>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Azji 2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Australia vs Bahrajn
Stawka: 1,5 na Australię
Co uważacie na temat tego spotkania? Korea, która zremisowała z Australią wygrała z Bahrajnem tylko 1 bramką. Mecz ma sporą stawkę, bo przegrany odpada z pucharu.
Mecz meczowi nie równy.
Australia zdecydowanie kadrowo lepsza od Bahrajnu, zawodnicy ograni w PL. Powinni sobie spokojnie poradzić ale ten Puchar ma to do siebie że zdarzają się niespodzianki.
Oglądałem oba spotkania Australii w tym turnieju i grają dość przyzwoicie, z Koreą za bardzo oddali pole i trochę Koreańce ich zdominowali ale Korei i Bahrajnu nie ma co porównywać.
Sam mam postawione na Aussie w dublu z Japonią która już dzisiaj wygrała i mam nadzieję że Cahill i spółka jutro nie zawiodą.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Korea Południowa - Indie
Typ: I połowa over 2,5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek III i zarazem ostatniej kolejki grupy c w którym to zmierzą się reprezentacje Korei Południowej z Indiami. Koreańczycy w swoich dotychczasowych występach zdołali zgromadzić 4 punkty oraz zdobyli przy tym 3 bramki a stracili 2 co daje im aktualnie 2 miejsce w tabeli. Reprezentacja Indii natomiast to jeden z najgorszych teamów na tych mistrzostwach który w swoich 2 dotychczasowych występach zdołał zdobyć 2 bramki a 9 stracił oczywiści bez żadnych punktów i ostatnie miejsce w grupie. Trener Indii przyznaje przed każdym spotkaniem, że reprezentacja jego przyjechała na ten turniej zbierać doświadczenie i nie oczekuje od swojego zespołu niczego po za zaangażowaniem w grę które i może jest lecz fatalnie spisująca się obrona bezpośrednio przełożyła się na wyniki tego zespołu. Reasumując myślę, że Koreańczycy od samego początku rzucą się na bramkę Indii co powinno zaowocować wynikiem over 2,5 w I połowie tego spotkania.
 
89krzysztof 20

89krzysztof

Użytkownik
Na bet at home sprawdzałem statystyki i tabelę grupy C. Tam wyraźne na pierwszy miejscu jest Korea przed Australią. Myślę i myślę i nie wiem dlaczego tak właśnie jest. O mnie, za mnie liderem jest Australia. A co za tym idzie jak już wcześniej pisał Leon liczy się bezpośrednie spotkanie, a później bilans bramkowy.
Biorąc pod uwagę fakt, że Australia obecnie jest cztery bramki na plusie, a Korea tylko jedną, można zaryzykować, że zwycięzcą tej grupy będzie Australia (1.9 @ Tobet). Co o tym typie myślicie?
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Puchar Azji
Australia - Bahrajn
under 2,5
1.80
Bet365

Dzisiaj o godzinie 14:15 zostanie rozegrana ostatnia ( 3 ) kolejka spotkań w grupie C w ramach mistrzostw Azji. Drużyna narodowa Australii podejmie drużynę z półwyspu arabskiego - Bahrajn.

Zdecydowanym faworytem wydaje się tutaj drużyna z antypodów. Świadczyć mogą o tym dotychczasowe mecze na mistrzostwach. Pewnie pokonali Indie 4-0 i zremisowali z silną Koreą Południową 1-1. Mają na koncie 4 punkty i do awansu wystarczy im zdobyć w tym spotkaniu minimum 1 punkt. W poprzednich latach druzyny te spotykały się już ze sobą:

Eliminacje MŚ (2010)
Bahrajn - Australia 0-1
Australlia - Bahrajn 2-0


Puchar Azji 2006
Australia - Bahrajn 2-0
Bahrajn - Australia 1-3

Jak widać za każdym razem kiedy te drużyny grały ze sobą to wygrywała ekipa z Australii. Nie padało jednak w tych meczach zbyt wiele bramek. Tylko w jednym spotkaniu wynik był wyższy niż 2,5 gola.
Dzisiaj będzie to dla obydwu ekip mecz o awans do dalszej części mistrzostw. Nie sądzę aby był to mecz otwarty z dużą ilością bramek. Defensywa Australii jest w stanie zagrać z tyłu na zero. Natomiast jeżeli Australia obejmie prowadzenie to nie powinni w dalszym ciągu forsować bramki Bahrajnu bo do awansu wystarczy im choćby najskromniejsze zwycięstwo. Nawet jak Bahrajn strzeli bramkę to nie będzie koniec świata. Remis też premiuje Australię. W tym meczu wynik under 2,5 wydaje się być bardzo prawdopodobny. Kurs co prawda wzrósł po ostatnich wysokich wynikach na mistrzostwach (2-2, 3-0, 2-1, 5-0) ale to dobrze bo akurat w tym meczu nie spodziewam się zbyt wielu bramek. Stawiam 1-0 lub 2-0 dla Australii.
__________________
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Na bet at home sprawdzałem statystyki i tabelę grupy C. Tam wyraźne na pierwszy miejscu jest Korea przed Australią. Myślę i myślę i nie wiem dlaczego tak właśnie jest. O mnie, za mnie liderem jest Australia. A co za tym idzie jak już wcześniej pisał Leon liczy się bezpośrednie spotkanie, a później bilans bramkowy.
Biorąc pod uwagę fakt, że Australia obecnie jest cztery bramki na plusie, a Korea tylko jedną, można zaryzykować, że zwycięzcą tej grupy będzie Australia (1.9 @ Tobet). Co o tym typie myślicie?
Ciężko powiedzieć, czy to się uda. Australia faktycznie jest blisko zajęcia pierwszego miejsca w grupie, ale raczej dzisiaj nie rozgromi Bahrajnu, a Korea postara się o to, żeby jak najwyżej pokonać Indie.
Jeśli Australia by powiedzmy wygrała 1-0, to Korei &quot;wystarczy&quot; 4-0. Myślę, że bez problemu to powinni wyciągnąć. Chyba, że Australia zaskoczy i wysoko pokona Bahrajn to wtedy powinna zająć to pierwsze miejsce.
Zwycięstwo w tej grupie jest o tyle ważne, że można ominąć bądź co bądź silny Iran w 1/4 finału.
Ja na dzisiaj takie propozycje z Asian Cup
Puchar Azji, 14:15
AUSTRALIA - BAHRAJN | TYP: 1 - 1,40 ✅ 1-0

Przed rozpoczęciem Pucharu Azji oczywiste było, że faworytami grupy C będą Australijczycy i Koreańczycy. Faktycznie, póki co wszystko idzie po myśli obu drużyn. Korea Południowa w teorii awans ma już w kieszeni, bo wystarczy wygrać z Indiami, a chyba nikt nie wierzy, że to się nie uda.
Australii do awansu z grupy wystarczy remis. Bahrajn natomiast musi zagrać o 3 punkty. Czy Kangury zagrają zachowawczo, na remis? Z pewnością nie. Po pierwsze dlatego, że w tak ważnym turnieju raczej nie ma mowy o odpuszczaniu, a po drugie dlatego, że Australia jest bardzo bliska zajęcia pierwszego miejsca w grupie, które zagwarantuje ominięcie Iranu w 1/4 finału.
Australijczycy posiadają świetną kadrę, wyrównany skład i przekłada się to na wyniki. Rywal jest również naprawdę solidną drużyną, ale póki co od Australii dość mocno odstaje.
Niewykluczone, że to właśnie Bahrajn pierwszy ruszy do ataku i przyciśnie, ale doświadczenie i umiejętności Australijczyków powinny wystarczyć do tego, aby kontrolować spotkanie i zaaplikować przeciwnikowi 1-2 gole. Przy dobrej obronie powinno to wystarczyć do osiągnięcia celu, czyli 3 punktów.
Bahrajn będzie osłabiony brakiem Fawziego Ayisha, który obejrzał czerwoną kartkę w meczu z Indiami. Ten zawodnik wykonuje karne i zdobył gole w obu dotychczasowych spotkaniach Asian Cup i jego brak może się okazać ważny, choć na pewno nie kluczowy dla wyniku.
Nie spodziewam się łatwego meczu dla Australii, ale mimo wszystko piłkarsko Kangury są zdecydowanie lepsze i zwycięstwo, choćby minimalne, jest bardzo prawdopodobne

Puchar Azji, 14:15
KOREA PŁD. - INDIE | TYP: 1 (-3) - 1,50 ⛔ 4-1

Dość wysoka linia handi, ale i tak zdecyduję się ją zagrać. Jestem przekonany, że Korea zagra dziś nie po to, aby wygrać 1-0 i zapewnić sobie po prostu awans do ćwierćfinału, ale po to, żeby spróbować wywalczyć pierwsze miejsce w grupie. Mając świadomość tego, że Australia raczej zgarnie 3 punkty, Koreańczycy muszą wysoko pokonać Indie.
Wiadomo, że outsiderzy nie powinni sprawić zbyt wielu kłopotów, bo po prostu prezentują zdecydowanie słabszy poziom niż reszta zespołów w tej grupie. No myślę, że nikt nie ma wątpliwości, że dziś Korea zgarnie komplet punktów. Niewiadomą pozostaje rozmiar zwycięstwa.
Szybka kalkulacja:
Liczę, że Australia wygra maksymalnie różnicą 2 goli. W tej chwili Australia ma bilans +4, więc w najlepszym razie będzie miała bilans +6. Korea w tej chwili ma bilans +1, zatem aby zająć pierwsze miejsce Koreańczycy powinni wygrać różnicą 5-ciu goli. Bardzo możliwe, że właśnie taki cel stawia sobie Korea. Liczę na pewne zwycięstwo i nabicie odpowiedniej ilości bramek. Australia wygrała 4-0, Bahrajn 5-2. Liczę na to, że Korea powtórzy co najmniej wynik Australii.
Stawiam na wynik właśnie 5-0, zatem mój handicap zostanie pokryty.
bet365
Nie wiem dlaczego Korea nie pokryła handi, bo powinno być bez przesadzania 7-1... słupek, poprzeczka, tyle setek, no po prostu masakra.
Czy Koreańczycy celowo nie trafiali do bramki? Momentami tak się wydawało.
Jednak widzę tu też swój błąd, bo nie przewidziałem tego, co napisał bonk
Tak czy siak nie weszło - trudno
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Pytanie tylko, czy rzeczywiście warto wychodzić z tej grupy z pierwszego miejsca..

QUARTERs
#25 21 January 2011 16:25 JAPAN-QATAR
#26 21 January 2011 19:25 UZBEKISTAN-JORDAN
#27 22 January 2011 16:25 Winner Group C-Runner Up Group D
#28 22 January 2011 19:25 Winner Group D-Runner Up Group C
SEMIs
#29 25 January 2011 16:25 Winner QF2-Winner QF4
#30 25 January 2011 19:25 Winner QF1-Winner QF3
Jeśli Korea wyjdzie z pierwszego miejsca, w półfinale trafia prawdopodobnie na Japonie, jesli z drugiego - na zwycięzcę z drugiej pary. Możemy mieć tu do czynienia z kalkulacjami, ja odpuszczam dzisiaj typowanie Asian Cup.
 
89krzysztof 20

89krzysztof

Użytkownik
Możliwe są kalkulacje, ale czy tak będzie? Drużyny będą kalkulować na kogo wpadną w półfinale, ale żeby dostać się do grona najlepszej czwórki, najpierw trzeba przebrnąć przez ćwierćfinał. I tutaj jedna wielka niewiadoma - zagrać tak, żeby mieć łatwiejszego przeciwnika w półfinale, czy łatwiejszego przeciwnika w ćwierćfinale, przeciwnika, który da &#39;szansę&#39; dojścia do półfinału. Myślę, że dziś nie będzie odpuszczania i oba zespoły będą walczyć o pierwsze miejsce.
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka Nożna

Australia - Bahrajn
Piłka nożna Puchar Azji wtorek godz.14.15
Typ:Australia wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs:2,35
Gamebookers
Trzecia seria spotkań w grupie C Pucharu Azji. Australia prowadząca w tabeli (4 punkty) zagra z trzecim Bahrajnem (3 punkty). Australia przyjechała na ten turniej w bardzo mocnym składzie, z zawodnikami Premiership na czele (Emerton, Cahill). Podopieczni Holgera Osiecka są jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu. Zespół jest bardzo zbilansowany i co ważne doświadczony. Pokazali to w trudnym spotkaniu z Koreą Południową (1:1), kiedy to nie grając najlepiej potrafili wyrównać i przejąć kontrolę nad tym pojedynkiem. Bahrajn na tym turnieju nie zachwyca. Można się było spodziewać dużo więcej po tym zespole, ale na razie rozczarowują. Faktem jest, że wygrali z Indiami 5:2, ale poziom ich gry pozostawiał wiele do życzenia. Dodatkowo w meczu z Australią nie zagra za kartki Faouzi Mubarak Aaish, czyli jeden z najlepszych zawodników Bahrajnu. Pojedynek ten zadecyduje o wyjściu z grupy, gdyż w drugim meczu tej grupy Korea Południowa z pewnością zwycięży w pojedynku z Indiami. Do tej pory te reprezentacje spotkały się czterokrotnie i za każdym razem lepsi byli Australijczycy. Kangury nie powinny mieć problemów z pokonaniem Bahrajnu, gdyż są ekipą bardziej dojrzałą, a ich zawodnicy co najmniej o klasę przewyższają rywala pod względem przygotowania techniczno-motorycznego. Grając spokojnie i kontrolując przebieg spotkania powinni zapewnić sobie ważne zwycięstwo i awans.


Przypuszczalne składy:
Australia:
Schwarzer, Neill, Ognenovski, Carney, Wilkshire, Emerton, Holman, Jedinak, Culina, Keweel, Cahill.
Bahrajn:
Mansoor, Marzooqi, Meshkhas, Amar, Rakea, John, Isa, Ali, Al Dakeel, Abdullatif, Fatadi.
 
M 1

milten99

Użytkownik
ZEA vs Iran
2.15 na Iran
Lider grupy D zmierzy się z ostatnią drużyną. Po wynikach można stwierdzić, że Iran nie zachwyca, ale grupa wydaje się bardzo wyrównana. Nie mam czasu oglądać Pucharu Azji, więc z chęcią zapoznam się z Waszymi opiniami.
W drugim środowym meczu zmierzy się Irak z Koreą Północną.
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
ZEA vs Iran
2.15 na Iran
Lider grupy D zmierzy się z ostatnią drużyną. Po wynikach można stwierdzić, że Iran nie zachwyca, ale grupa wydaje się bardzo wyrównana. Nie mam czasu oglądać Pucharu Azji, więc z chęcią zapoznam się z Waszymi opiniami.
W drugim środowym meczu zmierzy się Irak z Koreą Północną.
Iran ma już zapewnione 1. miejsce w grupie, więc dziś mogą zagrać rezerwowym składem. Ja bym tutaj typował 1X.
 
R 62

riki

Użytkownik
JAPONIA-KATAR
Pierwszy mecz ćwierćfinałowy w którym gospodarze turnieju Katar spotka się z Japonią. Co przemawia za zwycięstwem gospodarzy w dzisiejszym meczu? Chyba tylko to że grają na własnym terenie. W ostatnim meczu fazy grupowej pokonali słaby Kuwejt 3-0 zapewniając sobie awans do drugiej rundy. Z kolei Japończycy rozgromili Arabię Saudyjską 5-0. Trzy bramki strzelił Shinji Okazaki a dwa kolejne trafienia dodał Ryoichi Maeda. Asystę zaliczył klubowy kolega Roberta Lewandowskiego Shinji Kagawa.
Zdecydowanymi faworytami dzisiejszej konfrontacji będą Japończycy, trzykrotni zwycięzcy Pucharu Azji. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Mecze zakończyły się wynikami 1-1 i 3-0 dla Japonii.
Oczywiście dzisiaj obydwie drużyny grają o wszystko. Na pewno nikt nie będzie odstawiał nogi. Jednak wydaje mi się że Japończycy, drużyna dużo bardziej doświadczona na arenie międzynarodowej, której piłkarze grają w wielu europejskich klubach spokojnie powinna poradzić sobie z reprezentacją Kataru.
JAPONIA - KATAR 1
KURS: 1.67 Betsafe
Wariat
JAPONIA(-1) - KATAR 1
KURS: 2,73 Betsafe
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No to Japonia wyrwała zwycięstwo :] Szkoda w sumie trochę tych Katarczyków, bo prowadzić 2-1 w przewadze 1 zawodnika i przegrać 3-2 tracąc bramkę w 90 minucie to dla drużyny, która jest gospodarzem i mogłaby odnieść historyczny ( chyba ? ) sukces to dramat nad dramatami. No, ale wyszło po prostu większe doświadczenie Japończyków i po prostu to, że są lepsi piłkarsko.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
No to Japonia wyrwała zwycięstwo :] Szkoda w sumie trochę tych Katarczyków, bo prowadzić 2-1 w przewadze 1 zawodnika i przegrać 3-2 tracąc bramkę w 90 minucie to dla drużyny, która jest gospodarzem i mogłaby odnieść historyczny ( chyba ? ) sukces to dramat nad dramatami. No, ale wyszło po prostu większe doświadczenie Japończyków i po prostu to, że są lepsi piłkarsko.
Z drugiej strony wcale ich nie szkoda. Dosyć długo pokazywali powtórki obu fauli kończonych kartkami i wielu sędziów w tych sytuacjach nawet nie przerwałoby gry. Do tego bramka strzelona po tej czerwonej kartce to kuriozum.

Kagawa dzisiaj rewelacja. 2 bramki i 95% udziałów w trzeciej. Japończycy powinni nosić go na rękach.
 
W 191

womirad

Użytkownik
Nie oglądałem pierwszej połowy, ale podobno pierwszy gol dla Kataru padł ze spalonego, kolaga w smsie napisał ze to nie był minimalny błąd więc może sędziowie chcieli ... dać radość szejkom, swoją drogą Fabio Cezara z wolnego to chyba największa kuriozalna bramka tego turnieju.
EDYCJA: Po napisaniu posta zobaczyłem, że kolega rowniez wylapał tą &quot;piękną bramkę&quot;.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
http://footyroom.com/japan-3-2-qatar-2011-01/
Było bardzo gorąco, ale jednak udało się zdobyć te gole Japończykiem, ale niestety to może nieco osłabić teraz frekwencję na trybunach. Pamiętam Puchar Narodów Afryki w Angoli, kiedy gospodarze odpadli, na mecze przychodziła garstka kibiców. Mimo wszystko Katar jednak jest bogatszym krajem i ludzi będzie stać na obejrzenie piłki w dobrym wydaniu jeszcze. Kagawa faktycznie pokazał wreszcie klasę ????
Po obejrzeniu skrótu powiem tak: Wydaje mi się, że nie można mówić o nie wiadomo jakich błędach arbitra, ale faktycznie sytuacje były dość kontrowersyjne, jak to piłka nożna ma w zwyczaju. Sędzia biedny przy akcji na gola w 90&#39;. Widać było, że chciał gwizdać karnego, ale był zmieszany, bo wiedział, że by go zabili ???? ale dobrze, że gol i tak padł.
Dobrze dla turnieju, że Japonia awansowała. Będzie ciekawie
Ciekawe półfinały się zapowiadają, z piłką na najwyższym poziomie już ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Australia - Uzbeki 2.190 ✅
Pinnacle

Australia lepsza personalnie, to nie ulega żadnej wątpliwości. Są zgrani, bo nazwiska w kadrze w dużej mierze od jakiegoś czasu te same. Póki co Australia w tym turnieju pokazuje się wg mnie lepiej mimo wszystko. W fazie grupowej 7 punktów, w grupie z nimi byli Koreańczycy, Bahrain i Indie. Dla porównania Uzbekistan również 7 punktów z Katarem, Chinami i Kuwejtem, co akurat można uznać za stratę 2 punktów.
W 1/4 rywale podobni choć chyba mimo wszystko Irak mocniejszy. W końcu mistrzowie kontynentu. Australia się męczyła, ale pocisnęli. Wierzę w nich, że z Uzbekami nie będą aż tak się męczyć i że dogrywka nie będzie potrzebna, bo jakoś nie wierzę, że Uzbekistan będzie w finale.

Jak ktoś woli kursy ok 1.60, że Australia w finale. Ja tam wolę odważniej pocisnąć, że wygrają w 90 minut.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom