>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
20.06. 21:00
Hiszpania - Tahiti rożny przed 9:00 @1.83 2/10 bet365, Hiszpania -7,75 @1.85 4/10 Sbobet
Dobrą inwestycją powinien być rożny przed 9 minutą. Do tego czasu kilka groźnych akcji już powinno być pod bramką Tahiti. Dorzucam -7,75 na mistrzów świata. Czekam jeszcze na oficjalne składy, jeśli Torres wyjdzie od pierwszych minut to spróbuję na jego bramki pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Witam!
A ja w tym meczu zaryzykuje handi -10.5 na Hiszpanów @ 3.75. Dlaczego? Sprawa jest banalnie prosta: ten mecz będzie przypominał grę seniorów z trampkarzami czyli po prostu masa sytuacji i walenie do siaty. Czy Hiszpanie mogą podejść do tego meczu na luzie? Nie sądzę. Przypomnę, że grali kiedyś na luzie z Polską, jak się skończyło to każdy wie.
Wg mnie to będzie bardzo ważny mecz dla napastników by nastrzelać tyle, by zostać królem strzelców turnieju. Liczę więc na festiwal strzelecki.
Wydaje mi się, że nawet jeśli Hiszpanie zagrają na luzie to takiej drużynie po prostu nie sposób nie strzelić co najmniej 10 bramek.
Nadmienię jeszcze wyniki Thaiti z &#39;lepszymi&#39; zespołami będącymi o 10 klas gorszymi od Hiszpanii:
0-10 z Nową Zelandią
0-9 z Australią
a nawet:
0-4 z Fidżi
0-4 z Nową Kaledonią
itp.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
o czym Ty człowieku mówisz? ???? Poprawiłeś mi humor pisząc te farmazony o trzecim składzie. Przytoczę Ci ławkę rezerwowych w pierwszym meczu Hiszpanii: Albiol, Azpilicueta, Cazorla, Martinez, Mata, Monreal, Navas, Reina, Silva, Torres, Valdes, Villa. Jak masz takie rzeczy wypisywać i wprowadzać w błąd forumowiczów to lepiej się nie udzielaj. A jeżeli nie znasz tych graczy to zastanawiam się po co w ogóle bawisz się w jakieś analizy. Jedyne w czym się z Tobą zgodzę jest to, że ciężko powiedzieć jak potoczy się mecz. Hiszpanie raczej na pewno po strzeleniu 4-5 bramek zaczną się bawić, aczkolwiek nie jest powiedziane, że nie przyniesie im to kolejnych bramek. Skłaniałbym się bardziej ku typowi powyżej 8,5, bo jednak zawodnicy z ławki będą bardziej zmotywowani, a do tego równie dobrze mogliby stworzyć oddzielną reprezentację, która walczyłaby o zwycięstwo w mistrzostwach świata. Pewnym typem na ten mecz wydaje mi się zakład, że Tahiti nie strzeli (aczkolwiek życzę im żeby strzelili z całego serca ;) )
Ja wyraźnie pisałem, że z U21 nie wiem czy w ogóle będą powołani i też wydawało mi się to nierealne. I pytanie czy ławka rezerwowych to to samo co 2 skład, bo zdaję sobie sprawę z siły rażenia takich nazwisk jak Mata, Torres, Villa itd w konfrontacji z Tahiti. Jeśli mieli by zagrać Ci co wymieniłeś to oczywiście jest 2 skład i jest rozpoznawalny. Pytanie tylko czy jeszcze nie jacyś zupełnie nie znani. Tym nie mniej i tak najważniejsze pytanie czy Hiszpanii będzie się chciało zakręcić jakąś dwucyfrówkę, w towarzyskim z Haiti grali na stojąco i było 2:1.
Mysle jednak, ze mowienie, ze Tahiti jest gorsza druzyna od San Marino to wielkie nieporozumienie. Umiejetnosciami pilkarskimi przebijaja zawodnikow z ksiestwa o dwie klasy - co potwierdza to ranking FIFA.
To jak gdybanie o wyższości świąt bożego narodzenia nad świętami wielkanocy. Jedni i drudzy ostatnie leszki ze wskazaniem na większych leszczy na Tahiti choćby z tego powodu, że piłka europejska generalnie jest najlepsza, a Oceania najgorsza.
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Ja wyraźnie pisałem, że z U21 nie wiem czy w ogóle będą powołani i też wydawało mi się to nierealne. I pytanie czy ławka rezerwowych to to samo co 2 skład, bo zdaję sobie sprawę z siły rażenia takich nazwisk jak Mata, Torres, Villa itd w konfrontacji z Tahiti. Jeśli mieli by zagrać Ci co wymieniłeś to oczywiście jest 2 skład i jest rozpoznawalny. Pytanie tylko czy jeszcze nie jacyś zupełnie nie znani. Tym nie mniej i tak najważniejsze pytanie czy Hiszpanii będzie się chciało zakręcić jakąś dwucyfrówkę, w towarzyskim z Haiti grali na stojąco i było 2:1.
Człowieku, zanim zabierasz się za jakąkolwiek analizę, albo nawet za pisanie zwykłego komentarza co do ich składu, to z łaski swojej sprawdź listę powołanych na ten turniej... Wymieniłem Ci wszystkich zawodników rezerwowych podczas pierwszego meczu. Nie ma już innych. Czy to tak trudno wpisać w google &quot;puchar konfederacji 2013 Hiszpania skład&quot; lub coś podobnego?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
To jak gdybanie o wyższości świąt bożego narodzenia nad świętami wielkanocy. Jedni i drudzy ostatnie leszki ze wskazaniem na większych leszczy na Tahiti choćby z tego powodu, że piłka europejska generalnie jest najlepsza, a Oceania najgorsza.
Argument z kosmosu, nie ma znaczenia do jakiej federacji kto należy. Tahiti jest nieznaną większości reprezentacją, ale nie muszą być bardzo słabi, kto ich tam wie?
Święta Wielkanocne są ważniejsze, od Świąt Bożego Narodzenia to tak na marginesie ;) (odsyłam do Pisma Świętego w razie wątpliwości).
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Reina - Monreal - Albiol - Ramos - Azpilicueta - Cazorla - Martinez - Mata - Silva - Torres - Navas
mógłbyś podać źródło?
HTML:
Żeby nie było offtopu, właśnie przeczytałem wypowiedź selekcjonera Tahiti na temat meczu z Hiszpanią.
Dla jego drużyny to wielki prezent móc grać z taką reprezentacją jaką jest Hiszpania. Mówi również, że nie zamierzają się bronić na własnej połowie a gdy będzie okazja ruszą do ataku. Strata 15 czy 20 bramek będzie niczym jeśli Tahiti uda się zdobyć gola.
http://www.transfery.info/58400,selekcjoner-tahiti-mecz-z-hiszpania-jest-dla-nas-prezentem

Czyli jednak warto grać chyba handi na Hiszpanię xD
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Argument z kosmosu, nie ma znaczenia do jakiej federacji kto należy. Tahiti jest nieznaną większości reprezentacją, ale nie muszą być bardzo słabi, kto ich tam wie?
Święta Wielkanocne są ważniejsze, od Świąt Bożego Narodzenia to tak na marginesie ;) (odsyłam do Pisma Świętego w razie wątpliwości).
Oj nie zgadzam się z jednym i drugim. Może i Wielkanoc jest ważniejsza wg Pisma Świętego, ale powiedz to przeciętnej polskiej gospodyni ???? A co do federacji też to ma znaczenie, choćby poziom rozgrywek, wymagania przeciwników itd. To oczywista oczywistość. Takie San Marino np teoretycznie liźnie przeciwników w stylu Niemiec czy Włoch, a biednemu Tahiti zostaje Nowa Kaledonia ????
Hiszpania v Tahiti
Hiszpania AH:-8 kurs: 1,825 buk: Bet365 ✅(edit po meczu: zderzenie łódki z lotniskowcem, ale łódka do końca walczyła)
rzut rożny przed 9 minutą kurs: 1,83 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: dziękuję Hansa, twój typ na rożne wszedł, mój nie)
powyżej 10 rzutów rożnych kurs: 2,10 buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu: rożne i kartki to zdecydowanie nie moja działka)
Ostatecznie postanowiłem sobie pograć małymi stawkami to jakże arcyciekawe spotkanie o którym wszyscy dyskutują, zamiast np o Nigeria vs Urugwaj (w mojej ocenie lepszy do typowania)
1. Jednak handi w stronę Hiszpanii. Jeśli tam ma grać Torres, Mata i jemu podobni może im się bardziej chcieć niż podstawowym graczom.
2. Typ za kolegą Hansa - popieram i też myślę, że jak Hiszpanie na początku zaatakuję coś tam wyspiarze wybiją. I tak na marginesie rzut w 9 minucie dokładnie wejdzie ?
3. Tutaj relatywnie niska linia wystawiona przez buka w porównaniu np z ilością goli. Jak mają strzelić te 8 goli to przynajmniej co drugi powinien być wybijany, a jako, że Tahiti raczej nie umie tak finezyjnie grać aby wybijać na bok, to liczę na pokrycie tej linii.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Człowieku, zanim zabierasz się za jakąkolwiek analizę, albo nawet za pisanie zwykłego komentarza co do ich składu, to z łaski swojej sprawdź listę powołanych na ten turniej... Wymieniłem Ci wszystkich zawodników rezerwowych podczas pierwszego meczu. Nie ma już innych. Czy to tak trudno wpisać w google &quot;puchar konfederacji 2013 Hiszpania skład&quot; lub coś podobnego?
Ok tak będę robił. Nie sprawdziłem tego, ale też pisałem o tym, że nie wiem dokładnie kto będzie grał. Tobie jednak zalecam mniej agresji, a więcej zrozumienia...
 
P 26

pioteer

Użytkownik
hiszpańska &quot;Marca&quot; awizuje następujący skład:
Valdes - Azpilicueta, Albiol, Ramos, Monreal - J.Martinez, Cazorla, Silva - Mata, Torres, Villa
tylko Ramos grał od pierwszej minuty z Urugwajem. długo się zastanawiałem jak ugryźć mecz Tahiti z Nigerią, ale wiele do myślenia dał mi ostatni sparing Tahitańczyków przed turniejem, przegrany przypomnę z Chile U-20 0-7... stąd też grałem overy i to samo chcę powtórzyć dzisiaj
Tahiti jest absolutnie najsłabszą reprezentacją narodową jaką widziałem w życiu. fatalne błędy w obronie, łamanie linii spalonego, braki w komunikacji, nieporadność w kontratakach (nadmierne odkrywanie się) i spore braki kondycyjne - nie ma porównania do takiego San Marino, które jest przyzwyczajone do bycia w defensywie, umie złapać na spalonym, odebrać piłkę, przetrzymać, wybić itp. i przede wszystkim stoi dwoma liniami blisko siebie w dziewięciu zawodników przez co rywale mając wysoki wynik wolą klepać bo do sforsowania tych zasieków potrzebny jest jednak jakiś wysiłek. tymczasem wygląda na to, że Hiszpanie będą atakowani przez ambitnych Tahitańczyków już na środku boiska i siłą rzeczy będą musieli rzucać piłki do boków albo prostopadłe do rezerwowych... Torresa (hat-trick w Pucharze Konfederacji 2009 z Nową Zelandią) i Villi (bez gola w kadrze w tym roku)
Nigeryjczycy zrobili świetnie grając bardzo wysoko i zostawiając Tahitańczykom miejsce do kontrataków. rywale biegali w dwie strony, odkrywali się i tylko nieudolność mistrzów Afryki i podania nie w tempo (skutkujące spalonymi) sprawiły, że nie skończyło się dwucyfrówką. Hiszpanie nie muszą oszczędzać się na mecz z Nigerią - i tak zagra w nim zapewne zupełnie inny skład niż dzisiaj. nie wydaje mi się zatem by piłkarze, którzy walczą o pierwszy skład (albo o bycie pierwszym zmiennikiem na swojej pozycji) nie chcieli się pokazać. W 1933 roku Hiszpania odniosła swoje najwyższe zwycięstwo w historii pokonując Bułgarię i dziś jest idealna okazja by ten wynik poprawić.
Over 12,5 @5,0 5/10 ⛔
Over 9,5 @2,4 9/10 ✅
Hiszpania (0-8) @2,1 10/10 ✅
Torres hat-trick @3,5 5/10 ✅
Villa hat-trick @3,5 5/10 ✅
kursy z Unibet
ponadto zachęcam do grania live - Tahitańczycy pod koniec meczu z Nigerią słaniali się na nogach i zgłaszali urazy, a ten mecz był raptem 3 dni temu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mysle jednak, ze mowienie, ze Tahiti jest gorsza druzyna od San Marino to wielkie nieporozumienie. Umiejetnosciami pilkarskimi przebijaja zawodnikow z ksiestwa o dwie klasy - co potwierdza to ranking FIFA. Warto powiedziec, ze Tahiti sklasyfikowane jest 4 miejsca za Moldawia z ktora potega jaka jest Polska nie potrafila wygrac .
Jak chcesz porównać na podstawie rankingu FIFA Tahiti z San Marino, skoro San Marino gra z przeciwnikami z Europy, a Tahiti punktuje w meczach z Kiribati, Wyspami Salomona czy Nową Kaledonią. San Marino nie wygrałoby z Kiribati? Skoro Tahiti wygrało z nimi 17:1 ?
Ranking FIFA nie obrazuje potencjału poszczególnych teamów, zwłaszcza z różnych kontynentów.
Zwróć uwagę na to jak Tahiti broniło się w meczu z Nigerią... I co do ich utrzymania przy piłce... to mało kto potrafi oprzeć się stylowi gry Hiszpanii oraz ich pressingowi. Nagle Tahiti ma się to udać?
Zobaczymy po meczu ???? Podtrzymuję zdanie, że Hiszpania wygra wysoko (-7,5). A jak będzie czas pokaże. Będę gratulował tym, którzy typowali inaczej. I będę tym zaskoczony.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Tahiti over 0.5 rzutu rożnego @1.72 Tobet
Dla mnie bet dnia! Rzut rożny to może być na prawdę przypadek. Wystarczy strzał z dalekiej odległości chociażby Varihuy i rykoszet i już mamy rożnego dla Tahiti. Z Nigerią udało się wywalczyć 2 rożne. Myślę, że spore szanse powodzenia, nawet mimo ogromnej dominacji Hiszpanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Hiszpania vs Tahiti-Hiszpania(-8) kurs:2,00✅

Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo Hiszpanów co najmniej dziewięcioma golami.Tahiti co można było zauważyć w spotkaniu z Nigerią to drużyna kompletnie nie zorganizowana pod względem taktycznym.Podczas próby ataków na bramkę rywali w obronie często zostawało jedynie trzech graczy.Linia defensywna tej drużyny momentami ustawiona była za wysoko co powodowało swobodne posyłanie prostopadłych piłek i częste stwarzanie sobie szans sam na sam przez graczy Nigerii.W ekipie Tahiti występuje tylko jeden profesjonalny gracz,bramkarz ma problemy ze złapaniem futbolówki więc gdzie tu myśleć o porażce mniejszą ilością bramek niż dziewięć.Mistrzowie świata i europy najprawdopodobniej zagrają dziś rezerwowym składem:Valdes - Azpilicueta, Albiol, Ramos, Monreal - J.Martinez, Cazorla, Silva - Mata, Torres, Villa.Nikt nie powie mi,że takie zestawienie w którym każdy z piłkarzy to jest wysoka półka nie będzie w stanie zaaplikować sporo goli amatorom z Tahiti.Nie wierzę też,że nie będzie im się chciało.Myślę,że tacy zawodnicy jak Cazorla,Silva,Mata czy Torres będą non stop nękać słabiutkich rywali i pakować im gola za golem.Nie napiszę,że przeciwko takiemu zespołowi będą chcieli się pokazać trenerowi ale urządzenie sobie treningu strzeleckiego jak najbardziej wchodzi w grę.Myślę,że Hiszpanie będą mieli procent posiadania piłki oscylujący wokół 80% i nie dadzą powąchać jej graczą Tahiti dominując mecz od 1 do 90min.
Bukmacher:WilliamHill
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Hiszpania (-8) - Tahiti 1 1.83 Pinnacle ✅
Pinnacle zapodalo jak na tak wysoki handicap, dosc sredni kurs i nie dziwie sie. Poczatek meczu Tahiti z Nigeria byl dla mnie zaskoczeniem, owszem spodziewalem sie roznicy poziomu, ale to byla masakra. Te Tahiti jest tak slabe, ze gdyby nigeryjczycy nie zmarnowaliby o ile pamietam trzech 100% sytuacji i nie spoczeli na laurach na poczatku drugiej polowki, to spokojnie mogliby strzelic z 10 bramek. Dzisiaj Hiszpanie znani ze swojej zabojczej gry, pokonaja Tahiti bardzo wysoko. Za mistrzami swiata i Europy przemawia wszystko: gracze, forma no i najwazniejsze - styl gry, ktorym druzyny slabe i niezgrane (idealny przyklad to wygrana 6-0 z Polska w 2010 roku) pokonuja bardzo wysoko. No i zawsze mozna pobic rekord, np. zwyciestwa w meczach rangi mistrzowskiej w XXI wieku lub w pucharze konfederacji.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
&lt;table class=&quot;playerstats lineups table&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;23&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Pepe Reina &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;15&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Sergio Ramos &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;2&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Albiol &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;19&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Nacho Monreal &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;5&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Azpilicueta &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;21&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; David Silva &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;4&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Javi Martínez &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;20&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Cazorla &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;9&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Fernando Torres &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;7&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; David Villa &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;13&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Mata

soccerway.com
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 26

pioteer

Użytkownik
tam przed meczem wiszą &quot;przypuszczalne składy&quot; i rzeczywiście był w nich Valdes, a teraz zmienili już na te oficjalne ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jak chcesz porównać na podstawie rankingu FIFA Tahiti z San Marino, skoro San Marino gra z przeciwnikami z Europy, a Tahiti punktuje w meczach z Kiribati, Wyspami Salomona czy Nową Kaledonią. San Marino nie wygrałoby z Kiribati? Skoro Tahiti wygrało z nimi 17:1 ?
Ranking FIFA nie obrazuje potencjału poszczególnych teamów, zwłaszcza z różnych kontynentów.
Zwróć uwagę na to jak Tahiti broniło się w meczu z Nigerią... I co do ich utrzymania przy piłce... to mało kto potrafi oprzeć się stylowi gry Hiszpanii oraz ich pressingowi. Nagle Tahiti ma się to udać?
Zobaczymy po meczu ???? Podtrzymuję zdanie, że Hiszpania wygra wysoko (-7,5). A jak będzie czas pokaże. Będę gratulował tym, którzy typowali inaczej. I będę tym zaskoczony.
Powodzenia!
Ranking swoje a Tahiti swoje. Moze i San Marino graja z Niemcami, Italia czy Hiszpania w eliminacjach do waznych imprez, przegrywajac po 6:0 ale to im wcale nie dodaje z automatu +3 do skilla :p. Patrzac na ostatnie mecze Hiszpanow z zespolami ktore umiejetnosciami nie odbiegaja Tahiti (Liechtenstain, Arabia Saudyjska czy Polska :p)mozna stwierdzic, ze Hiszpanie nie wygrywaja wiecej niz 6 bramkami. Moze dzisiaj wyjda jak glodne sepy na padline ale szczerze watpie by wpakowali 10 bramek.
Moim zdaniem mecz ten bedzie rozgrywany na zasadzie tysiaca i jednego podania. Roznych sie wiele nie spodziewam, bo Hiszpanie nie graja az tyle bokami a jak juz sie tam zapedza to zaraz robia zwrot i pilka idzie na srodek pola.
Hiszpanie oczywiscie wygraja ten mecz roznica wielu bramek ale kto mi zagwarantuje, ze przy stanie 6 do jaja w 75 minucie Hiszpania bedzie ciagnac dalej by dobic juz lezacych amatorow strzelajac kolejne bramki by pokryc handicap za ktory buki placa mizerne 1,5 albo 1,6...(na betsafe 0-7 handi @ 1,6).
Mysle, ze warto poczekac na LIVE i pograc bramki w I-polowie. Moze over 2,5 po 10 minutach przy stanie 0:0 moze over 3,5 jesli cos wpadnie.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Za kilka groszy zagrałem powyżej 10 rożnych w meczu Hiszpania - Tahiti @ 2,00 Betsson. Hiszpanie rezerwowo dziś, ale tak już tutaj było pisane, Tahiti to naprawdę megaogórki. Na bramki nie ryzykuję, bo może paść nawet 10, ale równie dobrze może zakręcić się 5, czy 6. Pograłem z rożnymi, bo sądzę, że Hiszpanie będą dominować, a piłkarze Tahiti będą kopać po autach czy też rożnych i choć z Nigerią rogali było z 6, to tutaj liczę, że sami Hiszpanie pokryją ten zakład.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom