>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

A 0

arawak

Użytkownik
Wg mnie jeśli wpłacisz te 800 zł i dostajesz 400 zł i obrócisz 4000 zł to całość możesz wypłacać bez dodatkowego obrotu depozytem.
Pytanie czy mozna jakoś odblokować i wypłacić samą tylko wpłatę czyli te 800zł jeszcze przed obróceniem bonusu .....bo w regulaminie niby jest, że obrócić należy bonus a nie depozyt chociaż, przynajmniej początkowo zablokowana jest całość.
Jeśli można to w jaki sposób? Wystarczy tak jak ktoś wyżej napisał zagrać cokolwiek po jakimkolwiek kursie za 800zł czy trzeba zagrać za całość bo np. w pierwszej kolejności do zakładu liczą środki bonusowe???
Proszę o szybką odpowiedź
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zablokowana jest całość przez cały czas do momentu obrócenia całości. Więc nie wypłacisz nic dopóki nie wykonasz obrotu. Obrót bonusem po kursie 1,80.
 
X 2

xahiv

Użytkownik
Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem. Gdy próbuje wejść na stronę Tobet, to przeglądarka (zarówno firefox jak i google chrome) wyświetla mi info w stylu &quot;uwaga wchodzisz na stronę niezaufaną itp&quot;. Gdy to zignoruję i wchodzę dalej, to antywirus krzyczy, że wykryto trojana. Czy ktoś już tak miał i może potwierdzić, że wszystko jest ok?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Może masz starą aktualizacje, a może... masz robale na komputerze.Polecam aktualizacje, jak nic nie da to format.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
https://www.tobet.com/docs?content=norisk2&amp;amp;content_only=false&amp;amp;ads=false


Zakład bez ryzyka 200 PLN czeka na Ciebie!

Drogi Łukasz!

W najbliższy weekend mamy ostatnią kolejkę Premiership w tym sezonie. Mimo iż losy tytułu mistrzowskiego są już rozstrzygnięte, to nadal wiele drużyn ma o co walczyć! Wszystkie mecze zostaną rozegrane o tej samej porze, co oznacza wielkie, piłkarskie emocje!

Aby jeszcze je zwiększyć dajemy Ci do dyspozycji zakład kombinacyjny bez ryzyka, do kwoty 200 PLN. Zakład kombinacyjny musi być złożony z dwóch lub więcej zdarzeń z naszej oferty na mecze Premier League lub trwających Mistrzostw Świata w Hokeju.

Oferta jest ważna od dzisiaj do północy w niedzielę. Żeby z niej skorzystać wpisz kod bonusu NORISK2 zanim postawisz swój zakład kombinacyjny.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
ja dostalem dwa maile jeden na zaklad bez ryzyka 200 drugi na 20.smsa tez dostalem na 20 zlotych wiec nie wiem co o tym myslec.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dajcie link do tej promocji na stronie. Ja maila nie dostałem, ale chciałem poczytać o tej ofercie. Jest informacja, że tylko dla odbiorców e-mail?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki Josef39. Fajna promocja, szkoda że nie dostałem maila. Niestety tak jak myślałem. Punkt 7 regulaminu:
&quot;Oferta jest dostępna tylko dla użytkowników, z którymi Tobet skontaktował się osobiście w sprawie tej promocji.&quot;
 
bazak 603

bazak

Użytkownik
Wie ktos czy mozna dodac do kuponu inne mecze np z ligi niemieckiej i jak one nie wejda czy bedzie zwrot?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
napisze mi ktos jak dostaliscie te maile??bo ja dostalem smsa i maila na 20 zl zaklad bez ryzyka z kodem NORISK1 a za chwile dostalem maila i smsa na zaklad 200 zl bez ryzyka z kodem NORISK2.wiece o co z tym chodzi&gt;?&gt;?mial ktos tak samo??
 
Do góry Bottom