>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

promocja w unibet 20 zł za darmo poker

wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Tak zakończył żywot mój bonus. A do wyjęcia było 160 PLN :zy3ou:

W życiu już nie postawię na tych szkockich baranów :;/:
 
B 0

benek222

Użytkownik
Freeroll dziś wieczorem!

Kolejna pokerowa niespodzianka - freeroll tylko dla graczy z Polski. Masz ochotę sprawdzić czy dopisze Ci szczęście od poniedziałku? To śmiało rezerwuj sobie wieczór i wygrywaj dolary!
Tradycjnie, wejście na hasło, które tym razem brzmi: dwiedamy
Do zobaczenia przy stole!

Zapamiętaj
Multitable tournaments --&gt; specials
Godzina 20.00CET
Rejestracja rozpoczyna się 2 godziny przed turniejem
Unlimited re-buy za 1 dolara
 
F 0

frantic20

Użytkownik
acha to zajebiscie ze dales 35 min przed turniejem spoznielem sie tlyko 15 min .. a szkoda bo widze ze tylko 317 graczy a za 30 miejsce 2.8$ !!! apropo wczoraj zajolem 16 miejsce w 7 stud pl ;] eh szkoda ze sie neizalapalem na ten bo czuje ze niebleo by problemu cos ugrac ;]
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
acha to zajebiscie ze dales 35 min przed turniejem
Dał wtedy kiedy mógł, wielu się załapało a jak ktoś ma żal to jego sprawa. Tak na marginesie to ciesz się, że są tacy ludzie, którzy dzielą się takimi informacjami, bo każdy uczestnik turnieju więcej to potencjalny kandydat do freerollowej kasy.
spoznielem sie tlyko 15 min .. a szkoda bo widze ze tylko 317 graczy a za 30 miejsce 2.8$ !!! apropo wczoraj zajolem 16 miejsce w 7 stud pl ;] eh szkoda ze sie neizalapalem na ten bo czuje ze niebleo by problemu cos ugrac ;]
To, że ktoś załapał się raz na 16 miejsce nie znaczy, że może golić trzystu &quot;frajerów&quot;. Gram w pokera już kilka lat i wcale wczoraj nie było łatwo (80 miejsce), co dobrze swiadczy o Tych, którzy wczoraj zasiedli do stołu. Z dobrą kartą to i małpa potrafi wygrywać więc daruj sobie takie komentarze.

Dla Benka wielkie dzięki za info i hasło do freerollka, jak będzie takich więcej może się skrzyknąć fajna pokerowa paczka. Wczoraj było naprawdę przyjemnie. Widać, że Unibet walczy o polskich graczy więc pewnie nie raz spotkamy się jeszcze przy stole. Wczoraj odpadłem ze stritem na ręku. Ktoś mnie ładnie prowadził mając już na flopie fulla :cry:
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Czwartek z pokerem!

Kiedy? W czwartek o 20.00
Gdzie? Multitable tournamenrs Specials!
Dla kogo? Tylko i wyłącznie dla graczy z Polski!
Hasło - dlakobiet Do zobaczenia przy stole!


Nie wiem czy było ale zobaczyłem dziś na ich stronce to daje .
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Czwartek z pokerem!

Kiedy? W czwartek o 20.00
Gdzie? Multitable tournamenrs Specials!
Dla kogo? Tylko i wyłącznie dla graczy z Polski!
Hasło - dlakobiet Do zobaczenia przy stole!


Nie wiem czy było ale zobaczyłem dziś na ich stronce to daje .

To jest tylko dla kobiet , faceci sie nie zaloguja-to jest dla Pan z okazji dnia kobiet.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ja mam konto jedno na starszą więc skorzystam ????
Jak masz na Nią alians zalozony w pokerze to tak, bo z tego co sie orientuje ciezko z jednego kompa zlozyc do pokera wiecej niz jeden alians-(nawet po wywaleniu ciasteczek)
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Czwartek z pokerem!

Kiedy? W czwartek o 20.00
Gdzie? Multitable tournamenrs Specials!
Dla kogo? Tylko i wyłącznie dla graczy z Polski!
Hasło - dlakobiet Do zobaczenia przy stole!


Nie wiem czy było ale zobaczyłem dziś na ich stronce to daje .

To jest tylko dla kobiet , faceci sie nie zaloguja-to jest dla Pan z okazji dnia kobiet.
A gdzie masz napisane, że to jest tylko dla kobiet? NIGDZIE. Hasło jest tylko dlakobiet ale nic nie jest napisane, że płec przeciwna jest wykluczona z tego turnieju 8)
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Od kilku lat mamy do czynienia z dyskusją na temat słuszności i poprawności tego święta.
My nie będziemy się tym tematem zajmować tylko wykorzystamy okazję aby sprawić miłą nespodziankę.

8 marca o 20.00 partyjka pokera specjalnie dla pań z Polski - udział w tym turnieju nic Cię nie kosztuje, możesz tylko wygrać!

Wejście na hasło, które brzmi: dlakobiet

Przypominamy również, że w naszej stałej ofercie jest cykliczny freeroll tylko dla pań. Zapraszamy w każdą niedzielę i życzymy powodzenia.

Masz jakieś pytania? Zapomniałaś hasło?
Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem [email protected]
lub zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu 00 800 461 12 25

Do zobaczenia na stronie Unibet!
Tez dostalem ;] sprubowac mozna
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Kazdy kto ma konto zarejestrwoane w pokera na kobiete otrzymał takiego maila,bo tylko do kobiet zostaly one wyslane , niech faceci tez probuja, ale bardzo watpliwa sprawa czy sie zdołają zalogowac
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
Kazdy kto ma konto zarejestrwoane w pokera na kobiete otrzymał takiego maila,bo tylko do kobiet zostaly one wyslane , niech faceci tez probuja, ale bardzo watpliwa sprawa czy sie zdołają zalogowac
Ja mam konto na mame i nic nie dostałem.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Kazdy kto ma konto zarejestrwoane w pokera na kobiete otrzymał takiego maila,bo tylko do kobiet zostaly one wyslane , niech faceci tez probuja, ale bardzo watpliwa sprawa czy sie zdołają zalogowac
Ja mam konto na mame i nic nie dostałem.
Moze masz konto u nich na mamę, ale czy zakladałes alians do gry pokera na mamę?
Bo możliwe że tylko kobietom ktore mają alians założony w pokerze wysyłali emaila-tego nie wiem do konca...
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Mozna spokojnie zarejestrować sie na swoje konto do tego turnieju. Na razie jest kilkadziesiąt osób. :wowsdf:
 
Do góry Bottom