>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[*]Przemek Czaja[*]

Status
Zamknięty.
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Jaki biedny tech chłopak. Razem z grupą kiboli napierniczał się z policją i biedaczek od niedobrego policjanta dostał pałą.

Zero obiektywizmu.
Nie wiesz a piszesz,ten chłopak jedyne co zrobił to przechodził na czerwonym świetle,nadgorliwy milicjant chłopaka pobił,póżniej prokuratura chciała zatuszować sprawę.Większość piszących jaka ta milicja jest cacy chciałbym przypomnieć afere po Derbach Trójmiasta po których jeden z kibiców kupił kasetę na której bylo pokazane czarno na białym łamanie prawa przez milicję i jedyna kara jaka spotakała milicjantów to bodajże nagana.W Polsce milicja jest bezkarna i nikt na to nic nie poradzi.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie wiesz a piszesz,ten chłopak jedyne co zrobił to przechodził na czerwonym świetle,nadgorliwy milicjant chłopaka pobił,póżniej prokuratura chciała zatuszować sprawę.Większość piszących jaka ta milicja jest cacy chciałbym przypomnieć afere po Derbach Trójmiasta po których jeden z kibiców kupił kasetę na której bylo pokazane czarno na białym łamanie prawa przez milicję i jedyna kara jaka spotakała milicjantów to bodajże nagana.W Polsce milicja jest bezkarna i nikt na to nic nie poradzi.
W naszym kraju czasy milicji już się dawno skończyły, gdyby była milicja taka jak za PRL-u to byłoby grzeczniej bo nikt by się nie pieścił. Teraz jest policja, to tak jakbyś nie wiedział.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Celowo tak napisałem,bo metody niewiele się zmieniły
Słyszałeś, żeby policja strzelała do ludzi z ostrej broni, bo organizują manifestację??

Ty na bani chyba masz jak porównujesz MO do obecnej policji.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dalsza polemika nie ma sensu,bo nikt nikogo nie przekona.
Bo przyjmujesz chore założenia.
Odpowiedź na moje wyżej postawione pytanie jest po prostu tak oczywista, że automatycznie wypadają Ci argumenty, żeby bronić porównania policji do MO. Tyle w temacie. Jak nadal chcesz używać takich porównań, to poczytaj sobie co MO potrafiło z ludźmi robić, a potem głupoty wygaduj.

A co do kibiców jeszcze to nie mówię, że to tylko ich wina, ale owszem sami prowokują też, przykładowo swoimi śpiewami. U mnie np na Lechii wyzywają przeciwników, wyzywają PZPN, ale o policji jest generalnie cicho, może czasem pojedyncze okrzyki. I jakoś jest spokój z policją, czasem po meczu kilku tam pijanych kibiców biegających po mieście ściągną. Policja nie musi interweniować na meczach, ani po nich i już. Nawet na derbach mimo, że policjantów pełno wokół stadionu, to nikt się nie rzucał i było spokojnie. Więc można.
 
adam88-34119 0

adam88-34119

Użytkownik
Słyszałeś, żeby policja strzelała do ludzi z ostrej broni, bo organizują manifestację??
Ty na bani chyba masz jak porównujesz MO do obecnej policji.
No to i ja wtrące swoje zdanie bo temat dość ciekawy.Obecna policja niewiele różni się od milicji za czasów PRLu.Nazwa się zmieniła zachowanie niekoniecznie.Proponuje dla kolegi Olo_13 czasami wyjść z domu i wyłączyć komputer, a może akurat sam się przekonasz o czym mówie.

Olo // Wychodzę z domu dość często, wiem jak się zachowuje policja, ale wiem też jak się zachowywało MO. Mieszkałem swego czasu jakieś 50 m od wejścia do stoczni w Gdańsku tuż przy Placu 3 Krzyży, gdzie sporo było starć i co nieco wiem jak to wyglądało. A co jak co, ale w Gdańsku można było się przekonać wielokrotnie co MO potrafi wyczyniać.
Poza tym nadal nikt mi nie odpowiedział na moje pytanie, więc widocznie żaden z Was nie ma dość argumentów.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Jak bym był złośliwy to przypomniałbym ci Juwenalia w Łodzi kilka lat temu,oczywiście nikt celowo nie strzelał z ostrej amunicji,lecz czy celowanie gumową amunicją w okolice głowy jest w porządku?
Nie chciałem zabierać głosu w tej dyskusji ale czytając niektóre posty to ręce opadają,nawet gdyby ten chłopak chuliganił to czy ten policjant miał prawo go zabić?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jak bym był złośliwy to przypomniałbym ci Juwenalia w Łodzi kilka lat temu,oczywiście nikt celowo nie strzelał z ostrej amunicji,lecz czy celowanie gumową amunicją w okolice głowy jest w porządku?
Nie chciałem zabierać głosu w tej dyskusji ale czytając niektóre posty to ręce opadają,nawet gdyby ten chłopak chuliganił to czy ten policjant miał prawo go zabić?

Ja nigdzie nie powiedziałem, że miał prawo, ja tylko podważyłem Twoje porównania policji do MO, bo to z deczka przesada i tyle.

A co sądzę o konflikcie kibice-policja napisałem post wyżej, tak a propo tego, co pisało kilka osób wyżej, że to tylko wina policji.

O tutaj:

http://forum.bukmacherskie.com/f17/przemek-czaja-14614-5.html#post1402376

I tutaj:

http://forum.bukmacherskie.com/f17/przemek-czaja-14614-4.html#post1401758
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
ja może dodam coś od siebie ----


Na początku chodziłem na mecze (lecz jako normalny kibic, który chce pooglądać mecz swojej drużyny)

Pamiętam, że w każdym meczu &quot;Kibolka&quot; chodziła po stadionie i brała ludzi do młynu żeby śpiewali bo jak ktoś się postawił to dawał typowi liścia w pysk i wypad z meczu...
Sam byłem świadkiem takiego zdarzenia i to nie jeden raz. Dla mnie jest to co najmniej śmieszne.

Potem Polska się dziwi czemu mamy taką frekwencje na Polskich Stadionach.
Skoro na meczach panuje totalna wieś to niestety mamy w kraju tak jak mamy.

Nie bronie tu ani kiboli ani policji, ale chodzi o sam fakt, że mamy totalny Chaos na stadionach i po za nimi.

Gdyby wprowadzili kary tak jak w Anglii, może zrobił by się porządek i kibole załatwiali by swoje sprawy w lasach albo na innych zadupiach.

Jak się komuś stanie krzywda to na własne życzenie i nikt nie będzie miał potem pretensji, że giną niewinne osoby.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
ja może dodam coś od siebie ----

Na początku chodziłem na mecze (lecz jako normalny kibic, który chce pooglądać mecz swojej drużyny)
Pamiętam, że w każdym meczu &quot;Kibolka&quot; chodziła po stadionie i brała ludzi do młynu żeby śpiewali bo jak ktoś się postawił to dawał typowi liścia w pysk i wypad z meczu...
Sam byłem świadkiem takiego zdarzenia i to nie jeden raz. Dla mnie jest to co najmniej śmieszne.
Potem Polska się dziwi czemu mamy taką frekwencje na Polskich Stadionach.
Skoro na meczach panuje totalna wieś to niestety mamy w kraju tak jak mamy.
Nie bronie tu ani kiboli ani policji, ale chodzi o sam fakt, że mamy totalny Chaos na stadionach i po za nimi.
Gdyby wprowadzili kary tak jak w Anglii, może zrobił by się porządek i kibole załatwiali by swoje sprawy w lasach albo na innych zadupiach.
Jak się komuś stanie krzywda to na własne życzenie i nikt nie będzie miał potem pretensji, że giną niewinne osoby.
Taaa fajnie by bylo, tylko potem sie zaczna narzekania jakie to pikniki beda :|


Olo // nikt im nie zabrania kibicować, wrzucać na siebie, wyzywać się, to będzie zawsze i to normalne. Ale, żeby nie było żadnych zadym, czy bójek na stadionach, czy to między kibicami, czy między kibicami, a policją.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Dawno sie nie wypowiadalem na forum, bo i malo czasu na obstawianie(no i kasy:p), ale tez i troche checi spadly.. No ale z sentymentu zagladam tu czesto, jakos tak siakos lubie to forum;-)
Jak widze ten temat i ta dyskusje to musialem sie juz wlaczyc.
Po pierwsze to ani jedni ani drudzy pewnie nie przekonaja innych do swoich racji. Ale wiecie co mnie drazni? To, ze glownie wypowiadaja sie tutaj ludzie, niemajacy zadnego pojecia o klimacie i ogolnym kibicowaniu, vide kolega snajper.. Sam napisal o sobie, ze jest tzw. &quot;piknikowcem&quot;, chociaz tak naprawde to i nim nie jest siedzac w kapciach przed canalem plus, a stadion widzac tylko z okna autobusu jadac na uczelnie( oczywiscie bez urazy;-)) Cala swoja wiedze na temat kibicow opierasz na trzech filmikach na youtubie, wiadomosciach z tvn i ewentualnie artykulach z gazety wybiorczej o ponad 700 &quot;chulyganow&quot; Legii zatrzymanych swojego czasu(swoja droga, jak pierwszy raz uslyszalem ta wiadomosc w radiu, to pomyslalem, ze pewnie z pol stolicy sie pali, jak tam rzeczywiscie bylo 700 chuliganow) Do czego zmierzam? Masz takie samo pojecie o kibicach, kibicowaniu, o tym co dzieje se na meczach czy poza nimi, jak ja o mongolskim balecie. Tez wiem, ze jest, tez moge sobie puscic kilka filmikow na yourubie a potem zgrywac znawce. Jak nie masz pojecia, co sie dzieje, to nie komentuj co by bylo najlepsze dla nas, kibicow.
Kolega Anarky, ktory pisze ze jakac &quot;kibolka&quot;(niezle slowo) chodzila po stadionie i dawala z liscia tym, ktorzy nie spiewali, albo za duzo sie naogladal star treka i innych filmow sf, albo ma 40 lat i pisze o zdarzeniach sprzed 15 lat, ktorych ja niestety nie pamietam, bo wtedy bawilem sie dżi jaj dżojami, a nie chodzilem na mecze. Takie rzeczy sie juz od dluzszego czasu w kazdym razie nie dzieja.
Olo_13, nie wiem, ile masz lat, ze pamietasz zdarzenia o ktorych piszesz, jesli mozesz to napisz, no chyba ze to jakas tajemnica, ale mialem Cie zawsze za mlodszego, niemogacego pamietac starc z Milicja Obywatelska. Tak czy siak, porownanie dzisiejszej policji do milicji, chociaz moze i troche przesadzone, ma swoje uzasadnienie, a jesli tego nie rozumiesz, to znaczy, ze malo widziales, szczegolnie jesli chodzi o temat meczow, kibicow i wyjazdow.

Olo // nigdzie nie napisałem, że to pamiętam. Ale mieszkałem tam z rodzicami i dziadkami i zwłaszcza dziadkowie często i gęsto na spacerach po Gdańsku i nie tylko opowiadali mi co się działo na placu i nie tylko (że tu to, a tu tamto), przy okazji manifestacji jak i w życiu codziennym. Zresztą dużo sam pytałem, tak po prostu z czystej ciekawości. Widziałem sporo zdjęć starć. Nie widziałem tego, nie przeżyłem, ale wiem co się działo, jak to wyglądało. I może faktycznie za mało mam kontaktu z obecną policją, ale nadal moim zdaniem porównanie policji do MO to gruba przesada.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Proszę Was... Aż mnie po prostu śmiech bierze jak próbujecie wyszukać argumentów przemawiających za winą policji. To jest śmieszne... Nawet jak go spałowali za przejście na czerwonym świetle (oczywiście nie mówię, że to było dobre zachowanie) to założe się, że w przypadku gdyby to się stało o godzinie 12.00 w centrum miasta to nawet by na to okiem nie rzucili. To jest na zasadzie: &quot; Kibole rozwalają miasto i zachciewa im się bójek to je dostaną&quot;. Nie mowie tego w kontekście sprawy tego chłopaka, ale ogólnie.

Ja już wole iść na piknik niż na rzeźnie... No ale cóż, taki nasz kraj, że tu zanim reformę jakaś konkretną wprowadzą to wcześniej musi zginąć czy ucierpieć wiele osób.

Trzymacie się cały czas sprawy tego Przemka... Ale czy zabójstwo w Kielcach, walki w Wilnie, Irlandii czy nawet teksty typu: &quot;Jeszcze jeden, jeszcze jeden...&quot; (po śmierci Wejcherta) to wina Policji :?:
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Czasy sie zmieniają ale mentalność nie.
W 100% zgadzam sie z tym że nienawiść rodzi nienawiść oraz to że jacy kibice taka policja

Sam kiedyś spędziłem noc w areszcie za nic, uogólniam ale czasem wystarczy po prostu krzywe spojrzenie.
W HP kiedyś ktoś napisał że po co kupować fajerwerki jak można je za free oglądać, tak to jest że kibica zrozumie tylko kibic.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Proszę Was... Aż mnie po prostu śmiech bierze jak próbujecie wyszukać argumentów przemawiających za winą policji. To jest śmieszne... Nawet jak go spałowali za przejście na czerwonym świetle (oczywiście nie mówię, że to było dobre zachowanie) to założe się, że w przypadku gdyby to się stało o godzinie 12.00 w centrum miasta to nawet by na to okiem nie rzucili. To jest na zasadzie: &quot; Kibole rozwalają miasto i zachciewa im się bójek to je dostaną&quot;. Nie mowie tego w kontekście sprawy tego chłopaka, ale ogólnie.

Ja już wole iść na piknik niż na rzeźnie... No ale cóż, taki nasz kraj, że tu zanim reformę jakaś konkretną wprowadzą to wcześniej musi zginąć czy ucierpieć wiele osób.

Trzymacie się cały czas sprawy tego Przemka... Ale czy zabójstwo w Kielcach, walki w Wilnie, Irlandii czy nawet teksty typu: &quot;Jeszcze jeden, jeszcze jeden...&quot; (po śmierci Wejcherta) to wina Policji :?:
te teksty to wina niby wszechobecnej wolności słowa, ktorej jak widac za bardzo nie ma. bo co on zarzucil niezgodne z prawem to &quot;jeszcze jeden&quot; ? a wiesz tez o tym ze za wyjscie po tej akcji z meczu, normalnie, w formie sprzeciwu poszly zakazy ? czy o tym juz media nie napisaly?
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
tak to jest że kibica zrozumie tylko kibic.
Dobrze to ująłeś, połowa (czy nawet większość) wypowiadających się w tym temacie nie ma zielonego pojęcia o polskiej scenie kibicowskiej, o zachowaniach na stadionie czy poza nim - coś poczytali, gdzieś coś usłyszeli i piszą farmazony, żeby pokazać jacy to oni nie są ą, ę i jak to wszystko dobrze wiedzą.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Trzymacie się cały czas sprawy tego Przemka... Ale czy zabójstwo w Kielcach, walki w Wilnie, Irlandii czy nawet teksty typu: &quot;Jeszcze jeden, jeszcze jeden...&quot; (po śmierci Wejcherta) to wina Policji
Ale nikt tutaj nie mowi, ze wszystkiemu winna jest policja. Oczywiscie, ze w przypadkach ktore wymieniles(moze oprocz tego jeszcze jeden) to byly zle rzeczy. Ale powiedz mi w jakiej grupie spolecznej nie ma &quot;czarnych owiec&quot;? W jakiej subkulturze nie zdarzaja sie roznego rodzaju wybryki? Dalczego wszystkich kibicow nazywa sie kibolami? Dlaczego ludzie, ktorzy raz w zyciu byli na stadionie (jesli w ogole bylo) mowia, ze tam jest wies i totalny chaos?
Dlaczego, jesli sa ksieza pedofile, gwalcacy dzieci, nie nazywa sie od razu wszytskich &quot;ksiezolami&quot;? Dlaczego skoro salekarze, ktorzy przyjmuja lapowki nie nazywamy wszystkich &quot;lekolami&quot;(jakkolwiek glupio to brzmi)? Dlaczego policjanci naduzywajacy swoich i tak duzych praw nie sa wszyscy nazywani &quot;policjolami&quot;? Wszyscy nazywaja za to kibicow &quot;kibolami&quot;, niezaleznie od tego co robia.
Wspominasz tutaj od okrzykach &quot;jeszcze jeden: po smierci Wejcherta? Jakim prawem klub dal temu mlynowemu zakaz stadionowy za to? Naprawde wyrzadzil komus kzywde krzyczac &quot;jeszcze jeden&quot;(ktore to jest swoja droge spiewane na kazdym meczu, typowa, kibicowska przyspiewka.. moze by zorganizowac dla licealistow prace pod tytulem analiza i interpretacja slow wypowiedzianych przez mlynowego w tym dniu) Dlaczego nie wspomniales o tym, ze kilka chwil po tym zdarzeniu kilkunastu(!) ochroniarzy sciagnelo w brutalny sposob mlynowego, tlumaczac sie potem tym, ze opuscil swoje miejsce przypisane na bilecie(smiechu warte jednym slowem!) Nie wiedziales pewnie o tym, bo w gazecie wybiorczej o tym juz nie napisali, prawda?

Olo, pisales, ze mieszkales 50 km od stoczni i wiesz co sie tam dzialo, wiec tylko tak moglem to zrozumiec, ze to wszystko widziales. Z opowiadan dziadkow czy rodzicow tez sporo slyszalem o MO i jak najbardziej mozna porownac niektore ich poczynania z tymi, ktore dzieje sie czasami ( bo przeciez tez nie zawsze) po meczach, szczegolnie wyjazdowych. pozdro

Olo // 50 metrów :jezora:
No wiesz, nie wiem czy są takie akcje, że wbijają Ci do mieszkania, pobiją Cię i zostawiają. Bo bywały takie akcje i to niemało, że ktoś powiedzmy jak miał rodzinę na Zachodzie i jakieś paczki przychodziły, to wiadomo, już konspirant i knuje przeciwko ludowej ojczyźnie, no to potrafili wbić do mieszkania, bo sąsiadka powiedzmy coś doniosła, zabrać, pobić i zostawić ludzi. No co jak co, ale teraz policja takich rzeczy nie robi.

A co do &quot;jeszcze jeden&quot; to osobiście uważam, że jednak pewien szacunek dla innych, zmarłych też, trzeba zachować, dlatego moim zdaniem to może niezgodne z prawem to nie było, ale moralnie naganne.
A jeszcze jak niektórzy mi w tym momencie potrafili powiedzieć, że skoro on ma szanować Wejcherta to ja mam szanować Hitlera to już dla mnie grube przegięcie. Bo porównywanie Wejcherta do Hitlera to już naprawdę nie jest na miejscu.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
bo prawda jest zawsze taka, jak pokaza to dziennikarzole w mediach wiekszych, do zrodel gdzie swoje zdanie wypowie druga strona juz sie nie chce dojsc ...
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Tak to jest... Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. O sprawie Wejcherta niewiele wiem, bo mnie to szczerze nie bardzo obchodzi. Zarzuciłem tylko taki przykład.
Dziadek oglądający Panoramę i czytający Wyborczą będzie kibiców kojarzył tylko z bandą nachlanych dzieciaków z kijem w ręce. Ja tak nie uważam bo pewnie byłem na równie wielu meczach co wy. Trzeba przyznać, że niektórzy na takie zdanie solidnie sobie pracują.
a Ty celahim już tak nie pisz jakbyś zjadł wszystkie rozumy świata. Zapewniam Cię, że w Polsce jest większy % kiboli wśród kibiców niż gwałcicieli wśród księży. Zaraz wyskoczysz, że ja nie kibic to nie zrozumiem. Ja jestem kibicem, który pójdzie na mecz Reprezentacji, czy tez Lecha i razem z tysiącami prawdziwych kibiców będę wspierał swoją drużynę. A jeżeli ktoś się chce pobić to niech pójdzie do lasu. Ja tylko jestem przeciwko takim grupom. Jeżeli chodzi o prawdziwych młynarzy to jestem jak najbardziej za.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom