>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocje w Tobet:zakład bez ryzyka 40zł, bonus powitalny 300% lub rejestracyjny150zł

B 0

bloodbro

Użytkownik
ja mam pytanie dotyczące bonusu 300% deposit, założyłem konto, wplacilem 15 zł, dostałem 15zl bonusu, co już jest dziwne bo 300% z 15 zł to 45 zł czyli powinienem mieć w sumie 60 zł? nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale teraz pytanie, bo wygrałem 160 zł za zakład 3 zł, z tego co przeczytałem w regulaminie powinienem obrócić 4 razy 15 zł które oni mi dali, czyli mam wydać 60zl na zakłady powyżej 1.80 tak? teraz pytanie, skąd mam niby zablokowane 135 zł z groszami? nie ogarniam tego, postawiłem 4 zakłady po 15 zł i dalej mam wypłatę zablokowana, jak to działa?

nigdy więcej kodów bonusowych....
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
ja mam pytanie dotyczące bonusu 300% deposit, założyłem konto, wplacilem 15 zł, dostałem 15zl bonusu, co już jest dziwne bo 300% z 15 zł to 45 zł czyli powinienem mieć w sumie 60 zł? nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale teraz pytanie, bo wygrałem 160 zł za zakład 3 zł, z tego co przeczytałem w regulaminie powinienem obrócić 4 razy 15 zł które oni mi dali, czyli mam wydać 60zl na zakłady powyżej 1.80 tak? teraz pytanie, skąd mam niby zablokowane 135 zł z groszami? nie ogarniam tego, postawiłem 4 zakłady po 15 zł i dalej mam wypłatę zablokowana, jak to działa?

nigdy więcej kodów bonusowych....
Po pierwsze kolego byl to bonus od 5zl 300% czyli dostales 15 zl a skoro wplaciles 15zl to masz 100% bonus.....zawsze mozna wiecej buk sie cieszy...
2 rzecz jesli masz zablokowana wyplate to sytuacja wyglada nastepujaco albo nie zagrales po 1,8 (4zaklady) albo u nich jej blad w systemi co czesto sie zdarza najlepiej napisz e-mail na [email protected] skontaktuj sie na czacie bo jesli obrociles to umozliwa ci wyplate i najprawdopodobniej bedziesz musial sobie konto zweryfikowac.....
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
Siema, mam pytanie do osób ogarniętych i takich która obracała bonusem 50% do 150zł. Ze dwie osoby napisały tu na forum o niesamowitych limitach które dostały po zagraniu pierwszego zakładu all in singla. też zamierzam wpłacić 300 i postawić całe 450 na singla. doradzacie grać za mniejsze stawki? bo ja an dobrą sprawe ten obrót 1.5 k zrobiłbym najchętniej na 3 singlach, a nie zamierzam wpłacić kasy wygrać i kombinowąc potem z treblami. w końcu 450 zł zagrane nie na jakąś wiejską lige tylko np na premierszip to nie jest jakaś oszałamiająca kwota...
 
K 71

kogut

Użytkownik
50% do 150zł nie ma limitu czasu do ywkonania obrotu?
Jest. O ile nie zostało podane inaczej w niniejszym dokumencie lub regulaminie danej oferty bonusowej, Użytkownik musi najpierw postawić wpłatę własną, a dopiero po niej bonus. Tobet zastrzega sobie prawo do usunięcia kwoty bonusu z konta Użytkownika (łącznie z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych), jeśli wymóg obrócenia bonusu nie zostanie spełniony w ciągu 60 dni od otrzymania bonusu.
 
X 0

xxroger

Użytkownik
jeżeli założyłem konto 25 grudnia wpisując kod bonusowy na darmowy zakład , ale nie dokonałem wpłaty aż do dzisiaj to nadal przysługuje mi ten bonus?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
jeżeli założyłem konto 25 grudnia wpisując kod bonusowy na darmowy zakład , ale nie dokonałem wpłaty aż do dzisiaj to nadal przysługuje mi ten bonus?
Polecam spytac support albo na livechacie .E-mail :p[email protected]......
Ale mysle ze ci dadza chyba ze jest jakis zapis w regulaminie ze iles masz czasu na wplate....
 
firer 886

firer

Użytkownik
Siema, mam pytanie do osób ogarniętych i takich która obracała bonusem 50% do 150zł. Ze dwie osoby napisały tu na forum o niesamowitych limitach które dostały po zagraniu pierwszego zakładu all in singla. też zamierzam wpłacić 300 i postawić całe 450 na singla. doradzacie grać za mniejsze stawki? bo ja an dobrą sprawe ten obrót 1.5 k zrobiłbym najchętniej na 3 singlach, a nie zamierzam wpłacić kasy wygrać i kombinowąc potem z treblami. w końcu 450 zł zagrane nie na jakąś wiejską lige tylko np na premierszip to nie jest jakaś oszałamiająca kwota...
Wszystkim nowym graczom zalecam uważać i omijać tego bukmachera bo Tobet to ZŁODZIEJE i postępują dokładnie tak, jak kolega to wyżej opisał. Jeżeli zagracie pierwszy zaklad za większą stawkę po duzym kursie to jest praktycznie pewne ze resztę bonusu będziecie obracac po 1-2 PLN co moze stanowić duzy problem.Do tego bardzo często anulują zakłady dlatego odradzam rejestracji tam
 
W 0

warusz

Użytkownik
Pierwszy mój post i też ponarzekam.
Rejestrowałem się z innego forum ale tez dopadły mnie limity 1-2 pln na zakład.
To się nazywa TOBET - FARSA.
Omijać buka chyba że ktoś lubi tasiemce za 1 pln puszczać ????
 
K 9

kubus223

Użytkownik
o co chodzi z bonusem 300% do 15zl ? czyli wplacam 5zl a oni mi to pomnazaja ? i mam na koncie 15zl ? to troche smieszne...
 
kacperoo 0

kacperoo

Użytkownik
Dostałem bonus zakłąd bez ryzyka do 20zł na dzisiejsze spotkania eliminacji MŚ na livebecie. Tu pytanie, czy wystarczy że wejdę na livebet i mogę obstawiać te mecze, które się jeszcze nie zaczęły czy muszę obstawiać te, które już są w trakcie ( Jest kilka meczy o 21 a kilka o 19 więc dlatego pytam)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że promocja tylko dla odbiorców e-mail. Jeśli ktoś nie dostał e-maila to nie dostanie zwrotu w razie przegranej. Odpowiedź z supportu tobet. Kacperoo zacznijmy od tego że nie mogą to być mecze. Masz napisane wyraźnie w regulaminie. Musi być pojedynczy zakład na kuponie. Inaczej nie dostaniesz zwrotu. Regulamin:

&quot;Oferta zakładu bez ryzyka jest dostępna na jakikolwiek mecz eliminacji do mistrzostw świata w Brazylii, rozegrany 22 marca. Zakład musi zostać zawarty poprzez LiveBet. Jeśli zawrzesz swój zakład bez ryzyka z oferty głównej, nie otrzymasz zwrotu w wypadku przegranej.
Jeśli Twój pierwszy zakład poprzez LiveBet będzie przegrany, zwrócimy Ci stawkę, do kwoty 20 PLN, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu.
Zakład bez ryzyka musi być zawarty jako oddzielny zakład a nie zakład systemowy lub multi-zakład.
Typowanie wyniku przeciwnego do obstawionego w zakładzie bez ryzyka w celu spełnienia ww. wymogu obrotu lub naruszenia warunków promocji w jakikolwiek inny sposób jest niedozwolone. Tobet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i jakichkolwiek korzyści uzyskanych z naruszeniem zasad promocji.
Jeśli Twój zakład bez ryzyka będzie wygrany, wtedy będzie traktowany jak normalny trafiony zakład.
Oferta dotyczy tylko użytkowników, którzy zostali o niej poinformowani osobiście przez Tobet.
Do wszystkich kwestii, które nie zostały ujęte w powyższym regulaminie, mają zastosowanie Ogólne Zasady zawierania zakładów na Tobet.com.&quot;
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Pierwszy mój post i też ponarzekam.
Rejestrowałem się z innego forum ale tez dopadły mnie limity 1-2 pln na zakład.
To się nazywa TOBET - FARSA.
Omijać buka chyba że ktoś lubi tasiemce za 1 pln puszczać ????
zagrane i wygrane trzy kupony po 200 - 500pln i zadnych limitow
 
Do góry Bottom