>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Przedmeczówka u/o w koszu dla HT i FT

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Aby nie zaśmiecać tematu Soltysiao (http://forum.bukmacherskie.com/f18/przedmeczowki-1-01-live-1-85-a-118033.html) otwieram nowy temat bazujący na sposobie w/w kolegi.
Będzie to test więc stawkowanie rekreacyjnie małe.
Założenia
1) płaska stawka = 0,20j
2) w przypadku dużego odskoku lini możliwe podwojenie stawki na ten sam typ w celu zredukowania strat
3) Typ HT (1HT lub 2HT)
a) Przedmeczowa linia minimum +/-10 lub +/-15 różnicy w momencie obstawiania
b) Moment wejścia - początek 2Q (+/-2min) lub początek 4Q (+/-2min)
4) Typ FT (1HT lub 2HT)
a) Przedmeczowa linia minimum +/-20, ewnetualnie 25 różnicy w momencie obstawiania
b) Moment wejścia - między 3Q początek 4Q
5) starać się nie grać NBA i Euroligi
6) wyrównane (zacięte) mecze:
a) FT tylko over
b) HT obojętnie
Od razu prośba do kogoś od statystyk (edi8? ???? )
Jakąś lepszą stronę do wyszukiwania przedmeczowych kursów U/O HT oraz FT dla lig egzotycznych, bo oddsportal lekko ubogi jest (w Bet365 często lecą mecze, których tam nie ma)

No to lecimy
# 001 ⛔ 0,20
http://www.oddsportal.com/basketball/russia/superleague-a-women/dynamo-moscow-w-ivanovo-w-YFNeoAB6/#over-under;4

BILANS: ⛔ 0,20
 
dyrektor1 6

dyrektor1

Użytkownik
Zainteresował mnie sposób gry opisany przez Ciebie(szczególnie na HT) i z ciekawości sprawdziłem sobie to na dzisiejszym NBA(4 spotkania o godzinie 00:05 naszego czasu)
Na początku 2Q kryteria spełniły 2 spotkania tzn miały linię +/- 10 do przedmeczowej.
ATL - MEM linia przedmeczowa HT 95,5 / na początku 2Q O 83,5 ✅
IND - CHA linia przedmeczowa HT 89,5 / na początku 2Q U 98,5 ✅
Dzisiaj przyjrzę się temu bliżej, ja osobiście podbił bym linię w momencie zagrania zakładu do +/- 15.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
tak jak obiecywałem, zajmę się tym trochę też w wolnej chwili, ale pytanie pierwsze - dlaczego NBA i Euroliga jest zła do obstawiania?
Według mnie NBA właśnie jest dobra, bo kwarty trwają dłużej i jest większa szansa na &#39;wychylenia&#39; względem początkowej linii.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
NBA jest bardzo wyrównana i buki mocno potrafią oszacować kurs, bo że tak powiem &quot;trochę w tym siedzą&quot;
Mniej popularne są bardziej brane z kosmosu.
Po 2 - nie gram NBA, bo strefa czasowa mnie nie pasuje ????
# 011 ⛔ 0,20
Poniżej 83.5
Busan Sonicboom v Anyang KGC
(2. połowa - Suma (2-drogowo)) 1.83
Stawka: 0,20
Zwrot: 0,36
mecz na siłę zagrany - wyrównany, same faule w ostatniej minucie - mea culpa
BILANS: ✅ 0,18
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dzięki edi8 ale chodzi mi o takie mecze, które są w Bet365, a nie ma ich w oddsportal czy innych porównarkach. Np. Filipiny, Rosja , Czarnogóra ????
Chyba pozostanie mi spisywanie z Bet365 przed rozpoczęciem meczu.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
NBA jest bardzo wyrównana i buki mocno potrafią oszacować kurs, bo że tak powiem &quot;trochę w tym siedzą&quot;
Mniej popularne są bardziej brane z kosmosu.
Po 2 - nie gram NBA, bo strefa czasowa mnie nie pasuje ????
No dobra ale co ma do rzeczy dobre szacowanie kursu, skoro chodzi o odchylenie live względem prelive? :razz:
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Odchylenie to jedno, ale błędne o szacowanie typu ma również znaczenie.
Nie mówię, że NBA jest złe do gry, tylko to, że ja nie będę w nie za często grał.
# 012 ✅ 0,18
Poniżej 84.5
Panathinaikos v Kolossos Rhodes
(2. połowa - Suma (2-drogowo)) 1.86
Stawka: 0,20
Zwrot: 0,37
BILANS: ✅ 0,36
 
Do góry Bottom