>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Stryyke!

stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
no to teraz zaprzeczasz sam siebie przeciesz na poczatku mówisz ze mozna połaczyc ale z ciebie expert????
Nie zaprzeczam sobie tylko mówię że w taki sposób jak niektórzy kombinują nie da się tego zrobić i wyprzedzam fakty.
Jest tak: dostajesz maila z zaproszeniem i w nim jest link. Z tego linka się rejestrujesz i przysługuję ci &quot;frendship bonus&quot;, na zasadach opisanych na stronie.
Nie przysługuje Ci jednocześnie w TYM SAMYM MOMENCIE kilka bonusów od pierwszego depozytu.
JEST JEDNAK TEŻ TAK, ŻE KAŻDY KTO DOKONUJE 1 DEPOZYTU MA PRAWO SKORZYSTAĆ Z SUPER BONUSU. Biorąc jednak ten bonus zasila konto super bonus a nie frendship bonus co sprawia, że 1 depozyt nie jest używany dwa razy na dwie różne akcje. Na coś trzeba się zdecydować. Co w tym dziwnego ?
Cytowane przez Ciebie zdanie jest o tyle nieaktualne, że w momencie jego pisania i do tego też się to odnosiło, był możliwy bonus od rejestracji i od depozytu, który został zastąpiony bonusem od 1 depozytu.
Później dalej możesz zapraszać nowych graczy i jeśli oni dokonują depozytu do frendship bonus to pieniądze wędrują na Twoje konto więc da się łączyć te bonusy ale w inną stronę.
dzis mi support napisal takie cos: &quot;wyplata w systemie nie jest mozliwa o ile nie zostaly spelnione warunki
akcji
bonusowej tj. kwota bonusu musi zostac 5 razy a kwota depozytu 1 raz w
calosci
ulokowana na zaklady na stryyke po kursie 1,3.&quot;

dziwi mnie w tym slowo &quot;w calosci&quot; ;]
W całości oznacza tu pewnie depozyt plus sumę obortu, czyli jak np wpłaciłeś 20 euro to musisz założyć się za 145 euro. Nie wiem na jaką kwotę składałeś wniosek, lub ile dokładnie próbowałeś wypłacić ale jeśli próbowałeś wypłacić wszystko co masz na koncie a do tej pory nie dokonałeś wymaganego obrotu to system takiego wniosku nie dopuszcza.
stryyke expert: Obrócony depozyt można wypłacić. Minimalna kwota wypłaty 30 euro.

no okazuje sie że nie mozna... Zlecilem dzisiaj wyplate, lecz pozniej dostalem mailem informacje, ze depozytu nie moge wyplacic, gdyz musze obrocic jeszcze bonusem..To jak to w koncu jest panie ekspercie...??
No okazuję się, że przy sumie depozytu 20 euro i akcji 125% trzeba obrócić i depozyt i bonus bo inaczej nie osiągnie się obrotu dla 30 euro. Przepraszam więc za tą nieścisłość. Nie wiedziałem dla jakiej sumy wziąłeś bonus. Tak czy owak Twoja sprawa zostanie potraktowana indywidualnie, jeśli tylko chcesz.

to jak to w kmoncu jest z tym obrrotem bo inaczej pisze inaczej jest. 125E trzeba obrocic 5x(czyli625) po 1,3. w sumie kuponow postawilem za 580E i juz pisze ze bon zrealizowano. a jeszcze do tego trzeba obrocic te 100E jeden raz to daje w sumie 725. to teraz nie wiem jak bon przeszedl z losy otwarte do Losy wypłacone czyli moge wyplacoc czy jak?
To że los jest wypłacony oznacza, że dostałeś bonus a nie, że go możesz wypłacić.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Ile czekaliscie na wypalte ?(ja mam neteller)wczoraj wyslalem
Są tacy, którzy dostali tego samego dnia a i tacy, którzy po 2-3. Tak jak już ktoś napisał chwilowo czas oczekiwania wynosi 2-3 dni i tego się trzymajmy. Mam na myśli oczywiście tych którzy wszystko doślą. Niestety właśnie się dowiedziałem, że support ma chwilowy problem z odpowiedzią na wasze maile. Proszę zatem o cierpliwość gdyż nic innego nie pozostaje.
 
D 5

dami21

Użytkownik
Są tacy, którzy dostali tego samego dnia a i tacy, którzy po 2-3. Tak jak już ktoś napisał chwilowo czas oczekiwania wynosi 2-3 dni i tego się trzymajmy. Mam na myśli oczywiście tych którzy wszystko doślą. Niestety właśnie się dowiedziałem, że support ma chwilowy problem z odpowiedzią na wasze maile. Proszę zatem o cierpliwość gdyż nic innego nie pozostaje.
Czekam i czekam z tą wypłatą meile napisałem nie odposują albo zeczywscie jakis problem ( ale 2,5 dnia??????) albo jakas olewa ...
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
ostatnio cos dluuugo kupony ktore zostaly zakonczone sie weryfikuja ;] jak na skoki postawilem to po zakonczeniu konkursu skokow jeszcze 2 dni czekalem az meil przyjdzie o zwyciestwie/ porazce;] wczoraj to samo mecz arsenalu sie skonczyl ale rozstrzygniecia nie ma;]


ogolnie z supportem da sie dogadac wszysko wyjasnia;]


a kartke jak bedziesz wyplacal 2-gi raz to trzeba wyslac pytalem sie;]
 
D 5

dami21

Użytkownik
ostatnio cos dluuugo kupony ktore zostaly zakonczone sie weryfikuja ;] jak na skoki postawilem to po zakonczeniu konkursu skokow jeszcze 2 dni czekalem az meil przyjdzie o zwyciestwie/ porazce;] wczoraj to samo mecz arsenalu sie skonczyl ale rozstrzygniecia nie ma;]

ogolnie z supportem da sie dogadac wszysko wyjasnia;]

a kartke jak bedziesz wyplacal 2-gi raz to trzeba wyslac pytalem sie;]
Po co w błąd wprowadzacz,mi odpisali przed chwilą że nie :kwasny4565::kwasny4565:
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
a jak ja sie pytalem czy przy nastepnej wyplacie bede musial znowu wysylac skan dowodu i prosbe o wyplate xxx euro to powiedzieli ze tylko prosbe o wyplate xxxe;]
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jak wpłaciłem 20 ojro... dostam ten bonus... to za ile musze postwic zakładów zeby moc wyjac kase?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
No zrobilem tak... zeby zrobic przelew musze przesłac pisemne potwierdzenie polecenie wypłaty.. CO TO KU.... WOGLE JEST? WYTŁUMACZCIE MI TO DOKŁADNIE:-?
Z tymi ku....to się powstrzymaj!
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Więc dajesz wypłać i pojawi Ci się &quot;drukuj fax&quot; , drukujesz to i następnie przesyłasz im podpisany skan tego wydrukowanego polecenia wypłaty + skan dowodu na maila i czekasz na wypłatę ????
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Podpisać się i zeskanować. Nie wiem kto pisał o wysyłaniu polecenia przy drugiej wypłacie ale póki nie ogłoszę jakiejś zmiany znaczy, że nic takiego nie miejsca. Oczywiście możecie ułatwić pracę supportowi i po wypłacie w systemie napisać maila a w nim, że chcecie ponownie wypłacić. Nie jest to chwilowo konieczne. Na stronie jest już informacja drukuj formularz. Postaram się by była również, że wszystko można wysłać również mailem bo taka jest prawda.

Co do zakładów i ich rozliczenia. Mam nadzieje, że już jest ok. Stryyke robił mały update związany z wprowadzeniem nowego produktu co może ale nie musi być powodem takiego stanu rzeczy. Jeśli nie masz rozliczonych jakiś zakładów to chłopaki z supportu już cieszą się na Twojego maila ????
 
K 0

krystian1

Użytkownik
Bo powiedzmy ze mam dowod babci( z wyborow mi zostal) i chcialem sobie na Nia zalozyc. I czy moglbym sie za babcie podpisac?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Właśnie po to by nie było konta na wujka, ciocię i babcię. Jeden podpis jest widoczny na dowodzie, jeden na poleceniu wypłaty. Ten kto nie ma nic na sumieniu i dosyła dokument dostaję wypłatę, takie są realia. Zawsze będzie ktoś, komu się to nie podoba lub kto się pierwszy raz z czymś spotkał.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
No nie mowcie ze macie grafologa w ekipie ????
Kto bedzie chcial wyludzic bonusa i tak wyludzi(dobry wujek i dowod pozyczy i podpis zlozy).
A Wy nie dosc ze zniechecacie ludzi, bo kupe z tym zabawy. To do tego ta weryfikacja dowodow i podpisow pewnie sporo kosztuje.

Nie bez przyczyny najwieksze buki nie bawia sie w takie rzeczy.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Buk jest po prosu bardzo dziwny.W grudniu wpłaciłem kasę pograłem chwile i obróciłem i zleciłem wypłatę ponad 130 Euro i owszem po kilku dniach kasę otrzymałem-ale ku mojemu zdziwieniu dziś wchodzę, a konto chyba zablokowane ponieważ nie mogę sie zalogować, myślalem ze może zapomnialem hasla chociaz zawsze u wszystkich buków mam to samo -próbowałem zmienić i nici.....widocznie kto obróci bonusem i wypłaci temu blokują.Mam jedno i niezmienne zdanie o tym buku...dopóki będzie tam tylko kombi i pojedyncze -szkoda tam grać za duze ryzyko(no chyba ze ktos lubi bardzo).
 
Do góry Bottom