny z Segunda Division (Celte i Cordobe). W lidze wiedzie im sie calkiem niesle, bez porazki w 4 ostatnich meczach, w miniony weekend remis na wyjezdzie z Sewilla 0-0 a tydzien wczesniej b. dobry mecz w derbach z Barcelona.
Espanyol jest w cwiercfinale, za rywala ma trzecioligowca a wiec droga do polfinalu wyglada calkiem przyjemnie. Stamtad juz tylko kroczek do finalu...
Biorac pod uwage ta dyspozycje i fakt, ze dzis podejmuja u siebie tylko trzecioligowca typuje, ze gospodarze w tym meczu strzela min. dwie bramki.
Espanyol - Mirandes
Espanyol over 1,5 @1,61

bet365
 
W 115

werg

Użytkownik
Spotkanie: Espanyol v Mirandes
Typ: Połowa meczu 1
Kurs: 1,95
Bet365
Godzina: 21:00

W ćwierćfinałowym spotkaniu o Puchar Króla Espanyol zmierzy się z rewelacją tych rozgrywek trzeciligowcem Mirandes. Faworytem jest oczywiście zespół z Pimiera Division, lecz nie mogą oni lekceważyć niżej notowanego zespołu, który odprawił z kwitkiem już takie kluby jak Villareal i Racing Santander a także radzi sobie świetnie w lidze i bardzo prawdopodobne jest, że awansuje na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej. Wydaje mi się, że piłkarze Espanoyolu podchodzą do rozgrywek pucharowych z zaangażowaniem i nie powinni oni zlekceważyć dzisiejszego rywala, szczególnie, że w perspetywie jest jeszcze rewanż i trzeba wyrobić sobie korzystną sytuację. Jak do tej pory na drodze Espanyolu stawały drużyny z Segunda Division, Celta Vigo i Cordoba, które udało się wyeliminować bez większych problemów, głównie dzięki meczom na własnym boisku. W lidze barceloński klub radzi sobie całkiem dobrze udało im się osiągnąc bardzo dobry rezultat z rywalem zza miedzy jakim był remis, a także wyweźć punkt z trudnego terenu Sewilli. Moim typem na to spotkanie jest prowadzenie Espanyolu po pierwszej połowie, nie powinni oni zlekceważyć słabszego zespołu i jak najszybciej strzelić bramkę.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Atletic Bilbao - Mallorca 1 1,55 Unibet
⛔

Wszystkie oczy zwrócone będą dziś na Santiago Bernabeu i nie ma się co dziwić ale przed tamtym pojedynkiem mamy spotkanie na San Mames, gdzie Atletic podejmie gości z Majorki.
Po losowaniu 1/8 i ćwierćfinałow Pucharu Króla jednymi z najbardziej zadowolonymi pewnie byłi działacze i piłkarze z Bilbao. Pojedynek Realu i Barcelony tak wcześnie daje możliwość wystąpienia w finale innej drużynie niż tej dwójce, a co za tymi idzie także możliwość uczestnictwa w Lidze Europy w kolejnym sezonie. Atletic Bilbao natomist w ostatnich latach dobrze grało krajowym pucharze i dochodzi najczęściej bardzo daleko.
W tym sezonie w lidze im jak do tej pory bardzo dobrze, zajmują piąte miejsce i na koniec sezonu powinni stoczyć walką o miejsce premiujące do eliminacji Ligi Mistrzów. Trener Bielsa bardzo dobrze poukładał zespół, który szczególnie groźny jest na własnym obiekcie. Wcześniejszymi rywalami Bilbao były Oviedo i Albacete.
Co do graczy gości to we wcześniejszych fazach pokonali Sporting Gijon i Sociedad. W lidze jednak nie wiedzie im się najlepiej, gdzie niemal na półmetku zajmują niską, 16. pozycję. Zespoły te zagrały między sobą na początku grudnia i padł wynik 1-1 (gospodarzem była Mallorca).
Faworytem spotkania są niewątpliwie piłkarze gospodarzy, którzy powinni spróbować osiągnąć taki wynik, by na Majorkę polecieć z dość pewną zaliczką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W cieniu medialnych GD, dziś będziemy świadkami derbów Walencji. Valencia bowiem będzie podejmować lokalnego rywala, Levante. Obie drużyny są bezpośrednimi rywalami w tabeli i można więc wnioskować, że kursy powinny być nieco bardziej wyrównane. Powodem dość jasnej wskazówki, że to jednak Valencia jest faworytem, jest fakt, że Levante w ostatnim czasie ma beznadziejną formę. Notują chyba najlepszy sezon jak do tej pory w historii, ale trzeba umiejętnie rozdysponować swoje siły. Już w pierwszym meczu męczyli się dość poważnie z Deportivo La Coruna. W kolejnym meczu mierzyli się z inną ekipą z drugiej ligi, Alcorcon. Valencia pierwszego swojego rywala pokonała bez problemu, ale w kolejnym pojedynku (z Sevillą) tak łatwo już nie było. W Walencji padł skromny wynik, bo gospodarze wygrali 1:0. W rewanżu Sevilla powalczyła wyrywając 2:1, ale w ogólnym rozrachunku to jednak Valencia awansowała dalej.
Teraz tak jak powiedziałem, Valencia jest dość wyraźnym faworytem. Głupotą by było jednak stawianie na gospodarzy po takim kursie. Prędzej starałbym się szukać value po stronie gości i poszukać coś w tą stronę. Na pewno wielkich pieniędzy w tym meczu inwestować nie będę. To są derby i chyba żaden rezultat mnie nie zaskoczy. Postanowiłem zagrać strzelca bramki. Po tym jak Soldado nie grał w meczu Realem Sociedad i było widać, że bez tego zawodnika drużyna dużo traci. Nie chodzi tu tylko o siłę rażenia, ale także o pozytywną pewność siebie całego zespołu. Valencia powinna zagrać praktycznie najsilniejszym składem, a zmiany mogą zajść w linii pomocy, gdzie Albelda narzekał na uraz, chociaż znalazł się on na liście powołanych na mecz. Zabraknie także mocno eksploatowanego Mathieu i Miquela. Wracając jednak do typu, to uważam, że Soldado wpisze się dziś na listę strzelców. W ostatnim meczu nie grał, więc odpoczynku nie potrzebuje, a nie jest on typem zawodnika, który przechodzi notorycznie obok meczu. Powinien on pomóc zespołowi w zdobyciu bezcennej zaliczki bez rewanżem. Zespół będzie miał także na uwadze weekendowy mecz z Osasuną, który także będzie dużym sprawdzianem. Dwubramkowa zaliczka przez rewanżem na stadionie Levante może być na wagę złota.

Valencia - Levante | Soldado strzeli [1,95] Bwin ✅
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Mirandes - Espanyol
BTS 1.83
Unibet
3/10

over 3 3.00
Panbet
2/10

Mirandes - Espanyol to rewanżowy mecz Copa del Rey. W pierwszym, w Barcelonie wynik 3:2 dla Espanyolu, bardzo szczęśliwy, bo bramki w 85, 87 i 89 minucie. Gracze Mirandes wiedzą, że mogą tutaj naprawdę dokonać czegoś historycznego dla swojego klubu. A, że potrafią strzelać bramki to pokazał już poprzedni mecz, albo mecze w CdR z Racingiem Santander czy Villareal. Dziś muszą strzelić, żeby myśleć o awansie. Espanyol może zagrać na 0:0, ale wiadomo, że to bardzo zgubna taktyka. Generalnie bramki strzelone to dla nich niemały handicap w tym meczu, więc myślę, że będą cisnąć, aby tutaj mieć więcej spokoju. Dla mnie to będzie mecz z przewagą ataku nad obroną, bo jedni muszą strzelać, a drugim strzelanie może bardzo, ale to bardzo pomóc. Dlatego BTS i dlatego over.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Do meczu mało czasu, ale dam coś od siebie, bo większość żyje już jutrzejszymi GD. Po dobrym kursie, pomimo spadków, warto chyba zagrać na Espanyol. Fakt faktem zespół jest męczony mocno przez kontuzje, ale to także pokazuje, że klub z Barcelony ma także zmienników. W ostatnim ligowym meczu obawiałem się o atak, ale Espanyol pewnie wygrał ten mecz 3:0. Skład praktycznie ten sam co w ostatnim meczu więc wszystko powinno być w porządku. Gospodarze to prawdziwa rewelacja tych rozgrywek. Wyeliminowali już dwa zespoły z PD i gdyby zdołali wyeliminować zespół z Katalonii to na pewno zapisaliby się w historii. Pewnie gdyby dowieźli te 2:0 na wyjeździe, to o dzisiejszym meczu mówilibyśmy trochę inaczej. Jednak taka dobitka może podłamać zespół bardzo mocno. Jeśli Espanyol zagra jednak na swoim optymalnym poziomie i zepną się na ten mecz, to są w stanie tu wygrać, chociaż mało kiedy to się komuś udaje.
Mirandes - Espanyol | Espanyol [2,05] Bwin ⛔ 2:1
 
aker 8

aker

Użytkownik
zwracam honor osobom ktore graly na remis w zyciu bym nie pomyslal ze barcelona odda te zwycięstwo. Co prawda mozna miec pretensje do sędzirgo ze nie dał ewidentnej czerwonej kartki dla lassa, no ale nic na remis mniej wiecej wychodze na tym meczu wiec nie jest zle, wazne ze barca awansowala dalej.
 
I 2

iessevero

Użytkownik
Levante-Valencia
Noga z 1 / 4 Pucharu Króla. Derby w tym samym mieście między dwoma zespołami atak na świat, co bez wątpienia pozwoli nam cele.Levant to trzeba grać na wszystkich przez wszystkich i będzie musiał podjąć ryzyko i oczekiwane epicką oporunos, aby przetrwać w kwalifikacjach i stracił 01/04 w sposób qque połączenia. Nie ulega wątpliwości, próbował. Valencia wyjdzie się z nim spotkać i skorzystać z luzu i bezpośrednie gra, jak to ma prawo graczy do tego, jak Piatti, Paul Hdez., Feghouli i Jonas ... Wyciąg nikogo nie książki tego starcia, a może Emery albo, ponieważ poza tym, że przechodzą na torze nie chcą przegrać, aby jego rywal miasta, bo nigdy nie jest dobry znak dla jego fanów. Więc miejmy nadzieję, że w ciągu, ale myślę, że jest bliżej 3 do 4 bramki, że ten mecz. więc jeśli to jest 3 goels za nieważne i kontynuować pisanie.

Wysłany: Jan-26-2012 00:06 CET
Bet: Powyżej / Poniżej
Wskazówka: Więcej niż 3
Opłata: 2,6
Stawka: 3
House: bet365
Data: Jan-26-2012
Kategoria: Hiszpania
E: Albo zrobisz z tego post nadający się do czytania albo go usunę / Kudłaty
 
S 35

sokker

Użytkownik
to będzie mecz z kategorii &quot;formalność&quot;. valencia będzie osłabiona brakiem kilku istotnych zawodników: Mathieu, Canales, Maduro. nie wiadomo czy w ataku zagra Soldado. niezależnie od tego w jakim składzie wystąpią &quot;nietoperze&quot; nie ma moim zdaniem możliwości, żeby roztrwonili przewagę z pierwszego meczu. dobrze zorganizowana i poukładana drużyna Emery&#39;ego nie pozwoli gospodarzom na zbyt wiele. levante pomimo tego, że wystąpi niemalże w najsilniejszym składzie ma w głowie, że zaliczka jednego gola strzelonego na Estadio Mestalla przy czterech bramkach valencii to zdecydowanie zbyt mało. dlatego uważam, że to nie będzie ciekawe widowisko tylko wyrachowane 90 minut w wykonaniu valencii, która chce ten mecz rozegrać i wracać do domu. nie spodziewam się fajerwerków w ofensywie dlatego zdecydowałem się na taki typ. kurs zdecydowanie zachęcający.

Levante UD - Valencia CF
suma rzutów rożnych w meczu
under 10 [2,60] ✅
WilliamHill
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Witam, ma ktos moze przewidywany sklad valencii ? chodzi mi konkretnie o wystep soldado od 1 minuty i czy wogle jest powolany na mecz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom