>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocje w Tobet

warzych 0

warzych

Użytkownik
Może być kilka zdarzeń, zagrałem przez stronę mobile.tobet.com zwrot dostałem po 10 minutach i pieniądze bez problemu wypłaciłem ;)
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Mam pytanie.
A jak się te kilka zdarzeń na mobile.tobet tworzy? Bo za bardzo nie widzę tam szansy na AKO, nie mówiąć o live AKO. Cały czas mi od nowa single wyskakują.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Mam pytanie.
A jak się te kilka zdarzeń na mobile.tobet tworzy? Bo za bardzo nie widzę tam szansy na AKO, nie mówiąć o live AKO. Cały czas mi od nowa single wyskakują.
Jak już wybierzesz jakies zdarzenie musisz je &quot;dodac do koszyka&quot;, potem klikasz &quot;powrót do...&quot; i dalej się poruszasz po zbiorze zdarzeń wybierając kolejne zakłady
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Grał może jeszcze ktoś, kto kiedyś brał udział w promocji tobet mobile? Jak na razie z wpisów to Czoło Oleksego skorzystał kolejny raz. Próbował ktoś jeszcze może korzystać ponownie? Ja się nie odważyłem. Za bardzo cykor chyba jestem.
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Grał może jeszcze ktoś, kto kiedyś brał udział w promocji tobet mobile? Jak na razie z wpisów to Czoło Oleksego skorzystał kolejny raz. Próbował ktoś jeszcze może korzystać ponownie? Ja się nie odważyłem. Za bardzo cykor chyba jestem.
ja grałem, nie było zwrotu
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wielka uczta z futbolem Premier League!
W angielskiej ekstraklasie zawsze sporo się dzieje, ale zdarzają się tygodnie, w których prawie nie ma odpoczynku od emocji. Tak będzie na przełomie stycznia i lutego, kiedy to w ciągu 6 dni rozegranych zostanie aż 19 spotkań! Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji i zadbaliśmy o to, aby w Tobet było równie ciekawie. Postaw co najmniej po 8 PLN na każdy z czterech dni kalendarza Premier League (31 stycznia, 1 lutego, 4 lutego, 5 lutego), a uzyskasz szansę na wygranie 4000 PLN w specjalnej loterii!
Regulamin

* Wszyscy gracze, którzy postawią co najmniej po jednym zakładzie każdego z czterech dni kalendarza Premier League (31 stycznia, 1 lutego, 4 lutego, 5 lutego), zostaną dołączeni do loterii z nagrodą w wysokości 4000 PLN
* Na każdym kuponie musi znajdować się co najmniej jeden mecz Premier League rozgrywany w dniu postawienia kuponu.
* Stawka na kupon musi wynieść co najmniej 8 PLN.
* Oferta obejmuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo (LiveBet).
* Loteria odbędzie się w ciągu pięciu dni roboczych od ostatniego z dni objętych promocją.
* Nagroda nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
* Zwycięzca we własnym zakresie ureguluje wszelkie podatki należne z tytułu uzyskania wygranej.
* Promocja obejmuje wszystkich użytkowników Tobet.
* Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin serwisu.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Najwyższy kurs wygrywa - codziennie!


Począwszy od 1 lutego, dzień w dzień do 5 marca gracze Tobet będą mieli szansę zgarnąć dodatkową gotówkę za typowanie w dziale zakładów sportowych!
Zasady rywalizacji są bardzo proste. Codziennie prowadzona będzie klasyfikacja wygranych zakładów, której zwycięzcą zostanie gracz z najwyższym trafionym kursem w danym dniu (decyduje godzina rozstrzygnięcia ostatniego zdarzenia na kuponie).
Nagrodą za pierwsze miejsce jest bonus 200 PLN i koszulka! Aby dołączyć do gry, wystarczy postawić zakład za co najmniej 2 PLN.
To nie wszystko! Aby było jeszcze ciekawiej, oprócz nagród dnia przygotowaliśmy nagrody specjalne: 500PLN za dwukrotne trafienie kursu dnia w tym samym tygodniu
1000PLN za trzykrotne trafienie kursu dnia w tym samym tygodniu
2000PLN za czterokrotne trafienie kursu dnia w tym samym tygodniu
5000PLN za pięciokrotne trafienie kursu dnia w tym samym tygodniu

Regulamin
1.Konkurs przewiduje 2 rodzaje nagród: codzienną 200PLN oraz specjalną do 5000PLN.
2.Nagrodę codzienną otrzyma gracz, z najwyższym trafionym kursem w danym dniu (decyduje godzina rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie - w przypadku gdy ostatnie zdarzenie zostanie rozliczone po godzinie 00.00 dnia następnego, kupon będzie sklasyfikowany właśnie w tym dniu ).
3.Nagrody dodatkowe będą przyznawane za kolejne codzienne wygrane gracza w danym tygodniu wg. schematu:
500PLN za dwukrotne trafienie kursu dnia
1000PLN za trzykrotne trafienie kursu dnia
2000PLN za czterokrotne trafienie kursu dnia
5000PLN za pięciokrotne trafienie kursu dnia
4.Nagrody tygodniowe nie kumulują się.
5.Minimalna stawka klasyfikująca do udziału w konkursie wynosi 2 PLN/ 0.5 €.
6.Nagrody podlegają 3-krotnemu obrotowi przed wypłatą po minimalnym kursie 1.8.
7.Nagrody będą dodawane do kont graczy w każdy wtorek kolejnego tygodnia.
8.Zakończenie konkursu zaplanowano na 4-go marca.
Tabela http://www.tobet.com/pol/docs?content=hoc_tobet_leaderboard&amp;amp;ads=false
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No to chyba na razie możemy pożegnać się z zakładami bez ryzyka
Chciałeś, to masz :
&lt;img style=&quot;display:block&quot; alt=&quot;&quot; width=&quot;20&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;1&quot;&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td width=&quot;100%&quot; align=&quot;left&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Super Bowl na żywo bez ryzyka!
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;img style=&quot;display:block&quot; alt=&quot;&quot; width=&quot;1&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;5&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Przed nami 46 edycja Super Bowl, a przed Tobą okazja do skorzystania z naszej oferty specjalnej: zakład na żywo (LiveBet) bez ryzyka, do kwoty 20 PLN!
Finał ligi NFL to co roku jeden z najważniejszych punktów w kalendarzu sportowym Ameryki. Śledź wydarzenia na boisku i poczuj się częścią tego wielkiego wydarzenia, stawiając zakład na żywo! Jeśli nie wygrasz, zwrócimy Ci stawkę, nawet 20 PLN! Promocja uwzględnia również zakłady komórkowe postawione przez Tobet Mobile.
Jak wziąć udział w promocji:
1. Zaloguj się na swoje konto.
Kliknij przycisk ?Wpłata&quot; na górze strony, następnie wejdź do zakładki ?Kod promocyjny&quot; i wpisz w pustym polu SUPERBOWL2012.
2. Postaw zakład na żywo (LiveBet) na Super Bowl.
Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów (pewniaki, systemowe, kombinowane i pojedyncze) pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden zakład na żywo na Super Bowl 2012.
3. Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo, otrzymasz zwrot stawki.
Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tenthu 6

tenthu

Użytkownik
Jeszcze mi nie przeszły nerwy po ostatnim zakładzie bez ryzyka (już miałbym w kieszeni dość grube pieniążki, ale ostatni mecz popsuł kupon i niestety dostałem tylko zwrot ???? ) a tu tobet już zaskakuje kolejnym.
Mam do was pytanie odnośnie tej nowej promocji. Czy w tobecie da się połączyć livebetting z normalnymi zakładami przedmeczowymi?
Bo jeśli dobrze rozumiem mogę sobie w kupon napakować piłki nożnej, kosza, hokeja i czego tam jeszcze chce, byleby tylko pojawił się na kuponie przynajmniej 1 mecz obstawiony na żywo z Super Bowl, TAK?
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Mam do was pytanie odnośnie tej nowej promocji. Czy w tobecie da się połączyć livebetting z normalnymi zakładami przedmeczowymi?
Tak, jak najbardziej.

Bo jeśli dobrze rozumiem mogę sobie w kupon napakować piłki nożnej, kosza, hokeja i czego tam jeszcze chce, byleby tylko pojawił się na kuponie przynajmniej 1 mecz obstawiony na żywo z Super Bowl, TAK?
Otóż to.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kiedy jest ten finał Super Bowl 2012? Czy to chodzi o spotkanie: New England Patriots - New York Giants, rozgrywające się dzisiejszej nocy? Pytam bo całkiem nie ogarniam tej dyscypliny. To tym razem mamy tylko jeden mecz do wyboru?
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Kiedy jest ten finał Super Bowl 2012? Czy to chodzi o spotkanie: New England Patriots - New York Giants, rozgrywające się dzisiejszej nocy? Pytam bo całkiem nie ogarniam tej dyscypliny. To tym razem mamy tylko jeden mecz do wyboru?
Tak, zgadza się.
Spotkanie dostępne na livebet od 00:20.

Przypominam kod: SUPERBOWL2012
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że live bet nie będzie przeciążony. A niestety jest to bardzo prawdopodobne. Tym bardziej, że ta sama promocja jest także w bliźniaczych firmach czyli TrioBet i NordicBet. Także przygotujmy się na wielkie mulenie. W końcu tobet/triobet/nordicbet mają to samo wspólne live. A jak się wszyscy rzucą o 00:20 to może być kiepsko.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź.
daj ✅ zamiast pisać, proszę ;)

Mam nadzieję, że live bet nie będzie przeciążony. A niestety jest to bardzo prawdopodobne. Tym bardziej, że ta sama promocja jest także w bliźniaczych firmach czyli TrioBet i NordicBet. Także przygotujmy się na wielkie mulenie. W końcu tobet/triobet/nordicbet mają to samo wspólne live. A jak się wszyscy rzucą o 00:20 to może być kiepsko.
Spokojnie, wszystko będzie w porządku.

post do usunięcia po ustosunkowaniu się Amigo0007
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom