>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie tyle kto zgarnie Bana za głupoty w takim temacie powinien mieć przed powrotem nałożony wymóg kolejnych 100 postów:]
 
J 89

jediusz

Użytkownik
Jeśli jest ktoś na forum 6 lat i napisał 10 postów to jego wkład w życie forum jest minimalny.

Dając próg postów na ten temat ograniczymy liczbę spamerów. Do tej pory ktoś zakład nowe konto, wbijał 10 postów i szalał.

Chcemy skutecznie walczyć ze spamerami, a podniesienie progu postów było decyzją wspólną (modów, administracji i sugestii zwykłych userów).
Dziękuję za merytoryczną odpowiedź. Pozdrawiam. Ps typy na minus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
To ja Wasz Szef :cool:

Pierwsze co mi się nasuwa, to cierpliwość tak potrzebna w graniu jak
i w rozwiązaniu problemu o którym aktualnie dyskutuje się w tym temacie.

Nie oceniam decyzji, stwierdzam że np. do 1 kwietnia - to nie jest żart :- )
forum powinno funkcjonować bez tematu DNTB, administracja wyciągnęłaby wnioski i oceniła
czy efekty zamknięcia DNTB działają na szkodę forum czy je rozwijają.

W międzyczasie opracowana zostanie koncepcja rozwiązania (np. shoutbox) pozwalającego na bieżącą wymianę informacji, zdań itd. Nie precyzuję jak to ma być zrealizowane
(shoutbox to tylko przykład rozwiązania, wiem o tym co napisał K@mil) tylko stwierdzam,
że uporządkowane działania, niekoniecznie ze sztywnymi terminami są zasadne.

Wg mnie liczba moderatorów na forum jest zbyt mała przy tej ilości użytkowników,
warto może rozdzielić ich na grupy np. odpowiedzialnych za poszczególne działy tematyczne,
działy z typami itd. tym samym ograniczając zasięg działania i zakres obowiązków.
Jeżeli tak, trzeba dokonać naboru na moderatorów.

http://forum.bukmacherskie.com/forumleaders.html

patrzę na tą listę i nie dowierzam, typerów vip od groma, a ilu aktywnych ? zwłaszcza w działach

32 z nich nie napisało nawet postu od roku tak na szybko licząc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Homel mnie zmobilizował do tego. Dziękuje.
Zasady przyznawania rangi Znawca:
1. Osoba zainteresowana rangą Znawca musi wykazać się aktywnym uczestniczeniem w życiu forum, podając regularnie przez kilka tygodni typy wraz z analizami w konkretnym dziale/działach sportowych.
2. Użytkownik forum, który spełni wyżej wymieniony warunek, może wysłać prywatną wiadomość do członka ekipy ModTeam lub do administracji, krótko przedstawiając swoją aktywność na forum.
3. Daną osobę będą obserwować osoby z grupy ModTeam i oni zadecydują o przyznaniu bądź nie rangi.
4. Przyznając rangę Znawca nie oczekujemy &quot;100%&quot; skuteczności, liczy sie znajomość danej dyscypliny i umiejętność przekazania tego pozostałym użytkownikom. Oczywiście skuteczność także ma znaczenie, im wyższa, tym większa szansa na otrzymanie rangi.
5. Po zmniejszeniu swojej aktywności na forum, użytkownik traci range Znawca.
Chciałbym ubiegać się o rangę znawca. Powyższe punkty spełniam w 100%.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/forumleaders.html

patrzę na tą listę i nie dowierzam, typerów vip od groma, a ilu aktywnych ? zwłaszcza w działach

32 z nich nie napisało nawet postu od roku tak na szybko licząc.
To nie jest ranga typer vip, tylko forum vip. Ona jest głownie nadawana osobom, które wcześniej były modami, a z różnych względów już nimi nie są. Jedną z najczęściej występujących przyczyn jest zmniejszenie aktywności.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby przeniesienie tematów piłki nożnej (MLS) z US sports do działu piłkarskiego i pozostałych lig. Sprawa jest prosta, raczej mało kto wchodzący do działu US Sports planuje znaleźć tam piłkę nożną, tematy walają się gdzieś z dołu i nikt ich nie widzi. Wiadomo, że MLS nie jest zbyt popularną ligą, ale samo przeniesienie do działu piłkarskiego na pewno ożywiłoby temat. Wsyarczy zobaczyć na sam temat Indii, gdzie po dwoch postach mamy prawie 1,500 wejsc w kilka dni.
Zrobione //K@mil
 
L 516

lipny

Użytkownik
Zabek
Ostatnio na stwierdzenie ze spora czesc forum gra olowkiem po kartce, wypisuje głupoty w działach (ŁapuCapu perły) etc wyszło mniej wiecej tak:
Nie wiem czy to mówisz poważnie czy nie. Z jakiego powodu powinniśmy banować te osoby? My nie jesteśmy od tego, żeby weryfikować czy ktoś gra na poważnie czy nie.
A no własnie. Bo to jest forum bukmacherskie służące wymianie informacji w celu zarabiania kasy. A wy jako moderacja powinniscie sprawowac piecze czy to forum jest wiarygodne. Tak mi sie wydawało az do twego postu ;)
Teraz na pytanie Szefa odpisujesz
To nie jest ranga typer vip, tylko forum vip. Ona jest głownie nadawana osobom, które wcześniej były modami, a z różnych względów już nimi nie są. Jedną z najczęściej występujących przyczyn jest zmniejszenie aktywności.
Mozesz mi wyjasnic roznice miedzy pogrubionym bo mnie to poważnie zaciekawiło. Pewnie wiele osob nie widzi różnic i czytając VIP moze to jednoznacznie zrozumiec = wybitny typer.
Czy osoba sprawiająca wrażenie obeznanej w wybranej dziedzinie i mająca czas i chęci na pełnienie funkcji moderatora i ją uzyska/np w dziedzinie pakistańskiej U18/ po pewnym czasie wypada z tej roli i automatycznie trafia na forum VIP? a tam bawi sie jak chce, typuje sobie pełen przekrój dyscyplin z oddsa I nie zaleznie od wynikow w nim bedzie?


celowo pomijam Macia, Matcypow itp bo nie pamietam czy byli modami czy &quot;Znawcami&quot; /robie depozyt jestem na zero - mistrzostwo/ a zapewne w treści regulaminu forum sa znaczace róznice :grin: Pozatym widze chyba prowadzicie jakis nabór, dobrze by bylo jakby zasady były jasne i klarowne ;)
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Czekam na odpowiedź.
Cytat:
Zasady przyznawania rangi Znawca:

1. Osoba zainteresowana rangą Znawca musi wykazać się aktywnym uczestniczeniem w życiu forum, podając regularnie przez kilka tygodni typy wraz z analizami w konkretnym dziale/działach sportowych.
2. Użytkownik forum, który spełni wyżej wymieniony warunek, może wysłać prywatną wiadomość do członka ekipy ModTeam lub do administracji, krótko przedstawiając swoją aktywność na forum.
3. Daną osobę będą obserwować osoby z grupy ModTeam i oni zadecydują o przyznaniu bądź nie rangi.
4. Przyznając rangę Znawca nie oczekujemy &quot;100%&quot; skuteczności, liczy sie znajomość danej dyscypliny i umiejętność przekazania tego pozostałym użytkownikom. Oczywiście skuteczność także ma znaczenie, im wyższa, tym większa szansa na otrzymanie rangi.
5. Po zmniejszeniu swojej aktywności na forum, użytkownik traci range Znawca.
Przeczytaj może jeszcze raz zasady które sam zacytowałeś i zwróć uwagę na punkt drugi.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Zabek
Ostatnio na stwierdzenie ze spora czesc forum gra olowkiem po kartce, wypisuje głupoty w działach (ŁapuCapu perły) etc wyszło mniej wiecej tak:

Teraz na pytanie Szefa odpisujesz
Mozesz mi wyjasnic roznice miedzy pogrubionym bo mnie to poważnie zaciekawiło. Pewnie wiele osob nie widzi różnic i czytając VIP moze to jednoznacznie zrozumiec = wybitny typer.
Czy osoba sprawiająca wrażenie obeznanej w wybranej dziedzinie i mająca czas i chęci na pełnienie funkcji moderatora i ją uzyska/np w dziedzinie pakistańskiej U18/ po pewnym czasie wypada z tej roli i automatycznie trafia na forum VIP? a tam bawi sie jak chce, typuje sobie pełen przekrój dyscyplin z oddsa I nie zaleznie od wynikow w nim bedzie?

celowo pomijam Macia, Matcypow itp bo nie pamietam czy byli modami czy &quot;Znawcami&quot; /robie depozyt jestem na zero - mistrzostwo/ a zapewne w treści regulaminu forum sa znaczace róznice :grin: Pozatym widze chyba prowadzicie jakis nabór, dobrze by bylo jakby zasady były jasne i klarowne ;)
Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. Moderator nie musi być świetnym typerem. Do jego zadań należy przede wszystkim opieka swoim działem, a przede wszystkim rozwijanie go. Jest to funkcja administracyjna na forum. Wiadomo, jeżeli ktoś ma dużą wiedzę to łatwiej mu się tym zarządza.
Ranga forum vip przyznawana jest dla zasłużonych osób na forum, głównie dla tych którzy mieli znaczący wpływ na rozwój forum. W dużej mierze pokrywają się to z moderatorami. Z prostej przyczyny, poświecili oni dużo własnego wolnego czasu, aby forum był w tym miejscu, w którym obecnie się znajduje. Jednak nie wszyscy byli moderatorzy posiadają taką rangę. Jeśli któryś z nich działa na szkodę forum to wiadomo, że ją straci.
Z reguły sami selekcjonujemy na podstawie postów potencjalnych kandydatów na moderatorów. Na pewno dużym atutem jest wiedza z danej dziedziny, merytoryczność wypowiedzi. Jeśli ktoś przy okazji podawania typów ma dużą skuteczność jest to pozytyw, który również ma wpływ na naszą decyzję, jednak nie jest to wymagane. Stosujemy również sprawdzanie moderatorów poprzez nadanie im uprawnień w dziale bez nadania rangi. Jest to swojego rodzaju sprawdzian, który pozwoli nam na dalszą weryfikację czy dana osoba nadaję się, aby zostać moderatorem.
Oczywiście można również samemu zgłosić chęć moderowania, do czego zachęcamy. Każdą kandydaturę rozpatrzymy.
Czekam na odpowiedź.
Twojej osobie przyjrzą się osoby z ModTeamu i to one zdecydują, czy zasługujesz na rangę. Zachęcam do dalszego udzielania się na forum.
 
deepred 886,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Może mi ktoś powiedzieć, za co tyle ludzi dostało bana? Te wszystkie Masy, maroony, maciasy i tak dalej? Nie śledziłem ostatnio forumka i nagle dostałem info, że sporo ludzi zostało wyczyszczonych, what happened?
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć, za co tyle ludzi dostało bana? Te wszystkie Masy, maroony, maciasy i tak dalej? Nie śledziłem ostatnio forumka i nagle dostałem info, że sporo ludzi zostało wyczyszczonych, what happened?
Tamci Państwo uznali, że nie będą respektować zasad panujących na naszym forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Tamci Państwo uznali, że nie będą respektować zasad panujących na naszym forum.
A moim zdaniem forum bez DNTB straciło bardzo dużo. Szkoda że nie można już pogadać na luzie i się pośmiać. Blokowanie ludzi i zabieranie im możliwości takie dyskusji mija się z celem. Forum straciło masę super typerów i jakoś tak nie chce się tutaj zupełnie wchodzić. To, że ktoś ma inne poglądy nie znaczy że trzeba bombardowac banami. Ludzie to jest internet, XXI wiek a Wy komuś czegoś zabraniacie? W imię czego?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ale co Ci dawało to DNtB ? Chcecie pisać na tematy niezwiązane z bukmacherką to zgadajcie się na fejsbukach i innych tym podobnych portalach. Poza tym jest opcja PW. To jest forum BUKMACHERSKIE i właśnie takie głupie posty &quot;o dupie marynie&quot; zaśmiecały tematy DNtB. Chcesz mieć na bieżąco przegląd typów live jakie grają inne osoby na forumku? Masz do tego odpowiedni temat -&gt; KLIK
Pozdrawiam. ;)
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Poza tym jest opcja PW.
Jaka opcja PW? Nie wiem czy 30% użytkowników ma opcję PW aktywną (czyt. nie zablokowaną).
W moim przypadku wystarczyło wysłać śmieszny film jednemu userowi i co? Opcja PW została wyłączona. Dlatego proszę o odblokowanie PW, właśnie po to by pisać o tej dupie marynie wspomnianej przez Ciebie (i nie piszcie mi że jest od tego inny dział bo nie chcę spamować).
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ale co Ci dawało to DNtB ? Chcecie pisać na tematy niezwiązane z bukmacherką to zgadajcie się na fejsbukach i innych tym podobnych portalach. Poza tym jest opcja PW. To jest forum BUKMACHERSKIE i właśnie takie głupie posty &quot;o dupie marynie&quot; zaśmiecały tematy DNtB. Chcesz mieć na bieżąco przegląd typów live jakie grają inne osoby na forumku? Masz do tego odpowiedni temat -&gt; KLIK

Pozdrawiam. ;)
A jak chce porozmawiać z wieloma osobami jednocześnie na tematy bukmacherskie, to w którym temacie mogę to zrobić?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom