>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Stryyke!

D 5

dami21

Użytkownik
Buk jest po prosu bardzo dziwny.W grudniu wpłaciłem kasę pograłem chwile i obróciłem i zleciłem wypłatę ponad 130 Euro i owszem po kilku dniach kasę otrzymałem-ale ku mojemu zdziwieniu dziś wchodzę, a konto chyba zablokowane ponieważ nie mogę sie zalogować, myślalem ze może zapomnialem hasla chociaz zawsze u wszystkich buków mam to samo -próbowałem zmienić i nici.....widocznie kto obróci bonusem i wypłaci temu blokują.Mam jedno i niezmienne zdanie o tym buku...dopóki będzie tam tylko kombi i pojedyncze -szkoda tam grać za duze ryzyko(no chyba ze ktos lubi bardzo).
Moze i ci zablkowali ale nieraz mi tez nie moge się zalogować dopiero po jakimś czasie lub o kliknieciue wSportsbok i dopiero zalogować
 
K 0

krystian1

Użytkownik
Wczesniej czy pozniej beda musieli cos zmienic. Sama promocją nie zachecą ludzi do zakladania kont, a bez tego padną.

Chyba ze czerpia kase z czego innego ???? Nie powiem z czego bo mnie administrator bloknie ????
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
No nie mowcie ze macie grafologa w ekipie ????
Kto bedzie chcial wyludzic bonusa i tak wyludzi(dobry wujek i dowod pozyczy i podpis zlozy).
A Wy nie dosc ze zniechecacie ludzi, bo kupe z tym zabawy. To do tego ta weryfikacja dowodow i podpisow pewnie sporo kosztuje.
Nie bez przyczyny najwieksze buki nie bawia sie w takie rzeczy.
Może nigdy dlatego nie będziemy największym bukiem a może największe buki będą musiały się zacząć w to bawić. Zobaczymy jak będzie. Cieszy mnie również, że masz lojalną rodzinę. Już kilka razy mówiłem, że jest jak jest i jestem tu od tego żeby rozwiać wątpliwości i wyjaśnić ewentualne niejasności. I odkąd jestem na usługach stryyke nie przypominam sobie by ktoś, kto wszystko dośle miał problemy z wypłątą.
Buk jest po prosu bardzo dziwny.W grudniu wpłaciłem kasę pograłem chwile i obróciłem i zleciłem wypłatę ponad 130 Euro i owszem po kilku dniach kasę otrzymałem-ale ku mojemu zdziwieniu dziś wchodzę, a konto chyba zablokowane ponieważ nie mogę sie zalogować, myślalem ze może zapomnialem hasla chociaz zawsze u wszystkich buków mam to samo -próbowałem zmienić i nici.....widocznie kto obróci bonusem i wypłaci temu blokują.Mam jedno i niezmienne zdanie o tym buku...dopóki będzie tam tylko kombi i pojedyncze -szkoda tam grać za duze ryzyko(no chyba ze ktos lubi bardzo).
Tu mnie wywołujesz do tablicy bardzo szybko. Z dwóch powodów. Powód 1 . Brak obiektywizmu. Nie proszę Cię mianowicie żebyś chwalił wniebogłosy stryyke za to, że raz wypłacili Ci należną wygraną bo to obowiązek każdej firmy. Spekulacje na temat tego dlaczego nie możesz się zalogować bez ustalenia przyczyny (pytając np mnie lub suppoort) i to ze strony moderatora uważam za zbędne.

Co do dalszej części wypowiedzi nie mam zastrzeżeń bo całkiem normalnym zjawiskiem jest szeroka oferta. Odpowiem tak. Nie wiem jak długo to jeszcze potrwa (mam na myśli wprowadzenie over under itd) więc nie prowadzę takiego tematu. Czynione są jednak starania by stało się to w najbliższym czasie. Podobnie zresztą jak poszerzenie oferty o np polską ligę siatkówki czy hokeja. Nie da się jednak załatwić wszystkiego natychmiast więc czekam i ja. Mała dygresja co do polecenia wypłaty. Mam nadzieję, że również niedługo będzie możliwość pobrania formularza ze strony, również wtedy gdy ktoś z jakiegoś powodu go pominie. Kończąc długi wywód. Stryyke jest zjawiskiem w świecie bukmacherskim ale z dnia na dzień jest lepiej.
Wczesniej czy pozniej beda musieli cos zmienic. Sama promocją nie zachecą ludzi do zakladania kont, a bez tego padną.
Chyba ze czerpia kase z czego innego ???? Nie powiem z czego bo mnie administrator bloknie ????
Takie wypowiedzi rzadko komentuję więc i tym razem nie zrobię wyjątku.
Chyba ,że ktoś z Forum &quot;podszył&quot; się tylko nie wiem po co, osobiście już miałem taka sytuację że support z Betgun wysłał do mnie email z mojego adresu emailowego...jak tego dokonał tego ja osobiście nie wiem...do dzis tego nie wiem jak to zrobił...ale widocznie można jakimś cudem-a może i nie cudem tylko osobom znającym się dobrze na informatyce tego dokonać.
Osobiście nie zamykałem konta i niczego nie będę prostował...bo stało się to bez mojej wiedzy i mojej decyzji, nikogo nie oczerniam , ale sprawę chciałem naświetlić.A ty co boisz się ,że Firma padnie? w drugiej części posta napisałęm swoje zdanie o Firmie i po to jest Forum.Nie jest ono jedynie do chwalenia Was, ale do negatywnych opinii również.
Widzisz nawet ja tego emaila co mi wysłałeś nie widziałem, to jeśli masz juz taki dostep do tych danych itp , to poproś kolegów o odblokowanie (bo jest zamknięte bez mojej wiedzy), Firma tak jak już napisałem nie podoba mi się , ale konta osobiście nie blokowałem i chcę na wszelki wypadek mieć je otwarte.Nie wiem czy osoby które znają IP i adres emailowy nie potrafią wejśc na dany email i z niego pisać ..miałem taki przypadek z Betgun i słyszałem i takich przypadkach.Jeśli to nie Twoja Firma zrobiła to ok, ale ja chcę mieć konto odblokowane i musze pomyśkleć o zmianie emaila-bo cyrki się dzieją czytaj cuda......
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Tradycja tradycją ale bez naciągania rzeczywistości i spekulowania. Nie chodzi o to by przepraszać buka bo buk jest od tego, żeby u niego grać. Dziękuję mimo wszystko za Twoje ostatnie dwa posty.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
I ja dziekuje.
Szczrze mowiac to troche prowokacyjnie sobie zartowalem z tej weryfikacji.
Znam troche reguly jakie stosuje moneybookers, malo ludzi wie jakie walki mozna tam robic.
Takze nie dziwie sie waszym metodą, pozdrawiam eksperta ????
 
G 0

golomp

Użytkownik
Nie dziwią mnie kolejne obostrzenia, nowe pomysły weryfikacji. Zgadzam się z Twoją sugestią, że jest to kierunek, w którym z czasem podążą i więksi bukmacherzy. Ale:

Nie chodzi o to by przepraszać buka bo buk jest od tego, żeby u niego grać.
I tu właśnie leży przyczyna, która nie pozwala mi traktować Waszego serwisu poważnie. Najpierw dopadł mnie - jak i każdego Waszego klienta - limit na każdy zakład 50E. Zdziwiłem się. Ale kiedy po pewnym czasie okazało się, że po postawieniu zakładów za łączną sumę 500E o swoim koncie i zamrożonej tam kasie mogę zapomnieć do następnego miesiąca - doznałem jednego z największych zdziwień w mojej, trochę już trwającej, bukmacherskiej karierze.

Limit na miesięczne zakłady niższy niż kwota wymaganego obrotu bonusa? Tego chyba jeszcze nie było, na pewno w żadnym poważnym buku.

W przeciwieństwie do zdjęć dowodów, kart kredytowych, wyciągów z konta, rachunków za telefon, zeskanowanych podpisów a kto wie czy wkrótce nie każdorazowych rozmów telefonicznych przy wypłacie jest to innowacja zniechęcająca do trzymania u Was kapitału.

Zdecydowany samobój. Myślę, że podobnie jak planuję to ja, większość umiejących liczyć graczy, gdy tylko dobije do progu wypłacalności, czym prędzej ucieknie z kasą gdzie indziej. No bo buk jest od tego, żeby u niego grać. A nie przechowywać pieniądze. Od tego są banki.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Do stryke-experta:
Jeszcze nie widziałem tak dziwnego, chaotycznego i niezrozumiałego buka co stryyke.
Zwłaszcza w kontekście uzyskiwania bonusów.
Stryyke expert pisze o jakimś banerze bonusowym z małymi monetami, w który trzeba kliknąć.
Gdzie go szukać, skoro nigdzie go nie widac na wierzchu. On jest pewnie tak ukryta, żeby zniechęcac graczy do uzyskiwania bonusu.
W innych bukach-bwin,expekt,unibet, wszystko jest widoczne jak na dłoni. A tu trzeba suzka c jakiegoś banerka z małymi monetami, bez sensu
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
O udało mi sie wreszcie znaleźć ten baner z monetami - kliknąłem w niego i wtedy w zakładce moje konto pojawiło się cos takiego:
Otrzymałeś los? Gratulacje! Żeby go zrealizować, wpisz po prostu jego kod i kliknij na &#39;Zrealizuj&#39;. Kod losu:
ZREALIZUJ​

No i kolejna zagwozdka - jaki jest ten kod ???????
Skąd ja mam to wiedziećm skoro nie mam od stryyke żadnej informacji na ten temat.
Co ja tam mam wpisać ????
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Aha i jeszcze jest tak, że ja ten los otrzymałem dzisiaj o godz. 9.24, a los jest ważny tylko do dzisiaj do gosz. 12.00
Jezu - jaki kod, jaki los, o co tu chodzi z tym krótkiem terminem realizacji tego losu ????
Kompletny chaos informacyjny w tym stryyke.
Po co co w ogóle taki buki istnieją ?
Czy nie umiesz edytować postów?
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Nie dziwią mnie kolejne obostrzenia, nowe pomysły weryfikacji. Zgadzam się z Twoją sugestią, że jest to kierunek, w którym z czasem podążą i więksi bukmacherzy. Ale:

I tu właśnie leży przyczyna, która nie pozwala mi traktować Waszego serwisu poważnie. Najpierw dopadł mnie - jak i każdego Waszego klienta - limit na każdy zakład 50E. Zdziwiłem się. Ale kiedy po pewnym czasie okazało się, że po postawieniu zakładów za łączną sumę 500E o swoim koncie i zamrożonej tam kasie mogę zapomnieć do następnego miesiąca - doznałem jednego z największych zdziwień w mojej, trochę już trwającej, bukmacherskiej karierze.
Limit na miesięczne zakłady niższy niż kwota wymaganego obrotu bonusa? Tego chyba jeszcze nie było, na pewno w żadnym poważnym buku.
W przeciwieństwie do zdjęć dowodów, kart kredytowych, wyciągów z konta, rachunków za telefon, zeskanowanych podpisów a kto wie czy wkrótce nie każdorazowych rozmów telefonicznych przy wypłacie jest to innowacja zniechęcająca do trzymania u Was kapitału.
Zdecydowany samobój. Myślę, że podobnie jak planuję to ja, większość umiejących liczyć graczy, gdy tylko dobije do progu wypłacalności, czym prędzej ucieknie z kasą gdzie indziej. No bo buk jest od tego, żeby u niego grać. A nie przechowywać pieniądze. Od tego są banki.
Dokładnie tak uważam. Dlatego też wnioski o podniesienie limitu są rozpatrywane indywidualnie. Po wtóre limit dla zupełnie nowych graczy został podniesiony automatycznie do 750 euro.

Do stryke-experta:
Jeszcze nie widziałem tak dziwnego, chaotycznego i niezrozumiałego buka co stryyke.
Zwłaszcza w kontekście uzyskiwania bonusów.
Stryyke expert pisze o jakimś banerze bonusowym z małymi monetami, w który trzeba kliknąć.
Gdzie go szukać, skoro nigdzie go nie widac na wierzchu. On jest pewnie tak ukryta, żeby zniechęcac graczy do uzyskiwania bonusu.
W innych bukach-bwin,expekt,unibet, wszystko jest widoczne jak na dłoni. A tu trzeba suzka c jakiegoś banerka z małymi monetami, bez sensu
Nie dostrzegasz zmian? Technicy robią swoją pracę a ja później niestety muszę to korygować. I robię to. Nie ma już banerów z monetami. Jest specjalna zakładka promocje, w której to opisane są i podawane będą na bieżąco aktualne promocje we wszystkich kategoriach.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Bodi wciąłeś mi się w mój i przekręcasz jego znaczenie. Edit sorry nie zmieniasz treści.
Nie boję się, że firma padnie. A już z pewnością nie boję się, że padnie jeśli będzie krytyka. Napisałem Ci że nie musisz chwalić i możesz sobie krytykować do woli ale...
W systemie jest wyraźna prośba o zablokowanie konta na prośbę użytkownika. Wysłałem Ci krótki mail na priv, z chęcią wyślę i całą korespondencję. Jeśli nie Ty zablokowałeś konto i jeśli miałeś już taki przypadek to zastanowiłbym się nad zmianą adresu lub poinformowaniem odpowiednich ludzi o zaistniałym fakcie. Sprawę da się rozwiązać ale nie na forum. Od tego jest support.
Wiesz,że za obrażanie jest warn i nie myśl ,że będziesz tu inaczej traktowany jak inni userzy.
A po drugie jakim prawem Ty masz dostęp do tajnej korespondencji z supportami? Czy Ty nie naruszasz prawa w tym momencie? Kim Ty jesteś ,że Ty masz dostęp do bazy danych użytkowników?
Jak napisałeś ,że support jest od takich spraw -to dlaczego support czy Firma Stryyke podaje Ci poufne info?

I OSTATNI RAZ CIĘ PROSZĘ EDYTUJ POSTY! Od tego ja tu jestem żeby był porządek i żebyś Ty np. nauczył się edytować posty , bo już nie 1 raz Cie upomniałem słownie.
 
G 0

golomp

Użytkownik
W takim razie proszę o bardzo indywidualne rozważenie mojego wniosku o podniesieni limitu. Ten próg podnieśliście kiedy? Bo dwa dni temu jeszcze się nie załapałem. Konto mam od 9 dni, więc jakimś tam weteranem się nie czuję ;)

W innych bukach-bwin,expekt,unibet, wszystko jest widoczne jak na dłoni. A tu trzeba suzka c jakiegoś banerka z małymi monetami, bez sensu
A to ciekawe. W expekcie owszem, trudno przegapić. Ale albo ja powinienem się udać do tego lekarza od oczu, albo Ty manipulujesz. Bo jak wchodzę na stronę bwina i unibetu nie widzę żadnego info o bonusie. Tak więc starajmy się być uczciwi w swojej krytyce.

Strona po polsku, support odpowiada na pytania, informacja o bonusie kłuje w oczy. Tu akurat nie ma się co czepiać.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Wiesz,że za obrażanie jest warn i nie myśl ,że będziesz tu inaczej traktowany jak inni userzy.
A po drugie jakim prawem Ty masz dostęp do tajnej korespondencji z supportami? Czy Ty nie naruszasz prawa w tym momencie? Kim Ty jesteś ,że Ty masz dostęp do bazy danych użytkowników?
Jak napisałeś ,że support jest od takich spraw -to dlaczego support czy Firma Stryyke podaje Ci poufne info?

I OSTATNI RAZ CIĘ PROSZĘ EDYTUJ POSTY! Od tego ja tu jestem żeby był porządek i żebyś Ty np. nauczył się edytować posty , bo już nie 1 raz Cie upomniałem słownie.
[/quote]
Pokaż mi, w którym momencie Cię obraziłem to Cię przeproszę. Tym, że użyłem słowa, że mi się wcinasz w post? No nie przesadzaj proszę Cię. Nie chce być inaczej traktowany ale nie pozwolę sobie na teksty, które nie są zgodne z prawdą lub podawanie nieprawdziwych informacji. Korespondencja nie została ujawniona lecz przekazana do zainteresowanej osoby. Łamaniem prawa wedle Twojej definicji jest również cytowanie poufnej korespondencji na forum przez innych użytkowników. Ogólnie właśnie dlatego by nie było takich zarzutów proszę wszystkich o prowadzenie korespondencji ze stryyke za pośrednictwem supportu. O moje uprawnienia nie powinieneś się obawiać, nikt nie powinien. Kończąc wywód stryyke przekazał za moim pośrednictwem odpowiedź na Twoje pytanie. Ponieważ masz zastrzeżenia biorę sobie to do serca i nie będę dyskutował o takich sprawach na forum.
Co do edycji postów to wcześniej zrobiłem to z niewiedzy i zastosowałem się do Twojej prośby. Teraz zrobiłem to by odróżnić jeden post od drugiego. Ostatni raz na Twoją prośbę również.
W takim razie proszę o bardzo indywidualne rozważenie mojego wniosku o podniesieni limitu. Ten próg podnieśliście kiedy? Bo dwa dni temu jeszcze się nie załapałem. Konto mam od 9 dni, więc jakimś tam weteranem się nie czuję ;)

A to ciekawe. W expekcie owszem, trudno przegapić. Ale albo ja powinienem się udać do tego lekarza od oczu, albo Ty manipulujesz. Bo jak wchodzę na stronę bwina i unibetu nie widzę żadnego info o bonusie. Tak więc starajmy się być uczciwi w swojej krytyce.
Strona po polsku, support odpowiada na pytania, informacja o bonusie kłuje w oczy. Tu akurat nie ma się co czepiać.
W takim razie proszę Cię byś napisał maila do supportu. Ciebie Bodi zresztą też gdyż sprawę pewnie da się załatwić bardzo szybko. Pozdrawiam
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
na dobry poczatek przegralem na szubko 20E ogolnie nie jestem przekonany do kasyn internetowych ale ciagnie;p

dalej dziwnie z trymi kuponami. mecz skonczyl sie w nocy dalej kupon nie zrealizowany a tan co sie konczyl niedawno juz jest;]
 
Do góry Bottom