>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Expekt - Nawet 150zł gratis!

Status
Zamknięty.
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja sie zarzekalem, ze tak szybko kasy do Expekt nie wplace, ale ta promocja z Przelewy24 mnie skusila. Maila dostalem w piatek rano, kase wplacilem pare minut po 7 i w tym samym dniu bonus otrzymalem. Ja sie zalapalem i nie wiem, czy akurat mi sie udalo, czy rzeczywiscie pierwsze 1000 osob dostalo i tak jak ktos pisal ze wplacil o 12 to moze juz bylo za pozno i kasy nie dostal. Swoja droga bardzo nieladnie, ze baner z ta promocja nadal wisi na ich stronie.
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
jak juz wczesniej pisalem wplacilem te pieniadze w piatek rano nie otrzymalem narazie bonusa nie przegralem pieniedzy i nawet sie je udalo podwoic na meczu MU z Arsenalem.Wracajac do bonusa pisalem na angielski support bo polski nie odpowiadal i oni nic nie wiedza o takiej promocji.Dzisiaj rano nagle dostalem odpowiedz z polskiego supportu koles napisal ze na dopisanie bonusa jest 72 h wiec nic konkretnego nie napisal i sam nie wiem czy dostanie czy nie......wiec zostaje czekac jesli nie dopisza do jutra to po prostu wyplacam wplate i pieniadze wygrane z zakladu MU z Arsenalem i czesc
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
jak juz wczesniej pisalem wplacilem te pieniadze w piatek rano nie otrzymalem narazie bonusa nie przegralem pieniedzy i nawet sie je udalo podwoic na meczu MU z Arsenalem.Wracajac do bonusa pisalem na angielski support bo polski nie odpowiadal i oni nic nie wiedza o takiej promocji.Dzisiaj rano nagle dostalem odpowiedz z polskiego supportu koles napisal ze na dopisanie bonusa jest 72 h wiec nic konkretnego nie napisal i sam nie wiem czy dostanie czy nie......wiec zostaje czekac jesli nie dopisza do jutra to po prostu wyplacam wplate i pieniadze wygrane z zakladu MU z Arsenalem i czesc
Ja najpierw dostalem z polskiego supportu takiego maila:
Witamy,

Zgloszenie przyjete.
Bonus zostanie przyznany w ciagu 72 godzin.


Pozdrawiamy,
Support
Expekt.com Ltd


A pozniej maila z supportu angielskiego:
Dear Customer,

Your deposit of 50.00 PLN has been processed by expekt.com and the money is now available in your betting account.

Kind regards
Expekt.com Ltd.


Po tym drugim mailu bonus mialem na koncie.
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
to najwyrazniej ten bonus to sciema dostalo tylko kilka osob.Mi angielski support napisal ze juz dostalem bonus i te mi sie nie nalezy....wiec nie wiem moze jeszcze jutro napisze do polskiego supportu
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
13-04-2008 22:06
Napisał piotrus2103:
to najwyrazniej ten bonus to sciema dostalo tylko kilka osob.Mi angielski support napisal ze juz dostalem bonus i te mi sie nie nalezy....wiec nie wiem moze jeszcze jutro napisze do polskiego supportu
to nie ściema. ja dostałem bonus, dzisiaj dopiero a wpłacałem w piątek rano, ale dostać dostałem
 
michau 84

michau

Forum VIP
Potwierdzam - ja również wczoraj otrzymałem &#39;niespodziewany&#39; bonus -najprawdopodobniej z tej promocji, bo brałem w niej udział.
 
santos 0

santos

Użytkownik
A ja zapisałem się wczoraj i wpłaciłem 40zł czekam aż dojdą na konto
I czy teraz w maju też nadal są te dziwne zasady że trzeba 5x40 obrócić czyli że muszę aż wydać 200zł i dopiero zacząć wypłacać wygrane
Czy to się liczy też z tylko tych moich 40+40 bonusu i jeśli ich nie przegram tylko ciągle będę wygrywał małymi kwotami i mi się nazbiera kwota wygranych 200zł to moge je spokojnie wypłacić czy sam osobiście muszę wpłacić aż 200zł ?
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
A ja zapisałem się wczoraj i wpłaciłem 40zł czekam aż dojdą na konto
I czy teraz w maju też nadal są te dziwne zasady że trzeba 5x40 obrócić czyli że muszę aż wydać 200zł i dopiero zacząć wypłacać wygrane
Czy to się liczy też z tylko tych moich 40+40 bonusu i jeśli ich nie przegram tylko ciągle będę wygrywał małymi kwotami i mi się nazbiera kwota wygranych 200zł to moge je spokojnie wypłacić czy sam osobiście muszę wpłacić aż 200zł ?
nie wiem jaki jest dokladny obrot ale jak 5 razy bonus wiec 5x40=200 tzn ze Twoje laczne stawki muszą wynieśc 200, a nie wygrane jak piszesz
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
jesli zalozylem konto pare miesiecy temu a nie wplacalem nic, a teraz chce wplacic to dostane bonus?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Oczywiście, że dostaniesz. Ja wpłacałem po kilku miesiącach, wcześniej żeby się upewnić czy się zgadza napisałem do supportu i dostałem bonusa.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
jesli zalozylem konto pare miesiecy temu a nie wplacalem nic, a teraz chce wplacic to dostane bonus?
Dostaniesz na 100 % tak jak michau powiedział, ja wpłacałem swój pierwszy depozyt chyba po 1,5 roku i dostałem więc wiesz :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
B 0

bawidamek

Użytkownik
piszecie w temacie, ze bonus moze wyniesc nawet 200 zl. w atku, ze max 150. Mozna jakos otrzymac 200? np jak wplace wiecej?
 
D 152

damian0012

Użytkownik
nie poprostu kiedys bylo promo do 200zł i niezmienil moderator tytulu a teraz jets tylko do 150zł nawet gdy wplacisz 400 dostaniesz 150zł bonusu
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja dostalem emaila ze jak wplace so EXPEKT kase to dostane 50% bonusu az do 75zl.....mysle ze jak juz wszedzie bonusy wykorzystalem to warto skorzystac i wplace 150 zl....

tylko nie ma nigdzie regulaminu ile razy trzeba obrocic bonusem po jakim kursie??? itd....

wie ktos cos???
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Hmm wlasnie sam wpalcilem 200zl a jest napisane ze bonus bedzie przyznany dopiero 4 wrzesnia wiec zastanawiam sie czy mozna zrobic tak jak z promocja Grand Slum na gamebookers ze swoj hajs wyplacic wczesniej i otrzymac bonus? Orientuje sie ktos moze bo zero konkretnego info na stronie a support tez niezbyt pomocny ... pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom