>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w ComeOn: Bonus 300PLN na START - Tylko u nas!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli dostałeś zwrot to ostateczne AKO oraz wygrana się zmniejsza. Obrót się nie wlicza. Tak samo jest w przypadku zdarzeń DNB.
 
C 7

czarnob

Użytkownik
Bonus jest wspólny dla sportu i kasyna? Powiedzmy wpłacam 50zł +50zł bonusu. Czy mogę 10% wyrobić w kasynie (10złx35= 350zł obrotu) a resztę w sporcie (90złx5= 450zł obrotu)?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Czyżby zabrali mi bonus ?
Nie wiem dlaczego zginął mi bonus ? chcialem sprawdzić jaki procent bonusu do tej pory wyrobiłem i jest napisane że nie mam w tej chwili żadnych bonusów ??? A przecież kilka dni temu zalożyłem konto wpłaciłem pieniądze i było wszystko OK Co się stało ?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Nie wiem dlaczego zginął mi bonus ? chcialem sprawdzić jaki procent bonusu do tej pory wyrobiłem i jest napisane że nie mam w tej chwili żadnych bonusów ??? A przecież kilka dni temu zalożyłem konto wpłaciłem pieniądze i było wszystko OK Co się stało ?
u mnie tak bylo ze jak zagralem za wszystko to bonus znikal. Na szczeście wchodzilo i bonus pojawił sie znowu na koncie. Może u Ciebie tez tak jest;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pagni 138

pagni

Użytkownik
u mnie tak bylo ze jak zagralem za wszystko to bonus znikal. Na szczeście wchodzilo i bonus pojawił sie znowu na koncie. Może u Ciebie tez tak jest;)
Być może bo faktycznie mam w tej chwili konto 0,00 czyli wszystko w otwartych zakładach zobaczymy po weekendzie jak coś wygram to czy pojawi się bonus
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Być może bo faktycznie mam w tej chwili konto 0,00 czyli wszystko w otwartych zakładach zobaczymy po weekendzie jak coś wygram to czy pojawi się bonus
to na 100% jest tak jak ja miałem, także nie masz sie czym przejmowac. Jak cos wygrasz to bonus wróci
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Trafiłem na tego bukmachera przy okazji konkursu na forum... Podoba mi się wizualnie, prosty i czytelny. Ale wracając do tematu... Nigdy nie korzystałem z takich bonusów od wpłaty...
Dlatego mam pytanie, jeżeli wpłacę 25 zł i dostanę drugie 25 zł to muszę obrócić 5 razy to bonusowe 25zł czyli minimum 125zł, czy 50zł 5 razy i wtedy minimum 250zł?
Przepraszam ze moze i banalne pytanie, ale zawsze unikałem takich bonusów.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dlatego mam pytanie, jeżeli wpłacę 25 zł i dostanę drugie 25 zł to muszę obrócić 5 razy to bonusowe 25zł czyli minimum 125zł, czy 50zł 5 razy i wtedy minimum 250zł?
Bonus + depozyt czyli 50zł x 5. Czyli obrót za łączną sumę 250zł. Dodatkowo pamiętając, ze minimalny kurs kuponu to co najmniej ~2 oraz co najmniej 2 zakłady na kuponie. Znaczy, że single do obrotu się nie wliczają. Masz rok czasu więc spokojnie obrócisz ;)
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się właśnie ComeOn.
Wpłaciłem depozyt, otrzymałem bonus i prawdopodobnie go &quot;przegram&quot;
Czy jak przegram to otrzymam następny bonus 100 % do 100 zł ?
Pozdrawiam
Steelo1337
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
ile trwa ta promocja? bo jutro zamierzam wpłacić stowe

e: nie ważne, nie zauważyłem wpisu konrada.
rozumiem że jak wpłace 100 to stan konta będzie 200 i muszę łącznie obrócić za 1tys. ?
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się właśnie ComeOn.
Wpłaciłem depozyt, otrzymałem bonus i prawdopodobnie go &quot;przegram&quot;
Czy jak przegram to otrzymam następny bonus 100 % do 100 zł ?
Pozdrawiam
Steelo1337
Tak, masz 3 takie podejścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom