>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Puchar Króla - 2015/2016

Status
Zamknięty.
E 40

edson17

Użytkownik
Podobno...., Twitter wiesci, ze walkower dla Cadiz za wystawienie Czeryszewa (zawieszony w poprzednim sezonie w Villarreal)
Czeryszew (za 3 zolte kartki w Pucharze 2014/15) dostal 1 mecz zawieszenia. Dzis gra, wiec jesli Cadiz to zglosi, bedzie walkower...
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
nastąpiła bardzo ciekawa sytuacja , otóż w meczu Cadiz-real pan czeryszew nie powinien zagrać ponieważ w zeszłym sezonie w ostatnim meczu dostał 3 żółtą kartkę , a w Hiszpanii kary się przenoszą na następne sezony. W tym roku już Osasuna za coś takiego wyleciała z pucharu, realowi grozi walkower i dyskwalifikacja !!!!!!!!! co w takim razie z typami z tego meczu 3-0 to byłby wynik oficjalny a dzisiejsza druga połowa nie ma tak na prawdę znaczenia
 
leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Spotkanie: Linense - Ath. Bilbao
Typ: 2
Kurs: 1,6
Bukmacher:Bet365

Linense - zespół znajdujący się w dolnej tabeli jednej z grup 3 ligi hiszpańskiej. Zdecydowanie nie błyszczy formą w tym sezonie o czym mówi minimalna przewaga nad strefą spadkową. Bilbao po słabym początku sezonu zdecydowanie powraca do optymalnej dyspozycji. W ostatnich meczach zarówno w lidze hiszpańskiej jak i w lidze europejskiej pokazują świętną piłkę, strzelając dużo bramek. Ostatnie 10 meczy tej drużyny to aż 8 zwycięstw, jeden remis i tylko jedna porażka. Oba zespoły dzielą aż dwie klasy rozgrywkowe. Patrząc na różnicę klas tych zespołów jak i na dyspozycję w ostatnich meczach realny wydaje się być tylko jeden wynik - zdecydowane zwycięstwo drużyny gości. Kurs wydaję się być przesadzony, być może dlatego, że Bilbao nie wyjdzie w najmocniejszym składzie i kilku kluczowych graczy będzie miało okazję odpocząć. Nie martwi mnie to wcale, Bilbao jako jeden z czołowych klubów Primera Division ma mocną ławkę rezerwowych, którzy z pewnością jutro będą chcieli pokazać się z dobrej strony.

Polecam serdecznie :smile:
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Spotkanie: Linenses - Bilbao
Typ: Over 2.5 i wygrana Bilbao
Kurs: 2.40
Buk: STS

zastanawia mnie tylko w tym meczu jedno czy drużyna z Bilbao nie zlekceważy tego meczu i czy oby dwie ekipy podejdą z chociaż by minimalną dawką zaangażowania. Jeżeli chodzi o drużyny to rzeczywiście Atletico jedna z lepszych drużyn ligi Hiszpańskiej i bardzo waleczna, nie znam ekipy Linenses jednak po statystykach widzę iż łatwo skóry nie oddają. Co do składów to mam lenia i nie chce mi się podawać jednak kursy na to zdarzenie wynoszą 2.40 i jest spora szansa iż mecz wejdzie z dwóch powodów, po pierwsze w Hiszpani pada dużo bramek a po drugie ekipa z Bilbao jest o parę klas lepszą drużyną od swoich rywali i jeżeli wszystko pójdzie z przewidywaniami to spodziewam się wyniku 1 - 3.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Skład wg MARCA na dziś to: Barbosa - Rukavina, Bailly, Iniguez, Jokić - Pina, Jonathan Dos Santos- Samuel, Denis Suarez, Castillejo - Bakambu.
Akurat Marcą bym się nie sugerował jeśli chodzi o CdR, bo dają składy z dupy...
Rukavina, Pina w ogóle nie powołani. ;) Wszystko jedno, ale Villarreal dzisiaj można śmiało grać, bo mają bardzo szeroką kadrę.

Athletic:
Iraizoz, Bóveda, Elustondo, Laporte, Eraso, San José, Iturraspe, Kike Sola, De Marcos, Iago Herrerín, Williams, Mikel Rico, Viguera, Aketxe, Sabin Merino, I.Lekue.

Susaeta, Aduriz, Gurpegi. Balenziaga, Etxeira, Benat, Raul Garcia - braki
Athletic wins + Villarreal wins @ 2.49 uni / @2.59 rivalo
Rywal Athleticu bardzo nisko w Segunda B. Są słabi, trzeba to przyznać. Przegrywają z Granadą B, czy Sevillą B. Dziś Valverde daje odpocząć kluczowym zawodnikom, ale i tak na spokojnie wygrają z gospodarzami. Nie jestem przekonany co do typu o2.5 + Athletic wins co kolega podał, wydaje mi się że lepiej pograć handicapem -1 po nieco niższym kursie. Jak ktoś ma tu strzelać gole to będą to Baskowie. Laporte powinien wystąpić, bo w lidze zawieszony.

Real Sociedad:

Rulli, Olazabal, Carlos Martínez, Illarra, Iñigo, Bruma, Granero, Oyarzun, Pardo, Ansotegi, Canales, Chory Castro, Zaldua, Héctor, Jonathas, Diego Reyes, De la Bella y Oyarzabal. Kontuzjowani Markel, Zurutuza y Raúl Navas i decyzją trenera bez Agirretxe i Veli.
Dość mocny skład wyleciał na Las Palmas.
Malaga CF:
https://pbs.twimg.com/media/CVNx337WUAE7ing.jpg:large
Słaby, bardzo mizerny skład Malagi. Można grać 1X lub 1DNB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tak, @Vidal wczoraj podawał kadrę na ten mecz u siebie w temacie -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f59/viva-espa-a-93518-5.html#post5799708
Skład wg MARCA na dziś to: Barbosa - Rukavina, Bailly, Iniguez, Jokić - Pina, Jonathan Dos Santos- Samuel, Denis Suarez, Castillejo - Bakambu.
Akurat Marką, to bym radził się nie sugerować, jeśli chodzi o składy, podobnie jak w przypadku AS-a, Sport-u czy Mundo Deportivo. Widzisz podrzuciłeś skład Villarreal, a tutaj Rukavina i Tomas Pina, a w kadrze meczowej ich nie ma :razz:
Tak na przyszłość i dla wszystkich, najlepiej sprawdzać na stronach regionalnych gazet i stron związanych z klubami, bo tam prawdopodobieństwo podania dobrych składów jest najwyższe.
Susaeta, Aduriz, Gurpegi. Balenziaga, Etxeira, Benat, Raul Garcia - braki
Info z ostatniej chwili: Gurpegui jednak pojechał z zespołem, ale nie jest pewne, że zagra, bo mamy 17-osobową kadrę na ten moment, a miejsc w składzie i na ławkę 16.
---
Prawdopodobny skład Espanyolu na dzisiaj: Bardi; Rober, Ciani, Raillo, Duarte; Canas, V.Sanchez; Paco Montanes, Salva Sevilla, Burgui; Gerard Moreno
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Mirandes win @2,50 bet365 ✅

Warto zaryzykować po takim kursie....
Gdyby Malaga była w pełni mocy i co najważniejsze nie zajmowała tej pozycji w tabeli co teraz, bez wątpienia była by tutaj faworytem....
Jednak sprawy mają się tak że, goście są w strefie spadkowej ( liga ), grają katastrofalnie, a w tym sezonie nie strzelili bramki na wyjeździe!!
Zanotowali porażki z np: Valencią, Gijonem czy Espanyolem (wszystkie te mecze do 0).
Jedyny pozytyw to chyba remis z Realem...
Gospodarze to średniak Segunda Division, zajmują 10 miejsce ale nie mają dużej straty do rywali, wyżej notowanych.
Grają u siebie więc myślę iż, to oni bd. dyktować warunki, własny teren + słaba dyspozycja rywala powinna zrobić swoje....
Jakiś skromny wynik 1:0, jest w ich zasięgu, zależy od postawy....
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 249,5K

