>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Expekt: Bonus 100% do 100zł czeka na Ciebie

easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jeżeli nie kliknąłem w ten guziczek żeby zapisać się do promocji tylko zarejestrowałem się z promocyjnego linku-&gt; wpłaciłem kasiorke -&gt; postawiłem zakład za 100 zl ako &gt;2 to otrzymam bonus ? pisze bo support nie kwapi się z odpowiedzią już kilka h...
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Jeżeli nie kliknąłem w ten guziczek żeby zapisać się do promocji tylko zarejestrowałem się z promocyjnego linku-&gt; wpłaciłem kasiorke -&gt; postawiłem zakład za 100 zl ako &gt;2 to otrzymam bonus ? pisze bo support nie kwapi się z odpowiedzią już kilka h...
Rozmawiałem na chacie - jeśli zarejestrowałeś się z tego adresu, to otrzymasz bonus.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Link nie ma znaczenia, podany w pierwszym poście jest poprawny. W regulaminie jest określony czas 14 godzin na dopisanie bonusu po spełnieniu odpowiednich warunków.
 
B 0

bynioo

Użytkownik
więc tak, wpłacam 100zł i do kiedy musze nim obrócić żeby dostać bonus?
np dziś stawiam singla za 10zł kurs &gt;2
jutro tak samo.. itd
po 10 dniach obróciłem, wiec wtedy dostane bonus ?

AKO to końcowy kurs zakładu ?
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Zarejestrowałem się z linka promocyjnego, rozmawiałem z supportem na temat wpłaty w euro. A i tak nic nie dostałem i wygląda na to, ze nie dostane. Obróciłęm depozytem, mija dzień. Pytam gdzie bonus. Dostaje odp, że muszę się zapisać dodatkowo do tego bonusa i wtedy od nowa obracać muszę... Zły próbuje się zapisać. Dostaje taką odp: &quot;że mój depozyt nie spełnia warunków otrzymania bonusa&quot;. Oni sobie chyba jaja tam robią. Nie dość, że strona im nie działa, interfejs mają jakby ślepy go robił, to jeszcze cyrki z bonusem robią. Pierwszy raz mam u bukamchera problem z bonusem - u innych szło gładko...
 
K 1

kamka255

Użytkownik
Dokładnie to samo miałam teraz w Expekcie- kazali wpłacić kolejny depozyt i dalej nie dało się zarejestrowąć do &quot;promocji powitalnej &quot; także jedna wielka ściema z bonusem.
 
areck 213

areck

Użytkownik
U mnie podobnie, mimo informacji na stronie głównej o bonusie, zarejestrowania się przez właściwy link, zapisania się do promocji (przed wpłatą) i obrócenia pieniędzmi po kursie ponad 2,00 bonusu nie widzę, grałem w piątek, wciąż nie wywiązali się z promocji...
 
B 0

bartloomiej

Użytkownik
Witam , myślę że dość ważna wiadomość dla zainteresowanych tą promocją niestety aktualna promocja nie obejmuję wpłat przez MB , tak mi powiedziano na live chat .
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Jeżeli w promocji nie liczą się wpłaty przez MB to czy można wpłacić poprzez przelewy 24 ale nie z konta bankowego tylko z MB?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W opcji przelewy24 nie masz na liście banków moneybookers, więc tak nie wpłacisz pieniędzy.
Możesz spróbować wpłacić kartą moneybookers.
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Witam,
Ja chciałem się zapytać o minimalną kwotę depozytu która upoważnia do otrzymania bonusu . Regulamin odwołuje się do &quot; strony promocji &quot; na której nie ma takiej informacji. Wiem że minimalna kwota wpłaty przez p24 to 5zł, a dla reszty sposobów płatności 40zł. Internet podpowiada że właśnie 40 złoty jest tym limitem, czy to prawda ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam,
Ja chciałem się zapytać o minimalną kwotę depozytu która upoważnia do otrzymania bonusu . Regulamin odwołuje się do &quot; strony promocji &quot; na której nie ma takiej informacji. Wiem że minimalna kwota wpłaty przez p24 to 5zł, a dla reszty sposobów płatności 40zł. Internet podpowiada że właśnie 40 złoty jest tym limitem, czy to prawda ?
Pytałem na czacie i odpowiedzieli mi , że 10zł.
Sam myślałem , że 40zł , ale wolałem się upewnić ;) Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
???? Wielkie dzięki , jeszcze jedno pytanie . Załóżmy że wpłacę 30 złoty , postawię to 30 złoty na zakład o kursie 2.0 - wygram i będę mieć 60 złoty + 30 bonusu . Czy mogę od razu wypłacić to moje 60 złoty a kontynuować grę tylko na kwocie bonusowej i po ewentualnym udanym obrocie wypłacić tą kwotę ?
 
Do góry Bottom