>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Przedmeczówka u/o w koszu dla HT i FT

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Mecze, które zaczynają się o 11:00
Zobaczymy co będzie można z tego pograć.
Edit.
2 mecze wybrane.
Edit 2
1 mecz ✅
1 mecz ⛔
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
#03 ✅
Linia przedmeczowa = 150,5

Co prawda na razie nie trzymam się wstępnych założeń +/-20 pkt, ale gram za małą stawkę, a typy poniżej 20 wchodzą więc próbujemy, chociaż nie biorę za nie odpowiedzialności ????
#04 ⛔
Linia przedmeczowa = 208,5
 
K 15

kolewacz

Użytkownik
Oj voic3d wstępnym założeniem było 35 pkt. Nie pamiętasz? ????
Niemniej życzę powodzenia w grze i będę z uwagą śledził temat!
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Oj voic3d wstępnym założeniem było 35 pkt. Nie pamiętasz? ????
Niemniej życzę powodzenia w grze i będę z uwagą śledził temat!
Aż 35 ?
Kurde, myślałem ,ze 20 ????
Faktycznie, teraz gram na jakieś 10-15 , to już chyba przesada.
Od następnego meczy zwiększę stawkę, zagram mniej meczy, ale będę twardo trzymał się tych +/-20.
Jak nie będzie szło to przerzucę się na 30-35
#05 ✅
Linia przedmeczowa = 153,5

Ojej. Postawiłem po pierwszej kwarcie:/ Ale na razie jest OK.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
10-15 nie ma najmniejszego sensu, bo to zdecydowanie za mała odchyłka i będzie bardzo dużo ⛔
Masz rację , będę próbował się trzymać 20+ tylko mało meczy takich znajdę.
#06 ✅
Poniżej 180.5
Białoruś v Polska
#07 ✅
Poniżej 177.5
Białoruś v Polska
#08 ✅
Poniżej 174.5
Słowacja v Gruzja

Polskę zagrałem 2 razy, bo dałem za małą stawkę za pierwszym razem.
Niestety czuję lipę na tym meczu.
Edit
176 pkt wpadło w meczu Polski ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie chce nic mówić ale na razie lepiej wygladaja undery.
Mów, mów. Każda opinia, sugestia jest na wagę złota.
Faktycznie coś w tym jest.
Powiem Ci, że pod tym kątem na to nie patrzyłem.
Wiem tylko tyle, że overy mają do siebie ten plus, że jak jest wyrównany mecz to
po 1 często się faulują i rzutów osobistych więcej wchodzi niż pkt z akcji
po 2 przy remisie grają dalej więc większa szansa na over
#10 ⛔
Linia przedmeczowa = 152,5
Poniżej 169.5
Wielka Brytania v Macedonia
#11 ✅
Linia przedmeczowa = 153,5
Poniżej 170.5
Brindisi v Ferentino
#12 ⛔
Linia przedmeczowa = 149,5
Powyżej 132.5
Austria v Niemcy
#13 ✅
Linia przedmeczowa = 153,5
Poniżej 175.5
Brindisi v Ferentino
No te undery dobre są.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Cieszę się, że ktoś zainteresował się moim pomysłem.
Jest jeszcze wiele do szlifowania w tym sposobie gry.
Przede wszystkim muszę jakieś stawkowanie sensowne wdrożyć, bo płaska stawka chyba nie do końca zrobi robotę.
Co to kwot to nie ma znaczenia czy grasz za 1 zł czy za 2000 euro.
Nie chcę nikomu zaglądać do portfela. Liczy się skuteczność.
Jeszcze jedna sprawa.
Strona bet365 jest trochę uboga jeżeli chodzi o wyszukiwanie zdarzeń.
Gdzie mogę znaleźć jakie mecze w kosza, o której godzinie będę dostępne na Bet365 ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
voic3d - też gram koszykówkę live, ale same undery trochę innym sposobem. Jeśli chcesz więcej informacji to napisz na priv, chętnie się podzielę. Dla mnie ten sposób, którym gram jest okej - przynosił mi w przeszłości zyski. Na razie gram na sucho moim sprawdzonym sposobem, bo wracam do gry po sporej przerwie i muszę się wdrożyć. Jednak od jutra będę też testował Twój sposób i zobaczymy czy faktycznie jest też również taki skuteczny ???? jedno jest pewne - na koszykówce live (granie under/over) DA SIĘ dużo zarobić. Znam kilka osób, które skosiły z tego pięciocyfrowe kwoty i grali zakłady po nawet 3000 zł. Dla mnie to hardkor. Pokazuje jednak, że MOŻNA! ????
Czcze gadanie. Masz pomysł, to przedstaw, a nie &quot;wiem ale nie powiem&quot;, bo poki co to nabijanie postów, żeby było ich wymagane 10
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
W kalendarzu. Wchodzisz w zakłady na żywo i na końcu tego paska gdzie masz piłkę nożna, tenis itd masz kalendarz zdarzeń live
Dzięki bardzo.
Nie zauważyłem prędzej tam opcji filtrowania.
Teraz wszystko gra.

#14 ✅
Linia przedmeczowa = 160,5
Poniżej 168.5
Brussels Basketball v Nancy
Wiem, wiem, że linia była za wysoka, ale zagrałem to za 1/2 stawki. Po prostu nie było co grać pół dnia więc już sobie coś chciałem zagrać ????

#15 ✅
Linia przedmeczowa = 129,5
Poniżej 144.5
Hainaut Basket - Kobiety v Villeneuve d&#39;Ascq - Kobiety

#16 ✅
Poniżej 172.5
Boulogne v Kangoeroes Basket
1/2 stawki
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Cały dzień ????
a tak poważnie to nie wiem. Na razie mam urlop więc dłużej siedzę
#17 ✅
Poniżej 162.5
Laboral Kutxa Baskonia v Unicaja Malaga
1/2 stawki
#18 ⛔
Linia przedmeczowa = 159,5
Poniżej 181.5
Hapoel Tel Awiw v Ironi Nahariya
 
A 5

arnoldzdobywca

Użytkownik
Sam gram podobnie, więc spróbuję się podzielić swoim sposobem stawkowania. To mała modyfikacja metody d`Alemberta/oscylatora, opisanej tutaj w dziale &quot;systemy bukmacherskie&quot;.
Wygląda to następująco:
Dzielisz swoją kasę u buka na 221 j. Z tego układasz ciąg: 1j, 3j, 5j, 7j... 21j, 19j, 17j... 1j. I obstawiamy:
1 mecz za 1j. Jeśli wejdzie, to kolejny też stawiasz za 1j, aż do momentu, w którym przegrasz
A jak mecz masz w plecy, to drugi obstawiasz za 3j, znów wtopisz, to trzeci 5j, i tym ciągiem aż do 21j, potem, żeby nie używać zbyt dużych stawek, idziesz ciągiem z góry na dół.
Zasada jest taka, że po wygranym meczu od stawki odejmujesz 2 jednostki (lub nie odejmujesz, jeśli jesteś na pierwszym stopniu), a po przegranym dodajesz 2.
Myk, jak i różnica do systemu opisanego w dziale, jest widoczna głównie na pierwszych 3 stopniach-tutaj stawkowanie generuje stały zysk przy kursie ~1 ,85, przegrany mecz nie jest żadnym uszczerbkiem dla naszego portfela, bo kolejny daje jeszcze więcej kasy. Przy skuteczności rzędu 60-70%, a taką, zdaje się, masz, system sprawdza się dobrze-przeważnie cały czas &quot;wisimy&quot; na max 3 stopniu.
Sam pykam tak od miesiąca, znalazłem się najdalej na 7 stopniu, czyli 13j, ale większość zakładów w bezpiecznej strefie do 5j.
Mały problem pojawia się przy kilku jednoczesnych spotkaniach-ja na ogół stawiam kilka kolejnych progów-wtedy jednocześnie mam zakłady na 1j, 3j i 5j, i wtedy, jeśli wejdzie tylko część zakładów, to w kolejnej turze cofam się o odpowiednio więcej stopni, można też stawiać tylko jedno spotkanie jednocześnie-co kto lubi
oczywiście jednostki możesz podzielić inaczej-to Twoja kasa, daję tylko przykład metody
Mam nadzieję, że nie zamotałem za bardzo ????
Udanych betów życzę, szukanie odchyłek od linii rzędu 20pkt. to kupa roboty, ale daje pięknie zarobić ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Teraz grasz same undery już? ????
No miałem okazję na 2 overy, ale jakoś perspektywa wrzucenia w drugiej połowie tak dużej liczby punków mnie sparaliżowało.
Po 1 połowie było chyba 50 pkt, a linia ustawiona była na 133,5 :/

@arnoldzdobywca
Dzięki za wpis. Na spokojnie przeanalizuję to w wolnej chwili.
#19 ⛔
Linia przedmeczowa = 174,5
Powyżej 161.5
Broncos de Caracas v Araguenos
zachciało mnie się grać overa
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Mały problem pojawia się przy kilku jednoczesnych spotkaniach-ja na ogół stawiam kilka kolejnych progów-wtedy jednocześnie mam zakłady na 1j, 3j i 5j, i wtedy, jeśli wejdzie tylko część zakładów, to w kolejnej turze cofam się o odpowiednio więcej stopni, można też stawiać tylko jedno spotkanie jednocześnie-co kto lubi
Ciekawe to stawkowanie tylko nie wiem jak będzie działała moja psychika przy 13j.
Rozwiązanie widzę takie:
Będę stawkował np do progu 9 jednostek, a ostatni próg by wyjść na zero lub jakiś drobny minus.
Jakby się nie udało to po prostu porzucić progresje, zaliczyć wtopę, odnotować stratę i zacząć stawkować od nowa.
Co do meczów w tym samym czasie to nie stoi nic na przeszkodzie zrobić tzw koszyki:
pierwszy koszyk - jedna progresja
drugi koszyk druga progresja
trzeci koszyk - trzecia progresja
więc w tym samym czasie mógłbym grać np 3 spotkania
Muszę się z tym przespać ????
Jeszcze tak dla odpowiedniego zobrazowania
1j - wtopa
3j - wtopa
5j - wtopa
7j - wygrana
5j - wygrana
3j - wtopa
5j - wtopa
7j - wtopa
9j - wtopa
11j - wygrana
9j - wygrana
Dobrze kumam?

Edyta
#20 ⛔
Linia przedmeczowa = 155,5
Poniżej 183.5
Brasil Santa Ana v Agencia de Viajes Bonilla
#21 ✅
Linia przedmeczowa = 160,5
Poniżej 182.5
SA Stars @ CHI Sky
#21 ⛔
Linia przedmeczowa = 160,5
Poniżej 187.5
Brasil Santa Ana v Agencia de Viajes Bonilla
 
A 5

arnoldzdobywca

Użytkownik
Dokładnie tak, jak napisałeś. Odpuszczanie systemu po kilku poziomach też nie jest złe-troche mniej kasy, ale i bezpieczenstwo większe.
Ewentualnie możesz sobie narzucić taką zasadę, że kolejny dzień zawsze zaczynasz od pierwszego stopnia, niezależnie jak skończyłeś. To całkiem wygodne, bo nie trzeba sprawdzać ostatniego kuponu ;)
Co do koszyków - nie chciałoby mi się :grin: ale warte przetestowania
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dokładnie tak, jak napisałeś. Odpuszczanie systemu po kilku poziomach też nie jest złe-troche mniej kasy, ale i bezpieczenstwo większe.
Ewentualnie możesz sobie narzucić taką zasadę, że kolejny dzień zawsze zaczynasz od pierwszego stopnia, niezależnie jak skończyłeś. To całkiem wygodne, bo nie trzeba sprawdzać ostatniego kuponu ;)
Co do koszyków - nie chciałoby mi się :grin: ale warte przetestowania
Muszę sobie przenalizować warianty jakby to wyglądało grając jak piszesz dniówki oraz odpuszczanie po jakimś progu.
To może być dobre.
Jeżeli chodzi o koszyki to nic tu nie ma do kombinowania:
Grasz jedną progresję,, a jak w tym samym czasie pojawi się drugi mecz to lecisz jego od pierwszego progu. Ot to cała filozofia.
Na pewno jest to lepsze niż odpuszczanie meczu z powodu tego, że poprzedni jeszcze trwa.
Offtopowo.
Myślicie, że ten sposób gry można zastosować w piłkę ręczną ?

Wracając do samego stawkowania....
Coś tu nie gra

1 - wygrana 1,83, wkład = 1, na czysto 0,83
3 - wygrana 5,49, wkład = 4, na czysto 1,49
5 - wygrana 9,15, wkład = 9, na czysto 0,15
7 - wygrana 12,81, wkład = 16, na czysto -3,19
Chyba za piękne to było.
 
Do góry Bottom