>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w William Hill: Bonus 100% do 100 €/£ dla nowych graczy!

Status
Zamknięty.
T 2

terkin

Użytkownik
Mam prośbę do Was koledzy czy moglibyście zobaczyć czy działa u Was chat na williamhillu. Tzn czy łączy Was z jakimś agentem. Ja od wczoraj wchodząć na chat czekam tylko w kolejce jakieś kilkanaście minut a później widzę informację że nie ma wolnych agentów i mnie rozłącza z kolejki.
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Mam prośbę do Was koledzy czy moglibyście zobaczyć czy działa u Was chat na williamhillu. Tzn czy łączy Was z jakimś agentem. Ja od wczoraj wchodząć na chat czekam tylko w kolejce jakieś kilkanaście minut a później widzę informację że nie ma wolnych agentów i mnie rozłącza z kolejki.
u mnie to samo, widocznie wolne sobie juz zrobili ???? jutro musisz sprobowac
 
es 217

es

Użytkownik
po przeczytaniu tematu nadal nie znalazłem odpowiedzi. Miałem kiedyś konto w kasynie wh, czy to jest to samo konto co bukmacherskie czy mogę bezproblemowo zakładac?
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Witam chciałbym skorzystać z oferty ale mam kilka pytań:
-gdzie najlepiej zrobić przelew do tego buka bo mam konto w mb ale w pln i czy to mi załóżmy przeliczy na euro bądź GBP
-do aktywacji konta wystarczy dowód osobisty
-czy są jakieś problemy przy wypłacie
Z góry dziękuję za odpowiedź bardzo zależy mi na tak wspaniałym bonusie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A ja mam pytanie czy granie zakładów przeciwstawnych w tym buku jest dozwolone? Jedna osoba w tym wątku jacquer napisała że można betować zdarzenia przeciwstawne. Czy rzeczywiście tak można? Bo jeśli tak to bez żadnego ryzyka można przy wpłacie 100 euro wyciągnąć na czysto ~ 63,98 euro. (granie zakładów przeciwstawnych 1,91) Tak więc czy nie mają w regulaminie zapisu, że granie zakładów przeciwstawnych jest zabronione?
 
F 2

future0

Użytkownik
jak tak zagrasz to na bank Ci zablokują konto, nie są idiotami żeby dawać kase za free, nie po to dają bonus żeby stracić tylko żeby zarobić
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP

Promocja Copa America 2011 - do wygrania aż 5000€ w Darmowych Zakładach !

==&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;==

Postaw zakład za minimum 20€ po kursie 1.50 lub wyższym na dowolny rynek w ofercie na Copa America 2011.
Zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do wzięcia udziału w loterii o puli nagród 5000€.

Do wygrania czeka w sumie aż 225 nagród:
* 30 Darmowych Zakładów w wysokości 50€ każdy
* 40 Darmowych Zakładów w wysokości 30€ każdy
* 50 Darmowych Zakładów w wysokości 25€ każdy
* 105 Darmowych Zakładów w wysokości 10€ każdy

Jeden zakład to jeden los w loterii. Im więcej zakładów postawisz, tym większe Twoje szansę na wygraną!
REGULAMIN PROMOCJI:
1. Promocja obowiązuje od 1. lipca do 24. lipca 2011 23.59 CET.
2. Za każdy zakład za minimalną kwotę 20 euro postawioną na którykolwiek rynek Copa America po kursie 1.50 lub powyżej przysługuje jeden udział w losowaniu.
3. W ciągu 72 godzin po zakończeniu turnieju odbędzie się losowanie, w którym można wygrać 225 nagród w postaci Darmowych Zakładów (30x50€, 40x40€, 50x25€, 105x10€), które zostaną losowo przyznane uczestnikom.
4. Użytkownik może złożyć więcej niż jeden kwalifikujący się zakład. Każdy kolejny zakład to dodatkowa szansa na wygraną w losowaniu. Każdy zakład ma taką samą szansę na wygraną.
5. Promocja jest skierowana tylko do aktywnych użytkowników, co oznacza, że należy złożyć przynajmniej jeden zakład za minimalną kwotę 20 Euro na turniej Copa America podczas okresu promocyjnego.
6. Do postawienia zakładu kwalifikującego się do tej Promocji nie może być użyty poprzednio przyznany darmowy zakład.
7. Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla użytkowników korzystających z polskiej wersji strony zakładów sportowych williamhill.com.
8. W Promocji kwalifikujące się zakłady przyjmowane są w walucie euro oraz jako równowartość zakładu w funtach brytyjskich.
9. Zakłady złożone poprzez telefon nie są uwzględnione w Promocji.
10. Nagrody w Promocji nie mogą być przenoszone.
11. Tylko jedna (1) nagroda może być przyznana na osobę, rodzinę, domostwo, adres (pocztowy lub internetowy), email oraz komputer (w przypadku wspólnych komputerów, np. w szkołach, miejscach pracy, publicznych bibliotekach).
12. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów Promocji lub stwierdzenia, że seria zakładów została złożona przez gracza / grupę graczy, które to zakłady z jakiegoś powodu, np. darmowe zakłady, oferta promocyjna, gwarantują pewną wygraną bez względu na rezultat wydarzenia sportowego, rezerwujemy prawo odebrania wartości promocyjnej zakładu/ów i rozliczenia zakładu/ów po właściwym kursie, anulowania darmowych zakładów, anulowania zakładów wynikających z bonusu. Przed przyznaniem bonusa, darmowego zakładu lub oferty na konto możemy zażądać od gracza dostarczenia dokumentacji, która potwierdza jego tożsamość.
13. Z Promocji mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie (powyżej 18 lat), które pomyślnie przeszły procedury weryfikacji konta i wieku na przez firmę William Hill. Każdy uczestnik we własnym zakresie powinien upewnić się, czy udział w Promocji jest dla niego dozwolony. Dodatkowa weryfikacja tożsamości może być wymagana lub zażądana w dowolnym momencie.
14. William Hill nie ponosi odpowiedzialności za awarie techniczne, sprzętowe, awarie oprogramowania lub utratę/brak połączenia internetowego, które mogą utrudnić lub uniemożliwić udział w Promocji. William Hill nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub straty wynikające z udziału w Promocji, niepowodzenia w Promocji, przyjęcia lub korzystania z którejkolwiek nagrody.
15. William Hill rezerwuje prawo anulowania tej Promocji lub przedstawionych Warunków I Postanowień bez ponoszenia odpowiedzialności i bez uprzedzenia.
16. William Hill i/lub jego uprawniony podmiot nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku modyfikacji, zmiany, przerwania lub zakończenia tej Promocji.
17. W sytuacji jakiegokolwiek sporu dotyczącego wiarygodności udziału w Promocji lub uprawnień danego uczestnika decyzja firmy William Hill będzie ostateczna i niepodważalna.
18. Obowiązują także ogólne Warunki i Postanowienia dla strony Williamhill.com.
==&gt;&gt; Zarejestruj się już teraz &lt;&lt;==
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Witam mam bardzo pilne pytanie co do wypłaty.
Obróciłem bonusem i teraz tak:
1. Zlecić wypłate i wejść na chata aby zweryfikować konto..?
2. Najpierw wejść na chata zweryfikować kąto i później zlecić wypłate??

Prosze o szybką odpowiedz osób które już wypłacały. Z góry dzięki za pomoc.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Witam mam bardzo pilne pytanie co do wypłaty.
Obróciłem bonusem i teraz tak:
1. Zlecić wypłate i wejść na chata aby zweryfikować konto..?
2. Najpierw wejść na chata zweryfikować kąto i później zlecić wypłate??

Prosze o szybką odpowiedz osób które już wypłacały. Z góry dzięki za pomoc.
Lepiej pierwsze zweryfikuj konto
Zrob tak:
1. Wbijasz na czat, odpowiadasz na pytania tzn imie, nazwisko, odpowiedz na pytanie wybrane(np. nazwisko panieńskie Matki) , w trakcie zostaniesz poproszony o przesłanie kopi dowodu osobistego(wtedy załączasz pliki i wysyłasz nadal prowadząc rozmowę). Po jakimś czasie dostajesz email ze wszytko ok(ja chyba po 3 h dostałem)
2. Zlecasz wypłate po tym jak dostaniesz email (i co WAŻNE napisz na czacie ze zrobiłeś wypłatę i czy wszystko ok -&gt; To przyspieszy wypłatę)
E2: Pamiętaj o tym powiadomieniu ich na czacie po wypłacie, że zleciłeś transakcje... To w pierwszej wypłacie ma znaczenie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 21

sztuk18

Użytkownik
wielkie dzieki dostajesz odemnie. Zrobie tak jak mówisz ponieważ widziałem w innych postach że wypłacałeś kase. jak będą problemy to będe pisał.
 
P 16

potter3

Użytkownik
Wpłaciłem za pomocą p24 kase na konto wh, chciałbym teraz wypłacić pieniądze na Mb. Wie ktoś co mam zrobić abym mógł wypłacić na konto moneybrookers?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Potter3 o ile nie mają zastrzeżenia w regulaminie, że metoda którą wpłacałeś determinuje metodę wypłaty (w przypadku p24 jest to pewnie przelew bankowy), musisz wpłacić najpierw minimalną kwotę poprzez moneybookers. Jednak zapytaj się, na chacie bądź e-mailem czy tak można i nie będzie kłopotów :)
 
P 16

potter3

Użytkownik
Pomyślałem tak samo jak ty Amigo i wpłaciłem przed chwilą symboliczną kwote 10 funtów przez Mb, niestety nie odblokowałem metody wypłaty przez Mb, nadal mogę wypłacić tylko na konto bankowe.
EDIT: W oknie wypłaty mam tylko 2 opcje do wyboru przelew bankowy oraz czek, ale zauważyłem, że w oknie twoje zarejestrowane metody płatności mam zarejestrowane dwie metody przelewy24 oraz moneybrookers ze statusem aktywny. Miał ktoś może podobną sytuację do mojej ?
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Cholera jasna znów tylko te problemy z William Hillem. Wysłałem dowód osobisty i pisza ze konto jest aktywne do wypłata. Pisze na chacie co z wypłata to ta pisze mi że trzeba jeszcze kopie jakiegoś rachunku albo coś żeby zweryfikować adress. No i tu jest problem ponieważ nie mam nic na siebie, nie dostaje żadnego rachunku. Wszystko jest na mame lub ojca. Co mam zrobić? konto bankowe posiadam ale internetowe i nie posiadam żadnych bilingów z konta ani nic. Co zrobić?? Proszę o pomoc.
Z góry dzięki...

Może to być np. koperta z urzędu giminy zaadresowana na mnie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom