>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

zielak14 411

zielak14

Użytkownik
A w czym Wam przeszkadzał dział DNTB? Proszę o konkretne argumenty. Tylko nie w stylu: posty nie związane z bukmacherka czy jakieś wyzwiska. To jest internet i dorośli ludzie. Sama nazwa Hyde Park wskazuje, że można pisać o dupie maryny. Jest a raczej była tutaj masa ludzi, których połączyła bukmacherka ale lubią pogadać też o czym innym. Nie róbmy z forum wielkiego halo, błagam
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
A jak chce porozmawiać z wieloma osobami jednocześnie na tematy bukmacherskie, to w którym temacie mogę to zrobić?
Jeżeli na tematy bukmacherskie to w tym linku który wkleiłem.
Wystarczy przeczytać regulamin, ale ułatwię i wkleję najważniejszy odnośnik:
W temacie można:
- Podać typ, który uważamy za rozsądny. Dotyczy to jednak spotkań live lub spotkań, które rozpoczną się nie dłużej niż na godzinę przed dodaniem posta. (typy podajemy w sposób przejrzysty - mecz, typ, pewność typu x/10)
- Zapytać o wynik spotkania
- Zapytać o link do transmisji
- Prosić o konsultację w sprawie danego typu (co sądzicie o meczu Arsenal - Manchester United?). Dyskusja dotyczy tylko typów live lub typów ze spotkań, które rozpoczną się nie dłużej niż na godzinę przed dodaniem posta.
- Zakwestionować dany typ podając argumentację
- Jeśli chcemy pochwalić się trafionym typem to należy to zrobić przez opcję cytowania (z działu tematycznego lub tematu live). Nie chwalimy się trafionymi kuponami jeśli wcześniej go nie podawaliśmy.
- Wkleić link do własnego tematu z działu kupony lub kupony ze statystykami.
- Wkleić link prowadzący do posta w dziale tematycznym
Oczywiście jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji na temat związany np z jakimś meczem to pisz w działach tematycznych. Tam merytorycznej dyskusji nikt nie kasuje. ;)
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Wiecie co trzymało tutaj taką wysoką popularność tego forum? Świetni typerzy których w większości już nie ma na tym forum przez obecną sytuacje. DNTB powinno być ludzie pajacowali i będą pajacować będą spięcia jak nie w DntB to w działach zrobi się jeszcze większy syf, ludzie niestety będą stąd uciekać. Już pouciekali
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
A moim zdaniem forum bez DNTB straciło bardzo dużo. Szkoda że nie można już pogadać na luzie i się pośmiać. Blokowanie ludzi i zabieranie im możliwości takie dyskusji mija się z celem. Forum straciło masę super typerów i jakoś tak nie chce się tutaj zupełnie wchodzić. To, że ktoś ma inne poglądy nie znaczy że trzeba bombardowac banami. Ludzie to jest internet, XXI wiek a Wy komuś czegoś zabraniacie? W imię czego?
jakich typerów? 99% dyskusji to błazny nie mające pojęcia o typowaniu, pierd..ące bzdety i wylewające frustracje ???? kto ma coś ciekawego do powiedzenia może to zrobić w dziale, a jak nie ma nic ciekawego do powiedzenia tylko utrzymuje swoje konto w celu siedzenia na dyskusjach i nołlajfowania 24/h to po co w ogóle potrzebny na forum?
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
juras420 126

juras420

Użytkownik
jakich typerów? 99% dyskusji to błazny nie mające pojęcia o typowaniu, pierd..ące bzdety i wylewające frustracje ???? kto ma coś ciekawego do powiedzenia może to zrobić w dziale, a jak nie ma nic ciekawego do powiedzenia tylko utrzymuje swoje konto w celu siedzenia na dyskusjach i nołlajfowania 24/h to po co w ogóle potrzebny na forum?
nie podaje dobrych typerów, bo i tak każdy wybrał sobie innych
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Prawda jest taka, że każdy moderator dostał wytyczne od góry i od razu zagina wszystkie argumenty wobec DNTB. Nikt mi nie wmówi, że nie pobrał stamtąd typu na szybko, nie przedyskutował sprawy wobec typu na szybko z innymi użytkownikami, nie wymienił się informacjami na temat danego typu, po prostu nie znalazł wartościowych informacji na temat różnych sportów, składów, typów itd.
Przeglądam całe forum, wszystkie działy, tematy, staram się być na bieżąco, ale zawsze najlepsze kursy, mecze czy typy trafiłem nie w działach właśnie tylko na DNTB.
Jeśli był burdel w tym temacie to kogo to jest wina? Użytkowników? Są moderatorzy i są po coś, jeśli moderatorzy nie są w stanie przestrzegać danych praw i nie egzekwować regulaminu to co należy zrobić? Zamknąć dział czy wymienić moderatorów?
Ludzie, bądźmy powazni. Zachowujecie się jak dzieci. Nie róbmy idiotów z ludzi.
Mnóstwo fantastycznych typerów odpłynęło, jak ktoś tego nie widzi to jest po prostu głupi. I żadna, ŻADNA, argumentacja mnie nie przekona. Panowie, zaklinacie rzeczywistość. Po prostu.
SERDECZNIE POZDRAWIAM/
Od razu mówię, że każdy moderator czy admin odpowiadający na tego posta może przygotować się na długą dyskusję i wymianę poglądów, co mam nadzieję nie jest akurat zakazane. Chociaż do tego co jest czy nie jest już się pogubiłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Szefostwo trochu wmówiło sobie że, ma być jak w kościele w tym dziale a ten dział był tzw czatem i imo nie ma opcji by tu było jak w Kosciele nie da rady przecie tam siedziało kilkaset osób i nie da się każdemu z osobna wbić że ma nie robić tego czy tego.
Tutaj chyba głównie chodzi o coś innego prawda? tu nie chodzi o to że ludzie nie stosowali się do regulaminu a mała aktywność w działach tematycznych na forum bo ludzie tylko siedzieli w DNTB i niech żaden mod nie przeczy bo tylko o to chodzi. Ludzie i może teraz będą pisać analizy będzie większy ruch w tematach ale jak pisałem wyżej tych typerów dobrych typerów którzy byli i odeszli nie będzie z czasem gdy będą słabe skuteczności zrobi się dopiero pustka.
Kolejna sprawa taka że, za chwilę to administracja nie nadąży za banowaniem osób którzy będą spamować z nowym tego typu opcją DNTB i co całe forum off?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mnóstwo fantastycznych typerów odpłynęło, jak ktoś tego nie widzi to jest po prostu głupi. I żadna, ŻADNA, argumentacja mnie nie przekona. Panowie, zaklinacie rzeczywistość. Po prostu.
Ale czy ci typerzy zrodzili się dzięki hp i zawdzięczają swoje umiejętności temu? Nie. Miejscem dla typerów są działy z tematami, gdzie można wykazać się swoją skutecznością, zaś w działach tematycznych można pokazać swoją znajomość danej dyscypliny, danych rozgrywek, czy danej drużyny. Jestem pewien, że tam zrodzą się kolejne talenty i kwestia hp nie ma nic do jakości typerów na forum.
Szefostwo trochu wmówiło sobie że, ma być jak w kościele w tym dziale a ten dział był tzw czatem i imo nie ma opcji by tu było jak w Kosciele nie da rady przecie tam siedziało kilkaset osób i nie da się każdemu z osobna wbić że ma nie robić tego czy tego.
Tak też przecież jest i nikt temu nie przeczy. Jednak dyskusje na tematy bukmacherskie, to dyskusje na temat. W dyskusji merytorycznych było tyle, co kot napłakał, a to forum ma się własnie rozwijać w odpowiednim kierunku, czyli ma być tutaj jak najwięcej działania na temat. Gdzie o to najprościej, jak nie w działach tematycznych? Hp i inne tego typu działy mogą być tylko małym dodatkiem do reszty, a niektórzy gloryfikują to tak, jakby to było jakieś 90% całego forumka.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Jestem pewien, że tam zrodzą się kolejne talenty i kwestia hp nie ma nic do jakości typerów na forum.
No co do tego to nie byłbym przekonany. Odkąd zacząłem obserwować forum (2012, jak widać) mam wrażenie, że tendencja jest spadkowa, poziom spada aniżeli rośnie. Powiedzmy sobie szczerze - kto w ostatnim roku zasłużył na miano newcomera, czy rzeczywiście pojawiła się osoba, która w pewien sposób podniosła jakość jakiegoś (jakiegoś, bo od jednej osoby nie oczekuję podniesienia poziomu forum) działu? Osobiście widzę dwie osoby - Masę, którego już tutaj nie ma i Harry&#39;ego Hole&#39;a, który w ostatnim czasie bardzo mi zaimponował. Jak na ogólnopolskie forum, podobno największe w tym kraju - to trochę słabo.
Na przestrzeni roku tych &quot;kolejnych talentów&quot; nie widziałem, widziałem natomiast dużo więcej żenady w działach. Dlatego nie mam pojęcia skąd ten optymizm, gdyż rokowania są raczej negatywne.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Dlatego nie mam pojęcia skąd ten optymizm, gdyż rokowania są raczej negatywne.
Można sobie to tłumaczyć brakiem DNTB :grin:
Taka prawda że to wina czasów i trendów, już nie uświadczysz chłopaków którzy po gimnazjum lecą do STSa sklejać kupony, tylko oni myślą o Lolach , Wowach i innych rzeczach, więc siłą rzeczy coraz mniej nowych twarzy będzie się pojawiać.
Zmiana pokolenia i tyle.
Co do jakości w działach, to w każdym jest parę takich userów, tylko trzeba na bieżąco zaglądać a nie wyrywkowo sprawdzić po tym jak ubóstwiony temat zamknęli.

Jeszcze raz powtarzam, temat brzmi: &quot;Propozycje i pomysly rozwoju forum...&quot;
Swoje gdybania oraz osądy co do forum które niby się stacza (nie podparte żadnymi statystykami) zachowajcie dla siebie.
 
lysy007 0

lysy007

Użytkownik
Na każdym forum bodajże jest dział hyde park, gdzie można rozmawiać kompletnie o wszystkim. Tutaj też jest:

Off Topic
Dyskusje na dowolne tematy.

To przecież łatwo chyba zastąpić brak dntb. wystarczy, że ktoś będzie zakładał codziennie temat np. &quot;O wszystkim i niczym&quot;. Wrócą typerzy i &quot;normalne rozmowy&quot; czy się mylę?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Na każdym forum bodajże jest dział hyde park, gdzie można rozmawiać kompletnie o wszystkim. Tutaj też jest:

Off Topic
Dyskusje na dowolne tematy.

To przecież łatwo chyba zastąpić brak dntb. wystarczy, że ktoś będzie zakładał codziennie temat np. &quot;O wszystkim i niczym&quot;. Wrócą typerzy i &quot;normalne rozmowy&quot; czy się mylę?
Hehe i to jest bardzo ciekawe pytanie ????
Kto nie chce, nie musi uczestniczyć w tych dyskusjach o &quot;dupie maryni&quot;. Powód zamknięcia tego tematu jest powszechnie wszystkim znany i nie jest to ten który jest figuruje jaki oficjalny.
Mimo wszystko uważam, że 2 oddzielne tematy byłyby jak najbardziej na miejscu. Co więcej dział hydepark, offtopic jak sama nazwa wskazuje o wszystkim i o niczym, tym samym blokowanie powstania takiego tematu byłoby zupełnie niezrozumiałe.
Obecna inicjatywa podjęta przez forum tj: powstanie tematu w górnej części forum, typy live, wg mnie jest dobrym posunięcie jakby nie patrzeć. Panuje tam jak najbardziej porządek i pełna przejrzystość.
Jestem zdania, że nic nie stoi na przeszkodzie jak wyżej napisałem, by nastąpiło powstanie tematu związanego z ogólno pojętymi dyskusjami. Właściwie to dział gdzie można bez problemu taki temat założyć i możliwe jest to przez użytkownika w obecnej sytuacji.
Nie wydaje mi się, żeby była to wypowiedź, którą należy skasować.
Nie wiem czy to obecnie funkcjonuje, czy też funkcjonowało? ale po wpisach co niektórych mam wrażenie, że funkcjonowało(proszę mnie wyprowadzić z błędu?) inwigilacja prywatnych wiadomości? Dla mnie jest to nie do pomyślenia. Wyprowadzćie mnie proszę z błędu. Pozwoliłem sobie nieco odejście od tematu &quot;Propozycji&quot;.
Pozdrawiam
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie wiem czy to obecnie funkcjonuje, czy też funkcjonowało? ale po wpisach co niektórych mam wrażenie, że funkcjonowało(proszę mnie wyprowadzić z błędu?) inwigilacja prywatnych wiadomości? Dla mnie jest to nie do pomyślenia. Wyprowadzćie mnie proszę z błędu. Pozwoliłem sobie nieco odejście od tematu &quot;Propozycji&quot;.
wiemy kto rozsyła linki do różnych stron i streamów, bo ludzie, którzy nie są zainteresowani przejściem na tamte strony po prostu informują nas o tym i wysyłają screenshoty. Takich użytkowników, którzy to rozsyłają po prostu banujemy czasowo lub blokujemy pw.
Czasami wyrywkowo sprawdzamy treść wpisywanej reputacji, ale jest to skomplikowane ze względu na ograniczenia czasowe - nie mamy armii modów, która przeskanuje to wszystko
Zwykłym użytkownikom nic nie grozi. Wasze wiadomości, reputacje nie są przeglądane.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Na każdym forum bodajże jest dział hyde park, gdzie można rozmawiać kompletnie o wszystkim. Tutaj też jest: Off Topic Dyskusje na dowolne tematy.
Ktoś Ci broni tam pisać? Masz tematy o muzyce,filmach, motoryzacji,polityce , pracy itp., a jak jakiegoś brakuje to zawsze można założyć.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Moim zdaniem założyć by można było na nowo temat DNTB, ALE......
żeby móc tam pisać, trzeba by było złożyć wniosek w osobnym temacie o przyjęcie
danej osoby do &quot;społeczności w DNTB&quot; na określonych zasadach.
Nie było by ludzi z łapanki, i nowych kont,bo każdy by sobie zdawał sprawę,iż by tam PISAĆ,trzeba by było spełniać dany punkt np dłuższy staż itd.
Ktoś będzie łamał regulamin = usunięcie z grupy i dziękuje (taka przestroga dla reszty).
Nie było by takiego zamieszania, ani niekontrolowanej liczby ludzi której nie da się &quot;upilnować&quot;
Plusem jest,że masa ludzi będzie przeglądało forum, na samym czytaniu nawet
(jesli oni by nie mogli pisać).
Pozdro
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Składam wniosek o stworzenie ankiety o tym czy ponownie otworzyć DNTB.
Forum jest dla Użytkowników a nie odwrotnie (czy się mylę? ;)). Użytkownicy sami powinni zdecydować o tym co jest dla nich najlepsze.
Powodem zablokowania DNTB jest niska zawartość merytoryczna praktycznie wszystkich pozostałych działów tematycznych i wie o tym każdy.
Aaa i nie dajcie się oszukać, że administracja nie czyta Waszych PW. ????
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Aaa i nie dajcie się oszukać, że administracja nie czyta Waszych PW.
A myślisz, że administracja nie ma nic innego do roboty, tylko czytanie czyichś wypocin?
Szczerze mówiąc, to za bardzo obawiam się o swoje zdrowie psychiczne, żeby to robić.
A co do DnTB, to decyzja już zapadła. Została stworzona alternatywa w postaci nowego działu &quot;Typy na Żywo&quot;. Zachęcam do zapoznania się z jego Regulaminem. Wbrew pozorom, można tam prowadzić dość swobodną dyskusję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ponawiam to pytanie bo odpowiedzi brak.
Moderatorzy, którzy są odpowiedzialni za poszczególne działy na bieżąco monitorują sytuacje. Prosimy o rozliczanie we wiadomościach prywatnych lub sami to robimy.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Moderatorzy, którzy są odpowiedzialni za poszczególne działy na bieżąco monitorują sytuacje. Prosimy o rozliczanie we wiadomościach prywatnych lub sami to robimy.
To dobrze. Chociaż...znalazłbym wiele przypadków.

Uważam że ludzie z ranga powinni mieć obowiązek rozliczania typów w działach.
 
Do góry Bottom