>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

promocja w unibet 20 zł za darmo poker

andreoid 2

andreoid

Użytkownik
witam kiedy sie konczy te turniej napsizałem do nich i odpisali

Witam serdecznie!
Zgodnie z regulaminem promocji bonus będzie dopisany w 48 godz. po zakończeniu turnieju.

W razie jakichkolwiek watpliwosci prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obslugi Klienta.

Pozdrawiam, Biuro Obslugi Klienta
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
hmm wcale to smieszne nie bylo, bo tak glupi nie jestem. Pytam bo poprostu ktos napisal na innym forum,że trzeba było grać czy cos... takze prosze bez slabej ironii bo smiesznie to wyglada :jupi:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
hmm wcale to smieszne nie bylo, bo tak glupi nie jestem. Pytam bo poprostu ktos napisal na innym forum,że trzeba było grać czy cos... takze prosze bez slabej ironii bo smiesznie to wyglada :jupi:
No tu masz racje starałem ci sie pomoc , a inni sobie w &quot;kulki lecą&quot; ;-)
 
I 0

imek744

Użytkownik
hmm wcale to smieszne nie bylo, bo tak glupi nie jestem. Pytam bo poprostu ktos napisal na innym forum,że trzeba było grać czy cos... takze prosze bez slabej ironii bo smiesznie to wyglada :jupi:
:spokodfhgfh: :spokodfhgfh:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
imek744
Zależy ile odeszłes od mieszkania

:spokodfhgfh: :spokodfhgfh: odeszłeś :spokodfhgfh: :spokodfhgfh:
polski jezyk trudna jezyk ... Chlopak sie pyta a Ty mu o mieszkaniu... n/c
:spokodfhgfh: :spokodfhgfh: trudna język :spokodfhgfh: :spokodfhgfh: :jezora: :jezora: :jezora: :jezora:
Nie stukajcie sobie postów za free jak cos wiecie w danym temacie to napiszcie a jak nie to psssss
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
kasa bedzie 48 godzin po zakonczeniu konkursu tylko pytanie kiedy się on zakonczył ??jezeli we wtorek zaczoł sie o 20 skaczył kolo 24 to dzis do 24 powinnismy miec a jutro rano juz napewno
 
R 0

renton

Użytkownik
Jezeli komus nie znudził sie poker to dzis o 19 jest turniej o nazwie &quot;Czwartek z pokerem&quot; wstep za 1,10$ które zwracaja w 48 godz. hasło mozna uzyskac dzwoniac na infolinie unibet lub poszukac na ich stronie. do podziału 300$ za pierwsze 3 miejsca
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
:jupi: 20 zł na koncie :jupi: jak widać unibet to solidna firma
Mają najlepsze freerolle i dobrze płacą. Jak ktoś chce się nauczyć grać w pokera i zainkasować przy odrobinie szczęścia parę dolców to polecam turnieje (zwłaszcza ten o 7 rano gdzie jest tylko połowa wykorzystanych miejsc a pula nagród wynosi 1000 dolarów - płaca nawet za 260 miejsce 1 dolara, a za zwycięstwo coś koło 200). Taki sam jest o 19 i 2.30 a dodatkowo fajne są o 10.45 i 22.30. Z samych freeroli zarobiłem już od grudnia jakieś 20 dolarów a przy tym jest extra radocha. Kasę można od razu przelać na zakłady. Polecam :spokodfhgfh:
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
odnośnie freerolle

Czwartek z pokerem!

Kolejna pokerowa niespodzianka tylko dla graczy z Polski. Po cieszącym się wielkim powodzeniem turnieju &#39;Polski Poker&#39; mamy dla was kolejną niespodziankę: Czwartek z pokerem. Turniej za jednego dolara i 10 centów, ale uwaga kasa wraca na Twoje konto! Czyli działa jak freeroll!

Jak to działa?
Wejście do turnieju kosztuje 1 dolar i 10 centów, ale cała suma jest zwracana na konto gracza po zakończeniu turnieju.

Ponownie zabezpieczamy się hasłem, żeby wykluczyć cudzoziemców i rozgrywamy fantastyczną partyjkę w swojskim gronie.

Zapamiętaj: czwartek godzina 20.00

Wejście na hasło: unipoker

Do zobaczenia przy stole!

Pieniądze zostaną przelane na konta graczy najpóźniej w poniedziałek


to dla tych którzy jeszcze nie widzieli tego info
nagrody
1- 150$
2-90$
3-60$
 
Do góry Bottom