>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przejrzysty i Czytelny Temat

spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
PODSUMOWANIE DZIAŁU
Bilans:25645 zł ✅✅✅

Witam nie wiem czy nie ominąłem czegoś podliczając typy ale mniej więcej tyle wyniósł dochód, zysk całkiem fajny ale mogło to wyglądać znacznie lepiej.
Zaczynamy z nowym budżetem: 20000 zł
Wszystkie nadwyżki powyżej 20000 zł wypłaciłem na swoje konto, Zaczynamy z równymi pieniędzmi i z nowym podliczaniem poprzedniego nie będę już ruszał, wszystko będzie wyglądało jak poprzednio czyli jak ktoś widzi ten post jako pierwszy niech zajrzy na 1 strone i zaznajomi się z pierwszym postem
. Ponadto postaram się wrzucać analizy znacznie częściej niż poprzednio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Frosinone- Carpi gosp over 1.5 2.25
Roma-Udinese gosp over 1.5 1.5
Kurs: 3.37
Stawka: 1000 zł
Ew: 3375 zł

# Torino- Genoa Obydwie strzelą w I poł 5.5
Kurs: 5.5
Stawka: 1000 zł
Ew: 5500 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rafael123 1

rafael123

Użytkownik
Brawo, BTS w 1 połowie już siadł, Roma tak samo jeszcze Frosinone strzeli dwa gole i będzie duży plus ???? Pozdrawiam, tak z ciekawości typ na BTS w pierwszej połowie na czuja? ????
EDIT: Haha no tak, dzięki fanatyk, poprawione ????
Szacuneczek ????
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Brawo, BTS w 1 połowie już siadł, Roma tak samo jeszcze Carpi strzeli dwa gole i będzie duży plus ???? Pozdrawiam, tak z ciekawości typ na BTS w pierwszej połowie na czuja? ????
Jak Carpi strzeli to nie będzie ✅ przy pierwszym zakładzie :grin:
 
G 45

gulikpl

Użytkownik
Szacunek dobre typy ???? . Gratuluje wysokiej wygranej, delikatnie na fuksie 92 min i w 10, ale liczy się zysk. Ja dzisiaj nie pograłem bo za późno się zorientowałem ???? . Mam nadzieję, że następne typy równie dobre.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Frosinone- Carpi gosp over 1.5 2.25 ✅
Roma-Udinese gosp over 1.5 1.5 ✅
Kurs: 3.37
Stawka: 1000 zł
Ew: 3375 zł ✅✅✅

# Torino- Genoa Obydwie strzelą w I poł 5.5 ✅
Kurs: 5.5
Stawka: 1000 zł
Ew: 5500 zł
✅✅✅

Bilans Dnia: : 6875 zł ✅✅✅


Komentarz: Fajny początek, ale mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, nie ma co zanadto popadać w euforie. Frosinone sporo szczęścia ale jednak się udało. Pozdrawiam
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Sampdoria-Empoli gosp over 1.5 2.2 ⛔
Leeds- Blackburn gosp over 1.5 2.62 ⛔
Kurs: 5.77
Stawka: 1000 zł ⛔⛔⛔
Ew: 5775 zł

Komentarz: Nie jestem przekonany do dzisiejszych typów analiza pierwszego meczu w Typach dnia do którego nadal jestem niepewny typ z Leeds nie jest typowo mój opierałem się głownie na opinii innej osoby.





Komentarz: Sampdoria mogła spokojnie ugrać dwie bramki no ale zabrakło szczęścia, mecz Leedsów nie trafiony ale że tak powiem opierałem się na nie swojej wiedzy.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
No i szalona Polska
# Pogoń- Górnik gość over 1.5 3.25 ⛔
Górnik Łęczna- Cracovia gość over 1.5 2.25
Kurs: 7.31
Stawka: 675 zł ⛔
Ew: 4935 zł


Analiza: Wiele osób pisało na temat obydwu spotkań, Górnik musi walczyć o każdy punkt nie mogą postawić na punktatorstwo, dziś jest świetna szansa by zdobyć 3 punkty na wyjeździe ponieważ w drużynie ze Szczecina na absencji jest wielu kluczowych zawodników. Cracovia ostatnio w formie. Niestety nie ma czasu na dalszą analizę ponieważ poprzednią którą pisałem się usunęła a teraz już mecz się zaczał, nalezy dodac że kierowałem sie mocno opinią ludzi z forum i w wiekszosci informacji sie z nimi zgadzam.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Taśma I Połowa over 0.5 ⛔
Chrobry-GKS Katowice 1.44
Górnik-Cracovia 1.4
Rennes-PSG 1.44
La Coruna- Atletico Madryt 1.5
Wisła- Ruch 1.4
Kurs: 6.13
Stawka: 1000 zł ⛔
Ew: 6134 zł

Komentarz: Nie mogę uwierzyć że to postawiłem ;) Dzisiaj pojawi sie sporo kuponów i albo zarobimy dużo albo wyjdziemy na minus.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
No to jedziemy po bandzie
# Chelsea-Liverpool gość over 1.5 3.4 ✅✅✅
Kurs: 3.4
Stawka: 1000 zł
Ew: 3400 zł ✅✅✅

Analiza: Przeczucie mówi że padnie mało bramek, ale szczerze powiedziawszy chce w końcu je ujrzeć i liczę na bramki ze strony gości, Chelsea gra istną padakę nie da się tego oglądać jedynie co potrafią to czasami walnąc coś ze stałego fragmentu, Liverpool też nie błyszczy ale potrafią coś stworzyć z akcji. Jasne mecz meczowi nie równy. Klopp stosunkowo rozwija swoją ekipę zgrywa, jest jakis powiew świeżości bo nowy trener.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Dolcan- Zagłębie Sosnowiec gość over 1.5 3.25
Kurs: 3.25
Stawka: 1000 zł ⛔⛔⛔
Ew: 3250 zł

Analiza: Ktoś rozsądnie napisał w Typach dnia o tym meczu, martwi mnie tylko to że Zagłębie w krótkim okresie czasu zagra sporo meczy i mogą dostać zadyszki ale grają na poziomie więc i dziś na nich postawie.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Jestem na siebie wściekły przez własne zmęczenie poniekąd nie postawiłem świetnego i jak się teraz okazuje wygranego kuponu który dałby spory plus...
# Inter-Roma gość over 1.5 2.37 ⛔
Real S-Celta Vigo gość over 1.5 2.5 ✅
Kurs: 5.93
Stawka: 1000 zł ⛔⛔⛔
Ew: 5937 zł
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Cholera wczoraj znowu lekki minus, trzeba się odbić mimo tego że jest + to nie zmienia faktu że nie idę w prawidłową stronę,zobaczymy jak będzie dzisiaj.
# Carpi-Verona obydwie strzelą w I poł 5.5
Kurs: 5.5
Stawka: 1000 zł
Ew: 5500 zł

Analiza: Trudno coś przewidzieć nie oszukujmy się obie drużyny dół tabeli, kursy na Verone lecą w dół ludzie kierują się bardziej doświadczoną kadrą i wynikami z poprzedniego sezonu, ale czy prawidłowo? Wiadomo że Verona wyjdzie na mecz ofensywnie i Carpi nie powinno się bronić obydwóch trenerów muszą walczyć o zwycięstwo ale czy to na pewno to oznacza bramki? Drużyna gości trochę absencji ale wraca Toni, z Fiorentina zagrali padakę ale liczmy że dzisiaj bedzie walka a nie strach przed stratą bramki, bo nie mają nic do stracenia mecz &quot;musi&quot; być wygrany przez którąś stron, niczego tak nie lubię w sporcie jak punktatorstwo wychodzenie &quot;byleby nie przegrać&quot; działa na mnie jak płachta na byka.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Gijon-Malaga gość over 1.5 3.0
Stuttgart- Darmstadt gość over 1.5 3.4
Kurs: 10.2
Stawka: 400 zł
Ew: 4080 zł


# Genua-Napoli I poł over 1.5 2.62
Southampton-Bournemouth I poł win gosp 2.1
Kurs: 5.51
Stawka: 1000 zł
Ew: 5512 zł

# Nantes-Marsylia gosp over 1.5 3.75
Nicea-Lille gosp over 1.5 2.37
Kurs: 8.90
Stawka: 1000 zł
Ew: 8906 zł
 
Do góry Bottom