>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Stryyke!

pitmaster 0

pitmaster

Użytkownik
Gdy wplace 20 E i dostane 25 E to jaki jest wymagany obrót aby moc wypłacić bonus ? 5x jak bylo wyzej podane ? Co znaczy ze do wypłaty trzeba potwierdzenia pisemnego ?
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
znaczy ze jak bedzisz próbował wypłacic kase pojawi ci się formujaz na którym umiescisz swój podpis wrzaz ze scanem dokumentu.
Polecenie wysyłasz faxem lub na adres [email protected]

Polecenie mozesz nawet napisac na kartce :

Proszę wypłacic moje.....euro na moje konto (moneybookers)
na e-mail:..............

............................
podpis

Obrót bonusa to 5x po 1.30 w tym pierwszy obrót wraz z depozytem jezeli dobrze pamiętam
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
a czy ten minimalny kurs 1.30, może być więcej niż 1 zdarzenie na kuponie?? ???? czyli kupony kombinacyjne tez licza sie do obrotu??? ????
 
D 5

dami21

Użytkownik
1.A np. Kolega ktory niema konta (inne domostwo) mzoe sie odemnie zarejestrowac i ubiegać o bonus ?
2.Tzn ze te kolejne 5x tez po 1.3 czy nie ?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
????

1 adres = 1 bonus.

Nie jest ważne z jakiego komputera. Myśl o tym, że jak kolega będzie chciał wypłacić to musi przesłać kopię dowodu osobistego i podpisane własnoręcznie polecenie wypłaty.
 
D 5

dami21

Użytkownik
MAM TAKIE COS NA WY[PLATACH WYSLAM E-MIAL ZE SKANEM ALE COS DA ?
Twoje pierwsze życzenie wypłaty nie zostało jeszcze w pełni zrealizowane.
Twoje dane muszą zostać sprawdzone. Ze względów bezpieczeństwa konieczne jest jednorazowe postępowanie tego typu. Po udanym sprawdzeniu Twoich danych możliwa jest dalsza wypłata.
Dziękujemy za Twoją cierpliwość.
W przypadku pytań proszę się zwróćić do naszego działu pomocy klienta pod [email protected] .
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Może się coś takiego zdarzyć jeśli kiedyś anulowałeś wypłatę lub jeśli jedno polecenie pokrywa się z drugim. W jednym i drugim przypadku napisz do supportu, że masz problem a oni ręcznie &quot;autoryzują&quot; Twoją wypłatę i będziesz mógł ją dokonać w systemie.
 
D 5

dami21

Użytkownik
Może się coś takiego zdarzyć jeśli kiedyś anulowałeś wypłatę lub jeśli jedno polecenie pokrywa się z drugim. W jednym i drugim przypadku napisz do supportu, że masz problem a oni ręcznie &quot;autoryzują&quot; Twoją wypłatę i będziesz mógł ją dokonać w systemie.
Tzn jak autoryzuja chyba odblokokuja ja zadnej wyplaty nie zleciłem ...
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jest jeszcze jeden powód dlaczego nie można wypłacić. Minimalna wypłata to na stryyke 30 euro. Więc jak ktoś nie ma tyle na koncie system nie przyjmuje wypłaty. W niedługim czasie będzie też to tej opcji odpowiedni komunikat na stronie.
Co do obrotu: depozyt 1x
bonus 5 x
po kursie 1,3
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Kombi liczy się do obrotu



Teraz jest tylko od 20 euro. Ale...
Wprowadzone zostały nowe progi bonusowe. Można teraz również wpłacać więcej. Oczywiście od tej sumy liczona też jest kwota bonusu. Szczegóły znajdziecie klikając na banner SZALEŃSTWO BONUSOWE.
Możecie też zawsze zapytać mnie.
 
Do góry Bottom