>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

S 2

sid07

Użytkownik
Tak jak myślałem, to jest jakaś lipa - zagrałem za 5 zł na HiLo i przegrałem - zabrało mi z moich środków, a nie z tej rzekomej wygranej...
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
można na ruletce ???? ogólnie na wszystkim.
właśnie na niej ugrałem narazie 27zł i postawiłem na szybko jeszcze Hiszpanie z handi -1 ;d i mam 40,50 normalnie w stanie konta i mogę wypłacać.
a w kasynie dalej jest 30zł i 75 groszy i mogę pogrywać
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mi z 5 free spinów udało się juz 100zł przelać na MB.Znaczy sie nie mi ,Żonka kręciła a jeszcze 100 zł w grze w kasynie.Po raz pierwszy coś z free spinów mi się udało ugrać.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Nie wiem jak to zrobiliście, ale mi jedynie udało się wyjąć z tych spinów marne 0,75 PLN. Widocznie wczoraj maszyna musiała być bardziej hojna niż dziś ;p
 
B 3

besty

Użytkownik
Justyna: Darmowe spiny są dostępne tylko na grę Alien Robots od 29 marca i będą ważne przez 72h
a wchodze w gierke i nic, nie wiem o co im chodzi hhe
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Regulamin
*Darmowe spiny są dostępne tylko na grę Alien Robots od 29 marca i będą ważne przez 72h
* Wszystkie wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 35 razy przed wypłatą z kasyna
*Promocja podlega ogólnemu Regulaminowi
&lt;img style=&quot;display: block;&quot; alt=&quot;&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;15&quot; width=&quot;1&quot;&gt;
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Taka akcja będzie w kwietniu - oczywiście będą inne nagrody.
Nie trzeba się zapisywać, każdemu kto zrobi wymagany obrót zostanie wysłana nagroda.
I jak, będzie ta promocja obrotowa czy nie? Na razie na stronce cisza, a miesiąc się zaczął.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
I jak, będzie ta promocja obrotowa czy nie? Na razie na stronce cisza, a miesiąc się zaczął.
Promocja obrotowa będzie, mamy problem z dystrybutorem nagród, które zamówiliśmy. W poniedziałek powinny być już banery na głównej stronie
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Nowa oferta startowa na Tobet.com:
Do wyboru 3 opcje:
1. Darmowe 5 PLN
2. Bonus 300% od 5PLN (wpłacasz 5PLN otrzymujesz extra 15PLN)
3. Tradycyjny bonus 50% do 150PLN
Tobet &lt;---
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Tobet dziś zaszalał z promocją.
Podwójna wygrana jeśli Benzema trafi ostatni! &lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Hi Grzegorz!
Oferta specjalna na mecz Ligi Mistrzów Real - Tottenham!
Jeśli strzelcem ostatniego gola w spotkaniu będzie Karim Benzema, wypłacimy podwójną wygraną za wszystkie zakłady na wynik do przerwy/końcowy. Maksymalna kwota bonusu to 200 PLN!

Nieobecni w Realu na ten mecz:
-
Kontuzjowani: Benzema, Gago i Pedro León
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Oszustwo raczej nie. Prawdopodobnie pracuje tam niekompetentna osoba. Każdy kto orientuje się na ostatnich wydarzeniach w piłce nie zagra kuponu z tej promocji. Jednak wkleiłem to tutaj bo strasznie mnie rozśmieszyło ????
Promocja zaktualizowana:
Jeśli strzelcem ostatniego gola w spotkaniu będzie Gareth Bale, wypłacimy podwójną wygraną za wszystkie zakłady na wynik do przerwy/końcowy. Maksymalna kwota bonusu to 200 PLN!
Jednak kod promocyjny brzmi w dalszym ciągu: KARIM
 
Do góry Bottom