>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

T 13

txc

Użytkownik
Czy mozna dokladać inne zdarzenia do tego finalu Carling Cup? Czy promocja jest jedynie na ten mecz? We wczesniejszych promocjach byla mozliwosc dokladania innych zakladow, ale tutaj chyba nie jest to jasno okreslone.
e:Jednak doczytalem dokladnie regulamin, z ktorego wynika, ze mozna ;)
5. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemowe, kombinowane i pojedyncze.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie no wiem, że mają 24h. Nie martwię się o to czy w ogóle dodadzą, tylko akurat chciałem coś obstawić. Trzeba czekać :-(
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ustrzel 200PLN podczas biatlonowych MŚ
Repetuj broń i ćwicz celność na biathlonowe mistrzostwa świata, które odbędą się w niemieckim Ruhpolding w dniach 1-11 marca. Zapowiada się wspaniała i zacięta walka pomiędzy najlepszymi biathlonistami świata, których czeka m.in. rywalizacja w biegu sprinterskim, sztafetowym i indywidualnym na 20 km.
Na Was w Tobet czekają za to atrakcyjne kursy na wszystkie konkurencje oraz loteria 200 PLN dla obstawiających mistrzostwa świata w biathlonie!
Aby dołączyć do losowania, wystarczy postawić 8 PLN każdego z ośmiu dni zawodów. Zwycięzca loterii zgarnie 200 PLN w gotówce! Promocja obejmuje wszystkie zakłady zwykłe i na żywo (LiveBet), postawione na stronie internetowej lub za pośrednictwem naszej nowoczesnej aplikacji komórkowej Tobet Mobile.
Weź głęboki oddech, wymierz i strzel, a może trafisz 200 PLN!
Regulamin:
1. Gracze, którzy postawią co najmniej po jednym zakładzie każdego z ośmiu dni zawodów mistrzostw świata w biathlonie (1-11 marca), wezmą udział w loterii z nagrodą 200 PLN.
2. Każdy kupon musi zawierać co najmniej jeden zakład na MŚ w biathlonie.
3. Minimalna stawka na kupon wynosi 8 PLN.
4. Oferta obejmuje zarówno zakłady zwykłe, jak i na żywo (LiveBet).
5. Loteria odbędzie się w ciągu pięciu dni roboczych od ostatniego z dni objętych promocją.
6. Nagroda nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
7. Zwycięzca we własnym zakresie ureguluje wszelkie podatki należne z tytułu uzyskania wygranej.
8. Promocja obejmuje wszystkich użytkowników Tobet.
9. Do promocji mają również zastosowanie ogólne zasady korzystania z serwisu Tobet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 22

abc123456

Użytkownik
Hmm czy ktoś jest w takiej sytuacji jak ja, że nie dostał jeszcze zwrotu ?
Tak, z doświadczenia wiem, że jak nie dostanę zwrotu w ciągu 15 minut od zakończenia spotkania to muszę pisać do nich na czacie po 24 godzinach i wtedy dostaję zwrot.
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Wysłałem zapytanie do angielskiego supportu, jak dostanę odpowiedź dam znać : ]
E: Szybka odpowiedź i zwrot już jest na koncie ; ) Piszcie do eng supportu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
akselek 552

akselek

Użytkownik
A 861

amigo007

Użytkownik
Akselek no jeśli wygrałeś postawiony zakład to logiczne, że zwrotu nie dostaniesz. A jak przegrałeś ten zakład to uderzaj do supportu, żeby to wyjaśnić. Ps. u mnie też jest już zwrot.
 
C 0

czarny-kot

Użytkownik
PS. bo ja dostalem taka wiadomosc
Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że tylko przegrane zakłady na mecz finałowy CC
mogą kwalifikować się do zwrotu. Pański zakład na CC był wytypowany
poprawnie, o przegranej kuponu zadecydowało natomiast błędne typowanie
innego zakładu.
 
Do góry Bottom