dx2

Użytkownik
Podobno...., Twitter wiesci, ze walkower dla Cadiz za wystawienie Czeryszewa (zawieszony w poprzednim sezonie w Villarreal)
Czeryszew (za 3 zolte kartki w Pucharze 2014/15) dostal 1 mecz zawieszenia. Dzis gra, wiec jesli Cadiz to zglosi, bedzie walkower...
A z Legii sie smiali po meczach z Celticem :grin: Podobno w tych njwiekszych klubach sie takie rzeczy nie zdarzaja.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
A z Legii sie smiali po meczach z Celticem :grin: Podobno w tych njwiekszych klubach sie takie rzeczy nie zdarzaja.
Niby tak ale Real nie będzie gral w pucharze ogórkowym a Legia odwalila frajerstwo 21 wieku eliminując się z LM ????
Mimo wszystko ktos w Realu zapłaci za to glowa.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Myślę,że w Realu sytuacja była bardziej skomplikowana bo kartki złapał w Villarreal.Kara moim zdaniem drakońska wykluczenie z rozgrywek,powinien być walkower,poza tym kartki powinny być kasowane po zakończeniu rozgrywek moim zdaniem.
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Real już oficjalnie jest poza Pucharem Króla. Decyzja w stuprocentach zgodna z regulaminem, bo innej opcji jak wyrzucenie z pucharu nie było.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Real Betis:
Dani Giménez, Pedro, Molinero, Bruno, Pezzella, Jordi Figueras, Varela, N&#39;Diaye, Xavi Torres, Fabián, Dani Ceballos, Vadillo, Portillo, Cejudo, Van der Vaart, Van Wolfswinkel, Jorge Molina y Rubén Castro.
Trochę mnie to zdziwiło, ale Pepe Mel bierze najmocniejszy możliwy skład. Sądziłem, że przed derbami trochę da odpocząć, ale nic z tego. Pewnie nie obejdzie się bez rotacji, ale mimo wszystko widać, że traktują ten puchar poważnie. Godzinę przed meczem będą składy meczowe, to ogarnę jakiś typ. Kursy na Betis wysokie, mimo że wygrali 2:0 w 1 meczu, więc wiadomo że mają spory handicap.


powołania Levante:

https://pbs.twimg.com/media/CWNbqSRWoAAGM-a.jpg:large
----------
Zespoły, które grają u siebie zazwyczaj swoje powołania dają w dniu meczu po porannym treningu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja dziś po raz kolejny nastawiłbym się na gole. Odpuszczę tylko Basków - zarówno tych z Bilbao jak i z Eibar. W pierwszym meczu kurs marny, a w drugim jest 0:3, więc goście będą za wszelką cenę trzymać ten wynik.

W poprzedniej kolejce azjany chyba wszędzie weszły lub było na styku i zwrot. Dziś bramki też powinny padać. Część drużyn w mocno okrojonych składach, gdzieniegdzie wynik na styku i nikt nie będzie kalkulował.

Derby Madrytu, tu w 5 ostatnich spotkaniach widzieliśmy minimum 2 bramki. Rayo gra ofensywnie, wiec nie będą tego bronić. Kibice Getafe od swoich zawodników też będą wymagać ofensywnej postawy.

Myślałem sporo o Maladze z Mirandes. Spojrzałem jednak na gości i zauważyłem, że sporo tracą na tych wyjazdach. Tu każda bramka zmienia wszystko, więc będzie się działo.

Podobna sytuacja w meczu Sociedad. Gospodarze po zmianie trenera, więc nie boję się bezowocnej gry. W ostatnim czasie obie ekipy mierzył się ze sobą dwukrotnie. Oba mecze grane na wyspach, oba wygrane przez lokalny zespół. 2:0 i 2:1 - wciąż 2 bramki minimum.

Na koniec Valencia, więc myślę że tu będzie formalność. Neville powinien na takich meczach budować atmosferę i u siebie powinni orać takie zespoły jak tylko się da.

Valencia - Barakaldo | Over 2 1,32
Real Sociedad - Las Palmas | Over 2 1,42
Malaga - Mirandes | Over 2 1,50
Getafe - Rayo | Over 2 1,47
AKO@4,17 Bet365
 
chamberlain 558,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Malaga - Mirandes
Malaga @ 1.60 ⛔
Real Sociedad - Las Palmas
Real Sociedad @ 1.60 ⛔
AKO: 2.56 ⛔
Bet365
Choć to puchary to warto spróbować takiej kombinacji, oba zespoły przegrały swoje spotkania wyjazdowe, jednak oba wywiozły z nich po jednej bramce, do awansu prawdę mówiąc wystarczy jednobramkowe zwycięstwo. Mirandes radzi sobie w miarę dobrze na wyjazdach, ale to dalej tylko 11 drużyna Segunda Division, Las Palmas mimo, że gra w najwyższej klasie rozgrywkowej, to znajdują się w strefie spadkowej, a na wyjazdach tracą większość swoich atutów. Obojętnie jakimi składami wyjdą obie drużyny, swoje mecze powinny wygrać, chyba że kompletnie oleją te rozgrywki.​

Atletico Madryt - Reus Deportiu
Reus Deportiu Handicap +1.5 bramki @ 2.75
Reus Deportiu Handicap +2.5 bramki @ 1.73
Bet365
W pierwszym meczu było bez szaleństw, w tym chyba również będzie podobnie. Wiadomo jak gra Atletico, czy to pierwszym składem w meczu o dużą stawkę, czy też rezerwami w takim właśnie pucharze, nie dążą do deklasacji, a w tym meczu wystarczy im nawet remis. Ja gram głównie handi +2.5 bramki, bardziej ryzykowniej można spróbować +1.5, bo zwycięstwo 2 bramkami może się zdarzyć, ale już 3 zbytnio bym się nie spodziewał.​
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Villareal - Huesca
- Pierwszy mecz zakończył się dość nieoczekiwanym wynikiem 3:2 dla Huesci. Dzisiaj zatem to Żółta Łódź Podwodna musi wygrać.
- Gospodarze ostatnio mocno podbudowali morale ogrywając wielki Real Madryt 1:0. Zatem dzisiaj będą zdeterminowani by wygrać ponownie. Sądzimy też, że tym razem wyjątkowo w pierwszym składzie wyjdzie Roberto Soldado. A to mocne wzmocnienie w ofensywie.
- Goście natomiast nie błyszczą formą i są ledwo nad strefą spadkową. W poprzedniej kolejce wygrali z Almerią. Jednak rywal ten jest outsiderem zaplecza La Ligi. Dzisiaj też w składzie zabraknie zawieszonego defensora, Fernandeza.
Wiele wskazuje na to, że gospodarze spokojnie wygrają. My nie mamy wątpliwości i idziemy w ich kierunku:
1/1, 1.666 Sportingbet ✅ 2:0 (1:0)
Powyżej 1.5 gola do przerwy, 2.25 Sportingbet ⛔ 1
Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Co Panowie sadzicie o meczu Granady? Kurs 2.25, w pierwszym meczu mimo, ze grali od 24&#39; w dziesiatke to i tak zdolali strzelic bardzo waznego gola. Dzisiaj mecz na wlasnych smieciach. Jakie sa Wasze przemyslenia?
 
A 11

arjenx

Użytkownik
Na dzisiaj jako &quot;pewniaczka&quot; stawiam połączenie
Atlético Madryt - Reus Deportiu Azjan O 2
Villarreal - SD Huesca Azjan O 2
Ako: 1,51

Atlético Madryt - Reus Deportiu ostatni ich mecz zakończył się zwycięstwem 2:1 Atletico, gdzie w swojej lidze Reus straciło do tej pory 2! bramki na własnym stadionie (na wyjezdzie idzie im o wiele gorzej, bo tracą 1 bramkę / mecz). Atletico gra u siebie bardzo dobrzę, mało kto potrafi tutaj strzelić bramkę i chociaż Atletico postawi ponownie na rezerwy to myślę, że tym razem pokażą drugoligowcu gdzie jego miejsce.
Obstawiam wynik 4:0
Villarreal - SD Huesca - Villarreal potrzebuję dwubramkowego zwycięstwa, żeby awansować z podstawowego czasu gry i myślę, że spokojnie te dwie bramki strzelą co już daje nam zwrot. Pierwszoligowce będą grać ponownie podstawowym składem i chociaż pierwszy mecz skończył się wynikiem 3-2 dla Huesca to Villarreal gra u siebie niesamowitą piłkę w przeciwieństwie do meczy wyjazdowych co pokazuję ostatnie zwycięstwo z Realem i ich gra w pierwszej połowie tego meczu gdzie praktycznie mogło być 4:0 dla nich. Można więc pokusić się o granie awansu Villarrealu po lekko wyższym kursie, ale ja gram najbezpieczniejszą według mnie opcje w swoim &quot;pewniaku&quot;. Obstawiam wynik 3:0
Można również próbować zrobić ten kupon na Over 2,5 x2 i wtedy jest ako 2,3, ale to już jak kto woli grać. Ja osobiście gram Atletico O 2,5 z barceloną O 2,5 z dzisiejszego meczu, więc liczę, że chłopaki nie popsują mi dnia ????
Szkoda niewykorzystanych sytuacji i cofniętego gola
Granada - Leganés 1:0
Granada - Leganés pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem 2:1 Leganés (Granada grała w 10). Teraz mecz będzie odbywał się na stadionie Granady według statystyk ligowych obu zespołów Leganés gra dwa razy gorzej na wyjeżdzie niż u siebie, a Granada chociaż nie przekonuje swoimi statystykami to ostatnie ich dwa mecze u siebie grali z Atletico przegrany 0:2 (ale tutaj raczej nie mieli szans z aktualna formą atletico) oraz wygrany 2:0 mecz z Athletic Bilbao co pokazuję, że aż tak z nimi źle nie jest. Warto dodać, że Granada nie gra swoją podstawową jedenastką, ale myślę, że po tak wysokim kursie 2,25 na zwycięstwo można się pokusić zagrać.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
https://pbs.twimg.com/media/CX9Hu6kWsAAoe0c.jpg:large
Powołania Villarreal...
Brak Soldado, Triguerosa, Dos Santosa i Jaume Costy.
Marcelino grając co trzy dni ma tendencje do rotowania składem.
Wątpię w występ bardzo solidnych Mussachio/Ruiz. Pewnie tylko jeden zagra z Baillym. Liczę też, że trener gości da pograć Rukavinie i tym samym mocno osłabi prawą flankę, bo Mario to kozak i ciężko go zastąpić. Pewnie zagra Leo, może Bakambu będzie na ławie kosztem Samuela. Myślę też, że przede wszystkim trener będzie oszczędzał Bruno, bo jest w świetnej formie i trzeba na niego chuchać i dmuchać.
Myślę, że można wchodzić w gospodarzy, ale najlepiej poczekać na składy meczowe, bo taj jak wyżej napisałem może być ciekawie w składzie Villarreal.
Także mój typ to Athletic wins.

Iraizoz, Laporte, Eraso, San José, Beñat, Iturraspe, Kike Sola, De Marcos, Iago Herrerín, Susaeta, Williams, X.Etxeita, Mikel Rico, Gurpegi, Muniain, Aduriz, Raúl García, Balenziaga, Sabin Merino, I.Lekue.
Jest moc.
---
Myślę, że warto pokusić się o typ na Atletico. Ok, nie są w formie, męczą te mecze, ale tutaj liczę na coś innego. Simeone mam nadzieję, że da zagrać od początku Thomasowi i Correa, a to już zrobi dużą różnicę w poczynaniach ofensywnych. Też radzę poczekać na składy, jednakże widzę tu większe szanse aniżeli mieliby grać najmocniejszym składem, który gra zbyt statycznie, bez pomysłu, a w/w chłopacy sobie poczynają jeśli dostają szansę to w pełni ją wykorzystują.
Co Wy sądzicie o meczach CdR? Jutro mamy cały dzień zmagań, więc będzie co oglądać. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom