>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet:zakład bez ryzyka 40zł, bonus powitalny 300% lub rejestracyjny150zł

B 12

beznazwy88

Użytkownik
rozumiem że skoro &quot; Bonus rejestracyjny 50% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej dziesięć (10) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty&quot; czyli wpłacając 300 zł to trzeba zrobić obrotu za 1500 zł (10*bonus 150)? bo nie chciałbym musieć robić obrotu za 4,5k
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie. Jest w ogóle jakiś bukmacher co zakład DNB wlicza do obrotu bonusem?
Większość zalicza DNB do obrotu moim zdaniem. Nie wiem jak w singlu, ale w dublu i więcej nie miałem jeszcze nie policzonego obrotu DNB jeśli był remis
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Większość zalicza DNB do obrotu moim zdaniem. Nie wiem jak w singlu, ale w dublu i więcej nie miałem jeszcze nie policzonego obrotu DNB jeśli był remis
Ja miałem na myśli single.
Pada remis to masz zwrot po kursie 1.0. Przy dublach jeśli AKO (gdy padnie remis) masz większe niż w regulaminie bonusu to wiadomo, że zaliczy.
Przy singlach po zwrocie masz 1.0, więc wydaje mi się, że żaden buk nie zaliczy do obrotu, gdyż zapis z regulaminu promocji mówi o minimalnym kursie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pzy singlach to chyba rzeczywiście, ale np zagrałem kiedyś dnb po kursie 1,60 i do tego inne zdarzenie po kursie bodajże 1,30 i był remis więc za dnb zwrot, czyli ako kuponu w tym momencie wynosiło 1,30, ale kupon był zaliczony do obrotu...Tak mi się wydaje - choć mogę się mylić. Zwrócę na to uwagę przy najbliższej okazji jak postawie coś podobnego i będzie zwrot za dnb.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Mogę was zapewnić że w tobecie (a to było przedmiotem pytania) jeśli będzie zwrot na kuponie (czy to DNB czy jakiś mecz odwołany) i przez to ako kuponu spadnie poniżej kursu min to nie zaliczą go do obrotu. Tak z własnego doświadczenia. Pamiętam że swego czasu się o to pytałem na czacie (tak, udało się ???? )
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Czy Tobet odpowiada na maila w weekend? Pytam bo wziąłem u nich bonus od depo i od wczoraj od godziny 20 jeszcze go nie dopisali chociaż wyraźnie piszą, że trwa to praktycznie moment...
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Z tego co pamiętam to dostałem bonus w przeciągu kilku sekund od wpłaty. Może nie wpisałeś kodu promocyjnego ?
 
M 3

maruss84

Użytkownik
czy do obrotu licza sie single na wszystkie sporty? oni chyba kiedys wymagali dwóch zdazen na kuponie? jak wyglada weryfikacja, dowod wyslalem z ich strony, zadaja jakiegos drugiego? problemy z wypłatami?
 
K 3

krs71

Użytkownik
Ja mialem na tobecie konto i bez weryfikacji wyplacalem, ale wyplacalem tak po 200 zlotych tygodniowo ???? Teraz juz nie korzystam z tobetu i konto w sumie nigdy nie zostalo zweryfikowane.
Nie trzeba 2 zdarzen, wystarczy odpowiedni kurs.
Ogolnie moje wrazenia z tobetu sa negatywne. WSZYSTKIE atrakcyjne mecze maja ZAWSZE nizsze kursy ???? Support strasznie powoli odpisuje i dosc niekumaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 3

maruss84

Użytkownik
oni nie maja zwykłego P24 do wpłat tylko P24 by MB, czy po takim depozycie mozna wypłacac na konto czy tylko na MB?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Dostałem maila z bonusem 100 % od kolejnej wpłaty. Mam pytanie odnośnie jednego punktu z regulaminu dotyczacego obrotu.
&quot;3. Bonus musi zostać obrócony przynajmniej sześć razy na zakładach sportowych po minimalnym kursie 1.80 lub wyższym zanim będzie można go wypłacić lub przekazać do innego produktu.
Czy mogą to być single powyżej 1.80, czy przynajmniej dwa zdarzenia?
Bo juz nie pamietam, w którym buku jak było, a róznie to byvało ;p
 
Do góry Bottom