>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Expekt: Bonus 100% do 100zł czeka na Ciebie

easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jeżeli nie kliknąłem w ten guziczek żeby zapisać się do promocji tylko zarejestrowałem się z promocyjnego linku-&gt; wpłaciłem kasiorke -&gt; postawiłem zakład za 100 zl ako &gt;2 to otrzymam bonus ? pisze bo support nie kwapi się z odpowiedzią już kilka h...
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Jeżeli nie kliknąłem w ten guziczek żeby zapisać się do promocji tylko zarejestrowałem się z promocyjnego linku-&gt; wpłaciłem kasiorke -&gt; postawiłem zakład za 100 zl ako &gt;2 to otrzymam bonus ? pisze bo support nie kwapi się z odpowiedzią już kilka h...
Rozmawiałem na chacie - jeśli zarejestrowałeś się z tego adresu, to otrzymasz bonus.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Link nie ma znaczenia, podany w pierwszym poście jest poprawny. W regulaminie jest określony czas 14 godzin na dopisanie bonusu po spełnieniu odpowiednich warunków.
 
B 0

bynioo

Użytkownik
więc tak, wpłacam 100zł i do kiedy musze nim obrócić żeby dostać bonus?
np dziś stawiam singla za 10zł kurs &gt;2
jutro tak samo.. itd
po 10 dniach obróciłem, wiec wtedy dostane bonus ?

AKO to końcowy kurs zakładu ?
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Zarejestrowałem się z linka promocyjnego, rozmawiałem z supportem na temat wpłaty w euro. A i tak nic nie dostałem i wygląda na to, ze nie dostane. Obróciłęm depozytem, mija dzień. Pytam gdzie bonus. Dostaje odp, że muszę się zapisać dodatkowo do tego bonusa i wtedy od nowa obracać muszę... Zły próbuje się zapisać. Dostaje taką odp: &quot;że mój depozyt nie spełnia warunków otrzymania bonusa&quot;. Oni sobie chyba jaja tam robią. Nie dość, że strona im nie działa, interfejs mają jakby ślepy go robił, to jeszcze cyrki z bonusem robią. Pierwszy raz mam u bukamchera problem z bonusem - u innych szło gładko...
 
K 1

kamka255

Użytkownik
Dokładnie to samo miałam teraz w Expekcie- kazali wpłacić kolejny depozyt i dalej nie dało się zarejestrowąć do &quot;promocji powitalnej &quot; także jedna wielka ściema z bonusem.
 
areck 213

areck

Użytkownik
U mnie podobnie, mimo informacji na stronie głównej o bonusie, zarejestrowania się przez właściwy link, zapisania się do promocji (przed wpłatą) i obrócenia pieniędzmi po kursie ponad 2,00 bonusu nie widzę, grałem w piątek, wciąż nie wywiązali się z promocji...
 
B 0

bartloomiej

Użytkownik
Witam , myślę że dość ważna wiadomość dla zainteresowanych tą promocją niestety aktualna promocja nie obejmuję wpłat przez MB , tak mi powiedziano na live chat .
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Jeżeli w promocji nie liczą się wpłaty przez MB to czy można wpłacić poprzez przelewy 24 ale nie z konta bankowego tylko z MB?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W opcji przelewy24 nie masz na liście banków moneybookers, więc tak nie wpłacisz pieniędzy.
Możesz spróbować wpłacić kartą moneybookers.
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Witam,
Ja chciałem się zapytać o minimalną kwotę depozytu która upoważnia do otrzymania bonusu . Regulamin odwołuje się do &quot; strony promocji &quot; na której nie ma takiej informacji. Wiem że minimalna kwota wpłaty przez p24 to 5zł, a dla reszty sposobów płatności 40zł. Internet podpowiada że właśnie 40 złoty jest tym limitem, czy to prawda ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam,
Ja chciałem się zapytać o minimalną kwotę depozytu która upoważnia do otrzymania bonusu . Regulamin odwołuje się do &quot; strony promocji &quot; na której nie ma takiej informacji. Wiem że minimalna kwota wpłaty przez p24 to 5zł, a dla reszty sposobów płatności 40zł. Internet podpowiada że właśnie 40 złoty jest tym limitem, czy to prawda ?
Pytałem na czacie i odpowiedzieli mi , że 10zł.
Sam myślałem , że 40zł , ale wolałem się upewnić ;) Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
???? Wielkie dzięki , jeszcze jedno pytanie . Załóżmy że wpłacę 30 złoty , postawię to 30 złoty na zakład o kursie 2.0 - wygram i będę mieć 60 złoty + 30 bonusu . Czy mogę od razu wypłacić to moje 60 złoty a kontynuować grę tylko na kwocie bonusowej i po ewentualnym udanym obrocie wypłacić tą kwotę ?
 
Do góry Bottom