>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Stryyke!

stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jak dosłałeś wszystko to tak jak powiedział babilon. Nie powinno trwać ogólnie dłużej niż 3-5 dni. Wiadomo, że żeby było dobrze musi być raczej krócej niż dłużej.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
Panie ekspercie mam problem. Jakis tydzien temu wyslalem przelewem na konto DE27200300000617716394 100euro. Dokladnie zostaly zaksiegowane przez WBK 12 lutego(konto walutowe). W tytule wpisalem: &quot;Usługi finansowe Numer konta: 22528657 - krystian&quot;. Ten przedrostek &quot;uslugi finansowe&quot; dodal mi bank.

No i do teraz pieniadzy nie ma na koncie(stryyke). Wyslalem taka sama wiadomosc(za pomoca formularza) do pomocy, ale nie dostalem odpowiedzi.

Poza tym jest problem z formularzem w ktorym dodaje swoje konto(formy plantnosci-&gt;przelew bankowy). Wpisuje swoje konto daje zapisz, pisze ze zapisane a gdy wchodze ponownie jakis dziwny numer jest w polu &quot;numer konta&quot;. Chyba ze to ma byc numer konta ale bez kodu banku? Nie wiem. Poza tym wiecznie jako kraj sa niemcy.
Moze to przez te konto pieniadze jeszcze do mne nie dotarly?

Bym prosil o jakies wskazowki co moze byc zle i w razie czego gdzie pisac bo z formularza w kontakt nie dostalem odpowiedzi.

PS. Cos chyba macie z serwerem, bo sa okresy ze masakrycznie muli.

Pozdrawiam.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Panie ekspercie mam problem. Jakis tydzien temu wyslalem przelewem na konto DE27200300000617716394 100euro. Dokladnie zostaly zaksiegowane przez WBK 12 lutego(konto walutowe). W tytule wpisalem: &quot;Usługi finansowe Numer konta: 22528657 - krystian&quot;. Ten przedrostek &quot;uslugi finansowe&quot; dodal mi bank.

No i do teraz pieniadzy nie ma na koncie(stryyke). Wyslalem taka sama wiadomosc(za pomoca formularza) do pomocy, ale nie dostalem odpowiedzi.

Poza tym jest problem z formularzem w ktorym dodaje swoje konto(formy plantnosci-&gt;przelew bankowy). Wpisuje swoje konto daje zapisz, pisze ze zapisane a gdy wchodze ponownie jakis dziwny numer jest w polu &quot;numer konta&quot;. Chyba ze to ma byc numer konta ale bez kodu banku? Nie wiem. Poza tym wiecznie jako kraj sa niemcy.
Moze to przez te konto pieniadze jeszcze do mne nie dotarly?

Bym prosil o jakies wskazowki co moze byc zle i w razie czego gdzie pisac bo z formularza w kontakt nie dostalem odpowiedzi.

PS. Cos chyba macie z serwerem, bo sa okresy ze masakrycznie muli.

Pozdrawiam.
Dwie sprawy.

1. Ja też nie mogę spać ????

2. Support odpowiada na wszystkie maile. Być może odpowiedź wylądowała u Ciebie w spamie.

Niezależnie od tego sprawę trzeba wyjaśnić. Jeśli chcesz jeszcze raz napisać do supportu w tej sprawie to używaj lepiej adresu [email protected] .
Jeśli chodzi o czas trwania przelewu to jest to dla mnie osobiście wielka zagadka. Mam doświadczenie, poparte dowodami, że przelew trwał 1-2 dni a mam też takie, że dwa tygodnie. Oczywiście żaden z banków, polski ani niemiecki, nie informują dlaczego tak długo to trwa. Jeśli podasz mi na privie swój login ze stryyke to przekażę chłopakom by zadzwonili do banku w Twojej sprawie. Jeśli pieniądze pojawią sie na koncie, będą dopisane na kuponie. Używając podanego adresu możesz też wysłać screen transakcji itp.

Jest jednak jeszcze trzecia sprawa. Nie będzie mnie min do jutra. W związku z czym odpowiem na wszystkie pytania właśnie jak już będę ????

Ps. Uwaga do działania serwera też zostanie przekazana.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
hehe, dzieki ekspercie ???? Zaczekam do jutra i jak nie bedzie napisze jeszcze raz do supportu.

Ja też nie mogę spać
Ja moglem, nawet bardzo chciałem, ale niestety mialem troche pracy do zrobienia ????
A eskpert czemu nie mogl? Stresujaca praca? Zona rodzi?

Pozdrawiam ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wez.. ten pukmacher jest do dupy. Dwa dni temu wysłalem skan i zlecenia przelewu a oni nic nie odp. wysyła e-mial a oni nic;/ super buk same problemy jakby nie moznabylo zrobic normalnie przelewu???? chce z tamtat uciekam to nawet przelewu nie moge zrobic!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
witam wlasnie wplacilem euro na stryyke dostalem bonus i mam pytanie czy moge teraz juz wyslac skan dowodu czy dopiero jak wyrobie bonus i bede chcial wyplacic??
jesli tak to jaki jest mail

edit: jest w tym buku jakas oferta dzienna???
 
O 0

oszczep7

Użytkownik
Ja czekam na wyplate 3 dzien , bo podobno w kasynie wygrałem i musza sprawdzic czy nei oszukiwałem ....:/ ... przykro ale trzeba troche zmienic te ich formalnoscibobuka nawet fajny tylko te głupstwa , ale buka moge polecic tylko ten jeden problemy wyplaty ...
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jeden dzień mnie nie ma i już muszę studzić wasze zapędy. Widzu jakbyś wszystko dosłał tak jak ma być to dlaczego akurat Ty, jedyny z całej Polski, masz nie dostać wypłaty? Support odpowiada na wszystkie maile. Mogę za to zagwarantować. Wyślij więc zanim zaczniesz rozdawać kartki podpisany formularz i nic nie będzie stało na przeszkodzie żeby dokonać wypłatę. Support już zresztą o to pismo Cię prosił. Oszczep nie czekałeś 3 dni lecz góra dwa. Byłbym Ci wdzięczny jakbyś się również teraz wypowiedział na temat &quot;problematycznej&quot; jak to określiłeś wypłaty. Nie wydaje mi się też, że dostałeś informację o tym, że ktoś sprawdza czy oszukujesz używając właśnie tego słowa.
Formalności nie da się niestety zmienić.
Co do oferty, o którą pytasz to zapewniam Cię, że już w najbliższym czasie stryyke zaprezentuje się w nowej, lepszej.
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
jeszcze jedno pytanie techniczne
otoz gdy chce sobie sprawdzic kupony kombi a mianowicie co zagralem wchodze w zaklady i widnieja moje kupony i jak klikam na ktorys to pokazuje mi tylko za ile zagralem i ile do wygrania a nie pokazuje meczy ktore wchodza w sklad kuponu....
mozne gdzies zobaczyc swoje zaklady kombi z meczami na kuponie
 
K 0

karpiu2008

Użytkownik
Witam , Stryyke mam pytanie gdyz wplacilem do Was 100 euro i nie dostalem bonusa, co mam zrobic ?? czy musze obstawic 100 euro jak mi sie podoba i wtedy dostane te 125 z bonusa/??
pozdrawiam i czekam na odp
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Jeden dzień mnie nie ma i już muszę studzić wasze zapędy. Widzu jakbyś wszystko dosłał tak jak ma być to dlaczego akurat Ty, jedyny z całej Polski, masz nie dostać wypłaty? Support odpowiada na wszystkie maile. Mogę za to zagwarantować. Wyślij więc zanim zaczniesz rozdawać kartki podpisany formularz i nic nie będzie stało na przeszkodzie żeby dokonać wypłatę. Support już zresztą o to pismo Cię prosił. Oszczep nie czekałeś 3 dni lecz góra dwa. Byłbym Ci wdzięczny jakbyś się również teraz wypowiedział na temat &quot;problematycznej&quot; jak to określiłeś wypłaty. Nie wydaje mi się też, że dostałeś informację o tym, że ktoś sprawdza czy oszukujesz używając właśnie tego słowa.
Formalności nie da się niestety zmienić.
Co do oferty, o którą pytasz to zapewniam Cię, że już w najbliższym czasie stryyke zaprezentuje się w nowej, lepszej.
Dla mnie ta firma jest wiarygodna.Dwa dni od zlecenia wypłaty, kasa na
koncie!Miałem duże obawy , które okazały się nieuzasadnione.Fakty przemawiają za Stryykem, oby tak dalej! :spokodfhgfh:
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
jeszcze jedno pytanie techniczne
otoz gdy chce sobie sprawdzic kupony kombi a mianowicie co zagralem wchodze w zaklady i widnieja moje kupony i jak klikam na ktorys to pokazuje mi tylko za ile zagralem i ile do wygrania a nie pokazuje meczy ktore wchodza w sklad kuponu....
mozne gdzies zobaczyc swoje zaklady kombi z meczami na kuponie
Jeśli bierzesz swoje otwarte kupony to po kliknięciu na dany kupon pojawiają się wszystkie informacje. Data zakładu, stawka, możliwa wygrana i naturalnie obstawione spotkania. Jeśli u Ciebie jest inaczej to proponuję wysłać do supportu mail ze screenem problemu. Ja mogę też chętnie wstawić tutaj screen tego jak wygląda kupon.
Witam , Stryyke mam pytanie gdyz wplacilem do Was 100 euro i nie dostalem bonusa, co mam zrobic ?? czy musze obstawic 100 euro jak mi sie podoba i wtedy dostane te 125 z bonusa/??
pozdrawiam i czekam na odp
Witam , Stryyke mam pytanie gdyz wplacilem do Was 100 euro i nie dostalem bonusa, co mam zrobic ?? czy musze obstawic 100 euro jak mi sie podoba i wtedy dostane te 125 z bonusa/??
pozdrawiam i czekam na odp
Podaj mi login na stryyke. Być może bonus nie był aktywny itp. Technicy powinni sobie jednak z czymś takim poradzić. Czy to Twój pierwszy depozyt?
Dla mnie ta firma jest wiarygodna.Dwa dni od zlecenia wypłaty, kasa na
koncie!Miałem duże obawy , które okazały się nieuzasadnione.Fakty przemawiają za Stryykem, oby tak dalej! :spokodfhgfh:
Dziękuję. Wiadomo, że jest jeszcze mnóstwo problemów i spraw technicznych, które muszą być rozwiązane natychmiast. Moja obecność, support po polsku, fakt że w krótkim czasie zmieniła się diametralnie sytuacja z wypłatami (przypominam co się wcześniej pisało w temacie stryyke) pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Kolejnym celem po kasynie jest teraz kompletna zmiana wyglądu strony, optymalizacja działania serwerów oraz rozszerzenie oferty bukmacherskiej o zakłady over, under, handicap itd. Wszyscy, którzy z moją bądź nie, pomocą wysłali podczas pierwszej wypłaty dokumenty plus formularz, który teraz jest przez wielu krytykowany i wyśmiewany, i u których nie było zastrzeżeń co do gry z żadnej ze stron otrzymali swoje wygrane na konta. Ci z was, którzy twierdzą, że nie otrzymali wypłaty i że wykonali wszystko prawidłowo proszeni są o ponowny kontakt z supportem w celu wyjaśnienia tej sprawy.
 
Do góry Bottom