>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Unibet - Zgarnij 100zł bonusu + reklamówkę gadżetów Unibet!!

X 1

xrazorx

Użytkownik
dostałem 50% zwrotu z przegranego zakładu, musze go obrócić 8 razy po kursie min.1,6 i mam takie pytanie mam caly czas grac za max stawke czy po prostu 8 kuponów po 70zl ( tyle dostałem zwrotu ) czyli np. postawie 70zl na kurs 2 wygram 140zl i nastepny znowu za 70 tak? czy za całą kwote ugraną z bonusu czyli 140 ? dzieki za odp.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możesz obstawiać nawet po stawce 2zł. Nie ma to znaczenia, musisz obrócić określoną kwotę po kursie (może być AKO) 1.60.
 
R 0

r1afa1

Użytkownik
Czy ten bonus nadal jest dostępny? Właśnie załozyłem konto w UNIBET ale o żadnym bonusie mnie nie informowali, a jeżeli jest dostępny to poprostu stawiam ten zakład do 150 zł gdy nie siada zwracają połowę , ale czy musze gdzieś aktywować ten bonus żeby mi zaliczyli ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bonus aktualny.
Informacja na 100% była przy rejestracji, aczkolwiek mało widoczna. Przy rejestracji, gdy wpisywałeś hasło masz info o bonusie i automatycznie zaznaczoną opcję o aktywacji bonusu.
 
D 0

dobrywujo

Użytkownik
Ja rowniez widze tylko ten bonus 150 zl, w sensie ze wplacam 300 zl stawiam i zwracaja 50% tej kasy ( wlasnie defaultowo zaznaczone na yes przy rejestracji ten 150 jest, a o tym 100 zl, o ktorym jest ten temat nic nie ma chyba : O )
 
T 9

theart

Użytkownik
To jest ta stówka czy nie ma jej?
I czy obrót musi być na różne spotkania? Czy można obstawiać dwudrogowe na różnych kuponach?
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Zwrot, który otrzymasz w przypadku przegrania swojego pierwszego zakładu podlega warunkom ośmiokrotnego obrotu w zakładach bukmacherskich lub w lobby gier.
Nie rozumiem tej kwestii, jeżeli przykładowo wpłacam 100zł i robię zakład za 100zł -&gt; przegrywam go. Na konto otrzymuję cashback w wysokości 50zł. I co teraz? Ośmiokrotny obrót.. mam obrócić 8x 50zł? nie rozumiem..
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Tak masz postawić 8x50 zł tylko nie wiem po jakim kursie minimalnym ale pewnie coś kolo 1.4-1.5
 
Do góry Bottom