>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

L 516

lipny

Użytkownik
Wnoszę o usuniecie mojego tematu z Systemow bukmacherskich
Myślę, że dłuższa przerwa zrobiłaby dobrze wielu osobom.
Bizon, Ciebie to akurat szanuje, teraz jak zamkniete DNTB wrocisz do podawania typów pisania analiz?
kilku/nastu dostało bana bo w ocenie Moda piszacego eseje nic nie wnosilismy do forum
i ok, nie ma co sie kajac, skoro władza tak uwaza to napewno tak jest;)
tylko wielka szkoda livebettingu, wpadnie ktos z łamakiem kontuzja kartka etc i masz Xwiecej niz ta pre analiza, doskonale o tym kazdy wie
a co do spółdzielni co sie cieszy ze DNTB zamkniete, przeciez nikt Was nie zmuszał zeby tam siedziec
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bosco 372

bosco

Użytkownik
jesli ktos ma pojecie o grze szczegolnie live to wie ze zamkniecie dntb to idiotyzm, jak ktos cos ma to na momencie tam wrzuca i tyle, a nie w temacie gdzie zobaczy go nieporownywalnie mniej osob. ludzie ktorzy sie ciesza z jego zamkniecia graja tylko pre albo wirtualnie i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
bosco 372

bosco

Użytkownik
haha skoro tak sie tutaj dzieje to sorry ???? niektorzy moga sobie pisac co chca i sie nie stosowac to niech chociaz beda konsekwenti, wiadomo od dawna ze forum nie jest do zarabia dla nas tylko osob ktore maja zyski z wyswietlen reklam itd ;)
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Myślę że Moderatorzy znajdą rozwiązanie z zaistniałej sytuacji razem z Użytkownikami. Nie wiem jakaś ankieta, albo głosowanie. Coś co sprawi że wszyscy będą zadowoleni. ????
-----------------------------
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Bez DNTB forum straci na wartości a z biegiem czasu umrze albo użytkownicy przejdą na jakąś alternatywę (inne forum, bądź jakiś czat). Nie wiem na jakim celu ma się usunięcie tego. Oficjalny powód podaliście: zła atmosfera na forum, generowanie konfliktów czy coś takiego, a co to jest podstawówka? I dokuczanie grubym osobom?
- Jest opcja ignorowania poszczególnych osób, nie trzeba czytać wszystkiego
- Można daną osobę zbanować na 3 dni / tydzień / miesiąc na HP żeby się otrząsnęła i pisała tylko na temat.
Ludzie przesiadywali na forum całymi dniami, teraz będzie wejście przeczytanie max dwóch działów (w szczególności takich kwiatków: http://scr.hu/5dfa/m66l7
) i szybkie opuszczenia forum. Myślę że nie o to w tym chodzi i nie do tego dążycie.
Zresztą jakby ktoś nie chciał czytać &quot;głupot&quot; to by tam nie wchodził i się nie denerwował. Mocno zaskoczyła mnie decyzja administracji...
 
kempazzo 131

kempazzo

Użytkownik
Mam chyba super pomysł.. a jakby tak stworzyć taki temat na forum, w którym możnaby się wymieniać poglądami na temat meczów na żywo.. taki jakby &#39;live-chat&#39;???.. co Wy na to??


... ironia ;)
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Mam chyba super pomysł.. a jakby tak stworzyć taki temat na forum, w którym możnaby się wymieniać poglądami na temat meczów na żywo.. taki jakby &#39;live-chat&#39;???.. co Wy na to??
mam jeszcze lepszy pomysl. A jakby tak kazdy z userow zalozyl temat z wlasnymi typami? Oh wait....

:]:]:]
 
B 3

bfilip

Użytkownik
Zdecydowanie szkoda DNBT, bez tego nie ma szansy na podawanie fajnych live betow, szczegolnie w siatkowce czy tenisie, gdzie kursy potrafia sie odwrocic bardzo szybko. Bez tego dzialu forumek traci conajmniej 50% swojej wartosci, niezrozumiala decyzja.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Zgadzam się z użytkownikiem @skolsik1
Odpowiedzialność zbiorowa za jakieś słowne przepychanki czy nieporozumienia między userami to jest rodem z podstawówki i jeżeli ktoś to stosuje to świadczy to o bezsilności i braku chęci zastosowania innych metod, bo to nie jest wyjście z sytuacji. Pozdrawiam serdecznie.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
I po co wam te DNTB? zawsze możecie poglądami się wymieniać we wiadomościach ;) a nie w HP, gdzie tam większość i tak robi sobie pośmiewiska.. Ludzie ogarnijcie się. Chyba, że forum to &#39;wasze życie&#39; i żyć bez tego nie możecie to jest jak jest.
e: zaraz pewnie spotka mnie lawina krytyki : )
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
I po co wam te DNTB? zawsze możecie poglądami się wymieniać we wiadomościach ;) a nie w HP, gdzie tam większość i tak robi sobie pośmiewiska.. Ludzie ogarnijcie się. Chyba, że forum to &#39;wasze życie&#39; i żyć bez tego nie możecie to jest jak jest.

e: zaraz pewnie spotka mnie lawina krytyki : )
Cześć wonderkido,
Zgadzam się z Tobą, w HP większość robi z siebie pośmiewiska.
Najlepszy przykład: http://i.imgur.com/djj9bu6.jpg
Pozdrawiam serdecznie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 2,2K

barichello

Użytkownik
I po co wam te DNTB? zawsze możecie poglądami się wymieniać we wiadomościach ;) a nie w HP, gdzie tam większość i tak robi sobie pośmiewiska.. Ludzie ogarnijcie się. Chyba, że forum to &#39;wasze życie&#39; i żyć bez tego nie możecie to jest jak jest.
e: zaraz pewnie spotka mnie lawina krytyki : )
A jak ktoś ma jakieś cenne info z relacji live to jak to widzisz? Wyobrażasz sobie, że wyśle X wiadomości prywatnych, gdzie jest limit czasowy pomiędzy poszczególnymi.

Z kolei niektórzy mają wyłączone PW i co wtedy?
Załóżmy zatem temat: Czat i tam będzie się dyskutowało swobodnie, zakładanie x tematów tematycznych jeżeli czasem problem jest ad hoc jest bez sensu, bo nie każdy to uważanie śledzi.
 
krzywik 16

krzywik

Użytkownik
Ostatnimi czasy tylko DNTB dawał kasy ????
Proponuję czat z automatyczną cenzurą, wszystko co zawiera wulgaryzmy od razu znika ????
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Najlepiej to sami zacznijcie myśleć, a nie czekacie tylko na &quot;cenne info z live&quot;. 100x lepiej na tym wyjdziecie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Witam serdecznie,
Przyłączam się do opinii, że likwidacja DnTB to wylewanie dziecka z kąpielą. Jest to najszybsza metoda wymiany informacji istotnych z punktu widzenia zakładów sportowych, na przykładzie tenisa którego śledzę. W DnTB można było najszybciej znaleźć/podzielić się informacjami o kontuzjach, medicalach, warunkach pogodowych, planie gier, ruchach kursów, opiniach dziennikarzy i ekspertów czy przebiegu poszczególnych spotkań (niestety nie wszyscy jak Avicii mają dar zap***dalania z każdą transmisją).
DnTB było mieszanką merytorycznych informacji i typów, odrobiny humoru (płacze), ale i również gadek offowych powiązanych ze sportem nieco luźniej, które pomagają rozładować emocje. Jednocześnie była to najszybsza droga do uzyskania informacji i pomocy innym userom. Prawdą jest, że każdym miejscu pojawia się prędzej czy później element zua, który można wyplewić moderacją zgodną z zasadami.
Decyzja administracji to dla mnie wyraz przerostu bezradności i braku pomysłu nad zdrowym rozsądkiem. Liczę na to, że zdrowy rozsądek z czasem weźmie górę nad doraźnymi, gwałtownymi rozwiązaniami.
Pozostając w trendzie uprzejmości i kultury, który - jak wydaje się niezauważony przez administrację - ostatnimi czasy był popularyzowany w HP - Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
I po co wam te DNTB? zawsze możecie poglądami się wymieniać we wiadomościach ;) a nie w HP, gdzie tam większość i tak robi sobie pośmiewiska.. Ludzie ogarnijcie się. Chyba, że forum to &#39;wasze życie&#39; i żyć bez tego nie możecie to jest jak jest.
e: zaraz pewnie spotka mnie lawina krytyki : )
A może by tak jakąś spółdzielnię wymiany informacji założyć?
Nie rozumie dlaczego teraz zamknięto temat, ostatnio bardzo się poprawiło, wielu członków społeczności zaczęło używać grzecznościowych zwrotów.
Pozdrawiam serdecznie
 
M 418

maat

Użytkownik
Najlepiej to sami zacznijcie myśleć, a nie czekacie tylko na &quot;cenne info z live&quot;. 100x lepiej na tym wyjdziecie. Pozdrawiam.
No ale nie ma osoby, która interesuje się wszystkimi sportami i je &quot;ogarnia&quot;. Każdy w tym dziale dokładał swoją &quot;cegiełkę&quot; dzieląc się wiedzą, spostrzeżeniami typami ze sportu/sportów, w którym jest mocny.

Informacje te pomagały na pewno szerokiemu gronu userów.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ShoutBox był przed DnTB i generował jeszcze większą ilość negatywnej energii.
Wiązało się to z brakiem możliwości moderowania bardzo dużej ilości zamieszczanych wrzutek słownych.
Na chwilę obecną userzy muszą trochę ochłonąć. W tym czasie na spokojnie postaramy się znaleźć alternatywę dla DnTB, służącą szybkiej wymianie informacji na forum.
Pretensje o zamknięciu DnTB możecie mieć tylko i wyłącznie do siebie - za brak kultury osobistej, chamstwo, pychę, zadufanie w sobie, wyśmiewanie.
Jak widzicie rozpętała na dobre GÓWNOBURZA - administrator forum Wam w takiej sytuacji radzi kila cennych porad:
  • - ochłońcie
  • - wyjdźcie na spacer
  • - poszukajcie innej formy spędzenia czasu

Uwierzcie, że internet, ani świat realny nie kończy się z powodu zamknięcia jałowego tematu na forum gdzie zdecydowana większość dyskusji polegała na wpisach typu: &quot;siekierka zagrał&quot;, &quot;lokomotywa wawo&quot;, &quot;konar ekspert podał typ&quot;, &quot;szakal to, szakal tamto&quot;, &quot;chorwacja szok!&quot;, &quot;gol betis&quot;, &quot;zatopione dzisiaj hehe&quot;, &quot;zarobiony dzisiaj jestem&quot; itd.
To jest właśnie ta dziecinada przez którą temat został zamknięty. Ledwo nie minęło 24 godziny od zamknięcia tematu, a niektórzy z Was zatracili chyba już sens całego życia jakby bez DnTB nie dało się już normalnie funkcjonować, bo przecież tam były takie cenne informacje... Wróćcie do rzeczywistości i nie oszukujcie się.
Temat był bardziej w celach rozgrywkowych niż merytorycznej dyskusji. Po co te kłamstwa i żale? Poczekajcie kilka dni, na ruch ze strony administratora i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
A po co interesować się wszystkimi? Żeby być jak &quot;król&quot; forum? Wystarczy być dobrym w 1 dyscyplinie i kasa leci, ale to trzeba dać coś od siebie, trochę pomyśleć. Większość woli być do końca życia debilami. Przykre, ale prawdziwe.
 
Do góry Bottom