>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[*]Przemek Czaja[*]

Status
Zamknięty.
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Radek ale tu jest mowa o nadużywaniu przemocy, która prowadzi do ofiar śmiertelnych... choćby kibic (w tym przypadku 13-letnie dziecko) nie wiem ile aut zniszczył, ile razy obraził by służby porządkowe, robił zamieszki, policjant nie może go zatłuc na śmierć... takie sprawy rozwiązuje się w sądzie (kibic jako oskarżony), ale w żadnym stopniu nie upoważnia to policjanta do zatłuczenia na śmierć osoby, a co dopiero młodego dziecka, i patrzeć jak on kona...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Radek ale tu jest mowa o nadużywaniu przemocy, która prowadzi do ofiar śmiertelnych... choćby kibic (w tym przypadku 13-letnie dziecko) nie wiem ile aut zniszczył, ile razy obraził by służby porządkowe, robił zamieszki, policjant nie może go zatłuc na śmierć... takie sprawy rozwiązuje się w sądzie (kibic jako oskarżony), ale w żadnym stopniu nie upoważnia to policjanta do zatłuczenia na śmierć osoby, a co dopiero młodego dziecka, i patrzeć jak on kona...
To może zrobimy porównanie. Wiem, że życie ludzkie jest najcenniejsze, ale policja (a konkretniej jeden idiota) zabiła jednego chłopaka, a ilu ludziom ta &quot;stadionowa hołota&quot; (na miano kibiców broń Boże nie zasługują) zmarnowała dorobek całego życia - demolując sklepy, restauracje czy samochody ?
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Radek ale tu jest mowa o nadużywaniu przemocy, która prowadzi do ofiar śmiertelnych... choćby kibic (w tym przypadku 13-letnie dziecko) nie wiem ile aut zniszczył, ile razy obraził by służby porządkowe, robił zamieszki, policjant nie może go zatłuc na śmierć... takie sprawy rozwiązuje się w sądzie (kibic jako oskarżony), ale w żadnym stopniu nie upoważnia to policjanta do zatłuczenia na śmierć osoby, a co dopiero młodego dziecka, i patrzeć jak on kona...
Zgadzam się w 100%, ale mi chodzi o uogólnianie. Nie jest tak że jeden zły = wszyscy źli - to samo tyczy się kibiców. Z tym że złych kibiców nazywamy pseudokibicami, a określenia pseudopolicjant niema. Może by takie wprowadzić.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Radek ale tu jest mowa o nadużywaniu przemocy, która prowadzi do ofiar śmiertelnych... choćby kibic (w tym przypadku 13-letnie dziecko) nie wiem ile aut zniszczył, ile razy obraził by służby porządkowe, robił zamieszki, policjant nie może go zatłuc na śmierć... takie sprawy rozwiązuje się w sądzie (kibic jako oskarżony), ale w żadnym stopniu nie upoważnia to policjanta do zatłuczenia na śmierć osoby, a co dopiero młodego dziecka, i patrzeć jak on kona...
Poliocjant zabił jednego pseudokibica czyli reszta demolując miasta i stadiony ma racje i jest usprawiedliwiona, tak? Gratuluje toku myślenia
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Panowie ... Giną kibice, giną policjanci... Tak było, jest i będzie... Tego zmienić się niestety nie da... A akurat to, że trafiło na 13-letniego chłopaka to od razu zrobiła się mega super afera... Bo dziecko zabite z rąk policjanta... Zapewne gdyby była to osoba dorosła to wielu już by nie pamiętało, ale co tam...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
zaloze sie ze pewnie 50% osob wypowiadajacych sie tutaj nie byla na &#39;prawdziwym meczu&#39; .
Wszystko zalezy od saamych kibicow , maja ochote sie pobawic to prowokuja itp
Tez zalezy od policajntow/ochrony ( na ruchu chorzow normalnie mozna sobie bylo z nimi pogadac)
A co do zabicia to niepowinno do takich rzeczy dochodzic. Jesli juz dojdzie to sprawca powinnien zostac ukarany i na tym zakonczyc sprawe. Jednak wiadomo ze takie wydarzenie nigdy nie pozostanie bez echa w swiecie kibicowskim. Chociaz na swiecie kazdego dnia morduja sie ludzie.
No coz paranoja tak czy siak :]
ps:
Boshe
kiedy wkoncu sie polskiego nauczysz narosdz ? ;]
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
A ja też chodzę na mecze i żużla i kosza i piłki. Do tej pory nic takiego mnie nie spotkało. Dlaczego? Bo nic nie dzieje się bez przyczyny! Policja nie atakuje niewinnych ludzi. Fakt, można usłyszeć o jakichś przypadkach bezpodstawnej agresji policjantów (ta słynna sytuacja chyba jest na którymś z filmików), ale to nic w porównaniu do tego co robią kibice !
Nie można też uogólniać pojęcia Policja. Są policjanci dobrzy i źli. Tak czy inaczej, hasła HWDP pękłyby jak bańka już po jednym dniu bez Policji... Nie to, że ja ich lubię - kiedy wypisują mi mandat to absolutnie nie - ale na pewno takie służby są potrzebne. M.in. do tego, by rozprawiać się (w odpowiedni sposób) z pseudokibicami.
 
P 0

pride

Użytkownik
Sawas jak chodzisz pod krawatem to trudno, zeby Cie ktos zaczepial.

Piszesz, że &quot;Policja nie atakuje niewinnych ludzi.&quot; GÓWNO PRAWDA!
Sprawa z Hutnika. Chuliganka wjechała z bramą bez biletów, wchodzi po nich policja, ogłaszają że kto nie będzie miał biletu tego zwijają. Część ucieka przez bramę, część zostaje i bierze bilety dzieciakom mówiąc że im nic się nie stanie.
W trakcie obławy zatrzymano kobiete (kobiety mają wstęp wolny na mecze Hutnika) i dzieciaka który sprzątał stadion i miał darmowe wejśćie

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,4599415.html



Wiekszosc policjantow nie ma ochoty użerać się z agresywnymi kibicami. Kiedy widzą grupkę małolatów i grupke chłopów jak szafy to wolą zaczepić młodszych bo znimi jest mniej roboty, zmieszają ich z błotem, postraszą komendą to bedzie spokój. Często stosują też taką taktyke że zwijąją tych którzy sa pod ręka, jest to praktykowane na wyjazdach. Idzie zwarta grupa na mecz, pare osób ze środka zacznie rzucać kamieniami, psy nie wiedzą kto to dokladnie zrobił to zwiną kogoś kto jest najbliżej.
Albo w autobusach miejskich, kibice wracają z meczu ktoś coś wyrzuci ze środka na jezdnie (lub w strone suki), psy zatrzymują autobus w którym zawsze jest ścisk, i teraz albo będa się przeciskać do okna po delikwenta (przewaznie i tak nie wiadomo kto nim jest), albo wyładują cały autobus albo wariant, który jest stosowany zawsze czyli wyciągamy 2-3 pierwsze osoby w szalikach które stoją przy drzwiach.
Na pare lat mojego kibicowania tylko raz spisywali mnie kulturalni policjanci, żadnego wyzywania, chamstwa, przeklenstw, głupkowatych komentarzy, mówili do mnie normalnym głosem nie wywyższająć się (bo tak jak pisałem wcześniej przeważnie mówią do ciebie jak do ścierwa z pogardą bo im wszystko wolno, moga cię spałować a ty nic im nie zrobisz bo najwyzej powiedzą że byłeś agresywny), ale tych 2 policjantów to nie była typowa prewencja tylko jacys normalni ludzie.

Pamiętajcie Policja jest ponadprawem, gdyby ktoś nie nagrał tego co jest po wyżej to nikt by w to nie w uwierzył. Bo kto uwierzył by kibicą, nawet sąd uzasadniał wyroki kibicom Hutnika &quot;brak podstaw aby nie wierzyć funkcjonariuszom policji&quot;.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie gadaj głupot że nic się nie dzieje bez przyczyny....zacznij jeździć na wyjazdy to się przekonasz jaki stosunek ma policja z innego miasta do kibiców przyjezdnych.....
Jak mają ochotę na mały kocioł to sami prowokują kibiców do walki..co ty myślisz....Wśród policji sa jeszcze większe poj....niż wśród kiboli różnica między nimi jest tylko taka że dopuki nikomu większa krzewda się nie stanie to są bezkarni.....Co było w zeszłej rundzie jak Jagiellonia pojechała na wyjazd i policja urządziła sobie pałowanie na dworcu...wsród kibiców znajdował się jakiś wysoki przedstwiciel klubu i dosyć co go obili to jeszcze zawineli na dołek jezeli dobrze pamiętam.............

Kibice kibicami masz dużo racji z pewnego punktu widzenia....dobrze by było jakbyś w ten sam sposób oceniał policje...nie wiem czy masz w rodzinie jakiegoś policjanta czy co.......
Policja ma za zadanie działać zgodnie z prawem takie jest ich zadanie................moja babcia nawet mówi że policja to łobuzy :jezora:

Oczywiście że są wsród policji osoby prawe i dobre jednak w wydziale prewencji są miejsca jedynie dla k.....
 
G 0

gantos

Użytkownik
nie chce mi sie rozwodzić choć to zrobie bo mnie przeraża głupota niiektorych,powiem tak policja to kur.. nie jestem zadnym kibicem nie jezdze na żadne mecze,a miałem dwa incydenty z policja która używała wobec mnie siły i agresji,szczam na nich,policyjne ścierwo,które może robic wałki na boku wiel takich przypadków-sie słyszało,mogą jeżdzic napruci,łamać,przepisy drogowe-wujaszek znajomego był psem i zawsze tak robił wiedzac że zna cała komende i nic mu nie zrobia,moga poniżać innego człowieka używać siły(pałować) być agresywni-sam doświdczyłem,a wszytsko to dla tego że zakute zakompleksione pały wskoczyły w niebieski mundurek i czuja sie bogami,jak to ktoś powiedział policja to legalna mafia i na kazym kroku bede powtarzał CHWDP a wy dzieciaki co popieracie policje to zamilczcie,mało widzieliście i mało wiecie,ale co można wiedzieć kisząc sie cale życie przed monitorem
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Heh ... Nienawiść niektórych zawsze mnie bawiła... Szczególnie ta w kierunku policji... Podziwiam Was Panowie za te hasełka CHWDP czy tam HWDP jak kto woli ... W wielu z Was sądząc z wypowiedzi siedzi prawdziwy wojownik więc... dlaczego nie wybierzecie się gdzieś do krajów arabskich czy też do krajów ameryki łacińskiej ? Tam możecie bić się z policją rozpierdzielać wszystko co wlezie i nic Wam nie zrobią o ile nie dacie się złapać wcześniej... Panowie wrzućcie na luz z tym obarczaniem policji o wszystko... Nie jeden z Was będzie kiedyś potrzebował od nich pomocy... Dziwicie się, że nie darzą oni kibiców szacunkiem a czy kibice darzą ich ? Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ... I nie zdziwcie się, że w chwilach gdy będziecie potrzebowali pomocy to prędzej uratuje Was tak znienawidzony &quot;pies&quot; niż ziomek z ulicy, który ma u Was &quot;szacunek&quot; (Hehehe... Nie wiem czemu, ale to słowo bawi mnie za każdym razem... To tak tandetnie brzmi i w ogóle .... )
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Sawas jak chodzisz pod krawatem to trudno, zeby Cie ktos zaczepial.
Pisałem, że często bywam na rozmaitych imprezach sportowych (żużel, kosz, piłka). Niejedną zadymę widziałem, ale nigdy w niej nie uczestniczyłem... Szczęście? Nie - rozwaga.
Piszecie, że wiele razy policjanci atakują kibiców, którzy nawet nie prowokują zamieszek. I mówicie, że to &quot;atak bez przyczyny&quot;. Ale mylicie się ogromnie - to inni (***) kibice wyrobili nam, niezależnie czy agresywnym czy nie, fanom taką opinię. Policjanci są przeczuleni na punkcie kibiców i nie ma co się dziwić!
Pewnie, że niesprawiedliwe, że Ty dostaniesz pałą za to, że w głowie policjanta zrodził się nie najlepszy stereotyp kibica. To cholernie niesprawiedliwe, ale tak już jest i jedynie za to można winić Policję.
Co do wyjazdów - byłem choćby na słynnym już finale DMP Apator-Unia w Toruniu. Tam była zadyma, ale kto porządniejszy to odcinał się od tych kilku pseudo, którzy rozpoczęli... Jasne, że emocje sportowe mogą potęgować agresję, ale w 90% od nas zależy czy po meczu wylądujemy w szpitalu, na komisariacie czy w domu...
 
P 0

pride

Użytkownik
Tommy ma duzo racji. Do tej psiarni czesto ida osoby, który lubią sie awantury i adrenaline tylko ze nikt ich nie wsadzi (bo przeciez bija pała w świetle prawa, zasłąniając się tym że jest to &quot;środek przymusu bezpośredniego&quot;) i jest małe prawdopodobnieństwo że coś im się stanie jak ich wsadzą w te &quot;żłówiki&quot;, dadzą pały i tarcze. Poprostu ZOMO!
Widziałem raz takiego młodego, chudego &quot;psa&quot;, w okularkach wyglądającego na kompletnego ciecia (morda jak z aleryj) pewnie był tępiony w szkole, ale w mundurze nowa siła tak jak pisał gantos &quot;czują się bogami&quot;. Taki cieć a odrazu wiązanka i opowiada cytyje &quot;jakie to w Hucie są ch*je&quot; itd. itp.

Patrolinho nie mam nic do jakiejś grupy antynarkotykowej, zwalczania przestępczości zorganizowanej czy drogówki bo tam przeważnie pracują normalni, inteligentni ludzie. Jak ukranda mi radio z samochodu to dzwonie na policje.
Zauważ, że my tu mówimy o PREWENCJI (nazwa mówi sama za siebie że służba ta powinna zapobiegać, a w rzeczywistośći jest inaczej) czyli spatkobierach ZOMO. Przeważnie są to głupi, upierdliwi, niedowartościowani policjanci którzy machają tylko pała.


który ma u Was &quot;szacunek&quot; (Hehehe... Nie wiem czemu, ale to słowo bawi mnie za każdym razem... To tak tandetnie brzmi i w ogóle .... )
Bo nigdy nie doświadczyłeś czegoś takiego, takiej przyjaźni...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
hehe dobry zbieg okoliczności dziś wracając z urzędu zobaczyłem trzech policjantów wychodzących z radiowozu a jednym z nich był kolega z podstawówki..typowa łamaga która nie umiała poprawnie przeczytać zdania,na przywitanie od każdego zaliczał karczycho a na zieloną szkołe musiał jezdzić z matką.......klasowy obiekt żartów....teraz dumnie reprezentuje wydział prewencji.........ten to dopiero sobie odbije za młodzieńcze lata.......
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
nie chce mi sie rozwodzić choć to zrobie bo mnie przeraża głupota niiektorych,powiem tak policja to kur.. nie jestem zadnym kibicem nie jezdze na żadne mecze,a miałem dwa incydenty z policja która używała wobec mnie siły i agresji,szczam na nich,policyjne ścierwo,które może robic wałki na boku wiel takich przypadków-sie słyszało,mogą jeżdzic napruci,łamać,przepisy drogowe-wujaszek znajomego był psem i zawsze tak robił wiedzac że zna cała komende i nic mu nie zrobia,moga poniżać innego człowieka używać siły(pałować) być agresywni-sam doświdczyłem,a wszytsko to dla tego że zakute zakompleksione pały wskoczyły w niebieski mundurek i czuja sie bogami,jak to ktoś powiedział policja to legalna mafia i na kazym kroku bede powtarzał CHWDP a wy dzieciaki co popieracie policje to zamilczcie,mało widzieliście i mało wiecie,ale co można wiedzieć kisząc sie cale życie przed monitorem
Twoje hasełka idealnie ukazują kto tu jest dzieciakiem...


Zastanawia mnie jedna rzecz - w tym sezonie byłem na Villa Park na meczu z Man U i mimo że dotychczas widziałem to tylko w telewizji, tym razem mogłem przekonać się na żywo że kilkadziesiąt tysięcy osób znajdujących się kilka metrów od boiska nie jest odgrodzone od zawodników siatką czy też płotem i jest pilnowane przez dosłownie kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Na meczach są dzieci, emeryci, oczywiście większośc to młodzież - prawdziwi kibice którzy nie gadają jaka to Policja jest zła - ciekawe czemu? Pewnie zaraz napiszecie że na wyspach policja jest normalna, ale pewnie dlatego że kibice też są normalni. Jak napisał kolega wyżej - jacy kibice taka policja i ja się z tym zgadzam. Mimo że ja kibicuję Lechii Gdańsk to nie pałam nienawiścią do Gdynian, według mnie wojna z arcyrywalem powinna się odbyć na boisku i to piłkarze powinni gryźć trawe, a nie jak ma to miejsce podczas derby trójmiasta że cała policja zabezpiecza miasto żeby nie spłoneło bo grupka debili ma ochote coś podpalić albo porzucać kamieniami. Ja nie mam policjanta w rodzinie jak niektórzy sugerują i nie twierdze że są swięci - zgadzam się z tym że do prewencji nie idą ludzie wykształceni - bo kto z głową na karku chciałby się użerać z wyrostkami? Policja jest instytucją skorumpowaną jak całe nasze państwo, ale to ludzie są temu winni - bo przecież gdyby nikt nie oferował łapówek, to co mieliby brać...?
 
G 0

gantos

Użytkownik
Radek_3City Pewnie zaraz napiszecie że na wyspach policja jest
normalna

chłopaczku,żebyś wiedział że na wyspach policja jest inna,nie mówie że jest wporządku 100% bo zawsze sie trafiaja jakieś policyjne ścierwa co używaja przemocy i sa agresywni, ale to sa naprawde wyjątki,z tego co słyszałem od znajomych policja na wyspach czy w niemczech jest dużo bardziej wyrozumiała, i naprawde wyprowadzić ich z równowagi jest prawie że niemożliwe,a w polsce jak zamiast w lewo poparzysz sie w prawo to już ci pała przyłoży,a jak jeszcze widze te twoje idiotyczne teksty jacy kibice taka policja to czlowieku chyba ci sie cos pojeb... policja jest szkolona przez ileś lat jak postępować jak sie zachowywać i powinna dawać jakiś tam przykład,a koniec końcem jest gorsza od kibiców,czy zwykłych obywateli,mowa oczywiście o prewencji,a tak wogóle to mam znajomego co prawda ochroniarza,ale co często wraz z policja stał na meczach czy na jakiś wiekszych imprezach i mi mówił jakie jakie podejście i jakie teksty chodziły miedzy nimi czyli ochrona i policja przed takimi wydarzeniami to było coś w stylu cytuje ,,nie mogłem sie doczekać tego weekendu żeby móc znowu komuś przyje... pałom&#39;&#39; -pozdrówki dla zielonych w tym temacie
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Hahaha .... Teraz pozamiatałeś na całej linii .... Pamiętaj jedną ważną rzecz w życiu ... Nie ma czegoś takiego jak przyjaciel ... Są tylko dobrzy kumple ... A poza tym ufaj tylko sobie to taka rada na przyszłość bo możesz się kiedyś srodze na tej &quot;przyjaźni&quot; przejechać...
Z całym szacunkiem ale chyba faktycznie nie doświadczyłeś w takim razie prawdziwej przyjaźni i można jedynie współczuć... Przyjaciel a kumpel to spora różnica
Pzdr
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Z całym szacunkiem ale chyba faktycznie nie doświadczyłeś w takim razie prawdziwej przyjaźni i można jedynie współczuć... Przyjaciel a kumpel to spora różnica
Pzdr
Heh ... Śmieszą mnie ludzie mówiący ileż to mają przyjaciół ... Nie rozumieją nawet dobrze znaczenia tego słowa .... Nie bój się nic ;) Właśnie takiego &quot;przyjaciela&quot; miałem ... Przynajmniej tak myślałem, ale .... niestety okazało się, że miał chyba inne plany bo jak by to powiedzieć &quot;dokopał mi&quot; nie w sensie fizycznym .... Raczej mam coś na myśli psychiki :] Z resztą może sam kiedyś doświadczysz czegoś takiego... Gdy będziesz potrzebował tego &quot;przyjaciela&quot; bardzo w danej sytuacji a on Cię zawiedzie ... Nie życzę tego nikomu ale tak jak już pisałem ... Prawdziwych przyjaciół nie ma .... są tylko dobrzy kumple ... Z którymi można się pośmiać, pogadać, wypić, poprzytulać ( w wersji z kobietą ???? ) i inne takie pierdy ... Jednak podobno prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie ... Cóż właśnie wtedy niestety wielu ludzi odsuwa się od tych potrzebujących ... a szkoda ... bo wielu z Nas potrzebuje pomocy jednak jej nie doświadcza ... Bo tak zwani Przyjaciele często są zbyt zabiegani aby okazać Nam choć chwilę współczucia czy wsparcia ...
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Radek_3City Pewnie zaraz napiszecie że na wyspach policja jest
normalna

chłopaczku,żebyś wiedział że na wyspach policja jest inna,nie mówie że jest wporządku 100% bo zawsze sie trafiaja jakieś policyjne ścierwa co używaja przemocy i sa agresywni, ale to sa naprawde wyjątki,z tego co słyszałem od znajomych policja na wyspach czy w niemczech jest dużo bardziej wyrozumiała, i naprawde wyprowadzić ich z równowagi jest prawie że niemożliwe,a w polsce jak zamiast w lewo poparzysz sie w prawo to już ci pała przyłoży,a jak jeszcze widze te twoje idiotyczne teksty jacy kibice taka policja to czlowieku chyba ci sie cos pojeb... policja jest szkolona przez ileś lat jak postępować jak sie zachowywać i powinna dawać jakiś tam przykład,a koniec końcem jest gorsza od kibiców,czy zwykłych obywateli,mowa oczywiście o prewencji,a tak wogóle to mam znajomego co prawda ochroniarza,ale co często wraz z policja stał na meczach czy na jakiś wiekszych imprezach i mi mówił jakie jakie podejście i jakie teksty chodziły miedzy nimi czyli ochrona i policja przed takimi wydarzeniami to było coś w stylu cytuje ,,nie mogłem sie doczekać tego weekendu żeby móc znowu komuś przyje... pałom&#39;&#39; -pozdrówki dla zielonych w tym temacie
&quot;Chłopaczku&quot; to się zwracaj do kolegów z dzielnicy - to po pierwsze. Po drugie - od 9 lat chodzę na mecze i piłki i żużla - nigdy przez ten czas nie dostałem ani ja ani żaden ze znajomych od policjanta. Widziałem za to wiele akcji jak policja nap**rdala się z &quot;kibicami&quot; - z tym że to byli tacy &quot;kibice&quot; którzy jak już wcześniej pisałem np. obrzucali sobie coś albo kogoś ( policje ) kamieniami - więc co z takimi debilami ma robić policja???? grzecznie podejść i powiedzieć: &quot;przepraszam chłopczyku, mógłbyś nie rzucać we mnie kamieniami&quot;? Nie pie**ol tutaj że kibice nie mają wpływu na zachowanie policji, bo jak już wspomniałemna meczach Premier League nie rzucają niczym w policję nie wyzywają ich od K**** i to dlatego tam nie ma zadym z udziałem niebieskich. Piszesz &quot;pozdrówki dla zielonych w temacie&quot;, a sam gówno wiesz - pisałeś że nie jesteś kibicem i nie chodzisz na mecze, a się wymądrzasz, bo Ci &quot;kolega z ochrony&quot; powiedzał - HA HA, dobry jesteś.... Nic dodać nic ująć...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dokładnie, o Policji z UK czy Niemiec też powiedział znajomy znajomego, a to co piszesz to kompletna nieprawda. O angielskich funkcjonariuszach nie wiem nic, dlatego milczę, ale niemiecka Polizei to jest jedna z najgorszych Policji na świecie pod względem kontaktu z obcokrajowcami. Sam tego doświadczyłem. Polacy to aniołki w porównaniu do nich...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom