>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

S 42

szuwi1

Użytkownik
Raczej trzeba trebel, co prawda w regulaminie tej promocji jest, ze tylko 1,80, ale pod koniec jest dodane, ze obowiazuja takze ogolne zasady bonosow, a tam nadal widnieje, ze min. 3 zdarzenia w tym jedna z min. kursem 1.10.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Niech ktoś potwierdzi, że na 100% w promocji 100% RELOAD100 trzeba grać treble. Bo jestem właśnie po rozmowie z supportem i parę razy zapewniano mnie, że trebli nie trzeba obstawiać. Także ja już nie wiem czy trzeba, czy nie trzeba. Bo właśnie 2-gi raz zaryzykowałem wszystkie środki grając treble.
na forum trzeba czasem szukać wiesz? 7 postów wyżej masz odpowiedź :] muszą byc treble kurs 1,8 na zdarzenie minimum 1,10
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Skorzystałem z promo. Wczoraj zagralem sobie singiel barce za 100 zł DNB po kursie ~1.93 i z 300 zł zostalo mi tylko 200 do obrotu.

MOGĄ BYĆ SINGLE !!
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
A gdzie masz podane ile zostalo do obrotu?

EDIT: Sorki, MOJE KONTO - Szczegóły dot. zablokowanych środków - najechać na nazwę promocji i faktycznie wyglada na to, ze single stykaja do obrotu.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
MŚ w hokeju na lodzie z ubezpieczeniem!

Postaw zakład na żywo na mistrzostwa świata w hokeju na lodzie, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot pieniędzy, do kwoty 20 PLN!

Zakłady na żywo (LiveBet) to możliwość obstawiania wyników wydarzeń sportowych na bieżąco podczas ich trwania. Jeśli nigdy jeszcze nie typowałeś w ten sposób, masz teraz doskonałą okazję spróbować bez ryzyka straty pieniędzy! MŚ w hokeju na lodzie odbędą się na Słowacji w dniach 29.04 – 15.05. Przekonaj się, że najszybszy drużynowy sport świata może być jeszcze bardziej emocjonujący i postaw zakład na żywo ze zwrotem do 20 PLN!

Oferta obejmuje wyłącznie zakłady na żywo (LiveBet) postawione na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile. Uwzględniane są również kupony kombinowane postawione w dziale LiveBet, zawierające zakłady na żywo i zwykłe, pod warunkiem, że co najmniej jeden z nich to zakład na żywo na MŚ hokeju na lodzie.

Zaloguj się na swoje konto
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo ICEHOCKEY.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Podwajamy wygrane za dokładny wynik!

Przed nami ostatni mecz rundy rewanżowej półfinałów Ligi Mistrzów. Wydaje się on być już tylko formalnością pieczętującą awans Czerwonych diabłów do finału. Niezależnie jaki scenariusz przewidujesz mamy dla Ciebie specjalną ofertę na to spotkanie!

Jeśli ostatnią bramkę meczu Manchester United – Schalke strzeli Wayne Rooney, a Twój typ na dokładny wynik okaże się trafny, podwoimy Twoją wygraną. Maksymalna kwota bonusu wynosi 200 PLN!


Jak wziąć udział w promocji:
&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;1&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Zaloguj się na swoje konto
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, a następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo ROONEY &lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;2&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Postaw zakład w wysokości co najmniej 8 PLN na dokładny wynik spotkania Manchester United – Schalke (uwzględniane są tylko zakłady postawione przed meczem).
Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze, pod warunkiem, że kupon będzie zawierał zakład na dokładny wynik spotkania Ligi Mistrzów Manchester United – Schalke rozgrywanego 04.05.2011. &lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;3&lt;/dt&gt;&lt;dt&gt;
&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Jeśli wygrasz zakład, a ostatnią bramkę meczu strzeli Wayne Rooney, podwoimy Twoją wygraną!
Maksymalna kwota bonusu wynosi 200 PLN. Bonus zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia meczu.&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt; Darmowa Rejestracja
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Zakład bez ryzyka na finał Pucharu Anglii &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Hej ******
W sobotę 14 maja na historycznym stadionie Wembley odbędzie się finał Pucharu Anglii! Na przeciwko siebie staną zespoły Manchester City i Stoke City. Oczywiście to spotkanie będzie dostępne do gry na żywo w naszym serwisie, a Ty będziesz miał okazję postawienia zakładu bez ryzyka:

Postaw zakład na żywo na finał Pucharu Anglii, a w przypadku przegranej zwrócimy Ci kwotę stawki, do sumy 20 PLN!

Jak to działa?
1. Zaloguj się na swoje konto
Kliknij przycisk ?Wpłata&quot; na górze strony, a następnie wejdź do zakładki ?Kod promocyjny&quot; i wpisz w pustym polu słowo FALIVEBET.
2. Postaw zakład na żywo na finał Pucharu Anglii.
Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden zakład na żywo na finał Pucharu Anglii rozgrywany 14.05.2011.
3.Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo postawiony na finał Pucharu Anglii, otrzymasz zwrot stawki.
Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; » Kliknij aby dowiedzieć się więcej!
 
Z 0

znc

Użytkownik
Witam,
a ja mam takie pytanie odnośnie tych promocji na zakłady bez ryzyka Livebet.
Dobrze rozumuję, że można korzystać na swoim koncie za każdym razem, gdy pojawia się nowa promocja?
Czyli jeśli dzisiaj skorzystałem z promocji na mistrzostwa w hokeju (ICEHOCKEY), to jutro mogę wpisać kod promocyjny FALIVEBET i w razie wpadki na live w Pucharze Anglii oddadzą mi 20pln?


 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
5 euro to okolo 20zl wiec wyglada mi na jakis zwrot za przegrany zaklad, moze z hokeja bo bylo takie promo ostatnio. Grales tam w ostatnich dniach?
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Tak. A możecie grać w kasynie aktualnie, bo mi wyskakuje komunikat że limit został przekroczony i że muszę poczekać. Również musicie obrócić niemal 700zł z tych niecałych 20 ?
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Też to dostałem niech sobie to wsadzą głęboko, w kasynie nie gram a przez tych oszołomów kasy nie mogę wypłacić ;/ grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
W promocji Zakład bez ryzyka na finał Pucharu Anglii do freebetu nie wlicza się zakład postawiony przed rozpoczęciem meczu, mimo tego że pojawił się w sekcji LIVE (jest on traktowany jako zwykły zakład). Co innego z kolei jest na Betclicku, gdzie zakłady postawione przed meczem a pojawią się w sekcji LIVE liczą się jako zakład LIVE. Szkoda, że nie piszą o tym nigdzie w regulaminach !
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Też to dostałem niech sobie to wsadzą głęboko, w kasynie nie gram a przez tych oszołomów kasy nie mogę wypłacić ;/ grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Czy ktoś może wie jak uruchomić ten bonus, albo jak się go pozbyć, ponieważ również mam zamrożone w tym momencie swoje środki i nie moge ich wypłacić...
 
Do góry Bottom