>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Króla - 2015/2016

Status
Zamknięty.
A 11

arjenx

Użytkownik
Podoba mi się bet na rożne w meczy Barcelona - Espanyol.
Całoroczny powyżej 11 - kurs 2.0
Całoroczny powyżej 10 - kurs 1.66
Znowu derby, w których Barcelona będzie chciała zrewanżować się za ostatni remis. Espnayol średnio 5 rożnych zdobytych / 6 straconych, Barcelona 5 zdobytych / 4 stracone. W samym ich ostatnim meczu, który był 4 dni temu było 16 rożnych.
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Warto zdecydowanie iść w stronę Athleticu, który wystawi na pewno mocny skład, powołani są wszyscy kluczowi zawodnicy, dodatkowo mecz na San Mames, gdzie Bilbao gra bardzo dobrze. Z osłabionym Villarealem powinni sobie poradzić, szczególnie że historia pokazuje, że bardzo lubią te rozgrywki.
Athletic - Villareal 1 @1.83 ✅, bet365
Dobry mecz na San Mames, specjalnie można wyróżnić Mario Gaspara, który w 13 minut dostał dwie żółte w tym pierwszą 10 sekund po wejściu na boisko :grin:
Valencia jutro na Mestalla podejmie fatalną Granadę, ale gospodarze poważnie osłabieni, ponieważ Gary Neville nie powołał Paco, Cancelo, Abdennoura czy Andre Gomesa, czyli absolutnie kluczowych zawodników. Granada bez większych osłabień, warto pomyśleć nad tym typem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Na celownik biorę mecz Barcelony z Espanyolem, mam kilka fajnych typów.
Nie biorę pod uwagę innego przebiegu spotkania jak wysoka wygrana Barçy w tym spotkaniu ze względu na wynik ostatniego meczu i chęć rewanżu.
To wielkie święto w Katalonii i tym razem to Barcelona gra na własnym stadionie.
Spodziewam się tutaj dosyć mocnego składu i rozstrzygnięcia wyniku dwumeczu już w pierwszym spotkaniu.
Debiutować na 100% będą Arda i Vidal, którzy na pewno będą chcieli się pokazać z dobrej strony w pierwszym spotkaniu a w dodatku to derby.
W poprzednim spotkaniu Espanyol miał sporo szczęścia, że piłkarze Barcelony mieli rozregulowane celowniki i tutaj spodziewam się wzrostu jakości jeżeli chodzi o wykończenie akcji.
Konkretnie analizować nie chcę gdyż składów jeszcze nie znamy ale ja proponuje pograć:
HT/FT - Barcelona @1.33 ✅
Barcelona -2 (AH) @1.45
✅, -3 @2.3 zwrot
Neymar strzeli @1.4 ✅, Messi strzeli @1.4 ✅, Suarez strzeli @1.4 ⛔
Over 11 korków @2.00 ✅
Over 3.5 bramki @1.83 ✅ SIEDZI!

Grubo w stronę Barcy, oczywiście bez szaleństw ze stawką.
Over kartek też do gry jednak na całorocznym jeszcze nie wystawiona oferta a w ostatnim meczu była siekiera. Powodzonka
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Nie podzielam powyższego zachwytu, i nie jestem z tych którzy uważają że to będzie łatwy mecz dla FC Barcelony. Oglądałem ostatnie derbowe spotkanie, Espanyol zagrał bardzo mądrze, twardo zostawiając dużo zdrowia na boisku. Barcelona paradoksalnie nie miała tak wiele dogodnych sytuacji, jak mogłoby się zdawać, owszem, próbowali, napierali ale poza 15 minutami drugiej połowy, nie było oblężenia bramki gospodarzy. Ja tymczasem idę w stronę rożnych Espanyolu. W ostatni weekend zagrali całkiem fajnie, dobrze działały szybkie kontry, i kilka razy było ciekawie pod bramka Bravo. W tym meczu w obronie zobaczymy Vidala który nie jest zgrany z obrona Dumy Katalonii. Dodatkowo Thomas Vermaelen na środku obrony, który do najpewniejszych nie należy. W ostatnim meczu przeciwko Barcelonie 5 rożnych, w poprzednich meczach ligowych też ogarniali tą linie. Dlatego nie widzę powodu aby linia nie została pokryta. Bo nie zapowiada się murowanie bramki, przynajmniej tak ostatnio mówił ich trener.
Espanyol Barcelona over 2.5 rożnych @ 1.65 [BETANO] 2 ⛔
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Valencia - Granada
Typ: 1
Kurs: 1.70
buk: betsson
Wynik: 4:0 gładko
✅

Dzisiaj idę w stronę Nietoperzy, którzy u siebie są naprawdę mocni. Valencia z pewnością będzie chciała rozstrzygnąć ten awans w pierwszym spotkaniu. Ich zadaniem będzie nie stracić gola, a strzelić przynajmniej jednego/dwa. Dodam, że w bezpośrednich spotkaniach obu drużyn gospodarze jeszcze nigdy nie doznali porażki z Granada. Goście to taka tykając bomba. Bowiem potrafią wygrać u siebie z Sevillą aby potem przegrać z kopciuszkiem. Granada również nie radzi sobie najlepiej na wyjazdach. Ich dwa zwycięstwa na dziesięć rozegranych spotkań mówi samo za siebie. Jest to mecz pucharowy, a te się rządzą swoimi prawami, ja jednak idę w stronę gospodarzy.
20:30 Barcelona - Espanyol
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 1.75
buk: betsson
Wynik: 4:1 gładko
✅

Derby vol. 2, tak można nazwać dzisiejsze spotkanie. Obie drużyny spotkały się w ostatni weekend w ramach rozgrywek ligowych i tam padł bezbramkowy remis. Goście mieli swoje sytuacje podobnie jak Espanyol ale nic nie chciało wpaść do bramki...
Dziś liczę, że będzie odwrotnie, a piłkarze zafundują nam festiwal strzelecki. Gospodarze do tego spotkania wyjdą z ochotą zemsty za sobotni mecz, a skład jaki powołał Enrique mówi nam sam za siebie:
Ter Stegen, Masip, Piqué, Rakitić, Sergio, Dani Alves, Arda Turan, A. Iniesta, Suárez, Messi, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Munir, Jordi Alba, Aleix Vidal, Vermaelen i Mathieu.
Jak widać do składu wraca Turan i Vidal co mnie bardzo cieszy i co da na pewno dużo świeżości drużynie. Barcelona na pewno zaatakuje od pierwszych minut aby móc strzelić gola co pozwoli im kontrolować mecz i czekać na kolejne okazje. Espanyol zapewne będzie się bronił i zrobi wszystko żeby nie stracić tu 3/4 goli, który mogą rozstrzygnąć ten dwumecz już dziś. Goście nastawią się do tego na kontrataki, które mogą być groźne, ale czy przyniosę gole?. Zobaczymy. Dlatego też idę w stronę goli w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Atletico Madryt nigdy w pucharze nie odpuszczało, zawsze dla Simeone były to ważne rozgrywki i walczyli w każdym meczu o jak najlepszy wynik. Dzisiaj w kadrze zespołu z Madrytu m.in Oblak, Siqueira, Savic, Gabi, Saúl, Carrasco, Thomas, Oliver Torres, Fernando Torres, Jackson, Correa i Vietto. Oczywiście brakuje Griezmana, Koke, Godina, Luisa. Mimo to skład Atletico jest na tyle mocny, że z osłabionym Vallecano powinni sobie poradzić bez problemu. Gospodarze dzisiejszego spotkania w pięciu ostatnich spotkaniach 4 porażki, 1 remis, bilans bramkowy 6:19. To pokazuje w jakim dołku jest ten zespół. W obecnej sytuacji ligowej, nie w głowie im Puchar Króla. Zajmują przedostatnie miejsce. Atletico grało z Rayo całkiem nie dawno, wynik tego meczu? 2:0 dla Atletico. Dzisiaj również liczę na skromne zwycięstwo podopiecznych Diego Simeone. Którzy po ost. meczu wskoczyli na fotel lidera ligi.
Rayo Vallecano - Atletico Madryt 2 @ 1.62 [365] 1-1 ⛔
Dorzucam do tego zakład na rzuty rożne w poniższym spotkaniu. W ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami rzutów rożnych odpowiednio było: 11, 13, 6, 17, 11. Rayo to zespół który nie potrafi murować swojej bramki, i próbują grać do przodu. Liczę na szybki mecz z dwóch stron i przynajmniej 10 rożnych. Co jak widać w ostatnich 4/5 spotkaniach między tymi zespołami siadło. Wyższa linia 10.5 @ 2.0 ✅ również możliwa.
Rayo Vallecano - Atletico Madryt over 9.5 rożnych @ 1.62 [BETANO] 5-10 ✅
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Vałencia - Granada
Valencia o1.5 goals @1.90 b365 ✅ ✅
wow. Kurs spory. Ok, zabraknie dużo ofensywnych graczy, jak Paco, Gomes, Cancelo..
Niemniej Granada dziś w defensywie bardzo cienkie zestawienie jak w zeszłej fazie. Totalnie słabo to tam wygląda. W ofensywie grają najlepszym składem, dlatego wolę to zdecydowanie niż wygraną Los Che. Neville sprawił, że Valencia gra chaotycznie, ale bardziej ofensywnie. Nietoperze są teraz bardziej efektowni niż wcześniej.


Jeśli chodzi o mecz Atleti, to zadebiutować mają Augusto Fernandez zakupiony z Celty Vigo, oraz Kranvitter z River Plate.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja tak na szybko na derby Sewilli. Uważam, że goście jeszcze nie wygrają. Może znowu będzie remis albo Betis wygra. Ten kurs, który jest obecnie to jakieś nieporozumienie. Krychowiaki na ostatnie 18 meczów wyjazdowych wygrali tylko 1 ze słabiakiem w Copa. W grudniowym meczu tych drużyn nie było wielu okazji bramkowych, więc tu może być podobnie, chociaż składy są inne. Pepe Mel posadził na ławce m.in Adana w dobrej formie, Casto, Joaquina, ale może to i dobrze, bo wpuści ich na drugą połowę, a taki Castro potrzebuje już więcej odpoczynku i nie może grać tak często. Sevilla z Immobilie z przodu. Tak jak mówię, ten kurs na Betis to jakieś nieporozumienie. Nawet jak przegrają jedną bramką to mamy zwrot.

Betis - Sevilla
Betis +1 AH 1,87 Bet365
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Vallacano:Atletico Madryt typ:Vallacano(+1),Kurs:1,7
Barcelona:Espanyol Barcelona typ:Espanyol(+3),Kurs:1,88
Ja zagrałem coś takiego uważam że Atletico będzie chciał na wyjezdzie coś strzeli jednocześnie nie stracić więcej niż dwie bramki w tym sezonie bardzo rzadko udawało im się zdobywać nie sądzę by w pucharach było lepiej. Co do Derbów Barcelony patrząc na ostatnią mizerię Barcy na wyjezdzie nie sadze by na Camp Nou padło zbyt dużo bramek 2-0,3-1 takie wynik sądzę w zasięgu gości.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja zagrałem coś takiego uważam że Atletico będzie chciał na wyjezdzie coś strzeli jednocześnie nie stracić więcej niż dwie bramki w tym sezonie bardzo rzadko udawało im się zdobywać nie sądzę by w pucharach było lepiej. Co do Derbów Barcelony patrząc na ostatnią mizerię Barcy na wyjezdzie nie sadze by na Camp Nou padło zbyt dużo bramek 2-0,3-1 takie wynik sądzę w zasięgu gości.
Kazdy dzisiaj podchodzi z nieufnoscia do Barcy co moze sie skonczyc pogromem.To ze Barca zremisowala na wyjezdzie to juz bylo I sie nie powtorzy.Niestety tak jest ze wiekszosc ludzi pamieta o ostatnim spotkaniu tyle ze Nic dwa razy sie nie zdarza.Nie sadze zeby Barca zagrala kolejny Taki mecz I dzisiaj jak cos grac to Barca-3.
Espanyol postawil sie u siebie na wyjezdzie na Camp Nou to bedzie calkiem inny mecz.
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Turan, Iniesta; Messi, Luis Suárez, Neymar
Jest skład Barcy, wszystkie najlepsze armaty plus Turan. Ostatni mecz to wypadek przy pracy wg. mnie po za tym teraz grają na Camp Nou, będzie rewanż ostry za remis w lidze, myślę że może być nawet manita, ale ja idę bezpieczniej.
FC Barcelona - Espanyol 1(-2,5) @ 1.63 Bet365 4-1
Dobry mecz, dużo emocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podejmuję drugie ryzyko w dzisiejszym dniu i gram win Rayo. Atletico przy lepszym składzie w meczu ligowym sporo się namęczyło i w końcówce pachniało zwrotem w drugą stronę, to jednak udało im się wcisnąć te dwie bramki. Dziś Atletico nie wyjdzie w optymalnym ustawieniu i tu upatruję szansy dla Rayo. Podejrzewam, że dziś podstawowy scenariusz dla gości - byle nie stracić. Jest rewanż, przed nami ważne mecze i trzeba rozkładać siły. Dziś podobno swoje szanse ma dostać Kranevitter i A. Fernandez, a powiem szczerze, że sam jestem ciekawy jak sobie pograją. Jemez mówi o tym, że fajnie byłoby wyeliminować Atletico, ale jest świadomy tego, że trzeba przy tym zagrać dwa perfekcyjne mecze, a to w przypadku Atletico może być problematyczne. Na materacach minimalizm zemści się jeszcze nie raz. Sporo męczą w tych końcówkach, ale dopóki nie ma spektakularnej wtopy to wszystko jest dobrze. Dziś grają z odważnym Rayo, które będzie iść do przodu, a nie czekać bezsensu jak niektóre zespoły.
Atletico:
OBLAK. SIQUEIRA, SAVIC, JESÚS GÁMEZ, LUCAS, GIMÉNEZ, KRANEVITTER, ÓLIVER, AUGUSTO, GABI, SAÚL, CARRASCO, THOMAS, FERNANDO TORRES, JACKSON, CORREA, VIETTO,
Rayo:
J.Carlos, Yoel, Iván Oviedo, Quini, Tito, Zhang, Zé Castro, Llorente, Dorado, Nacho, Jozabed, Trashorras, Embarba, Bebé Pablo Hernández, Jonathan Montiel, Miku, Manucho y Javi Guerra.
Rat jeszcze się leczy, a Amaya z tego co czytałem będzie pauzował jeszcze 4 tygodnie.
Rayo - Atletico
Rayo wygra 5,50 Bet365
Rayo -2,5 rożnego 4,40 1xbet
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Moya, Gamez, Gimenez, Savic, Siqueira, Kranevitter, Augusto, Thomas, Oliver, Carrasco, Torres.

Juan Carlos, Tito, Nacho, Zhang, Dorado, Llorente, Bebé, Jozabed, Pablo Hernández, Miku y Manucho.


W Atletico mamy zupełnie inną pomoc. Kranevitter DP, Augusto i Thomas środek. Skrzydła z Olivera i Carrasco. W ataku Torres i to największy minus.

Myślę, że może być bardzo ciekawy, ofensywny mecz. Zgranie w Atletico będzie minusem, ale także Rayo trochę rotuje składem. Do tego stopnia, że nawet Chińczyk sobie zagra.

Z rożnymi się zgadzam z Ramzesą, to bardzo dobry typ. Jednak na wygraną bym nie zagrał.

Atletico o1.5 goals @2.00 b365 ⛔

Szkoda, że nie ma kogoś innego w ataku, ale w przeciągu całego spotkania 2 gole według mnie powinni strzelić. Na ławce jest i Correa, oraz Vietto, więc ktoś z pewnością zmieni Fernando.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Cadiz -Celta Vigo
Typ: powyżej 1.5 gola
kurs: 1.41
buk betsson
Wynik: 0:3
✅

Wczorajsze dwa typy z pucharu Króla na plus. Dziś znalazłem ciekawy do dubla. Otóż po raz kolejny idę w stronę goli. Obie drużyny spotkały się ze sobą kilkakrotnie, i w każdym tych spotkań padły minimum dwie bramki. Dziś liczę, że będzie podobnie. Gospodarze to drużyn ,która u siebie spisuje się naprawdę dobrze, a strzelenie bramki u siebie jest dla nich po prostu formalnością. Celty Vigo nie trzeba zbytnio przedstawiać, bo kto śledzi La Liga to wie, że jest to zespół, który od 3 lat spisuje się naprawdę bardzo dobrze, a strzelenie gola pierwszoligowemu zespołowi powinno być tylko kwestią minut. Kurs niezły jak na taki Typ, a dubla idealny. Polecam.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Myślałem nad grą w stronę gości, jednakże brakuje w składzie Celty najważniejszego zawodnika, jakim niewątpliwie jest Nolito. Do tego w ostatnich dwóch meczach ligowych dwie porażki, z Malaga 0:2, oraz z Bilbao 0:1, czyżby noworoczna zadyszka? Cadiz jak doskonale wiemy awansował po wpadce z Czeryszewem, Realu Madryt. Jest to zespół z trzeciej ligi, w której walczy o awans do Segunda Division. Trener gospodarzy wspomniał na konferencji prasowej między innymi o tym że liga jest najważniejsza, że niektórzy zawodnicy którzy dostają mniej szansy w lidze dzisiaj wyjdą na boisko. Generalnie docenia rywala, wspomina o mobilizacji swoich piłkarzy, jak również rotacji. Ale to nieistotne. Spojrzałem na statystykę rzutów rożnych, Celta która gra dynamicznie, szybko, intensywnie, paradoksalnie mało nabija tych stałych fragmentów. Przytoczę liczby rożnych które zdobyła Celta w swoich ostatnich meczach: 2, 3, 3, 4, 4, 0, 1, 3, 10, 15. Jak widzimy liczba rzutów rożnych tylko w dwóch meczach była naprawdę wybitna. Były to mecze w których szybko tracili bramkę i musieli gonić. W dzisiejszym meczu przypuszczam że Celta nie będzie napierać z całych sił, ze względu na rewanż na swoim stadionie. Linia którą wybrałem jest naprawdę duża. I nie sądzę aby była przekroczona w dniu dzisiejszym prze te drużyny.
Cadiz - Celta Vigo under 11.5 rzutów rożnych @ 1.55 [Ónibet] 7-8 ⛔
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nie ma co się bać jutro uderzyć w Depor. Wcześniejsze wyniki w Pucharze Króla może nie są optymistyczne, ale w związku z tym, że w pierwszym meczu na wyjeździe z Mirandes padł jedynie wynik 1:1, to w rewanżu trener Deportivo stawia na dużo mocniejszy skład. Dziwią mnie kursy, mocno urosły, ale równie szybko powinny spaść. Kadra na spotkanie niemalże jak na ligę, tylko trener może trochę zrotować, ale i tak jeśli nie wszystko będzie po jego myśli, to wejdą najlepsi i powinni pozamiatać. Pamiętajmy, że Mirandes to jednak klub z Segunda Division, a kursy na Depor z 1.72 b365 to mamy do czynienia gdy zespół z Galicji mierzy się z jakąś drużyną Primera Division. To dla nich bardzo ważne spotkanie. Pokażą, że ligowa forma to nie przypadek i być może też zajdą daleko w Copa del Rey.
https://pbs.twimg.com/media/CYdR1LCWYAAh8P2.jpg:large

Depor wins @1.72 b365


Villarreal - Athletic Club X2 @1.70 b365
Myślę, że warto już teraz. Kurs na awans Basków to obecnie około 1.50. Przegrana praktycznie równa się odpadnięciu (porażki 1:0/2:1 ; 3:2 - dogrywka). Więcej nie przewiduję. Jeśli mają awansować to biorę X2 po lepszym kursie. W dodatku znowu może być kilka rotacji w Villarreal. Athletic chyba poważnie się przymierzy do tego meczu, bo w weekend Barcelona, ale Aduriz tam nie wystąpi, bo się wykratkował. Myślę, że priorytetowo podejdą do tego spotkania, bo Puchar Króla zawsze sobie cenili.
Baskowie potrafią grać na wyjazdach, co pokazali z Sevillą, gdzie byli bardzo groźni, lecz zawiodła skuteczność. Tutaj mają inne zadanie, bowiem muszą bronić wyniku, co potrafią robić.
gdzie znajde zaklady na kartki w meczu betis - sevilla?
poczekaj jeszcze na szerszą ofertę, to b365 powinien coś wrzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Sevilla - Betis
Typ: powyżej 7.5 żółtej kartki
Kurs: 1.80
Buk: unibet
Wynik:2
⛔ przeliczyłem się trochę.

Szybko i na temat. Linia wysoka, ale za każdym razem została pokryta ostatnimi czasy. Są to derby w których jest dużo walki, fauli i emocji. Dzisiaj liczę, że będzie podobnie. W pierwszym spotkaniu lepsza była Sevilla, bowiem wygrała 2:0 z swoim rywalem. Dziś zapewne z każdą ubiegającą minutą gościom będą puszczały nerwy, a że jest to mecz pucharowy, to mało kto się przejmuje tutaj kartkami. Dlatego też jak najbardziej polecam ten typ do gry, który według mnie powinien wejść bez większych problemów!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom