>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Puchar Azji 2011

Status
Zamknięty.
M 0

marwin99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Azji
Spotkanie: Katar - Uzbekistan
Typ: 1 - pierwsza połowa
Kurs: 2,65
Buk :Betsafe
Analiza:
Na dziś wybrałem pierwsze spotkanie Pucharu Azji Katar - Uzbekistan. Co prawda chciałem postawić na handi Katar -1 ale niestety ten typ jest już wykorzystany. Po namyśle zdecydowałem się na wygraną przez Katar pierwszej połowy. Typ ten opieram na marnmych wynikach przeciwnika – Uzbekistanu w ostatnich swych meczach :

19/11-10 Asian Games, Men South Korea vs. Uzbekistan 1:1
3:1 (OT) 15/11-10 Asian Games, Men Qatar vs. Uzbekistan 0:0
0:1 (OT) 11/11-10 Asian Games Men&#39;s Round 2 Group E Uzbekistan vs. U.A.Emirates 0:3
09/11-10 Asian Games Men&#39;s Round 2 Group E Uzbekistan vs. Hong Kong 0:1

Nadmienić również trzeba iż gospodarzy wspomagać będzie 50 tysięcy kibiców. Znając porywczość Szejków myślę iż każdy inny wynik niż znacząca wygrana odebrany zostanie jak plama na arabskim honorze.
Co do aspektów sportowych myślę iż wpompowane petrodolary muszą powoli przynosić efekty. Jak będzie zobaczymy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dokładnie.Jakiś Katar i Uzbekistan co to w ogóle jest???
Mało kto wie jak oni graja pewnie nikt nie widział ostatnimi czasy żadnego ich spotkania ale około 3-4 dni temu przyjęło się tutaj że Katar wygra bo gospodarz i że muszą się wykazać bo w 2022 roku są u nich mistrzostwa świata.
Nie oceniaj nikogo zanim nie zobaczysz jak ktoś piłkę kopie. I polecam zajrzeć na Katarskie fora internetowe i sypać się o Polskę ;) domena to .qa :razz:



Katar zespół piłki nożnej i lokalnych organizatorów obiecali zabawny Asian Cup 2011, który zaczyna się dziś z gospodarzami biorąc na Uzbekistanu w Khalifa International Stadium.
Mecz rozpoczyna się o 19:15 i będzie poprzedzony wielkim ceremonii otwarcia. Bramy będą otwarte dla widzów przy 3PM.
Radzenie sobie z presją domu będzie priorytetem dla Bruno Metsu Katar się dzieje w dzisiejszym turnieju przed ich otwierania Azji Środkowej Grupa rywali.&quot;Ciśnienie w naszym zespole jest bardzo wysoki, zwłaszcza w Katar wygrał prawa do organizacji Mistrzostw Świata w 2022 roku. Gracze chcą pokazać coś do Kataru i na świecie &quot;, powiedział trener Bruno Metsu.
Francuz wiary w jego skład jest stałe w celu Katar wygrać swój pierwszy Puchar Azji trofeum.
&quot;Postaramy się jak najlepiej zminimalizować presję i zagrać dobry mecz&quot;, powiedział Metsu, który znakomicie prowadził Senegal do ćwierćfinału w 2002 roku Puchar Świata i kieruje ich do ZEA panieńskie Pucharu Zatoki ostatnio w 2006 roku.
56-latek powiedział, że oczekuje fanów, aby włączyć się w dużych ilościach, aby dopingować zespół. &quot;Fani chcą nam wyjść i wykonywać dobrze i uczynić z nich była z nas dumna - i to, co chcemy&quot;, powiedział Metsu, wzywając Jego zespół jest wierny do udzielenia wsparcia tak jak to było w zespole 2-1 przyjazny zwycięstwo nad afrykańskich mistrzów Egipt.
&quot;Fani odegrał dużą rolę w meczu&quot;, powiedział. &quot;Nasi gracze muszą odgrywać silną, dobre gry, aby wygrać, gdyż jest to ważny mecz otwarcia&quot;.
Metsu może rozpocząć Sebastien Soria z Hussain Yasser w ataku, z Fabio Cesar pociąga za sznurki z pomocy.
Będzie to drugie spotkanie w Pucharze Azji i ósmym ogólnej pomiędzy dwoma stronami, z Uzbekistanem gospodarstwa 3-2 przewagę nad Katarze.
Kiedy przypomniał zapominalskich Kataru wycisk 4-0 w Taszkiencie w trakcie kampanii kwalifikacjach do Mistrzostw Świata, Metsu powiedział, że jego strona przeszła wielką zmianę, ponieważ znacznie się poprawiła.
&quot;To zupełnie inny zespół. Tylko dwóch zawodników z tej gry są w reprezentacji teraz, &quot;powiedział.
Jego odpowiednik Uzbekistanu, Vadim Abramow, zauważyć silną linię ataku Kataru, ale powiedział, że przybył do turnieju dobrze przygotowany.
&quot;Jesteśmy zadowoleni z naszych przygotowań&quot;, powiedział Abramow, który zabrał swój zespół do Tunezji na obóz treningowy. Teraz Uzbecy mają na celu lepsze ich poprzednie najlepsze wyniki osiągając dwa razy do ćwierćfinału w dwóch ostatnich edycjach.
&quot;Chcemy pokazać, wielki mecz dla każdego widza. Chcemy pokazać, że azjatyckie piłki nożnej na wysokim poziomie teraz &quot;, dodał. &quot;Nasze oczekiwania są do wygrania turnieju jak wszystkie inne zespoły.&quot;
Abramow będzie liczyć na jego napastnik Server Djeparov, który otrzymał nagrodę dla najlepszego gracza uzbeckiego 2010 roku. &quot;Rzeczywiście, On jest naszym graczem ace i wiele będzie zależało w jaki sposób wykonuje w meczu&quot;, powiedział.
Z prawie 2000 pracowników środków przekazu napływającym z różnych zakątków świata, w turnieju 16-team będzie służyć jako barometr do testowania możliwości Katar gospodarzem mistrzostw świata w 2022 roku.
Ale organizatorzy są przekonani, że wysiłek oni włożyli w przygotowania spotkają się lub nawet przekracza wszelkie oczekiwania.
&quot;Katar udowodnił, że jest wiodącym miejscem sportowych. Wskaźniki są już oczywiste, że jesteśmy bardzo dobrze &quot;, powiedział Issa Mohammed al-Ishaq, QLOC zastępca dyrektora ds. komunikacji i marketingu, odnosząc się do uwagi AFC prezydent Mohammed bin Hammam, że Katar Asian Cup&quot; będzie najlepszym w historii w historii turnieju. &quot;
&quot;Postaramy się dać najlepsze środowisko dla drużyn grających, jak również zachować fanów rozrywki na kolejne 21 dni&quot;, powiedział al-Ishaq, wskazując na szereg imprez kulturalnych, że QLOC ma ustawionych w różnych miejscach w kraju na marginesie turnieju.
Źródło:www.gulf-times.com ▶ Najpopularniejszy Katarski dziennik w języku angielskim - tłumaczenie google


Nigdy spotkań kataru nie widziałem wiec specjalnie ich gry nie opisze ale to co można na ich temat znaleźć w necie:


Trener: Bruno Metsu - francuz, którego największym sukcesem jest zdobycie wicemistrzostwa Afryki (Senegal w finale przegrał po rzutach karnych z Kamerunem), a następnie dotarł do ćwierćfinału mistrzostw świata. Senegal tym samym jest obok Kamerunu jedyną drużyną narodową z Czarnego Kontynentu, którą doszła aż do 1/4 finału światowego czempionatu - pamiętamy Senegal z Mistrzostw Świata Korea Japonia 2002. Wiec CV nadspodziewanie bardzo dobre.

Skład: No to z tych których ja koja że to: Sebastián Soria naturalizowany Urugwajczyk, Hussein Yasser ten miał przygodę z angielskimi klubami: MU i MC, oraz z Bragą i Boavistą, Lawrence Quaye - ten parę lat spędził w Francji jako piłkarz Saint-Etienne, to tyle tych gwizdek które kojarzyłem.


A co do Uzbekistanu to tak o trenerze nic nie mogę znaleźć :;/: ale jest nim Vadim Abramov;

Skład: to mamy tutaj byłego zawodnika Rubin Kazań Marata Bikmajewa, jest też zawodnik Arsenał Kijów Maksim Szackichi, Server Jeparov gracz K.LEAGUE, Aziz Ibrahimov piłkarz czeskiego Bohemians 1905, tak ja u rywala tu też niema wybitnych piłkarzy, lecz reprezentacji Uzbekistanu gra w ligach państw które wcześniej wchodziły w skład ZSRR.



Jeśli chodzi o statystyki to obie ekipy grały w ostatnich dziesięciu latach 6 razy z czego 2 razy wygrali dzisiejsi gospodarze, a 4 Uzbekistan , w tym raz Uzbekistan wygrał po dogrywce. Ostatnie spotkania Kataru to wygrana z Estonią 2-0, a Uzbekistanu przegrana z Korea Południowa po dogrywce .

Zakładam, że obie ekipy nie prezentuje dobrej piłki i sądzę, że najlepszym typem będzie undre 2,5 po kursie: 1.55, nie sądzę, że Katar będzie chciał przegrać pierwszy mecz u turnieju u siebie i nie otworzą się, ani ni zaatakują i też nie wierze, że Uzbekistan będzie dużo strzelał czy tracił.

TYPY:
UNDER 2,5✅
1X
⛔
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Chłopie jesteś taki mądry to pokaż. Co mam ci dać nazwiska gości o których nawet nie masz pojęcia. Takich krytykantów jak ty zazwyczaj olewam ale w tym wypadku postanowiłem nie odpuścić.
jak bys dobrze przeczytal to napisalem ze nie zamierzam sie wymadrzac bo nie mam pojecia o tak egzotycznym futbolu, natomiast ty i twoj kolega groven myslicie ze napisaliscie dobra analize a tak naprawde to mozna sie z niej dowiedziec jak nazywa sie stadion na ktorym odbedzie sie mecz. jezeli ktokolwiek mialby mnie zachecic czytajac ten dzial do postawienia czegokolwiek w tym meczu to leon92 ktory przedstawil jakis obraz tych druzyn dla kogos nie majacego o nich pojecia. tu nie gra real i barca ze nie trzeba nic w zasadzie dodawac oprocz tego kto jest ewentualnie zawieszony i kontuzjowany bo wszyscy wiedza o tych zespolach wszystko tylko graja KATAR i UZBEKISTAN
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Według mnie dzisiaj najlepszym rozwiązaniem w tym spotkaniu jest zagranie underu 2,5 lub Katar DNB
A czemu? Sam piszesz, że nie wiele pewnie każdy wie o obu drużynach, a mimo to proponujesz coś na ten mecz. Mamy rozumiec, że Ty ogladałeś obie drużyny? Bardzo ciekawy tok rozumowania.

Ale ogólnie rzecz biorąc to się zgadzam, wydaję mi się, że własnie za dużo bramek nie będzie choć na Katar bym nie grał. Bardziej skłaniałbym się tutaj ku underowi i wynikowi remisowemu.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Znowu jest jakas masówka na jeden zespół to dobrze nie wrózy tym co obstawiają na Katar dla mnie to egzotyczne zespołu ale mam przeczucie że Uzbekistan wygra to spotkanie wg mnie nie mają nic do stracenia i nie ciąży na nich presja tak jak na gospodarzach mecz myśle jesli chodzi o bramki to nie będzie jakichś wielkich kononad dwie trzy bramki góra.Remis też jest prawdopodobny bo zazwyczaj mecze otwarcia sie konczą remisami .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Przypomne ze Eurosport 2 pokaze TYLKO 2 polowe tego meczu. Ja jestem ciekawy inauguracji i sprawdzilem na arabskich stronach gdzie mozna obejrzec ten mecz w calosci i mecz mozna bedzie zobaczyc na zywo w kanale Dubai Sports (378 kanał Cyfry+) - transmisja juz od 16:00 (studio).
Prawdopodobnie mecz pokaze tez program Jordan TV (362 kanał Cyfry+) - transmisja od 17:15 czyli od godziny rozpoczecia spotkania (nie bedzie studia). Jednak na tym kanale transmisja jest niepewna.
Ciesze sie ze pomogłem ;)
 
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Wszystkie mecze na żywo pokaże katarska telewizja Al-Jazeera na kanale JSC Sports +10 (Hotbird 13E). Mecze nie będą kodowane i wszystko będzie w języku angielskim, tak więc ci co nie mają Eurosportu też będą mogli śledzić mistrzostwa Azji ????
z tego co widzę bukmacherzy też będą oferować możliwości obejrzenia Asian Cup

na pewno jest to Bet365 i Betfair, które przed chwilą sprawdziłem,

sportingbet i bwin nie mają, innych buków, nie przeglądałem, gdyż jeżeli

już znalazłem dwa, które &quot;nadają&quot; live video to mi w zupełności wystarczy.

pozdr,
Baqu
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Azji
Spotkanie: Katar - Uzbekistan
Typ: gol po 31 minucie
Kurs: 2,05
bukmacher: Expekt
Powiem szczerze tak: mało wiem o azjatyckiej piłce czasem kiedyś widziałem jakiś tam mecz, poprzedni turniej nawet trochę oglądałem szczególnie kilka meczów Arabii Saudyjskiej i kojarzę futbol azjatycki raczej z underami, nie pada tam za dużo goli, ich gra też nie jest szczególnie techniczna. Przeszukałem szeroką ofertę bukmachera i trafiłem na mój typ. Przemawia za nim to że:
-Jest to mecz otwarcia turnieju, gdzie zespoły prowadzą często zachowawczy sposób gry i jest to raczej badanie przeciwnika i strach przed utratą gola.
-w ostatnich meczach tych drużyn padały undery
-obie ekipy nie są faworytami tej grupy i nie słyną ze strzelania dużej ilości goli.
Myślę że typ jest warty gry szczególnie w meczu inauguracyjnym. Uważam że gol padnie gdzieś w drugiej połowie ????
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
O poezja --&gt; Jak z Komedii ... A raczej jak z Dramatu ...
To zdanie może opisać postawę Kataru . Nie wiem czemu wszyscy tak jechali na Qatar . Jednak ja niestety też . Oglądałem mecz i powiem tyle że albo bardzo ale to bardzo słaba dyspozycja Kataru albo średnia dyspozycja Uzbekistanu . No Katar po prostu nic a nic nie grał w pierwszej połowie ... Uzbekistan cały czas atakował , miał wiele dogodnych sytuacji i już do przerwy powinni prowadzić 2 lub 3:0 . W pierwszej połowie Katar przeprowadził może 2 akcje pod bramkę gości z czego powstał jeden rzut wolny po którym piłka trafiła w słupek i to tyle jeśli chodzi o Katar w pierwszej części . W drugiej połowie już Katar stwarzał więcej akcji ale też nie były one tak bardzo klarowne, ale tak samo Uzbekistan stwarzał tyle że oni już potrafili je wykorzystać . Nie wiem jak w końcówce bo mecz tylko do 80 minuty oglądałem . Zwycięstwo w 200% zasłużone tylko że trochę za niskie , jak na przebieg meczu . Powinno być gdzieś ok . 1:5 jeśli wszystkie 100 % sytuacje zostały by wykorzystane . Tyle z mojej strony . Polecam w następnych meczach stawiać na Uzbekistan .
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Ja postawiłem bezpiecznie na over 1,5 gola i dzięki błędowi jednego z obrońców gospodarzy się nie zawiodłem ???? A 1. bramka Uzbekistanu cud, miód, malina. Po 1. połowie spodziewałem się, że w ogóle żadna bramka nie padnie, bardzo słaby poziom spotkania, gra chaotyczna, rwana, szczególnie ze strony Kataru.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Przypominałem tutaj o roli gospodarza z poprzednich mistrzostw świata też wszyscy argumentowali RPA tak samo jak Katar tutaj.Bo gospodarz i muszą się zaprezentować.Porównał bym to do naszej Polskiej reprezentacji.Tak samo będzie z nami w EURO 2012.
Co do Kataru to tak jak wspomniałem jeden z działu VIP wymyślił sobie że Katar wygra i dostał poparcie rzeszy użytkowników.Coś na wzór wczorajszego Napoli.Gdyby tak w tym forum grzebać i szukać takich spotkań jak np to dzisiejsze można by się dorobić fortuny.Założę nawet chyba do tego jakieś specjalne konto u buka ????
Co do samego spotkania ja po 10 minutach chciałem grac kontrę na Uzbekistan jednak zostałem przy 1 DNB bowiem miałem cień nadziei na remis....Szybko jednak zostałem wyjaśniony i mogę śmiało gratulować tym co grali na Uzbekistan.A tym co proponowali granie na Katar i pisali o swoich &quot;cennych analizach&quot; sam nie wiem co powiedzieć?Może życzyć bardziej trafnych analiz???
Można by rzec teraz że sytuacja Kataru jest nie ciekawa.Chiny i Kuwejt będą kolejnymi rywalami gospodarzy.Czyli według mnie reprezentacje wiele silniejsze niż dzisiejszy.
Ja jednak poczekam do niedzieli kiedy swój pierwszy mecz rozegra Japonia.
Honda + Kagawa powinni poprowadzić &quot;skośnych&quot; do wygranej na słabą Jordanią.
Według mnie Japonia uznawana za faworyta mistrzostw(nie tak wyuzdanego jak Katar) da popis gry już w pierwszym spotkaniu.Pamiętamy ich bardzo dobre występy na mistrzostwach świata w RPA.bardzo fajnie w tym spotkaniu wygląda kurs na handicap -2.Betsafe płaci na to 2,90.Myślę że lekkie 3-0 wpadnie bezproblemowo.Patrząc na ostatnie 10 spotkań Japonii reprezentacja ta straciła zaledwie 2 gole.Jordania natomiast nie może trafić do bramki rywali od 4 spotkań.
Konno - Nagatomo - Ushida - Makina powinni sobie spokojnie radzić z napastnikami Jordanii.
Tylko patrzyć kto pierwszy zaproponuje x2 w tym spotkaniu ????
EDIT : rooney1 &quot;cenna analiza ale wynik chu....&quot; to moje nowe hasło do dziś ????
 
R 1

rooney1

Użytkownik
wlasnie zobaczylem sobie wyniczek na livescore i usmiech mi sie wymalowal na twarzy ale co tu durzo mowic &quot;cenna analiza&quot; byla napewno dobra tylko przypadek zadecydowal o tym wyniku. na 10 meczy pewnie 9 wygralby katar prawda kolego doberman i grover? ???? tak jak napisalem nie macie zielonego pojecia a typujecie i typujcie sobie dalej tylko nie wprowadzajcie innych w blad ze macie o czyms pojecie. kolega grover ktory zarzucal mi ze nie udzielam sie na forum obiecuje ze od dzis jesli tylkjo znajde czas bede sie udzielal, zreszta juz dzis 2 typki podalem w dziale tenis i okazaly sie sporo lepsze od twojej cennej analizy na temat meczu katar- uzbekistam
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Kuwejt - Chiny
Typ: 1 (Draw No Bet)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Centerbet

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam kolejny pojedynek z grupy A w którym to zmierzą się reprezentacje Kuwejtu z Chinami. Kuwejt w ostatnim czasie poczynił ogromny postęp w piłce Azjatyckiej docierając chociażby do finału i ostatecznie zwyciężając ten turniej eliminując po drodze takie reprezentacje jak Irak który jest obrońcą tytułu pucharu Azji czy chociażby Arabie Saudyjską. Tamten turniej pozwolił podopiecznym Gorana Tufegdzica nabrać bezcennego doświadczenie które może być wykorzystane właśnie na tym turnieju. Zanim turniej ten się rozpoczął Kuwejt rozegrał jeszcze kilka spotkań towarzyskich lecz pojedynki towarzyskie nie są dla mnie żadną wykładnią. Trener reprezentacji Chin Hongbo Gao natomiast zabrał na te mistrzostwa wielu młody nie doświadczonych zawodników którzy mają stanowić trzon kadry na zbliżające się eliminacje do mistrzostw świata w Brazylii. Reasumując myślę, że ekipa Kuwejtu wykorzysta tutaj zdobyte wcześniej doświadczenie lecz remis jest tutaj nie wykluczony stąd mój typ to wygrana Kuwejtu a przy remisie całkowity zwrot stawki.

0:2 ⛔
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Szukałem czegokolwiek na ten mecz i z żadnej strony nie potrafiłem nic wytypować przejrzałem składy obu ekip i statystyki ostatnich spotkań, Chiny jakoś mnie nie przekonują, skłaniał bym się ku koledze wyżej:spokodfhgfh: i zagrał bym 1 DNB chociaż dla odważnych za małą stawkę wytypował bym remis ???? Powodzenia. Ja osobiście odpuszczam ten mecz. Najpierw go obejrzę i może w następnych coś zadziałam ????
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Gumbi no ale Ci niby młodzi niedoświadczeni gracze ogrywali się w meczach towarzyskich przeciwko drużyną Europejskim typu Macedonia Estonia wygrywając te spotkania dosyć pewnie.Wiadomo że drużyny Europejskie nie grały w najśilniejszych składach ale taki drugi skład Macedonii można śmiało porównać do pierwszego składu Kuwejtu.Według mnie to będzie kolejne nieciekawe spotkanie z udziałem obu drużyn.Są to pierwsze mecze więc pewnie obie drużyny zagrają ostrożnie.Myślę że under 2,5 jak najbardziej do grania i tak jak mówisz mecz coś koło remisu
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Drużyna sama w sobie raczej nie nabiera doświadczenia, co najwyżej zawodnicy mogą się ze sobą zgrywać. Poszczególni zawodnicy zdobywają doświadczenie grając w ligach. Większość reprezentantów obu drużyn gra w ligach własnego kraju, a tutaj zdecydowanie liga chińska przewyższa poziomem ligę Kuwejtu. Ja w tym meczu jestem zdecydowanie skłonny postawić na Chiny. Sparingpartnerów Chiny miały nie najgorszych, co prawda nie były to optymalne 11 przeciwników, ale wygrane z Macedonią, Estonią czy Łotwą są dobrym prognostykiem. To że zagra młodzież to nie znaczy że mają wypaść źle ;)
Chiny - 2,60 expekt ✅ 0:2
Chiny lub remis - 1,40 expekt ✅ 0:2
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Japonia-Jordania (handicap 0:1) typ:1 kurs:1,7
Japonia-Jordania 2.druzyna strz.gola typ:NIE kurs:1.57


Japonia prawdopodobnie najlepsza drużyna Azji, pełna bardzo dobrych piłkarzy na co dzień grających w mocnych europejskich klubach między innymi: Keisuke Honda, Shinji Kagawa i Makoto Hasebe, a i J-League ostatnimi czasy stała się bardzo mocną ligą, na pewno najsilniejszą w Azji i myślę że może się równać europejskiej klasie średniej, według mnie narodowa liga Japonii jest na poziomie ligi Serbskiej, Austriackiej i myślę, że drożyna z takim zapleczem plus kilku samurajów z europejskich boisk powinna z łatwością poradzić sobie z Jordanią, dla mnie drużyna nieznana na jednym z portali znalazłem, że najbardziej rozpoznawalni piłkarze to: Hatem Aqel, Amer Shafia i Hassouneh Al-Sheikh - powiem szczerze, że te nazwiska nic mi nie mówią. Według mnie Japonia wygra strzelając kilka bramek, nie tracąc żadnej.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Puchar Azji, 14:15
Australia - Indie
Typ: h(0-2.5) 1 ✅
Kurs: 1.60
Betway

Australia to drużyna doświadczona, w której sporo piłkarzy gra w Europie. Wystarczy spojrzeć na kadrę by stwierdzić że traktują ten turniej bardzo poważnie, w kadrze znaleźli się tacy piłkarze jak: Mark Schwartzer, Tim Cahill, Jason Culina, Brett Emerton, Brett Holman, Harry Kewell czy Scott McDonald. Ich dzisiejszy rywal - Indie to bardzo przeciętny zespół, którego zawodnicy grają w lokalnej lidze. &quot;Słyną&quot; z bardzo słabej obrony, w końcówce zeszłego roku Jemeńczycy wbili im 6 bramek, Kuwejt 9, a Japonia 5. W ekipie Indii zabraknie dziś jedynego zawodnika z doświadczeniem gry na bpiskch europejskich - Bhutia jest kontuzjowany, a pauzować musi Singha. Dla mnie nie podlega dyskusji że czeka nas dzisiaj jednostronne spotkanie, dysproporcja sił jest zbyt wielka, typuję wysokie zwycięstwo Australii. Kursy wyraźnie lecą w dół.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Mecz : Irak - Iran✅
Typ :
x/2
Kurs :
4,70
Buk :
Expekt
Już za kilka chwil rozpocznie się drugie spotkanie w grupie D piłkarskiego pucharu Azji pomiędzy Irakiem a Iranem.Oba zespoły tym meczem rozpoczną rywalizacje w grupie.Iran jest kandydatem do wyjścia z tej grupy razem z Koreą Północną która swój pierwszy mecz zremisowała z ZEA 0-0.Według mnie dzisiejsze spotkanie wygra Iran gdyż jest drużyna piłkarsko lepszą od swojego dzisiejszego rywala co nie tak dawno zostało udowodnione w bezpośrednim spotkaniu które Irak wygrał 2-1.Dziś również spodziewam się zwycięstwa Iraku gdyż to otworzy im drogę do wyjścia z grupy i pozwoli objąć prowadzenie w grupie bo jak wspomniałem wcześniejsze spotkanie zakończyło się remisem.Myślę że w pierwszej połowie zobaczymy ostrożną grę z obu stron(jak to w pierwszych meczach) i zakończy się ona remisem.A w drugiej połowie szalę zwycięstwa na swoja stronę przechylą goście w tym spotkaniu drużyna Iranu

EDIT : oto moja krótka ale jakże &quot;cenna analiza&quot; ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Witam , Nie chcę to podawać żadnego typu ale za to coś zasugerować . Dziś o 17:14 jest mecz o wszystko dla Kataru . Jeśli przegrają to się żegnają z turniejem . Uzbekistan już zapewnił sobie awans do dalszych gier tak więc o drugie miejsce premiowane awansem będą walczyć dzisiejsi rywale . Po postawieniu kolejkę temu kuponu na Qatar byłem bardzo poirytowany . Ale najbardziej cieszy mnie fakt że mój kupon jak i Karar przegrały w 100 % zasłużenie . Taką grą to mogą się mierzyć co najwyżej z nam ( A Klasa , 4 miejsce ) . Kompletny brak organizacji w obronie . Mało akcji uskrzydlających . Jeśli Qatar nie zmieni stylu gry to nie ma czego szukać w dzisiejszym meczu . A jestem przekonany że raczej w 4 dni nie da się poprawić wszystkiego dlatego dziś zagram coś związane z Chinami . Bardzo zdziwił mnie fakt iż we 90% bukmacherów kursy na Qatar sapały .
????NIE
POLECAM GRANIA NA QATAR - ICH GRA BYŁA/JEST FATALNA !????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom