>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w ComeOn: Bonus 300PLN na START - Tylko u nas!

wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Jesli uda ci sie combo zrobic z 2 spotkan i kurs 2,0 to sie licza ale w wiekszosci przypadkow mozna to grac tylko jako single wiec sie nie licza...
Bez problemu przyjmuja duble z azjanow ( over goli, handi +0 ) z kursem ponad 2, wiec mam nadzieje ze sie liczy ;)
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
czy ktoś korzystał z promocji powitalnej ComeOn, 400% bonusu? za 50PLN 200PLN bonusu = 250 PLN na zakłady?
 
rownykrzys 0

rownykrzys

Użytkownik
czy jesli wplace 100zl i dostane drugie tyle z tytulu bonusu, a nastepnie przegram 100zl, to czy ta przegrana bedzie uznawana za bonus czy przegram srodki depozytowe???
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
ComeOn chyba zwariował. Proponują bonus 100 pln jeśli sie postawi minimum 50 pln na Lewego strzelca. I nie zależnie od wyniku tego zakładu 100 pln sie dostaje ale teraz uwaga ???? warunki:
Bonus musi być obrócony x3 w zakładach kombinacyjnych z minimum 3 pozycjami po łącznym kursie ponad 4.0.
???? Takiego czegos jeszcze nie widzialem ????
 
kascper88 0

kascper88

Użytkownik
ComeOn chyba zwariował. Proponują bonus 100 pln jeśli sie postawi minimum 50 pln na Lewego strzelca. I nie zależnie od wyniku tego zakładu 100 pln sie dostaje ale teraz uwaga ???? warunki:
Bonus musi być obrócony x3 w zakładach kombinacyjnych z minimum 3 pozycjami po łącznym kursie ponad 4.0.
???? Takiego czegos jeszcze nie widzialem ????
Też to dostałem i taka sama była moja reakcja po przeczytaniu warunków. Pewnie liczą, że wpłaci sporo ludzi, którzy nie czytają regulaminu promocji, ale &quot;takie sztuczki to nie ze mną Bruner&quot; ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Też to dostałem i taka sama była moja reakcja po przeczytaniu warunków. Pewnie liczą, że wpłaci sporo ludzi, którzy nie czytają regulaminu promocji, ale &quot;takie sztuczki to nie ze mną Bruner&quot; ????
Ja wzialem ten bonus i uwazam ze to nie problem oczywiscie odbilem lewandowskiego ze nie strzeli na czym stracilem 18zl....i zagralem x po kursie 5,4 w meczu turcji w dzisiejszym towarzyskim plus djoko i federera....Chca 3 kombinacje to maja oby turcja wygrala a jak nie wygra to bede dalej kombinowal w koncu z tennisa jest co wybrac ????
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Panowie. Wpłaciłem 100, dostałem drugą 100 lecz niestety niepowiodło się i umoczyłem ale zostało mi na koncie 0,22 PLN,pisać do supportu o usunięcie tych groszy czy mogę śmiało wpłacać drugą stówkę i skorzystać ponownie z promocji?
 
Do góry Bottom