>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Stryyke!

zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Jak wpłaciłem 20 euro i dostałem bonus 25 euro to muszę obrócić to na łączna kwote 145 euro po kursie 1,3 i nie ważne jakie bede dawał stawki ? Czy musze postawić raz całe 20 x 1,3 i 5 razy po 25 x 1,3 ? Dokonałem tego takiego obrotu na 145 euro stawiając różne stawki na łaczną kwote ponad 145 euro i jak chce teraz wypłacić to wyskakuje mi błąd ????
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Jak wpłaciłem 20 euro i dostałem bonus 25 euro to muszę obrócić to na łączna kwote 145 euro po kursie 1,3 i nie ważne jakie bede dawał stawki ? Czy musze postawić raz całe 20 x 1,3 i 5 razy po 25 x 1,3 ? Dokonałem tego takiego obrotu na 145 euro stawiając różne stawki na łaczną kwote ponad 145 euro i jak chce teraz wypłacić to wyskakuje mi błąd ????
Może być tak jak zrobiłeś. Support powinien się zająć Twoją sprawą jeśli do nich napisałeś.
A mozna wyplacic depozyt ( juz obrocony 1x) przed obrotem bonusem (5x)
?
Obrócony depozyt można wypłacić. Minimalna kwota wypłaty 30 euro.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Ile trzeba obrócić ten bonus co był kiedyś 5E za rejestracje (jeszcze na samym początku istnienia firmy, gdy były tylko zakłady z innymi graczami)?
Aha i drugie pytanie czy mogę skorzystać z tego bonusu 125%, stryyke ma konto w polskim banku?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Ile trzeba obrócić ten bonus co był kiedyś 5E za rejestracje (jeszcze na samym początku istnienia firmy, gdy były tylko zakłady z innymi graczami)?

Aha i drugie pytanie czy mogę skorzystać z tego bonusu 125%, stryyke ma konto w polskim banku?
Bonus trzeba obrócić 5 razy po kursie 1,3. Minimalna wypłata to 30 euro. Pozostaje pytanie czy oddałeś zakłady po wymaganym kursie.

Sprawa bonusu. BONUS 125% JEST PRZEWIDZIANY RÓWNIEŻ DLA JUŻ ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW.

Po zalogowaniu na stronie widoczny jest mały banner bonusowy i tam trzeba wybrać jaki bonus ma być dopisany, a dopiero później wpłacić. (Mam na myśli od jakiej kwoty)

Stryyke nie ma jeszcze konta w polskim banku.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Bonus trzeba obrócić 5 razy po kursie 1,3. Minimalna wypłata to 30 euro. Pozostaje pytanie czy oddałeś zakłady po wymaganym kursie.
Sprawa bonusu. BONUS 125% JEST PRZEWIDZIANY RÓWNIEŻ DLA JUŻ ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW.
Po zalogowaniu na stronie widoczny jest mały banner bonusowy i tam trzeba wybrać jaki bonus ma być dopisany, a dopiero później wpłacić. (Mam na myśli od jakiej kwoty)
Stryyke nie ma jeszcze konta w polskim banku.
Czyli jak wpłacę przelewem bankowym to poniosę jakieś koszty z tego powodu, że bank nie krajowy?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
stryyke_expert
mam do Cibie male pytanie zalozylem konto na stryyke 4 miesiace temu i jescxze niegdy nie wplacalem kasy na stryyke, ale zajolem pare platnych miejsc w turach
w pokerze na stryyke i przelalem troche tej wygranej kasy na zaklady sportowe i mam takie pytanie czy jesli wplace do was kase za pomoca money bookers otrrzymam bonus od pierwszej wplaty ?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
stryyke_expert
mam do Cibie male pytanie zalozylem konto na stryyke 4 miesiace temu i jescxze niegdy nie wplacalem kasy na stryyke, ale zajolem pare platnych miejsc w turach
w pokerze na stryyke i przelalem troche tej wygranej kasy na zaklady sportowe i mam takie pytanie czy jesli wplace do was kase za pomoca money bookers otrrzymam bonus od pierwszej wplaty ?
Jeśli aktywujesz wcześniej odpowiedni bonus to dostaniesz bonus od pierwszego depozytu.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
o rany ja wolę normalne buki , pewne i dobre bwin, bet at home.. też wybór promocji i wszystko tam jest jasne i proste. Nie wiem po co sobie życie utrudniacie o jakiś bonus:]
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
o rany ja wolę normalne buki , pewne i dobre bwin, bet at home.. też wybór promocji i wszystko tam jest jasne i proste. Nie wiem po co sobie życie utrudniacie o jakiś bonus:]
Nie o jakiś ???? Tylko o 125%.

Wprowadziliśmy nową formę płatności.

Paysafecard
 
K 0

kafaro3

Użytkownik
a ja mam pytanie, czy moge sobie te pieniadzae od razu przela na pokera? i jesli juz to czy cala kwote, czy tylko to co wplacilem dzieki za odp
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
a ja mam pytanie, czy moge sobie te pieniadzae od razu przela na pokera? i jesli juz to czy cala kwote, czy tylko to co wplacilem dzieki za odp
Nie możesz tego przelać na pokera. Depozyt po 1 obrocie można wypłacić lub przelać. Ale spokojnie na pokera też coś będzie...
Oczywiście poinformuję was o wszystkich nowościach
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
chcialbym sie dowiedziec czy sa jakies oplaty z wyplatami na polskie konto.
mozna grac w zl?
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
ok wplacilem 100E dostalem 125E w promocji. czyli musze obrocic 100x1 i 125x5 czyli 725E. gdzie mozna zobaczyc jaki juz obrot wykonalem?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Wszystkie swoje ruchy możesz zobaczyć w zakładce konto i dalej transakcje.
ZOSTAŁA ZMIENIONA MINIMALNA STAWKA NA ZAKŁAD. WYNOSI ONA TERAZ 1 EURO
 
Do góry Bottom