>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PROMOCJA: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

A 0

armani91

Użytkownik
Cześć
Wczoraj założyłem konto na Bet At Home, dzisiaj zrobiłem przelew na ich konto. Mam pytanie - czy kod &quot;FIRST&quot; mam wpisać wtedy gdy moje pieniądze wpłyną na ich konto czy już dziś kiedy dopiero przelew do nich idzie?
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź!
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
jak ma sie sprawa, jesli założyłem konto jakies 2 lata temu i od tamtego czasu ani razu nie zlozylem depozytu i ani razu nie wplacilem pieniedzy ? czy też ta promocja mnie obowiązuje ?
 
A 0

armani91

Użytkownik
Witam

Wpisz kod: EUR12

Najlepiej przed księgowaniem depozytu, wówczas masz automatycznie 50% więcej do kwoty 800PLN.
Dzięki za odpowiedź. Po jego wpisaniu wyskoczył mi komunikat:

&quot;W czasie trwania akcji bonusowej nie została dokonana żadna wpłata BĄDŹ
Pana/i przelew bankowy nie został jeszcze zaksięgowany BĄDŹ
akcja bonusowa nie jest już aktywna.&quot;

Wychodzi więc na to, że muszę poczekać aż pieniądze zostaną zaksięgowane ;)
 
M 0

malt

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie tej promocji
Przykładowo wpłaciłem 350 czyli dostaje 175 premii czyli mam 525 zł
W obecnym regulaminie pisze, że trzeba postawić minimum 4 razy tą sumę na minimalnym kursie 1,7
Pytania:
1. Czy mogę wypłacić samą kasę, którą wpłaciłem bez bonusu?
2. Czy jeśli powiedzmy będę na minusie 25 zł i zostanie mi 500 zł to muszę dopłacić 25 zł żeby 4 razy postawić tą całą sumę ?
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
1. Czy mogę wypłacić samą kasę, którą wpłaciłem bez bonusu? 2. Czy jeśli powiedzmy będę na minusie 25 zł i zostanie mi 500 zł to muszę dopłacić 25 zł żeby 4 razy postawić tą całą sumę
1. Nie możesz
2. Nie musisz

Admin: takie dopiski mogą skończyć się banem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 6

willy7

Użytkownik
Są, ale jak niezbyt dobrze obstawiasz, to NIE KORZYSTAJ!
Ja skorzystałem i żałuje.
Wpłaciłem 100zł dostałem 50zł bonusu.
100zł wymieniłem na żetony... przehulałem...
wpłaciłem jeszcze ponad 210zł. (i żałowałem że dopiero z bonusu nie skorzystałem... ale jak się okazało, dobrze się stało.)
Kaskę wymieniłem na żetony do kasyna, tym razem udało się cos ugrać, chciałem wymienić.... a tu zong!!!
Nie można wypłacić ????
Wymagany jest obrót bonusem przed wypłatą. ..mało tego, bonusem się bawiłem na zakładach, z 50 zł zostało się 21zł i co? Jak przelałem kaskę, to mi 29zł zablokowali i zamienili w bonus????
Kasy nie wypłaciłem, a do tego zablokowałem kolejne 29zł (kaska zamieniona w bonus). I teraz nie wiem, najchętniej to bym się pozbył tego bonusu, bo blokuje mi wypłaty kaski zarobionej w kasynie :;/:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam wszystkich mam taki problem ????

Pierwszy raz stawiałem online u BATh i tam były zakłady pojedyncze ja myślałem że to są zakłady tak jak w stsie te kombinacyjne i się walnąłem postawiłem parę zakładów chyba z 5 po 5 zł na takie jak &quot;Drużyna 1 strzeli bramkę w obydwu połowach&quot; itd dostałem bonus 25 zł ponieważ wpłaciłem 50 tak i teraz moje pytanie czy w przypadku gdy nie spełnię warunków bonusa to w przypadku gdy przegram te zakłady te 25 zł zostaną odjęte też od mojego depozytu? czy jak to jest ;x dodam że w tym bonusie trzeba obrócić 5 razy bonusem i raz depozytem po kursach 2.00 lub wyższych ... Ogólnie co jeżeli nie spełnie warunków bonusu ;x

W Bet At Home nie masz podziału konta na depozyt i bonus. Wszystko się sumuje i dopóki nie obrócisz bonusem to nic nie wypłacisz.

Jeśli wymagany kurs kwalifikujący się do obrotu to 2,00 to po prostu nie zaliczy Ci tego. Jeśli wygrasz to powiększysz swój stan konta, a jak przegrasz to po prostu tracisz tyle ile postawiłeś. Nie będzie się to jednak kwalifikować do obrotu (czyt. nie będziesz bliższy wypłacenia gotówki)
 
Do góry Bottom