>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[*]Przemek Czaja[*]

Status
Zamknięty.
anarky 0

anarky

Użytkownik
Celahim - Nie rozumiem czemu tak dziwnie rozumujesz słowo Kibol....

Po prostu taka jest prawda. Kibol a Kibic to zasadnicza różnica.

Kibic dopinguje swój zespół nawet kiedy przegrywa....

Kibol - kiedy przegrywa mecz Derbowy musi sobie ulzyć i albo sprowokuje policje głupimi hasłami albo zrobi dym na stadionie.

(oczywiscie nie wszyscy, ale takie przypadki są...)

Kiedyś większość tych co narobiła już syfu to zrozumie i zada sobie pytanie po co to komu było.

(Uważacie, że Policja interweniowałaby bez celu gdyby nie Syf który robi kibolka? )... A niech pałują i pilnują porządku może wybiją komuś to g ó w n o z głowy.

Ja już wczesniej napisałem .... jak chcą się bić, łamać i wyzywać to niech idą na jakieś zadupie i niech robią sobie ustawki a na stadion niech nie wchodzą bo takich &quot;Pseudo Kibiców&quot; Polska oglądać nie chce .
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Tak to jest... Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. O sprawie Wejcherta niewiele wiem, bo mnie to szczerze nie bardzo obchodzi. Zarzuciłem tylko taki przykład.
To po cholerę się na ten temat wypowiadasz jak w ogóle nie ogarniasz kwestii. Problem jest dość złożony i bazując tylko na opiniach subiektywnych (zakłamanych) mediów dużo do tematu nie wnosisz.
Zapewniam Cię, że w Polsce jest większy % kiboli wśród kibiców niż gwałcicieli wśród księży.
Ciekawe skąd Ty możesz wiedzieć takie rzeczy, masz jakieś statystyki czy znowu opierasz się na tym co przedstawiają media?
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
To po cholerę się na ten temat wypowiadasz jak w ogóle nie ogarniasz kwestii. Problem jest dość złożony i bazując tylko na opiniach subiektywnych (zakłamanych) mediów dużo do tematu nie wnosisz.

Ciekawe skąd Ty możesz wiedzieć takie rzeczy, masz jakieś statystyki czy znowu opierasz się na tym co przedstawiają media?
Dobrze, że Ty wnosisz ;)
Znalazł się obieżyświat, który jest wszędzie gdzie się coś ważnego dzieje. Pewnie i tak polecisz na Panoramę. Nic nie wiesz i nic się nie dowiesz na temat mojego kibicowania. Teraz zastanawiam się czy sam nie należysz to tej grupy &quot;kiboli&quot; (jak zwał tak zwał) bo zdecydowanie ich popierasz...
Już nie odpowiadaj bo takie niekonstruktywne gatki, szmatki i łapanie za słowa nie mają sensu...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja króciutko, pies zawsze będzie psem,obojętnie jakby się nazywali.Jeżdżę na mecze od 1983 roku nie siedze jak cfaniaki wpisujace tutaj swoje wypociny, przed wybiórczą ,tefauenem i tv trwam ,czerpiąc z tamtąd informacje.Oberwał byś kilkanaście razy za free od psa ,zmieniłbyś zdanie o tych kreaturach.Napatrzyłem się wiele razy na wspaniałych milicjantów i policjantów w akcji bijących na meczach bezbronne kobiety,dzieci...Sadzi ,że jest Bogiem ,lecz czasami się myli ,dostaje wtedy w dziub,od ludzi ,którzy nie pozwolą na ich sadystyczne bicie niewinnych bez względu na późniejszą karę,i mądzrzenie się pseudo znawców środowisk kibicowskich

Tak to jest że kibica zrozumie tylko kibic.Bamboszowi kibice zamilczcie i podkulcie ogony.Nie wytrzymałem musiałem to napisac...
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
No ja nie wnoszę bo nie wypowiadam się na temat Wejcherta tylko na temat Twoich postów. Nie obchodzi mnie temat Twojego kibicowania, jak dla mnie możesz sobie siedzieć w papciach i oglądać wszystkie mecze w telewizji, nie mój biznes.

Może nie obieżyświat, ale słyszałem, czytałem opinie ze źródeł innych niż Gazeta Wyborcza czy jakieś inne TVN&#39;y, które to zawsze szkalują i wrzucają do jednego worka wszystkich kibiców i dla nich niezależnie od tego czy przychodzisz na stadion obejrzeć mecz, czy tworzyć atmosferę na trybunach jesteś chuliganem.

Teraz zastanawiam się czy sam nie należysz to tej grupy &quot;kiboli&quot; (jak zwał tak zwał) bo zdecydowanie ich popierasz...
Dlatego, że mam inne zdanie od Twojego nie znaczy, że chuligańskie wybryki na stadionach popieram.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jałowa dyskusja w myśl:
są trzy prawdy moja prawda, twoja prawda i ***** prawda

Do tego większość kłócących się nigdy na meczu czy wyjezdzie nie była, a policjant u każdego wywołuje inne uczucia, dlatego zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom