>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Promocje w Tobet:zakład bez ryzyka 40zł, bonus powitalny 300% lub rejestracyjny150zł

B 0

bloodbro

Użytkownik
ja mam pytanie dotyczące bonusu 300% deposit, założyłem konto, wplacilem 15 zł, dostałem 15zl bonusu, co już jest dziwne bo 300% z 15 zł to 45 zł czyli powinienem mieć w sumie 60 zł? nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale teraz pytanie, bo wygrałem 160 zł za zakład 3 zł, z tego co przeczytałem w regulaminie powinienem obrócić 4 razy 15 zł które oni mi dali, czyli mam wydać 60zl na zakłady powyżej 1.80 tak? teraz pytanie, skąd mam niby zablokowane 135 zł z groszami? nie ogarniam tego, postawiłem 4 zakłady po 15 zł i dalej mam wypłatę zablokowana, jak to działa?

nigdy więcej kodów bonusowych....
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
ja mam pytanie dotyczące bonusu 300% deposit, założyłem konto, wplacilem 15 zł, dostałem 15zl bonusu, co już jest dziwne bo 300% z 15 zł to 45 zł czyli powinienem mieć w sumie 60 zł? nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale teraz pytanie, bo wygrałem 160 zł za zakład 3 zł, z tego co przeczytałem w regulaminie powinienem obrócić 4 razy 15 zł które oni mi dali, czyli mam wydać 60zl na zakłady powyżej 1.80 tak? teraz pytanie, skąd mam niby zablokowane 135 zł z groszami? nie ogarniam tego, postawiłem 4 zakłady po 15 zł i dalej mam wypłatę zablokowana, jak to działa?

nigdy więcej kodów bonusowych....
Po pierwsze kolego byl to bonus od 5zl 300% czyli dostales 15 zl a skoro wplaciles 15zl to masz 100% bonus.....zawsze mozna wiecej buk sie cieszy...
2 rzecz jesli masz zablokowana wyplate to sytuacja wyglada nastepujaco albo nie zagrales po 1,8 (4zaklady) albo u nich jej blad w systemi co czesto sie zdarza najlepiej napisz e-mail na [email protected] skontaktuj sie na czacie bo jesli obrociles to umozliwa ci wyplate i najprawdopodobniej bedziesz musial sobie konto zweryfikowac.....
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
Siema, mam pytanie do osób ogarniętych i takich która obracała bonusem 50% do 150zł. Ze dwie osoby napisały tu na forum o niesamowitych limitach które dostały po zagraniu pierwszego zakładu all in singla. też zamierzam wpłacić 300 i postawić całe 450 na singla. doradzacie grać za mniejsze stawki? bo ja an dobrą sprawe ten obrót 1.5 k zrobiłbym najchętniej na 3 singlach, a nie zamierzam wpłacić kasy wygrać i kombinowąc potem z treblami. w końcu 450 zł zagrane nie na jakąś wiejską lige tylko np na premierszip to nie jest jakaś oszałamiająca kwota...
 
K 71

kogut

Użytkownik
50% do 150zł nie ma limitu czasu do ywkonania obrotu?
Jest. O ile nie zostało podane inaczej w niniejszym dokumencie lub regulaminie danej oferty bonusowej, Użytkownik musi najpierw postawić wpłatę własną, a dopiero po niej bonus. Tobet zastrzega sobie prawo do usunięcia kwoty bonusu z konta Użytkownika (łącznie z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych), jeśli wymóg obrócenia bonusu nie zostanie spełniony w ciągu 60 dni od otrzymania bonusu.
 
X 0

xxroger

Użytkownik
jeżeli założyłem konto 25 grudnia wpisując kod bonusowy na darmowy zakład , ale nie dokonałem wpłaty aż do dzisiaj to nadal przysługuje mi ten bonus?
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
jeżeli założyłem konto 25 grudnia wpisując kod bonusowy na darmowy zakład , ale nie dokonałem wpłaty aż do dzisiaj to nadal przysługuje mi ten bonus?
Polecam spytac support albo na livechacie .E-mail :p[email protected]......
Ale mysle ze ci dadza chyba ze jest jakis zapis w regulaminie ze iles masz czasu na wplate....
 
firer 886

firer

Użytkownik
Siema, mam pytanie do osób ogarniętych i takich która obracała bonusem 50% do 150zł. Ze dwie osoby napisały tu na forum o niesamowitych limitach które dostały po zagraniu pierwszego zakładu all in singla. też zamierzam wpłacić 300 i postawić całe 450 na singla. doradzacie grać za mniejsze stawki? bo ja an dobrą sprawe ten obrót 1.5 k zrobiłbym najchętniej na 3 singlach, a nie zamierzam wpłacić kasy wygrać i kombinowąc potem z treblami. w końcu 450 zł zagrane nie na jakąś wiejską lige tylko np na premierszip to nie jest jakaś oszałamiająca kwota...
Wszystkim nowym graczom zalecam uważać i omijać tego bukmachera bo Tobet to ZŁODZIEJE i postępują dokładnie tak, jak kolega to wyżej opisał. Jeżeli zagracie pierwszy zaklad za większą stawkę po duzym kursie to jest praktycznie pewne ze resztę bonusu będziecie obracac po 1-2 PLN co moze stanowić duzy problem.Do tego bardzo często anulują zakłady dlatego odradzam rejestracji tam
 
W 0

warusz

Użytkownik
Pierwszy mój post i też ponarzekam.
Rejestrowałem się z innego forum ale tez dopadły mnie limity 1-2 pln na zakład.
To się nazywa TOBET - FARSA.
Omijać buka chyba że ktoś lubi tasiemce za 1 pln puszczać ????
 
K 9

kubus223

Użytkownik
o co chodzi z bonusem 300% do 15zl ? czyli wplacam 5zl a oni mi to pomnazaja ? i mam na koncie 15zl ? to troche smieszne...
 
kacperoo 0

kacperoo

Użytkownik
Dostałem bonus zakłąd bez ryzyka do 20zł na dzisiejsze spotkania eliminacji MŚ na livebecie. Tu pytanie, czy wystarczy że wejdę na livebet i mogę obstawiać te mecze, które się jeszcze nie zaczęły czy muszę obstawiać te, które już są w trakcie ( Jest kilka meczy o 21 a kilka o 19 więc dlatego pytam)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że promocja tylko dla odbiorców e-mail. Jeśli ktoś nie dostał e-maila to nie dostanie zwrotu w razie przegranej. Odpowiedź z supportu tobet. Kacperoo zacznijmy od tego że nie mogą to być mecze. Masz napisane wyraźnie w regulaminie. Musi być pojedynczy zakład na kuponie. Inaczej nie dostaniesz zwrotu. Regulamin:

&quot;Oferta zakładu bez ryzyka jest dostępna na jakikolwiek mecz eliminacji do mistrzostw świata w Brazylii, rozegrany 22 marca. Zakład musi zostać zawarty poprzez LiveBet. Jeśli zawrzesz swój zakład bez ryzyka z oferty głównej, nie otrzymasz zwrotu w wypadku przegranej.
Jeśli Twój pierwszy zakład poprzez LiveBet będzie przegrany, zwrócimy Ci stawkę, do kwoty 20 PLN, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu.
Zakład bez ryzyka musi być zawarty jako oddzielny zakład a nie zakład systemowy lub multi-zakład.
Typowanie wyniku przeciwnego do obstawionego w zakładzie bez ryzyka w celu spełnienia ww. wymogu obrotu lub naruszenia warunków promocji w jakikolwiek inny sposób jest niedozwolone. Tobet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i jakichkolwiek korzyści uzyskanych z naruszeniem zasad promocji.
Jeśli Twój zakład bez ryzyka będzie wygrany, wtedy będzie traktowany jak normalny trafiony zakład.
Oferta dotyczy tylko użytkowników, którzy zostali o niej poinformowani osobiście przez Tobet.
Do wszystkich kwestii, które nie zostały ujęte w powyższym regulaminie, mają zastosowanie Ogólne Zasady zawierania zakładów na Tobet.com.&quot;
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Pierwszy mój post i też ponarzekam.
Rejestrowałem się z innego forum ale tez dopadły mnie limity 1-2 pln na zakład.
To się nazywa TOBET - FARSA.
Omijać buka chyba że ktoś lubi tasiemce za 1 pln puszczać ????
zagrane i wygrane trzy kupony po 200 - 500pln i zadnych limitow
 
Do góry Bottom