>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Expekt - Nawet 150zł gratis!

Status
Zamknięty.
K 0

karpiu1234

Użytkownik
WItam, wlasnie zalozylem konto i przelalem 130zl. Gdy ta kwota zostanie zaksiegowana musze za 130zl postawic zaklad z kursem min 1.5 i wtedy napisac do was maila abym otrzymal Bonus? I mam pytanie... jesli postawie zaklad za 130 i mecz nie wejdzie tzn, ze przegram to kwota ta w tym wypadku 130zł zostanie mi zwrócona i otrzymam BUNUS+ZWROT czyli 260zł? Zgadza sie?
nie, wplacasz do 150zl, wysylasz im e-maila i dostajesz kwote bonusowa (w Twoim przypadku 130zl) i obracasz wszystko 3 razy... takie to trudne? jct pw
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Witam,
Mam jedno pytanie: Czy jeśli założę konto i wpłacę kasę to czy będę musiał od razu wysyłać im skan dowodu? Czy dopiero przy wypłacie?
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Dzięki za tak szybką odpowiedź.
Dowód wyśle im za 2 tygodnie bo skaner mi się zepsuł i nie wiedziałem czy musiałbym czekać aż konto zweryfikują.
Pozdro ????
A i jeszcze jedno. Jak założę konto w euro to przelew bankowy będzie szedł dłużej i czy będą jakieś dodatkowe opłaty(o ile jest to przelew zagraniczny)? Może i głupie pytanie ale jeszcze nie założyłem konta i nie mam jak tego sprawdzić. Z góry dzięki
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Witam,
czy jak wpłacę przykładowo dzisiaj pieniądze, bonus mi przyznają pewnie dopiero jutro, to czy mogę już dzisiaj coś zagrać, już po napisaniu do nich maila ?
Proszę o szybką odpowiedź ????
 
E 0

emesel00

Użytkownik
Witam mam pytanie jeśli wpłaciłem hais i wysłałem mejla o bonus 100 % i jescze go nie dostałem to czy moge już grać? czy jeżeli zagram i przegram/wygram to już nie dostane bonusu?
 
P 0

pablooo

Użytkownik
Mam pytanie do osób które sie znają.
Proszę o wyjaśnienie mi co oznacza że muszę &quot;obrócić&quot; co najmniej 3 razy swój depozyt + bonus po kursie 1.5
Czy oznacza to że przed wypłata muszę puścić 3 kupony po kursie większym jak 1.5 ????
Czy może że muszę zawrzeć zakłady na trzykrotność sumy depozytu+ bonusu...
Bardzo proszę o fachową odpowiedź ????
 
P 0

pablooo

Użytkownik
no to tak mam na koncie 120 zł wpłaconego depozytu , wysłałem maila o bonus
otrzymuję kolejne 120 zł czyli mam w sumie na koncie 240zł.
I żebym mógł wypłacić ze swojego konta na Expekt muszę zawrzeć zakłady na 3x240zł czyli 720zł???? chyba dobrze rozumuję ????

I jeszcze jedno małe pyt. czy pierwszy zakład musi być za cały wpłacony depozyt czy moze być np. za 10 zł????
sorry że tak głupio pytam ale chce mieć 100 % jasności co i jak mam robić ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
no to tak mam na koncie 120 zł wpłaconego depozytu , wysłałem maila o bonus
otrzymuję kolejne 120 zł czyli mam w sumie na koncie 240zł.
I żebym mógł wypłacić ze swojego konta na Expekt muszę zawrzeć zakłady na 3x240zł czyli 720zł???? chyba dobrze rozumuję ????

I jeszcze jedno małe pyt. czy pierwszy zakład musi być za cały wpłacony depozyt czy moze być np. za 10 zł????
sorry że tak głupio pytam ale chce mieć 100 % jasności co i jak mam robić ????
To nie pytaj głupio tylko poczytaj poprzednie strony :|
Za każde następne takie pytanie będzie ban :|
 
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
Witam
Z tego co slyszalem promocja jest do 31.08. Niestety nie mam jeszcze konta bankowego. Istnieje mozliwosc ze zarejestruje sie np dzis a kase wplace dopiero powiedzmy we wrzesniu to czy bede mogl otrzymac bonus??
 
S 8

start

Użytkownik
temat jest już do kosza ? prosze o opinie ekspertów. Jestem zainteresowany bukm. online i szukam najlepszego bonusu na starcie.
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
temat jest już do kosza ? prosze o opinie ekspertów. Jestem zainteresowany bukm. online i szukam najlepszego bonusu na starcie.
nie prościej wejść na stronę buka i zobaczyć? promocja jest cały czas aktualna więc można wpłacać śmiało...
 
S 8

start

Użytkownik
Ostatnie pytanie. Wpłaciłem na konto 15124059181111001023959106 jedno z 4 podanych czy ono jest prawidłowe ? ktoś wyżej podawał tu inne konto dla watuty polskiej.. :?: jednak przy moim wyborze tez jest waluta PLN..

Prosze o odpowiedz bo nie wiem czy czasem nie pozbyłem sie tylko kasy ;|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom