>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

promocja w unibet 20 zł za darmo poker

w@llace 0

w@llace

Użytkownik
hmm zapytałem juz z 4h temu obslugi czy daja kase jak ktos sie tylko zapisze... dostalem takie cos


Witam serdecznie!

Niestety, otrzymać bonuis konieczne jest uczestnictwo w turnieju, tzn.
konieczna jest gra.


W razie jakichkolwiek watpliwosci prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem
Obslugi Klienta.
hmm ale przeciez jak mialem otwarte okno to automatycznie mnie wrzucilo do gry...


Martwi mnie ta sytuacja, może ktos pocieszyc ???? ?
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
przygotowali 3 000 mijsc a bylo graczy 1192 z tego co pamientam szkoda szybko skaczylem poszlem all in i wtopa ????
 
B 0

bush

Użytkownik
43 miejsce to niezły wynik. Grało się fajnie, ponad 2 godziny zeszły. Szkoda, że tylko 3 pierwsze miejsca były premiowane.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Co znowu? chce sie zalogowac i wyskakuje mi taki komunikat ????

Nie jesteś zalogowany.

Albo próbowałeś otworzyć zabezpieczoną stronę bez zalogowania, albo nie byłeś aktywny przez dłużej niż 20 minut. Proszę kliknąć tutaj, aby się zalogować.
 
S 55

stacho27

Użytkownik
To i ja się pochwalę - 26 miejsce, dostał już ktoś kasę? Mam nadzieje że dziś po południu już będzie na koncie ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Co znowu? chce sie zalogowac i wyskakuje mi taki komunikat ????

Nie jesteś zalogowany.

Albo próbowałeś otworzyć zabezpieczoną stronę bez zalogowania, albo nie byłeś aktywny przez dłużej niż 20 minut. Proszę kliknąć tutaj, aby się zalogować.
Czy to takie trudne , kliknij tam gdzie to jest napisane i sie zaloguj powtórnie-wielka trudnośc nie jest to chyba, nie było Cie chwile na ich stronie to sie zresetowała proste ;-)
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
No własnie cos tu nei gra, bo jak klikne zeby jeszcze raz sie zalogowac, wpisuje dane i znowu to samo. Dziwne bo w szkole wszystko bylo ok?

pomozcie
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
bodi miałes racje, wszystko juz smiga ???? dzieki

bodi mam pytanie jak miałem otwarte okno,ale nie bylo mnie w domu to dostane te 20 zł? ;]
 
R 0

renton

Użytkownik
bodi mam pytanie jak miałem otwarte okno,ale nie bylo mnie w domu to dostane te 20 zł? ;]
juz chyba z 20 razy padło to pytanie. Poczytaj troche temat :jezora: zreszta jeszcze nikt nie dostał kasy wiec skad niby bodi ma wiedziec?? he??
 
S 55

stacho27

Użytkownik
pewnie dodadzą dzisiaj w nocy albo jutro trzeba czekać cierpliwie, chodź miałem nadzieje że zagram już coś na dziś :mrgreen:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
bodi miałes racje, wszystko juz smiga ???? dzieki

bodi mam pytanie jak miałem otwarte okno,ale nie bylo mnie w domu to dostane te 20 zł? ;]
Tak będziesz tez miał te swoje 20 zł , ale czekaj cierpliwie oni jutro dopiero podopisują
 
I 0

imek744

Użytkownik
bodi mam pytanie jak miałem otwarte okno,ale nie bylo mnie w domu to dostane te 20 zł? ;]
To zalezy tez jak daleko odszedłes od domu, jak bardzo daleko to Ci nie przyznaja :mrgreen:

a z domu wyszedłes tym otwartym oknem?? :mrgreen:
unibet mam taki regulamin: Jeżeli grać opuszcił mieszkanie do 100m to dostaje 20zł
100-200 m 19zł
200-300m 18zł
300-400m 17zł i tak dalej. Zależy ile odeszłes od mieszkania. Unibet ma czujniki przy pokerze wiec nie można opuszczać pokera:d wiec radze nie opuszczać pokera wczasie gry. Złamanie regulaminu grozi każe dozywocia :]
 
Do góry Bottom